Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzub
9. mar 2010

náš malý je už úplne dole hlavičkou

vladkaz1
9. mar 2010

nevadi este sa moze pretocit ,ale myslim ze uz tak zostane 🙂
zajtra idem skoro rano na poradnu ,nechce sa mi 😝

nikkka
9. mar 2010

ja rozmyslam kto sa to novy pridal a to si ty vladka, mas novu fotku 🙂

aaadus
9. mar 2010

doli to teda dnešní poradna nic moc. Hlavně vydržet do 36tt ať je malá upečená. Ale aspoň byl důvod si dát palačinku 😀
zuzub to teda nezávidím, hlavně že jste doma 2v1 😉
nikka když mě pálí žáha, je to takové jakoby pálení v krku

anopka
9. mar 2010

ahoj holky,po dlouhe dobe vas zdravim vsechny.mam za sebou UZ ve 30.tt pry vazime 1700g a dr mi rekl ze mimi je male.no kazdy nemusi mit velke dite ze? 😀 jinak byla jste nektera z vas v porodnici sepisovat porodopis?na co se ptaji?jdu ve ctvrtek tak abych byla pripravena

vladkaz1
9. mar 2010

no novu to som fotena s malu po porode mesiac som tam jak bulo ... tucna ,hahaha 😀 😀 😀
idem okupat malu skorej lebo mi tu pisti ze chce ist do vane ,muz spi dosiel zniceny .

bramburka
9. mar 2010

prosim tě mě furt rikaji, jak je ondras velikej a vaha byla 1650 g 30+2...co Dr. to nazor asi

anopka
9. mar 2010

stejne je to jen odhad ne?

nikkka
9. mar 2010

ja vobec neviem kolko male vazi, nikdy mi to doktor nepovedal..

malka18
9. mar 2010
aaadus
9. mar 2010

Si připadám jak feťák. Žehlím poslední pidi věci a ke každému kousku si musím přičichnout 😅 Já už se táááááááák těšíííííííííím 😵

nikkka
9. mar 2010

tak asi ma zacina palit zaha, nie je to sice v krku, ale tak na hrudi trubica, taky zvlastny pocit..skor stipanie ako palenie...toto som teda nemusela mat...

zuzub
9. mar 2010

náš malý má 1600g a cca 40cm

andelka
9. mar 2010

nikka: Já to cítím podobně jako ty, jakoby za hrudní kostí a je to hrozně nepříjemné. Většinou mě to potkává před spaním. Ale přípravky na to pomáhají naštěstí.

zuzu, hepinka: No co je toto za den, takové zprávy tady. 😕 Ale bude dobře, prcci jsou šikovní a hlavně že jste doma a 2v1. 🙂

doli1
9. mar 2010

holky co je vůbec skratka CS? třeba CS1 nebo 2,3 atd?????
jj holky dnes jsou nějaké špatně zprávy ale hlavní je že jsme všichni 2v1 a ještě chvíli vydržet a budem za vodou

zuzub
9. mar 2010

no ja som tiež rada, že som už doma, radšej budem doma ležať ako v nemocke 😒 a dúfam, že ešte aspon mesiac ešte vydržíme 2v1 🙂

adelka89
9. mar 2010

doli CS je cervix score stav cipku. Kolik mas?

andelka
9. mar 2010

No holky mě málem porazilo jak mi dneska nějaká kalkulačka spočítala, že do porodu zbývá 65 dnů - vždyť to je za chviličku 😅 a docela nedávno to bylo 170 apod. 😀 Fakt za chvilku budeme mít broučky a berušky u sebe a přitom mi to přijde strašně nedávno, co jsme začínaly a řešily nevolnosti a NT screening....

adelka89
9. mar 2010

andelka: taky jsem se dneska lekla: mne pocitadlo ukazuje uz jne 45 dni 😅 a kdyz pomyslim na to, ze to muze byt klidne driv 😕 ten cas letiiii.....

doli1
9. mar 2010

jedničku myslim nebo doufám že to je ještě v pohodě.

adelka89
9. mar 2010

prijde mi ze ten nas maly prcek je z tech nasich miminek nejvetsi.... 29+6 1650g ????

doli1
9. mar 2010

já mám 58 fakt to letí neni to tak dlouho co jsem se těšila ze 100 potom 90 říkám tři měsíce a ted už to valí

anopka
9. mar 2010

adelko 89 ja mam CS 3 to je dobre nebo spatne?

adelka89
9. mar 2010

doli ve tvem tydnu je akceptovatelna uz hodnota 4 a vzhledem k tomu, ze jsi uz druhomaminka je to podle me super, ze jste stale na 1 🙂

adelka89
9. mar 2010

anopka CS3 ve 33tt je podle me normalni kriticka hodnota CS3 je ve 28tt. Ve 33tt je za kritickou hodnotu povazovano CS5

andelka
9. mar 2010

adelka: no, může to být i dřív, to je fakt. Já jsem si na začátku i přála porodit trochu dřív (třeba 1.5. nebo 5.5. by byly hezké datumy 😅 ), ale teď naopak ukecávám malého, ať pěkně zůstane v bříšku klidně i po termínu, vzhledem ke stavu našeho bydlení a tomu, že mám všechny mimi věci v bedně a kolem ní, protože to ještě nemám kam uložit solidně 😅 No ale vypadá to celkem optimisticky momentálně, někdy v dubnu bychom měli mamku začít stěhovat a my se můžem chystat na příchod prcka.
Jen to nezakřiknout 🤐

doli: jednička je dobrá

aaadus
9. mar 2010

adelka ne ne, my jsme větší, ve 30tt 1900g

adelka89
9. mar 2010

andelka no ja porad maleho premlouvam aby na zacatku dubna vykoukl. Zacatkem kvetna mam prijimacky a chtela bych se pred nimi jeste vzpamatovat z porodu a szit se s malym 🙂
a o stehovani ani nemluvim. My se budeme stehovat koncem kvetna/zacatkem cervna, takze az se maly narodi 🙂

adelka89
9. mar 2010

diiiky adus za uklidneni 😀

aaadus
9. mar 2010

adelka no pro tebe to uklidnění je. Já se uklidňuju tím, že to je určitě špatný odhad 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre