Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
10. mar 2010

Eliška jako vždy jsem docílila svého 😀 😀 😀 😀

mishah
10. mar 2010

doli: 😀 Eliška je pěkné jméno 😉

doli1
10. mar 2010

jj taky jsme spokojená 😀

houbik
10. mar 2010

Ahoj holky, zdravim vas, koukam, ze ste rozebiraly nadstandardy...no ja bych ho chtela, pokud bude volny, akorat teda cena 2 600,- za noc je libova 😅 pri predstave, ze tam budu treba tyden radsi nepocitam, to je jak dovolena v karibiku 😠 jinak ja nastupuju v sobotu na materskou, takze mame v patek v praci po 8 letech rozlucku, tak jsem na to zvedava...no kazdopadne pak budu jeste chodit asi na 2 dny v tydnu, at si vydelam na tu porodnici aspon 😀 takze uplnej klidek jeste nehrozi 🙂

aaadus
10. mar 2010

houbik a kde chceš prosím tě rodit? 2600,- je teda dost drsná cifra 😅

nikkka
10. mar 2010

ja by som asi tazko vysvetlovala, keby sa narodilo blondave babo...ja som bola ciernovlasa aj manzel je uplne tmavy..sice moji surodenci boli blondavy, ale aj tak...

houbik
10. mar 2010

aaadus: V Podolí ☹ mazec 😒 ale mozna se pak kdyztak premistim na nejaky spolecny, kdyz to budu zvladat, uvidim no...

lienka1076__2
10. mar 2010

nikkka ja by som si nevedela vysvetliť ryšavé 😀 . Sme to s manželom preberali, tak to by bol goool. Ani suseda nemám ryšavého 😀 😀 .

antynka1
10. mar 2010

Houbik - no tak to je sila....

xxx.klarka
10. mar 2010

Holky, vy jedete dneska.

Já mám za sebou 2 hodinové žehlení a mám toho plný kecky. Že já blbá se na to vždy vyprdnu a pak toho máš až do pr.... 😠 Ještě jsem umyla koupelnu a mám dost.

Je mi něják divně, těžko ... ruce mám snad stokilové a o nohách ani nemluvím. 😕

lienka1076__2
10. mar 2010

No u nás v pôrodnici je tiež nadštandard za 2500 noc, ale to už je taký malý bytík. Inak je tam aj za 1000 na noc. Kámoška je tam už 10 deň a má ten nadštandard za 2500. To by som asi nechcela. dať toľko peňazí len za pobyt v nemocnici. ☹

lienka1076__2
10. mar 2010

klarka ja keď upratujem, tak sa potom nemôžem ani pohnúť, tak ma začnú bolieť kríže ☹ . A keď si potom ľahnem, tak to je koniec, chodím len po kolenách. Ale ráno je zas všetko ok. neviem čím to je.

xxx.klarka
10. mar 2010

lienka, s tím křížem jsem na tom stejně, musím zaklepat že teď pár dní mám klid, ale to bude tím, že jsem neuklízela - vysávání, utření prachu nic ... vždy jen nádobí umýt. A žehlím v sedě, tak to jde. Ale jakmile mě to chytne tak se taky nemůžu ani hnout a chce s emi až brečet bolestí. A jak píšeš, jakmile lehneš, tak je to ještě horší.

doli1
10. mar 2010

ty jo deset nocí za 2500 to neni tolik ani za hotel ani ze dovču v zahraničí

xxx.klarka
10. mar 2010

to bych teda nedala, to je přehnaný. 😔 já taky uvažovala o nadtandartu, ale rozmyslela jsem si to, radši budu na pokoji s někým, máme tady pokoje po 2. Tak to jde. Lepší než tam být celý den sama, nemít si s kým popovídat a tak. 🙂

mishah
10. mar 2010

to je síla,taková pálka, asi je to ten pokoj pro pobyt celé rodiny..teda já myslím,že penízky budou třeba i na jiné věci než na tohle(aspon teda v našem případě 😀 )..já byla na pokoji po 3, pak i po dvou a bylo to docela OK..naopak mě budila spíš paní z vedlejšího pokoje,protože strašně(ale fakt strašně)chrápala... 😅

houbik
10. mar 2010

ja si rikam, ze tam kdyztak budu treba jen tesne po porodu na to nejhorsi a az se trochu rozkoukam, tak se kdyztak necham prestehovat, podle toho, jak mi bude, co kojeni a tak no...ale taky mi to prijde sileny, jenze co nadelam 😒 kamoska tam nechala 17 litru, to je fakt jak dovca v zahranici 😖

nikkka
10. mar 2010

no tak to by som teda na tych par dni nedala...za tie peniaze sa da kupit hocico potrebne..

antynka1
10. mar 2010

Taky si říkám, když bych měla v porodce trčet dlouho tak se asi nechám odstěhovat, aby to nestálo majlant 🙂

mishah
10. mar 2010

Tak 17 t.bych fakt asi nedala... 😅 I když vím,že třeba za CS se u jistého dr na Bul platí mezi 10-15 t...takže asi jsou to "normál.ceny"no na to by mi ani porodné nestačilo 😀 😀 já byla v porodnici 14 dní, to by byla pěkná pálka.

blanka.k
10. mar 2010

My si doma děláme srandu, že místo plánované prosincové 22 denní dovolené v Karibiku bude mimčo a nadstand.pokoj 😅 Ale mám obavu, že ty prachy už jsou vyčerpány, výdaje za auto, atd, letos se holt "zadařilo".... 😅 Tak jen doufám, že děti budeme mít hodné, aby ocenily ty investice do nich vložené 😀 🤐
Doli - co myslíš, že tam toho mají nejvíc? Píšou, že mají nejvíc porodů v republice, co vím, tak když je problém s mimčem (vývoj.vady, vady srdíčka, atd.), tak se rodí na obilňáku, pokud je třeba nemocná mamina nebo u ní by mohl nastat problém, tak hodně posílají do Bohunic, ale jinak ta tabulka porodů je tu http://www.fnbrno.cz/Article.asp?nDepartmentID=... 😉

zdenkapo
10. mar 2010

holky tak právě po zkušenosti s prvním porodem,kdy jsem tam byla 7 dní a švagrová 14 dní se na nadstandart asi vykašlu... to radši něco pořídim pro děti...

Lienka
no s těma vlasama so nevybereš ani s podobou- geny jsou někdy nevyzpytatelné- mi jsme s manžou oba hnědovlasý a zelenoocí a TOmášek je Blonďák-zatim, s úplně modrýma očima- po mým tátovi a podobou je nymíchaný do obou rodin...

miska1981
10. mar 2010

ahojte, tak dnes som sa aj ja vratila zo sona,mame 1750 g aj ked je to len orientacne, ale som rada, ze to nie je viac, bala som sa, lebo som mala zvyseny cukor...

a rozmery odpovedaju na ten 32 tt...

baby, neviete mi poradit, ktore lehatko ide aj do lahu? viem, ze niektore mate chicco relax and play do ide do lahu?
alebo nejake ine...?

a ktora z vas ide na vystavu do brna?
neviete presne kde to v brne je??? ak je tu nejaka brnacka budem rada za poradenie
😉

blanka.k
10. mar 2010

Misko - je to na Výstavišti - od hlavního nádraží tram. č. 1 směr Bystr či přímo mají na sobě psáno Výstaviště, určitě budou jezdit speciální tramvaje. A pokladny už nemineš, je to velké a půjdou tam davy, porotože je to zároveň z motosalonem. 😉
Zdeni - taka tak, já se narodila černovalsá, bvypadalo to, ve 2 letech táta šílel, že budu rezavá a nikdo mě nebude chtít, v pubertě jsem měla vlasy skoro černé a pak se to nějak ustálilo na hnědé. M. byl úplně světlovalsý blonďáček, skoro bílý, ale po pubertě, hlavně když to má nakrátko, už je světle hnědovlasý... takže mi čekáme jakoukoliv barvu..akorát oči by asi měl mít modré, zvhledem k tomu, že my, naši rodiče, i prarodiče jsou všichni modroocí.... 😀

blanka.k
10. mar 2010

Te´d přemýšlím jaký oči má náš soused... 😀 🤐 Ať to kdyžtak mám na koho hodit 😀

adelka89
10. mar 2010

holky jaka je tu vystava? neco mi uniklo?
prave si varim vyborny luskovy salatek, uz se tesiiiim 🙂

miladkad
10. mar 2010

ahoj, miska1981, ja idem na ten veľtrh, pôjdem so sestrou, ktorá tam býva
a daj si do Googlu veľtrh Pro díte a zobrazia sa Ti priamo ich stránky...

zdenkapo
10. mar 2010

Blanka
jo,to nikdy nevíš jaký se kde vyklube gen,i hnědooké mimčo z toho může být 🙂
já jsem zvědavá,jaká bude Anička,když TOmášek je tak namixovaný i po předcích

Miska
tak měly naše holčičky skoro stejný odhad,Anička měla na 32tt 1800g,ale je to orientačně,tak se už brzo necháme překvapit
..a lehátko,já měla vyhlédnuté taky původně relax§play od chicco,ale nakonec jsme koupili od Babypoint Lasco a splňuje vše,co jsem po zkušenostech s Tomáškem chtěla- aby šlo do lehu, šlo přenášet za popruhy,mělo hrazdičku,pratelný potah,vyměnitelné hračky na hrazdě a je měkké a ta výplň pro mimi tady ani nechybí,protože má hezky vyvýšené kraje- mám ho i v albu,tak můžeš mrknout

blanka.k
10. mar 2010

http://www.bvv.cz/prodite 😉 Doporučuji zaparkovat někde honě daleko od BVV a dojet MHD, protože o víkendu to bude masakr

zdenkapo
10. mar 2010

tak já právě sežrala vafle s netlou a borůvkovou marmeládou z Lidlu- má kusy borůvek a na to šlahačku a k večeři budem mít brambory a brokoli s mrkví,mňam... a zítra k obědu zemlbábu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre