Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
12. mar 2010

este byvali vlozky Lydie...

adelka89
12. mar 2010

zdeni jojo to jsem taky resila, proto jsem to taky nekupovala. Dostala jsem nabidku od kamaradky, ze mi to pujci, tak jsem za to moc rada. Ja bych to nekupovala, ale myslim, ze i ty holky, ktere si to koupi nebudou mit problem epino opet prodat.
lluci 😀 jj ty jsou udesne
vsichni jdete nakupovat???? Ja za chvili razim za manzelem na obed 🙂
prave jsem se nadlabla lnenym seminkem, zapijim to malinikovym cajem (aneb pripravy na porod v plnem proudu 😀 )

adelka89
12. mar 2010

tak ja se jdu ucit na prijimacky, at tim casem jen tak nemrham 😀

pralinka25
12. mar 2010

ja mam tieto http://www.enavo.pl/PhotoLoader?l=Towary/008740...

su aj bez toho modreho tak by nemal byt problem s tym testom na plodovku.
ja vlozky tiez nemusim, ale ked tak tak always. tieto som raz kupila omylom 😅 tak som sa im teraz aj potesila. aspon ich vyuzijem

nikkka
12. mar 2010

pralinka kde v TT si si pokupila veci na porod, alebo kde sa chystas kupovat?

zdenkapo
12. mar 2010

Lucik
nemáš zač,ale fakt teda jen na cesty a tak,jinak na doma je lepší používat ty porodnické z lékárny než se ta jizva zatáhne...

Adelka
jsme vlastně stejně těhu- tu už piješ maliník a dlabeš semínko? já mám taky obojí doma,ale furt nějak vyčkávám,někde jsem zas četla,že se to má aplikovat až od 36tt,tak nevim,ale asi začnu tak od úterý po poradně...

pralinka25
12. mar 2010

bola som v lekarni pri mestskom urade. vitalis. tam som kupila vlozky aj tie sietkove nohavicky a aj pre maleho nejake veci. a este by mohli mat v mede vyse mestskej veze. tam maju zdravotnicke potreby

adelka89
12. mar 2010

zdeni jj tento tyden jsem zacala se seminkem a malinik mam uz tak tyden. Myslim, ze tim nic nezkazim 🙂 predcasny porod to nezpusobuje takze jsem s tim zacala driv.

aaadus
12. mar 2010

lněné semínko i maliník se můžou od 34tt

nikkka
12. mar 2010

normalne mam vycitky, ze odchadzam z prace...teda nie vycitky, ale je mi luto mojej sefky, lebo co tu zostavaju kolegovia, tak to je katastrofa...asi som sisnuta, nemala by som mat kvoli tomu vycitky..

houbik
12. mar 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes ofiko naposled v praci, ve 2 mam rozlucku, tak snad nebudu bulet 😀 probiraly ste tu epino...ja ho taky kupuju a rozhodne si nemyslim po precteni asi 120 stran o epinu, ze je to nesmysl a tahani penez z maminek...spousta holek na te diskuzi dala porod bez nastrihu a natrhnuti, tak nevidim duvod, proc to nezkusit...nestoji to sice malo, ale poptavka na te diskuzi po pouzitych epinech je velka, takze se nebojim ,ze bych to zas neprodala...navic po zkusenostech sve kamaradky, ktera mesic po porodu mohla jen lezet, nemohla maleho temer pochovat a venovat se mu, nevim, jestli je lepsi investice do epina a tudiz sance, ze budu po porodu v pohode nebo do oblecku a jinych veci 😉

lucik...
12. mar 2010

aaadus a od 34tt je ten maliník jeden denně viď a postupně se přidává.. a to lněné semínko? Lžička denně? Už od 34tt?

aaadus
12. mar 2010

lucik jj, od 34tt jeden šálek denně, od 36tt 2 šálky denně a kolem TP si můžeš uvařit celou konvici a popíjet celý den. A lněné semínko od 34tt lžíci denně a pořádně rozkousat nebo jestli máš na to žaludek, můžeš si to povařit a vznikne z toho takový sliz

jemrykka
12. mar 2010

Dobré ránko/predpoludnie🙂
Dnes ma čaká poradňa, za necelú hodinku vyrážam, tak držte palce. Dnes by som chcela niečo pokúpiť aby som mala už základ hotový a teraz vás idem trochu dočítať a prajem pekný deň! 😉

zdenkapo
12. mar 2010

tak holky co máte to epino,moc vám teda přeju aŤ nástřih nemáte,když tomu tak věříte a uvidíme pak po porodu,jaká tu bude úspěšnost...

semínko a maliník teda začnu od úterý---

lucik...
12. mar 2010

aaadus děkuji 🙂

Tak máme pediatra.. Hurááá 😵 😵 😵

lucik...
12. mar 2010

zdeni děkujeme 😀 Uvidíme 😵 😵 😵

zzuzullka
12. mar 2010

Ahojte babulky, vôbec vás nestíham dočítať za tie dni čo som tu nebola 🙂

lucik, krásne obrázky na stene, škoda že ja nemám na také niečo miesto, hneď by som kreslila 🙂

epino, kupovať nebudem, je to strašne drahé a ako sa poznám tak by som to asi aj tak nepoužívala poctivo 😀

adelka, hodne šťastia pri učení, mne včera vedúca schválila diplomovku, a treba tam urobiť len zopár drobných úprav, takže to do konca marca určite stihnem a celý apríl budem mať čas sa učiť...ale sa mi nechce 😠

xxx.klarka
12. mar 2010

Tak jsem byla nakoupit, chtěla jsem si koupit ten olej na strie jak jste mi radili od hipp, ale zapoměla jsem doma kuponky z dm, tak jsem se na to vyprdla. :-/

mishutka
12. mar 2010

Ahojky, já na epino určo se... 😀 Co byly holky na kurzu tak většinou ty co už mají dítě porodily bez nástřihu 😉
Já myslím, že pro svůj dobrý pocit člověk něco udělat má, ale nakonec to neovlivní 😅
A lepší dobrý nástřih než prasknout fest 😝

nikkka
12. mar 2010

kedy uz bude jar?? ten sneh ma uz nebavi....

xxx.klarka
12. mar 2010

nikka, jsem na tom stejně ... tady zase poletuje. radši jsem zatáhla závěsy, aby jsem to neviděla 😠 😠

mishutka
12. mar 2010

klarka:já mám ten Hipp vzorek 😀 a používám ho na střídačku s krémem od Dermacolu....
Po striich ani náznak, ale věřím tomu, že se ještě objeví 😝 tolik štěstí zas nemám 😀

Známá si hodně potrpí na to jak vypadá a celé těhu mazala jak drak a těsně před porodem popraskala, málem se zbláznila, ona držela i dietu 😕

xxx.klarka
12. mar 2010

mishutka, já mažu furt, první ani nevím od koho jsem měla, teď mám Elatsi Q, který už dochází tak chci zkusit ten hipp, mažu stejně 2x denně a břicho mám popraskané jak kdyby jsem nemazala. Myslím že to krémy moc neovlivní ☹ ale mažu, abych měla alespoň klid v duši že jsem pro to něco udělala. 😒 😠

adelka89
12. mar 2010

klarko 😀
zuzul dekuju za povzbuzeni 🙂 u me je to jako na houpacce, delam si cvicne tsp na prijimacky jeden den mam percentil 50 dneska treba 80-90 tak ja nevim proste je to o stesti ... snad ty zkousky nejak vyjdou nechci se trapit na oboru ktery me nenaplnuje 😔

lucik...
12. mar 2010

Tady sněžíííííí, neeeeeeeeee 😠 😠 😠

Já se mažu jen tak občas, měla jsem ten od hipp a teď mám jen nějakej masážní olej od body basics, ale já sem líná takže to moc nemažu a zatím strie nemám, ale počítám že do porodu určo vylezou

zzuzullka
12. mar 2010

ja tiež zatiaľ nemám žiadne strie, len na prsiach sa mi objavili trošku okolo bradaviek ale len také jemnučké, že nie sú skoro ani vidieť, a brucho mám zatiaľ OK a natieram raz za deň, ale nie pravidelne každý deň 😅 tiež používam ten Elasti Q a som spokojná 🙂

adelka89
12. mar 2010

u nas sviti slinicko 🙂

mishutka
12. mar 2010

klarka:když už nic jiného tak budeš po Hippu hezky vonět 😀 😀
Já mažu občas po koupání, jinač ne.....
Donedávna jsem trpěla ekzémem a musela jsem se celá léta mazat od hlavy až k patě, asi 100x denně 😝 Bylo to hnusný a masný. Místo abych si na to mazáni zvykla to nesnáším, tak asi tak... 😀
Ještě maximálně na dovolené dodržuju mazání těla krémem 😉

lucik...
12. mar 2010

mishu jo na dovolené se taky mažu 😀 Opalovákem a pak po opalování, ale hned jak dorazíme domu tak konec 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre