Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
30. mar 2010

dezyre to aj mne sa stehna tru o seba, to mam len pocit ze tam mam nejaky vacsi priestor medzi nohami..
mne sa koza popraskala tiez na krizoch a na bokoch, je to nechutneeee, no ale co uz, snad to zmizne po porode..

mishutka
30. mar 2010

Adelko, já nejsem o nic lepší! Já byla v nemocnici s ekzémem asi ve 20 letech a pokaždé jsem brečela jak malá za manželem a o lázních ani nemluvím 🤐

andelka
30. mar 2010

dezy: Nejsi divná, mojí kamarádce taky popraskala záda. Já se zatím všude držím, mažu 2x denně. Ale když to má popraskat, tak to stejně popraská, úplně zabránit tomu nejde.

mishu: Jé, no fakt, na 35tt docela malé bříško 🙂

nikkka
30. mar 2010

mishutka naozaj mas male brusko..

lucik...
30. mar 2010

dezy to mi povídej, taky o sebe dřu stehnama a nikdy sem to neměla 😀 😀 😀
mishu já mám taky malé břicho oproti ostatním, ale nahoře taky 17kg 😀 😀 😀

vavenka
30. mar 2010

Misho tak oproti mne ani brusko nemas 😀 😀 ale ja som zas velka az moc...

adelka89
30. mar 2010

mishutka to jsem rada,ze nejsem sama, u me to ted jeste podporuji ty hormony.... siiiilene 😔
holky jdu si koupit do samosky tvaroh pry snizuje tlak, dneska prijedu do porodnice a doktori si budou klepat na celo, protoze budu mit tlak naprosto normalni 😀

nikkka
30. mar 2010

tak to ja budem plakat tiez v nemocnici..a nebude to len nejaka poporodna depresia, vzdy ked som bola prec z domu som plakala...som taka citlivka na tieto zalezitosti..

nikkka
30. mar 2010

adelka aj cesnak znizuje tlak...len ked na nich potom dychnes v nemocnici, tak asi nadseni nebudu.. 😉

adelka89
30. mar 2010

pridavam se k malym briskum 🙂 mam ho teda doost vystrcene dopredu ale podle me malicke 🙂 takovy malicky balonek 🙂 ale nahore uz 18,5kg ☹

lucik...
30. mar 2010

no já taky počítám že budu brečet pokaždý když manžel odjede domu.. A nedej bože abychom přijeli rodit a oni mu řekli ať jede domu že to ješkě úplně k porodu není.. To budu hysterická a nikam ho nepustim protože se budu bát že ho pak zavolají pozdě a on to ani nestihne 😀 😀 😀

andelka
30. mar 2010

Ady, já se pobytu v porodce taky obávám, nikdy jsem jako pacient v nemocnici nebyla (max. na pohotovosti), navíc sama bez nikoho, s malým mimčem, prvorodička...já budu asi na zabití a ještě pod vlivem hormonů...ach jo, to nechci vidět radši. Ale zvládnem to, musíme. 😉

mishutka
30. mar 2010

Já jsem pohodář, ale v nemocnici bulím jak malá... 😔

vavenka
30. mar 2010

Dievcata, a chystaju sa vase polovicky k porodu?

Moj nechcel, ked som sa ho pytala a samozrejme nutit ho nebudem, toto som nechala vysostne na nom.... Aj ked - v nemocnici kam sa chystam, k prvej dobe porodnej ani nepustaju oteckov, len uz ked je zena na koze a tlaci, a tam to uz je asi aj jedno 🙂

nikkka
30. mar 2010

moj sa chysta k porodu, ale keby nechcel nutit ho nebudem..a u nas v porodke moze byt hned od zaciatku pri mne...ja som strasne zvedava ako to bude cele prebiehat..

xxx.klarka
30. mar 2010

I já jsem v nemocnici bulela, hlavně večer to na mě padlo .... nesnáším ji. Bylo to podruhé co jsem byla v nemocnici, poprvé asi když mi bylo 10.

Holky to jsou bříška 😵

Já tu ted měla kamarádku s ročním synkem, tak jsem se mazlila 😀

lucik...
30. mar 2010

no já byla v nemocnici dvakrát, ale jednou jen od ráno do druhého rána a podruhý pak asi 3 noci ale to sem byla pod práškama proti bolesti.. To bylo vtipný, já celý dopoledne brečela že už chci aby manžel přijel a když přijel tak jsem vždycky usnula pod tlakem těch prášků a vim že sem se furt budila a říkala mu že budu spát, ale že nemůže jít pryč 😀 😀 😀

vaven můj manžel se chystá, ale jak sem psala minule, teď momentálně ještě není připravenej jet rodit 😀 😀 😀

adelka89
30. mar 2010

vavenka. muj manzel urcite bude u vsech dob porodnich, rikal ze v zadnem pripade nikam nepojede i kdyby mu rekli, ze to bude jeste chvili trvat, rikal, ze i kdyby mel zustat na schodech a cekat az ho prozvonim, tak tam bude 🙂 je to zlato 🙂
u nas tatinek muze byt i u prvni doby porodni, nejsou tady "hekarny" ale porodni boxy na kterem jsi od prvni doby porodni az po 4.

nikkka
30. mar 2010

ja asi ani spavat v porodnici nebudem, ja mam problem zaspat na inej posteli, mozem byt ako akolvek unavena, nedokazem sa vyspat a zaspavam strasne dlho..ale ten porod ma asi uspi...

andelka
30. mar 2010

vav: Můj k porodu chce jít, zrovna teď to řešíme. Nějak extra se nepřipravuje, jen si načte něco o tom, jak probíhá porod, povykládáme si o tom, já ho tam chci mít jako oporu, abych nebyla sama na to, aby mi pomáhal s takovými běžnými záležitostmi (utřít nohy ze sprchy, podržet za ruku, donést pití...) během 1. doby porodní a na tlačení bude u hlavy, to nechci aby mi čuměl přímo TAM. Určitě ale chci, aby byl u toho, až se Danýsek přihlásí na svět, abychom si to užili jako rodina.
U nás naopak může tatínek na 2.dobu odejít, může mamince dělat společnost a pomáhat jen u té první.

lucik...
30. mar 2010

Adel u nás je to taky tak, že si celou dobu na porodním sále (naštěstí ne v boxu 😀) a mm tam může být... A když jsem mu říkala že doufám že nepojede domu i když ho pošlou tak mi řek že pojede třeba jen k sestřence (ta bydlí asi 10min) ale já ho stejně nepustim 😀

mishutka
30. mar 2010

Manžel chce jít od první chvíle a já se jsem ráda 🙂
Kdyby nechtěl tak si dítě nepořídím! Protože nejsem ten typ co si všechno vyžere a ho pak jenom nechat se ožrat a chlubit malým 😠
Takových typů znám spousta celé těhu se nestarají a pak se jen chlubí a k manželce se chovají jak hulváti! 😖

adelka89
30. mar 2010

luci tady jsou porodni boxy 🙂 ale jsou to normalni malicke mistnosti kde se rodi 🙂 rika se tomu box asi proto, ze to nevypada jako sal 🙂

dezyre
30. mar 2010

Já byla v nemocnici jednou a bylo to v pohodě.. těžko říct co se mnou udělají hormony, ale myslím, že to snad zvládnu..
Jinak holky se nehlásím ani k malým ani k velkým bříškovcům, musím se vyfotit a pak uvidím.. ono jak říkala kamoška.. "z vrchního pohledu se to tak nezdá, ale jak jsem se viděla z boku málem jsem omdlela.. 😀 😀 😀 😀 "...
Holky ono kdoví jestli to není tím, že my co jsme tolik přibraly, jsme se tak nějak zaoblily celé, tak se to břicho nezdá.. ale ty co nabraly třeba jen 10 kg a mají to jen v břiše, tak je jasný, že se zdá větší 😀 😀 😀

dezyre
30. mar 2010

Ani můj manžel nechce být u porodu a ani ho nenutím.. samozřejmě bude trpělivě čekat za dveřma a hned jak odrodím tak přijde za mnou.. to by mu zas strach nedovolil 😠 😠 😠 😠

lucik...
30. mar 2010

adel to u nás jsou normálně velké pokoje, fakt prostorné, je tam postel, kterou pak přemění na kozu, vana, žebřiny, gauč, televize, lednice 😀 Jak v obýváku skoro 😀 😀 😀

Dezy no já se zaoblila celá 100% ale okolí se to nezdá, prý jim přijdu pořád stejná, jen mám břicho a prsa 😀

mishutka
30. mar 2010

dezy:ale co je lepší 😀
Já mám obavy, že budu vypadat jak švagrová ta to nezhodila 😒

Jo a holky nechci si fandit, ale když jsem manželovy říkala, že ve městě všichni na mě blbě čumí asi, že vypadám na dítě mladě tak se mi vysmál 😝 A včera jsme byli spolu ve městě a on jen chodil a kroutíl hlavou, že to fakt není možné jak ty lidí čumí na pupek a pak na obličej 😀
Já třeba nejsem ten typ co moc čumí po lidech...

andelka
30. mar 2010

Přímo fotky tu dávat neumím - ale když jsme u těch bříšek, tak tohle je dnešní 😅 Připadám si jak vorvaň a to mám navíc jen 4,5 kila. 😒
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/andelka/albu...

lucik...
30. mar 2010

mishu tohle mě taky naprosto dostává.. Nechápu proč ty lidi tak čumí 😀 😀 😀

lucik...
30. mar 2010

andělko fotku přímo sem dáš, když píšeš příspěvek tak dole podtím je napsáno "přidej fotky k příspěvku" 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre