Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
2. apr 2010

No mi byli taky v šoku a taky si myslim že to nevypadalo moc hezky, ale fakt nám zastavilo jen jednou auto z milionu asi... 😔

aaadus
2. apr 2010

My jsme dokonce jednou s manželem viděli jak lidem hoří právě zrekonstruovaný dům. A taky jsme zastavili a ptali se, jestli už volali hasiče, protože dům v plamenech a hasiči nikde.

lucik...
2. apr 2010

aaadus to je strašný...
Já musím jít, musím jet do pojišťovny 😢 Tak se zatím mějte, pa paaa

xxx.klarka
2. apr 2010

U nás taky krásně 😵 nehodu jsem žádnou neměla, jen s mámou asi před 2 měsíceme na parkovišti u kaufu.

andelka
2. apr 2010

Tak hlásím, že u nás je škaredě, ráno dokonce chvilku sněžilo 😕
Jak jsme řešily nedávno to přibírání - tak jsme se bavily s mamkou a ona říkala, že taky nepřibírala moc, že se mnou snad jen 7 kilo. Tak asi to máme v rodě.
A zážitek ze včerejška - poprvé mě chtěl někdo pustit v autobuse sednout - a byl to spoluobčan tmavší pleti. A ještě mě nabádal, ať nejezdím sama. Sám tam byl s malým synkem. 🙂 Já už jsem ale na další zastávce vystupovala, atk šel aspoň přede mnou, abych se z toho plného busu dostala ven 🙂

aaadus
2. apr 2010

andelka to máš teda štěstí, že tě někdo chtěl pustit. Já když jsem teď jela po dlouhé době trolejbusem, tak za prvé nikdo ani pořádně neuhl, abych mohla nastoupit a pak když jsem se teda prodrala, abych si sedla (ne že bych nevydržela stát, ale nikdy nevíš kdy prudce zastaví) tak se na mě ti lidi dívali jak na vraha. A to jsem fakt měla pupek venku, takže to opravdu nešlo přehlédnout, že jsem v pokročilém stupni těhu

doli1
2. apr 2010

já se taky citim blbě když nějaká důchodkyně stojí nademnou a čaká až ji pustim.když mám bundu tak nic nejde vidět a oni si určo myslí že jsem nějaký nevychovaný spratek ale už mám taktiku vždy vytáhnu těhu kartičku a strašně ji študuju co je tam napsáno ikdyž už to znám zpaměti 😀 naštěstí nejezdim často.

andelka
2. apr 2010

adus: Já se snažím si sedat, klidně i na místa pro invalidy (jsem zvyklá z Vídně, že tam mají místo a u toho cedulku že je to pro staré, invalidy, těhotné a matky s dětmi). Ale už se mi i dostkrát stalo, že jsem stála, prostě mi to bylo blbé si říct. 😒 Hlavně když je tramvaj plná mládežníků že.

aaadus
2. apr 2010

Taky naštěstí nejezdím MHD často, ale když jo tak to stojí za to. Si nedovedu představit jezdit MHD s kočárkem, to musí být fakt lahůdka

Co dneska kuchtíte dobrého?

andelka
2. apr 2010

doli: to je dobrá taktika 😀 Já jezdím hodně často, všemi možnými prostředky. Ale klidně, když vidím, že je tramvaj plná, tak počkám na další, i když pak někam třeba přijedu pozdějc.

aaadus
2. apr 2010

andelka kdyby sis řekla dnešní mládeži, ať tě pustí sednout, tak se ti tak akorát vysmějou.

xxx.klarka
2. apr 2010

Já jsem dneska na nervy, nějak se mi to celý seká. 😠 😠 😠

Já taky naštěstí nejezdím busem, vždy to uděláme tak, aby mi mohl drahý nechat auto . . .

My dneska dojídáme ze včera těstoviny zapečené a zítra budeme mít knedlo, zelo, výpečky. 🙂 Dělám to dneska, aby jsem se s tím zítra nezdržovala a mohli jsme dělat na bytě.

andelka
2. apr 2010

adus: My dneska těstoviny se zeleninou a sýrovou omáčkou - je velký pátek, takže bez masa. To bude zítra.

No, s kočárkem to bude sranda - asi si budu předem vybírat nízkopodlažní spoje, nebo když bych potřebovala někam dál, třeba do centra, na úřad a tak, tak pojede někdo se mnou. I proto, abych nemusela všude lozit s kočárem a něco vyřizovat. Jinak u nás člověk ani MHD nepotřebuje, když jsem chodila na ZŠ, tak se nikam nejezdilo, nebylo to potřeba, tady je v pěší vzdálenosti všechno.

doli1
2. apr 2010

já jezdim jen k dr a od dr ale i to stačí.nemá cenu čekat na další protože nastupuji a vystupuji na největším dopravnim uzlu takže vždy jsou nové a nové lidi protože dojedou další přípoje a tak je to stále dokola.holt se musim cpat. 😀 😝

andelka
2. apr 2010

adus: No právě, jsem to radši ani nezkoušela. Nedělám si iluze. 😕

andelka
2. apr 2010

doli: Hm, tak to je debilní. Já naštěstí jezdím skoro stejné trasy, tak už vím, které číslo kde bývá plnější a jestli se vyplatí počkat. Ale i tak než se někde procpu, bříško mi dost zavazí.

antynka1
2. apr 2010

Tak to já se taky většinou někam nacpu - taky si hlídám prádznější spoje - ty se ovšem časem plní a to má vidět ty ksichty těch lidí - a to nejsou ani moc staří a fyzicky jsou rozhdoně pohyblivější a stabilnější než momentálně já 🙂 Ale ignoruju je sice mají plno keců, ale ať si trhnou nohou... Nejhorší byl první trimestr - to mi bylo fakt zle, motala se mi hlava atd. Seděla jsem v autobuse a byla ráda, že to někdě nevyklopím a za záday se mi ozvala typická věta, kterou nesnáším: "to je dneska mládež...." a to řekla bába, který bylo tak odhadem 55.....

aaadus
2. apr 2010

Nebo důchodci - vždycky počkám, jestli si sednou a když ne, tak si jdu sednout já. To jsou potom pohledy, co si to jako dovoluju. Ale ať si trhnou, mají si sednout

Včera jsem si sama masírovala hráz. Kdyby mě tak někdo viděl, jak jsem zkoušela různé polohy, abych si tam aspoň nějakým způsobem dosáhla, tak by se potrhal smíchy 😀

antynka1
2. apr 2010

A Adus dosáhla jsi?

andelka
2. apr 2010

adus: Tak to já ani nečekám. Jako ne že bych nějakého důchodce s hůlkou podsedla na místě pro invalidy, ale když jsou volná jiná místa, tak si sednu - ať starší lidi pustí sednout někdo jiný, já teda fakt ne. Jednou jsem v tramvaji omdlela a to mi stačilo.
Já se fakt těším na cvičení s epinem - to bude komedie století 😀

antynka1
2. apr 2010

Důchodce s hůlkou je něco jiného než čilý šedesátník 😀

aaadus
2. apr 2010

Jasně, že důchodce s hůlkou bych pustila sednout, to jo, ale když je tam volné místo a nesedne si tak smůla.

antyn dosáhla, ale horko těžko. A už to tak nebolelo jako poprvé. Fakt to chce dělat každý den. Ono se to nezdá, ale ta hráz je fakt zatuhlá a když si představíš, že tama musí prolézt mimčo...

zdenkapo
2. apr 2010

ahojky hoky,tak jsem zpět z poradny,zase mi dělala CTG +UTZ +Doppler a vše furt v normě,tak na vyvolání nemusim-apoň do středy- to jdu na další tyto kontroly,ale do porodky,poněvadž moje gyn má dovču...

právě jsem si vypsala žádost o porodné ,o rodičák a hlášení změn... tak to mám nachystané...

ZUzana , leontynka

holky vám řekli dr. že kvůli takovému otevření máte ležet? já jsem otevřená taky na 1cm a primařka teda řekla už je to normoš a žádný speciál režim nemám...

adelka89
2. apr 2010

aadus tak to mas muj obdiv, ja si tam fakt nedosahnu....
manzel vcera masirovat chtel,ale ja jsem mela nejakou depku 😒 proste jsem na to nemela naladu, tak snad dneska se uz donutim 😅 ale je fakt, ze se to musi masirovat pravidelne, pak jsou ty pokroky i viditelne. Hlavne pro ty ktere budou cvicit s epinem rozdil poznaji 🙂

aaadus
2. apr 2010

adelka nic jiného mi nezbývá, než se masírovat sama. Manžel se do toho nejdříve strašně hrnul a myslel si, kdo ví jak to nebude vzurušující a že by snad mohl být i nějaký sex 😀 , ale pak už mu to tak vzrušující nepřipadalo

zdeni tak to nakonec vypadá, že Anička vydrží do termínu 🙂

adelka89
2. apr 2010

aadus chapu 😒 fakt to neni nic prijemneho 😅

zdenkapo
2. apr 2010

Adus
no nevim,jestli přijde porod až v temínu,ale dr. se do toho nehrne,když je to v pohodě- v rámci možností teda,tak mě 2x v týdnu hlídaj.... ale mám od primářky doporučeno nasadit přírodní indukci- sperma 😀

antynka1
2. apr 2010

A Zdeni - ještě je dobré vytírat a chodit do schodů 🙂

aaadus
2. apr 2010

adelka jsem z toho měla i trošku depku, jestli manžel potom vůbec bude chtít jít k porodu když nezvládl toto. To ani očkem nesmí zahlédnout, co se tam při porodu bude dít. A to byl hrdina a chtěl to všechno točit na video.

Jde vidět, že je dnes na Slovensku volno, není tu ani noha.

aaadus
2. apr 2010

zdeni jj, sex. Manžel už se nemůže dočkat, až budeme zase moct sexovat bez kondomu. Prý už si připadá jak puberťák 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre