Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
12. apr 2010

adelka malý je krásný. takový přesně k pomuchlování 😵

antynka1
12. apr 2010

Já závidím 🙂

lolita.9991
12. apr 2010

adelka malinky je kuasnuckyy

xxx.klarka
12. apr 2010

aktaka, nevím, já nosím spíše bez kostic i normálně, jak mám velký k*** , tak mi pak kostice tlačí a špatně se mi dýchá .. 🤐

dezyre
12. apr 2010

Adelko opravdu sladkej.. júj a těch vlásků 😀

aaadus
12. apr 2010

Adélko Lukášek je krásný 😵

aktaka na kurzu PA říkala, že sama během kojení nosí normální podprsenky a kojí v pohodě, mléka má až nadbytek. Já si chci koupit taky jednu lepší s kosticí mezi lidi a na doma budu nosit ty hrůzy nebo takové ty sportovní, ty docela dělají pěkné prsa

andelka
12. apr 2010

klarka: No mi jde z toho taky hlava kolem. Zvlášť, když pak chceme dělat tu rošádu, abych měla ten 3 letý rodičák. Z toho jsem taky úplně tumpachová. Tak jsem napsala dotaz na Aperio, doufám, že mi odpoví než porodim 😅 A s těma úřadama, to je taky kříž - pendrek vím kde co zařizovat a kde to je. Najdu maximálně pracák a sociálku, jinam jsem nikdy nechodila.

adelka: Ten je nádherný 😵

aktaka: Prý můžou kostice utlačovat prsní žlázy nebo co to tam je. Já mám zatím kojící podprdy obyčejné bez kostic a těhotenskou co teď nosím mám taky bez kostic a pohoda. I když dřív jsem jela jen v kosticových.

eliz
12. apr 2010

Ahoooj holky,
tak se zas jen na skok hlásím.jsem pořád celá 😉 Jen jsem už asi po 7 za tohle těhu nastydlá 🙄 Teče mi z nosu a z očí,takže píšu spíš poslepu.Malá už vytuhává tak se půjdu přidat-v noci toho moc nenaspím,už nevím jak bych si lehla-máme tvrdší matrace a to je pro mě teď utrpení.Ve středu odpo jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá jak jsme na tom.Dneska chci začít pít maliník a už mám objednaný olejíček na masáž hráze,jen furt nějak nejde 😠
Nevim nevim jestli vás mám vůbec šanci někdy dočíst 😀 jdu ještě rychle písnout meila do práce kvůli mateřský (jsem z toho furt nějak jelen)a zalehnout.
Tak pa a držte se 😉

adelka89
12. apr 2010

dekujeme holky 🙂 je to nase kuratko 🙂
vlasky nam na fototerapii docela zesvetlely, ale je jich teda pozehnane 🙂

eliz
12. apr 2010

Adélko Lukášek je nádherný!!! 😵 😵 😵
Já už chci takyyy 😀

xxx.klarka
12. apr 2010

andelka, mi to právě taky chceme udělat, dneska mi dávala na sociálce papíry na porodné, rodičák, pak pro drahýho na PPM a rodičák, k tomu musí mít roční příjem vyplnení, pak čtvrtletní, a další papíry na žádost o příspěvěk na dítě a ještě já mám na bydlení zatím co pobírám, a mám asi 15 papíru a už vím prd. 😀😀😀

aktaka
12. apr 2010

tak já počkám až jak na tom s tím kojením budu, a když bez problémů, tak risknu s kosticemi

andelka
12. apr 2010

klarka: Hm, tak to se budu muset na tu sociálku taky vypravit a pozjišťovat to tam a posbírat formuláře. No to se mi jako chce 😖 Než jsem se vdala, tak jsem měla super "paní sociálku", po změně příjmení si mě převzala jiná a ta je zmatená jak lesní včela. Tak to se opravdu těším, jak tam budu vysvětlovat co chci.

xxx.klarka
12. apr 2010

andelka, já mám naštěstí dobrou, poradí atd. Chodím tam každý 3měsíce, takže mě už zná 😀 Tak jsem ráda.

xxx.klarka
12. apr 2010

andelka, tak jsem ted koukala na ty papíry a už stejně vím zase hovno s prominutím jaký papír pro koho je..

adelka89
12. apr 2010

ataka ja mam taky podprdu s kosticemi, ale koupila jsem si o cislo vetsi v domneni ze to bude stacit a dneska budu objednavat dalsi protoze mam prsa fakt hodne nalite a kdyz je ta podprsenka mala,tak se tvori zatvrdliny a to boli jako cert,takze pozor na ty velikosti.

aktaka
12. apr 2010

adelko děkuju, tím spíš jsi mě utvrdila, že počkám až po porodu. mám jednu klasickou kojící a jedno takové bolerko, ale s velkým výstřihem, tak s tím v porodnici snad vydržím a pak se uvidí

aktaka
12. apr 2010

manželce kolegy se stalo, že jí po píchnutí epiduralu hodně zeslábly kontrakce a chvíli to vypadalo, že bude muset jít císařem, ale pak se to nějak zase srovnalo

antynka1
12. apr 2010

Já chci vydržet bez EPI - to je plán, ale možná je budu ještě na kolenou prosit, ať mě píchnou nějakou "Drogu" 😀

nikkka
12. apr 2010

antyka asi tak, aj ja chcem vydrzat..ale kolko vydrzim to netusim..

aaadus
12. apr 2010

Taky bych chtěla vydržet bez epi.
V Sama doma budou probírat otoky nohou v těhotenství

zzuzullka
12. apr 2010

adelko, teda krásny syn...je úplne na zjedenie 🙂 ja už sa nemôžem dočkať toho nášho...ale len nech ešte vydrží aspoň do 40tt 😀 a hlavne poslúcha hneď od narodenia...si mu asi hovorila, že by sa mohol narodiť skorej nech stihneš príjimačky a vidíš ako ťa pekne poslúchol 🙂 tak dúfam, že aj ten náš bude tak poslúchať 🙂

antynka1
12. apr 2010

Ještě nám říkala PA, že občas v nemocnici řeknou, že ať se rozmyslíme, jeslti epidurál ano nebo ne, že pak už nebude čas - tak to si prý máme dobře rozmyslet - epidurál zabírá za cca 20 minut a to, že nám řeknou, že pak už bude pozdě znamená, že už se porod blíží ke konci a že by pak epidurál nestihl účinkovat - takže prý v tu chvíli už je to lepší vydržet, protože by účinkoval jen posledních pár chvil........

aaadus
12. apr 2010

antyn a nemá se to hlásit hned ze začátku - oni ti musí vzít krev, aby zjistili, jestli ti ho můžou dát. Nebo se pletu? Nám taky PA říkala, že některé maminky vydrží bez epi dlouho a pak jak už jsou otevřené třeba na 8cm chtěji epi, tak jim to vždy rozmlouvala, že když to vydržely tak dlouho, vydrží ještě chviličku

antynka1
12. apr 2010

Adus - nevím, je to možný - v tom případě je to jasný, to budu asi ještě v pohodě, tak řeknu ne a paku budu mít už smůlu a budu muset vydržet.

pepibubu
12. apr 2010

Holčiny, spousta formulářů je k dohledání a vytištění na netu, a pokud jste byly prozíravé jako my s Honzou a máte se navzájem v OP, tak vůbec není problém ho vyslat to zařídit a vy tam fyzicky ani nemusíte, jen to doma vyplníte a podepíšete, tak jsme to udělali poprvé a uděláme to tak znova 😉

andelka
12. apr 2010

pepi: Nějaké formuláře jsem na netu našla, ale nejdou mi stáhnout, budu muset říct manželovi, on tomu víc rozumí. A v OP se myslím vzájemně máme 🙂

aaadus
12. apr 2010

antyn já si taky říkám, že když jednou řeknu ne tak mám potom smůlu když se to nestihne. Aspoň ušetřím 😀
Já manžela mám zapsaného v OP a nechám si tam zapsat i malého. Přijde mi to lepší kvůli vyřizovaná a tak.

pepibubu
12. apr 2010

my taky máme děti v OP, teď zase budem měnit, kvůli Martínkovi, přijde mi to taky šikovnější

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre