Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

martina71
17. apr 2010

gabab...no ale alespon u mne je ten sex nejaky hezci, i vic orgasmu za sebou...kez by mi to zustalo... 😀

martina71
17. apr 2010

mayocko, kdyz to boli, tak to nema cenu delat, to je neco spatne.

Anty ...ma rovnatka, ted na ni byl detail 😀 😀

antynka1
17. apr 2010

Marti - 😀 Tak záhada vyřešena 😀

lolita.9991
17. apr 2010

mayocka moj robi aj cez zimu,sic eje zivnostnik,ale rposte maju sefa a toho nezaujima ze je vonku -10
my sme este zo zaciatku mali sex,ale potom ma to vzdy zabolelo,a bolel ma vajecnik a bala som sa o malu a trpla som potom do kazdej dalsej poradne ci je vsetko oki

gabap
17. apr 2010

lolita tak to radeji nic nez zit ve strachu 😉

lolita.9991
17. apr 2010

gabap asi tak nejak,lebo naposledy ked bol sexik,tak som opstala doma na pn,kvoli krcku a mm sa boji,aby s azase nieco nestalo,nemuselo to byt sexikom,ale clovek nikdy nevie

gabap
17. apr 2010

presne tak,mimichodem na svatebni fotce ti to moc slusi 🙂

lolita.9991
17. apr 2010

dakujem pekne,taky slonik,xixi

lolita.9991
17. apr 2010

tak princezna je hore takze maminka sa zase nevyspiii 😠

mayocka
17. apr 2010

lolita: moja sa zobudi ked som hladna a kope kope a kope az kym si nevykope nieco dobre do bruska 😅
no neviem ako to je ale moj mi hovoril ze maju zakaz robit na stavbach lebo sa v zime stavby hybu vraj to nema stabilitu a moze to po niekolkych rokoch spadnut...

baby na cinemaxe pozeram super film,expertka sa tam rozhodla do vane doma rodit...no chyta ma panika troska 😖

babara
17. apr 2010

Ta Pergnerka je fakt nejak divna, je to docela hruza, pritom u Vyvolenych byla skvela! Ale slusi ji to, je ale mocmoc hubena.

gabap
17. apr 2010

hubena je az moc a taky se divne krouti 😅

babara
17. apr 2010

to ona vzdycky, je takova hyperaktivni, ale je to dost trapny dneska 😅
Jdu spat, stejne Andely moc neuznavam... Dobrou noc, at vas briska nechaj spinkat ;)

iivet
17. apr 2010

martinka: me taky silene palila zaha a co mi zabralo na noc tak to bylo teply mliko a mandle. Mandle vozim u sebe porad kdyby zacala palet nekde ve meste tak at su v poho. Jinak me nezabiralo nic. Tak drzim pesti 🙂

martina71
17. apr 2010

iivet: jdu to hned vyzkouset renie nezabraly.... uz jsem z toho nestastna. Do toho mi malicka tednalezla uplne pod zaludek...

iivet
17. apr 2010

PA na kurzu nam rikala ze staci 6msndlicek a prestane to, ale ja si jich davam pro jistotu vic 🙂

michalag
autor
17. apr 2010

palenie zahy mavam aj ja a niekedy aj cely den len s malickymi prestavkami, vtedy mi je najlepsie byt v polosede a nelezat, popripade si dat mineralku Fatra ale najviac co mi pomaha tak je ked obimam wc misu ale samozrejme to musi prist samo, vtedy sa mi ulavi a uz je dobre

xxx.klarka
18. apr 2010

ahojte,

já tu Pergnerovou nemusím vůbec. My jsme včera koukali na noc v muzeu, to byla hovadina 😀 ale naší malé se to asi líbilo ty zvuky, protože se tam kroutila až drahý nechápal 😀😀😀

My chceme taky potom vypuzvací sexík ... ještě pár dní počkáme a pak se na to vrhneme. 🙂

babara
18. apr 2010

jsem rada, ze paleni zahy neznam. Taky asi budeme mit zase bezvlasaty miminko 🙂 ale takovy to po najezeni, kdyz se ohnu nebo lehnu, ze bych skoro zvracela, to jo, to znam.

xxx.klarka
18. apr 2010

já budu mít taky plešaté miminko, pálení taky neznám. 🙂

zdenkapo
18. apr 2010

Ahojte holky

tak a dnes teda asi nestíháme a budu rodit bůhví kde.... snad to dobře dopadne....

jo a sexík u nás teda nefunguje na Aničku,je jí to šumák,ani schody,maliník ani práce.... takže je to na ní....

mili1pu
18. apr 2010

ahojky holky tak jsem se na vás zase přišla juknout 😉 .když pálí žáha to znamená že mimi bude vlasaté?co je to ten maliník,to je ňáké pití 😀 ,já že bych nerada přenášela.

zdenkapo
18. apr 2010

Mili
čaj z listů maliníku,mám z lékárny porcovaný od Megafyt- taková jen babská pověra,ale co už by člověk nezkusil,že? Má ulehčit porod atd. na vyvolání porodu to asi není,to už bych musela porodit dávno....

mili1pu
18. apr 2010

zdenko- takže ho máš jak dení dávku jo 😀 .tak už chci mít porod co nejdřív za sebou,ale mám strach z šití jestli to dělají na živo nebo to umrtvují nejradši bych nechtěla ani nastřihnout. 🤐

zdenkapo
18. apr 2010

Mili
jj,konvičku denně....
a z nástřihu neměj strah- to ani nepocítíš,nebolíto.... a šití to je už jen dohra porodu,kdy už si klidná,že je mimi na světě a už to tak nevnímáč, dají ti umrtvovací injekci,je to cítit,je to nepříjemné,ale toho se bojim nejmíň,hlavně ať je v pořádku mimi a mi taky,to ostatní je vedlejší.... a lepší kvalitní nastřižení,než potrhání a následné komplikace...

adelka89
18. apr 2010

Zdeni ja teda nevim, ale mne siti bolelo snad z celeho porodu nejvic, je to asi fakt individualni. Ale hlasim, ze stehy uz vypadaly a siti se zhojilo 🙂
dneska mame 2 tydny 🙂

mili1pu
18. apr 2010

já nesnáším jehly a už jen z té představy mam depku,na tohle sem hrozná ale kdo ví až budu rodit,třeba mi to bude jedno 😅 .achjo nevím na co se psychicky připravit dřív.adel to gratuluji jak to že tě to bolelo tobě to neumrtvili?no sem na sebe zvědavá nejlepší by bylo mě uspat 😉 😅

yanika
18. apr 2010

Ahojte babenky,

zdenka: niekedy veru ani babske recepty na to nepomahaju, tie nase deturence su osobnosti uz v brusku 😀

Chcem Vas opat poprosit o podporu, od piatku vecer ma v podstate uz stale boli v podbrusku, citim taky tlak a bolest ako pri ms, znamena to asi len ze zostupil nizsie vsak? A citim sa dost unavena, a co je zaujimave, tak prestala som priberat a uz si to telo tak vela nepyta 😅 aspon nieco pozitivne.. hihi

adelka89
18. apr 2010

mili umrtvili, ale mozna mi to jeste nezabralo, nevim.... kazdopadne se toho neboj 🙂 kdyz me doktorka sila, tak uz me manzel zase drzel za ruku v naruci mel maleho a kdyz jsem je videla, jak jsou stastni, tak jsem i tu bolest vnimala mene 🙂 jak rika Zdenca, hlavni je ze je miminko v poradku, siti se nejak vydrzi 🙂
treba ani nastrih mit nebudes 🙂

adelka89
18. apr 2010

yanika ja jsem mela ms bolesti cely den pred porodem, od sobotniho rana az do porodu 🙂 treba uz se malicky chysta na svet 🙂
holky asi to zni divne ale docela vam to zavidim, sla bych rodit klidne znova 🙂 je to prekrasny zazitek 🙂 a ty nase poklady za t vsechno stoji 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre