Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
19. apr 2010

Lucik - to je klidně možné, synbdrom bílého pláště 😀 Poku dmůžeš, tak si ho prostě změř v klidu doma, mě taky jednou obvodní změřila asi 150/100 a děsila se (já tam přilítla nasr...z práce a vytočená), a pak jsem sice byla z práce v klidu, ale v nervech, že mám vysoký tlak... tak jsem si ho začala měřit doma a bylo to ok 😀 Tak jsem se uklidnila a u mudr. už od té doby byl ukázkový 😀

zdenkapo
19. apr 2010

Arcik
jj,tak snad,když budu rodit sama do té doby,do toho Ústí mě stejnak vezmou, nemáš info,jak to tam vypadá s kapacitou?

lucik...
19. apr 2010

blani no já si ho měřila včera u našich 😀 Poprvé sem měla extrémně vysoký a po 10 minutách 129/79 takže trošičku vyšší ale blíž normálu.. No tak jsem zvědavá na zítra... Budu se snažit na to nemyslet 😀

xxx.klarka
19. apr 2010

děkuju holky 😵 😵

mili, my taky nemáme pokojíček, máme udělaný takový koutek v ložnici. 🙂

andel, taky pěkné bříško 🙂 a je paráda že to jde tak pěkně s tím bytem 🙂

mili1pu
19. apr 2010

aktak oni v nemocnici před porodem dávají ňáký ty stahovací punčochy až na stehna,ale otázka je jestli všem nebo jen při určitých případech to nevím,luci to bude v pohodě hlavně se nestresuj 😉

andelka
19. apr 2010

My budeme mít taky jen koutek v ložnici. Malování nestihnu, tak tam nalepím pěnové dekorace 😅
klarka: Děkuji 🙂 No s tím bytem - to je někdy fakt o nervy. Chvíli se to nehýbe - chytám depku. Pak se to zas rozjede - začínám doufat 😅 vám závidím, že už jste přestěhovaní a že vám to tak krásně vyšlo 🙂

do diskuze o tlaku se nezapojuju, bo mám pořád max. 120/70 😅

zdenkapo
19. apr 2010

mili
tak to slyšim poprvé,tady teda je na okolí nikde nedávají...

andelka
19. apr 2010

mili: Nedávají to při císařském řezu? Bandáž na nohy?

aktaka
19. apr 2010

já ke své dr jezdím autem 25km, po dálnici, vždycky narazím cestou na nějakého vola, takže přijedu vytočená. a naměří mi 110/70, což je na mě vysoký, standard mám tak 90/60. a stejně sestřička prská, že mám nízký 🙂

Mili, v naší to právě nedávají, musím se postarat sama 😒

xxx.klarka
19. apr 2010

andelka, u nás to krásně vyšlo no a jsem za to štastná, ale vy to určit taky stihnete a když ne tak se to dodělá potom. 😵

já tlak nejevyšší 130/85 ... takže se taky nepřipojuji.

mili1pu
19. apr 2010

klárko tak to jsme na tom stejně já jsem jí to tam namalovala aby měla takové to svoje 😀 .škoda že nemůžu poslat fotečky,mám půjčený notebok s netem od taťky a ten počítač je tak pomalej a ještě nemůžu nic stáhnout atd,jinak se seká.ale skusím to dnes ňák vyřešit a pokusit se to napravit 😝 😉

xxx.klarka
19. apr 2010

mili, pak bude mít ještě jeden koutek v obýváku na hraní. 🙂 tak to zkus, ráda bych se podívala.

mili1pu
19. apr 2010

já to musím pořešit s otcem ten by mi dal kdybych ho blokla,používá ho když pojišťuje,ale až mi konečně zvedne mobil tak to skusím vyřešit.ale vy to máte udělaný fakt krásně já to mám namalované jen na jedné stěně,nám zabýrá dost prostoru letiště je hrozně veliké ale časem to stejně předěláme

xxx.klarka
19. apr 2010

mili, děkuju. Tak my tu bydlíme asi 2 týdny ... stěhovali jsme se z 1+1. 🙂

adelka89
19. apr 2010

klarko a to mate ted 2+1? v osobnim vlastnictvi nebo pronajem?
Manzel se jde dneska divat taky na prvni byt tak jsem zvedava jak pochodime 🙂

blanka.k
19. apr 2010

Adel - je, tak to je super, a chcete taky vlastní? A kde ideálně?

blanka.k
19. apr 2010

Doli měla ten CS ve čtvrtek, že? To by je mohli dnes pustit domů... Bychom mohly pak někdy udělat nějaký brněnský srazík s kočárkama. 😉

adelka89
19. apr 2010

blani nene my jdeme jen do podnajmu, bydlet v Brne chceme tak jeste 5 let dele asi ne. Dneska se jde mm podivat na byt do Lisne, ale ja bych asi radej Zabiny...
Ty bydlis kde jestli se muzu zeptat? 🙂 kdyztak klidne IP 🙂

iivet
19. apr 2010

adelka: Ja bydlela ve stare Lisni 26let a byla sem spokojena- za barakem les a rybniky - parada 🙂

mili1pu
19. apr 2010

adel tak přeji hodně štěstí my máme dva plus jedna a jsme tu už dva roky ale v ponájmu takže jsme to právě pro malou poupravili všude vymalovali,ale až poroste tak se to předělá,nebo už budem ve vlastnim 🙂 .tak aspoň to máš klárko vše nové a čisté viď,teď už jen počkat na natálku 😀

zdenkapo
19. apr 2010

Blani
Doli neměla CS ne? taky jí vyvolávali porod a bylo to přeci nějak rychle...

blanka.k
19. apr 2010

Tak z Zabin je to bliz do centra, v Lisni se mi taky libi akorat ve Stare, akorat nevim jak ted, ale pred temi asi 4 lety, kdyz jsme obhlizeli bytt, tak staveli asi 3 nove projekty a dost problem bylo MHD 😅 Ale jinak Marianaske udoli to nema na prochazky s kocarkem chybu.

lolita.9991
19. apr 2010

awojte,
tak z poradne domka,vsetko je oki,rastieme pekne,srdiecko bije,priberame
a buduci tyzden nas cakaju stery

blanka.k
19. apr 2010

Zdeni - no jo, vlastně jí se malá nakonec otočila z KP, máš pravdu, měla vyvolávání 😅

xxx.klarka
19. apr 2010

adel, nene jsme jen v pronájmu. Tady nic do vlastnictvi není a do města drahý nechce. Ale to jsem tady už řešila, a máme 2+1.

blanka.k
19. apr 2010

Já jsem zjistila, že se mi nějak moc zmenšilo bříško 😅 když ležím na boku, tak si krásně vidím po X týdnech "dolů" pod pupek... 😅 Co se to zas děje? K tomu to hubnutí, ale kdyby mi odtekla voda (což třeba to 1kg může být), to bych si asi všimla, ne? 😅

adelka89
19. apr 2010

klarko jasne 🙂
holky jdu si chvilku lehnout za malym, dokud spinka s knizkou a budu se ucit na ty podelane zkousky uz za 14dni 😝 a ja umim velke h***

aktaka
19. apr 2010

Blani, možná, že se malá nějak jinak posunula, nebo je víc dole a má to tenhle efekt... a že by odtekla plodovka, aby si toho člověk nevšiml, to se mi nezdá

aktaka
19. apr 2010

kecám, malý se posunul. já pořád přemýšlím o ní, jak čekáme holku 😅

blanka.k
19. apr 2010

Aktaka - já si taky říkám, že asi nějaká změna polohy...mě totiž asi břicho neklesá, ale stoupe, včera jsem se promenádovala před zrcadlem a furt je vysoko a dnes.... mě přijde ještě výš 😀 Plodovky bych si všimla, akorát asi jak se tak 2 hod. denně koupu, tak ve vaně bych si toho asi nevšimla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre