Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
29. dec 2009

Nakládaný hermelín s Kofolou (cca 4 velkýma), moje největší úchylka 😀 Ale muž mi to zakázal, když jsem těhule....tak to je jediný jídlo, který teda nejím,ať má rodost. A teď máme rozbitou lednici, a nová má dodací lhůtu 4 týdny, takže aspoň výmluva, proč si ho nekoupit....jo ale po porodu si dám do nosu 😀 😀 😀 😀

aaadus
29. dec 2009

misicka Moravská Ostrava, ale teď bydlíme v Jistebníku 😉 nechceš se k nám přidat na těhulky z Ostravy?
z KFC mi nejvíce chutná qurito - nevím jak se to píše, byla jsem ráda jsem se to naučila vyslovovat 😀
blanka nebreč 😀
tak smažák nee, ale smažený hermelín joo 😀

blanka.k
29. dec 2009

Mě akorát na začátku těhu přesatlo chutnat sladké a ten hermelín sKofolou,ani jsem nevěděla, že jsem těhu 😅 Ale vydrželotojen 1.trim, teď už mi chutnají i věci,co dřív ne 😅

aaadus
29. dec 2009

blanka no aspoň že je venku zimu a máš kam dávat věci z ledničky. v létě by to bylo horší
manžel mi zase zakazoval pivo a tak, ale minulý týden jsem si objednala a to nestačil zareagovat. a on pivo nepije tak jsem si ho mohla vypít 😀

aaadus
29. dec 2009

dezy a melouny ani nevzpomínej, to je moje úchylka v létě, každý den s ním aspoň půlku - velikou 😀

doli1
29. dec 2009

dezyre taky ti má přivést smažáka od makra😀 😀 😀 kluci už jeli ve čtyři myslim že každou chvíli budou doma.ikdyž jejich nakupování je naranu.manža a švára.napsali jsme seznam s švagrovou a táta mi volá z makra nač chceš vysavač a já to je markéty a kde máme seznam my?ty paka nakupují a nenapadne je otočit papír na druhou stranu tak se trochu stekal že musí znova ale nemají byt paka.takže kdo ví kdy přijedou.jsou jak PAT a MAT

blanka.k
29. dec 2009

Adus - jo, mám na terase aspoň klas.plátkové sýrry, ty docela vydrží a nějakou Lučinu.... tak jsem zvědavá, kdy tu lednici dovezou, měli psáno skladem a pod tím, dodání 2-3 týdny, M. tam volal aprý spíš dýl, ty 4 týdny to bude trvat.... Tak ještě jen do 1 většího obchodu, jeslti tam není skladem, ale pochybujeme o tom.

adelka89
29. dec 2009

holky ja jsem ve tretim a ctvrtem mesici "ujizdela" na mandarinkach denne jsem zbastila i kilo a pak me zacala palit zaha 😀 ted uz ty mandarinky nejsou tak dobre jak v lete tak jich tolik nesnim 🙂 ale je fakt ze se mi chute zmenili, nikdy jsem nejedla vanilkovou zmrzlinu a pstruha ted to miluju 😀

doli1
29. dec 2009

zůstalo vám ještě něco co fakt nemůžete sněst a ani cítit? u mě nehrozí párek a okurky či něco v kyselém láku bleeee to bych ještě ted mohla hodit šavlu

blanka.k
29. dec 2009

Doli - to jsi mi připomněla, M. dostal od mojí mámy pyžamo Mat a Pat 😀 Krásné 😀

misicka85
29. dec 2009

Longra miluju, ae v KFC si jinak nejčastěji dávám strips menu, mňááám. A v mekáči jenom cheeseburger a miluju ty jejich hranolky 😀 😀

blanka.k
29. dec 2009

Doli - ovoce,zelenina a ml.výrobky... mě tyo chutná, ale jak bych to popslaa... večer chutná, ráno pomáhá.... 😅 Já mám pak tak šílený křeče v břiše a Gutalax hadr, tak to nějak nejím 😉 Ale jinak jím to co dřív 😉

dezyre
29. dec 2009

aaadus tak melouny jsou moje letní úchylka taky :D .. vždycky jsem si koupila v Brně na zelňáku, v práci ho rozpůlila a celý den dlabala lžící tu půlku :D

Jinak i já teď ujíždím na pomerančích, mandarinkách a pomelo :p .. a taky jablíčka .. ale to už tolik ne jak před měsícem, dvouma..

Doli smažáka ne.. jel si tam nakoupit pochutiny na piňa coladu.. bude provokovat, když teď nemůžu :D

pompila
29. dec 2009

dezy: no to je dobaaa, už jsme se o tebe začala bát, dlouho jsem tě tu neviděla, jinak jsem na tom stejně s chutěma na citrusy i melouny, dělám to stejně

dezyre
29. dec 2009

Ahoj Pompi ;).. už tu opět nějakej den straším 😀 😀 😀 😀
I když teda mám strach z těch citrusů... občas totiž trpím na to, že když toho sním moc tak se osypu nebo pobl... 😀 .. a asi ani pro malýho to není nejlepší ovoce..

adelka89
29. dec 2009

prave jsem snedla dva banany s grankem (diky teto diskusi jsem na to dostala cut 😀 ) a je mi z toho docela tezko 😝 ale stalo to za to 😉 myslim,ze si maly pochutn 🙂

aaadus
29. dec 2009

dezy lžičkou to je nejlepší, zvlášť polévkovou 😀 tak ať ti udělá nealko mojito, to se taky dělá
mandarinky mi taky chutnají, i banány a jednu dobu jsem si kupovala jahody a maliny ikdyž stály hříšné peníze
asi není nic co bych nepozřela, spíš je to tak že mi to nechutná jako dřív tak to nejím
mysicka hranolky má mekáč bezkonkurenční 😀 a zmrzlinový pohár s karamelovou polevou

xxx.klarka
29. dec 2009

adelka, já se chystám si jít udělat banán s nugetou a šlehačkou😀
jinak holky já zatím jím možná ještě míň než před těhu. nechápu jak je to možné.

adelka89
29. dec 2009

klari slehacku nemam rada, jinak bych si ji tam dala taky 😀 ted jsem se pustila do salamu 😀 dokud muzu pribirat tak si to budu uzivat 🙂
klari tak to teda nechapu jak je to mozne 😀

dezyre
29. dec 2009

Kláry.. i já jím míň než před těhu.. teď už chápu ty lidi, co se na mě dívali jak na malýho otesánka co nepřibere :D .. protože teď toho sním oproti před těhu asi 1/3 a už mám hoooodně kg nahoře ;)...
já se tu momentálně nalívám ananasovým džusem.. mňamka.. a hned vedle postele mám pomelo :D .. Ale těším se, že až mě přejde lenost, tak si vytáhnu co mám ve sklepě živej ananas a oloupu si ho a sním :D ..

Jinak holky já jak ležím s tou angínou, tak krk přebolel... ale chytl mě brutální kašel.. až jsem se dnes po dlouhé době z něj pozvracela.. už vůbec nevím, co si na ten kašel mám vzít... Ale jsem hrozná káča, protože jak už mě bylo líp, jeli jsme na bowling a já si tam dala míchaný nealko koktejly a vody.. a samozřejmě ve všem led ☹ ☹ ☹ Teď si nadávám jak jsem nezodpovědná....

aaadus
29. dec 2009

dezy na kašel pozor, může ti klesnout břicho a skončit v nemocnici 😖

doli1
29. dec 2009

dezyre no tak to já fakt na tytyty ledová kombinace na krk.na kašel bych doporučila cibuli s cukrem.

adelka89
29. dec 2009

dezyre kup si jitrocelovy sirup, vyleceni trva sice dele,ale fakt moc pomaha a mimo jine je i dobry 🙂

misicka85
29. dec 2009

Holky,nemluvte už o jídle nebo půjdu vyžrat ledničku 😀
Kyselé taky moc nemusím,jediné že občas upíjím ten lák z okurek,ale jinak nic 😀

xxx.klarka
29. dec 2009

adelka, tak to ju🙂 tak mě občas bylo blbě, ale teď už skoro 2 měsíce klid a stejně to nejde moc nahoru.

dezyre, já za poslední 3 roky nabrala úplně rapidně.Takže mimí má z čeho čerpat víš. 😀😀

jinak holky moje mimí kope asi, ale kope buď hodně dole nebo po stranách. Ve středu to necítím, asi kvůli té placentě nebo nevím.

aaadus
29. dec 2009

misicka lák pije manžel z čehokoliv, fuj se mi z toho vždycky zkroutí obličej

misicka85
29. dec 2009

Klarko,ty máš placentu vepředu??? Já ji tak měla u Aduš a kopance jsem začla cítit až 23tt,ona ta placenta to dost tlumí

misicka85
29. dec 2009

Aaaduš, já si pochutnala na láku z nakládané zeleniny když jsem z ní dělala br.salát, bylo ho ze 3 skleniček,bože ten byl dobrý,jsem ho vycucla skoro celý 😝 Manžel na mě taky hleděl a šklebil se 😀

doli1
29. dec 2009

xxx klarka jj asi má sčeho brat.má kámoška nabrala 5kg za celé těhu a narodil se zdraví syn 3kg bral si vše s maminky nepotřeboval nic extra.já prcka cítim taky hodně dole.což mě štve hodně lidí chce zkusit jak kope ale nemohou protože by mi museli strčit ruku až nevim kam.kopanečky jdou vidět ale musí se člověk na ně soustředit a vlny jsou jen někdy ale už taky jsou

doli1
29. dec 2009

já taky hledim a šklebim se bléééééééé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre