Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
21. jan 2010

a vyklízení pokojíku je kapitola sama o sobě. naštěstí v neděli by měl jet pryč (už se aj těším až vypadne a já budu mít klid) tak si ten pokojík pomalu vyklidím sama a nikdo mi do toho nebude kafrat

aaadus
21. jan 2010

lucik já mu žehlím jenom ty "sváteční" a ty má jenom jedny protože mu je líto dát 200,- za pěkné trencle. a pak celý večer rýpal že nemám čas když jsem celý den doma a že furt sedím u internetu. ale když potřebuje něco vyřídit přes internetové bankovnictví tak jsem mu dobrá - to on vůbec neumí a jsem zvědavá co bude dělat, až budu v porodnici třeba delší dobu a bude nutné něco zaplatit jak si poradí

lucik...
21. jan 2010

No to já taky jednou udělala 😀 Zatím co byl v práci tak sem skoro všechno naskládala do krabic 😀 A pak přijel a seřval mě proč to jako dělám když nemam tahat těžký a bla bla bla tak sem mu řekla že když bych to neudělala já tak nikdo takže smůla, tak se ještě urazil 😀

vladkaz1
21. jan 2010

No tak ten 09 je krajsi a 08 najkrajsi 😀 ten novy je namna az moc plastovy a super moderny ale skaredy nieje 🙂
Nic sa mi nechceeeeeee ,muz odchadza za chvilku do prace a ja zas s malu sama ,vonku na snezene takze len na pesaka ,som najdena jak prasiatko fuuuha chce to zaliest do postele a hajat
Doli no mas pravdu take kvalitne ponozky inak palka 😝

lucik...
21. jan 2010

přiveze ti notebook 😀

aaadus
21. jan 2010

nebo jak jsme se stěhovali - všechno jsem sakum prdum balila sama a ještě mě zdupčil že mi to trvá. no vidím, že chlapská logika je všude stejná 😀

aaadus
21. jan 2010

no já doufám, že v porodnici není wi-fi 😀 jo a dneska jsem mu v 31-ti letech musela založit e-mail, protože si všechno nechával posílat na můj. on je internet jelito, normálně uvažuju že ho přihlásím do nějakého kurzu pro začátečníky 😀 by mě zabil, ale nahaté baby si umí najít 😀

aaadus
21. jan 2010

myslíte, že je tento kolotoč na dálkové ovládání nebo na natahování?
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/hracky-do-...
se mi nějak zvedl tlak, tak uvažuju se něco objednám ať se trošku uklidním 😀

vladkaz1
21. jan 2010

adus kolotoc som pri malej mala a hned predala ,neznasala ten zvuk 😀

lucik...
21. jan 2010

aaadus tak to je na tom ten můj s internetem podobně 😀 Až se za něj občas stydim 😀

michalag
autor
21. jan 2010

baby co uz mate deturence nepouzivali ste toto: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

mishah
21. jan 2010

No,mně se nelíbí vzhledově ta hluboká korba-ale pasuje i starší kolekce...ale to otočné sedátko si myslím,že může být dobré🙂)A barvy se mi docela líbí 😉 nicméně my asi zůstanem u toho našeho...je supr,že jsem fakt nepotřebovala ani golfky,protože je lehounký. 😉spíš mě překvapilo,že jsem ho na MMB viděla za porovnatelnou cenu jako kol.09 a 08..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29700969&tab=1

Ty doplatky-ani nemluvte už aby přišlo vyúčtování,at to máme za sebou... 😝 .

A daně-myslím,že se dá odečítat, když jste na rodičovské příjem,protože RD se nepočítá-narozdíl od MD.vloni nám aspon takhle nějakou tisícovku vrátili...ale myslím,že až nekdy koncem dubna...

holky, co jste na PN-kdy vám zhruba chodí peníze od OSSZ??U nás to bdue asi problém,protože bohužel spadám pod Prahu 8 😖 😝 a reference na ní teda děs běs 😠

aaadus
21. jan 2010

lucik to jsem ráda, že nejsem jediná kdo má doma takové kopýtko 😀
michala já pořizovat určitě budu a když seženu, tak i kousátko s kartáčkem. mám to doporučené přímo od zubaře

adelka89
21. jan 2010

michalag ja bych se toho bala... co kdyz ti to prcek skousne a zustane mu to v pusince???

aaadus
21. jan 2010

mishah peníze mi chodí vždy kolem 12.-14. dne v měsíci. nemůžu si stěžovat, vždy přišly včas. jen jsem teda zvědavá na nemocenskou za leden o kolik mi klesne. teď jsem měla nemocenskou srovnatelnou s platem

lucik...
21. jan 2010

mishah já nevím jsem na PN teprve 14 dní ale pokud vím, tak problém je snad v celé ČR ☹ A blanka snad je doma od září a první peníze jí příšli v prosinci říkala

mishutka
21. jan 2010

U nás platím vše manžel naopak až ho nebude tak já nemám ani přístup bankovnictví protože mu autentifikační kódy chodí na jeho mobil 😅

Kalhotky, trenky a ponožky nežehlím ani náhodou 😀

lucik...
21. jan 2010

a to kam se spadá záleží na trvalém bydlišti nebo na čem?

medan29
21. jan 2010

Ahojka, tak já taky nemám problém s nemocenskou, taky mi chodí pravidelně kolem 18. 😀

aaadus
21. jan 2010

adelka dítko si musí zvykat na čištění zoubků už od malička. mně zubař říkal toto:
- po kojení (aspoň během dne) vytřít pusinku mokrým kapesníkem
- první zoubek - začít čistit tím návlekem na prst nebo koupit kousátko s kartáčkem (měli by mít v Chiccu)
- když už jsou 4 zuby - čistit každý den
- od 1 roku chodit k zubaři, aby si zvyklo, že musí otevírat pusinu
- děti do 6 let neumí vyplivovat - kupovat pasty s nízkým obsahem fluoru
- i když si dítko čistí zuby samo, vždy dočistit, protože ještě neumí ty správné pohyby
- nekupovat Kubíky!!! a neučit na slazený čaj!!!
- mezi dvěma jídly nedávat sladké - sliny se nestačí zneutralizovat
- nikdy před dítkem nemluvit o tom, že to u zubaře bolelo

mishutka
21. jan 2010

Mě chodí po 25 nem.
Co se týče Prahy nechci strašit, ale oni mají na vše čas i 3 měsíce 😠

aaadus
21. jan 2010

lucik myslím že je to podle trvalého bydliště
medan ty spadáš pod Karvinou?

medan29
21. jan 2010

Tak máme doma tichou domácnost, ach jo, to zas bude den

aaadus
21. jan 2010

medan my ju máme poslední 2 večery 😀 jen co příjde domů, hned začne frflat a vyrypávat

medan29
21. jan 2010

aaadus:spíš bych řekla pod Ostravu, podle mě je to podle sídla firmy a ta je v OV

mishah
21. jan 2010

No,co jsem teda pochopila já a říkala to i naše účetní,tak podle sídla zaměstnavatele..no a ten můj sídlí na Praze 8 ☹jinak mně i mateřská klesne proti tomu,co jsem baral u malého tipuju skoro o 3 tisíce a asi to bude zhruba stejné jako ta PN,ne?

mishah
21. jan 2010

ostrava je myslím světlá výjimka, naši bydlí v ově a mamka byla loni na PN a taky jí penízky chodily bez problémů...

mishutka
21. jan 2010

Já spadám někde pod Nový Jičín asi 😉
Manžel má sídlo taky v Praze a říkál, že kluci čekají na nem. i 3 měs.

lucik...
21. jan 2010

tak to spadám taky pod prahu 8 😀

mishutka
21. jan 2010

aadus:co se to s těma chlapama děje 😅 Já mám doma klid, můj muž není ten typ co by si stěžoval!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre