Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
25. jan 2010

Blani
já bych si stáli pro první týdny ten molitan a jde vyprat na víc stupňů i v pračce

aaadus
25. jan 2010

blanka tak bez lehátka jako to bývalo kdysi, plenku na spodek vany a hotovo

adelka89
25. jan 2010

my mame latkove 🙂

blanka.k
25. jan 2010

Adus - to nechci, já bych to mimčo v rukách neudržela dlouho ☹ No vuidíme, nakonec to není taková investice, jedno z nich obejdnám a pokud to nebude ok, koupím druhé 😉

jemrykka
25. jan 2010

Aj ja som akurát premýšlala nad tými podložkami do vaničiek, ale asi kúpime plastovú...
Inak pridala som nejaké fotky do albumu 😉

No u nás tiež boli v tride baby čo porodili a museli na prednášky, tak vačšinou chodili s kamoškami alebo maminami, v aute nakojili a potom spolužiačka išla na prednášku a jej kamoška alebo mamina sa zatial prechádzali vonku 🙂
A dnes som obajvila super kočík, nieje ani drahy a je super, len ho musia objednať, takže tak o mesiac asi bude 😎 Už sa tešííím!!! a našla som super obchod s tehu vecami, inak vy ste na tom ako s oblečením? kolko vás vyšli napr. tehu rifle?

bibi13
25. jan 2010

aké kupujete plienky? jednotky či dvojky? ja rozmyšlam, že do porodnice (menší balik) jednotiek a velky balik 2.. o pamperskach hovorím..

aaadus
25. jan 2010

jemryka a jaký kočárek? těhu rifle mě stály 1300,-, ale jdou z nich udělat i 3/4 kalhoty. akorát si chci objednat ještě nějaké plátěné kalhoty na jaro, v riflích se jinak upeču
bibi do porodnice by ti měly stačit jedničky

iwonka
25. jan 2010

ahojte dakujem uz ze ste mi poradii..ale radsej idem lekarovy aby som si bola ista ... ☹

medan29
25. jan 2010
bibi13
25. jan 2010

teraz som našla 2 pampers Giant pack (108 ks) za 14,50 Eur..to je dobra cena, nie?

jemrykka
25. jan 2010

Ja beriem 1ky- to sú tie new born baby, a to je do 5kg, tak to bude stačiť, aspoň podla mna, inak čo hovoríte na tie kamilkové, podla vás sú dobre aj pre novorodencov? nemá s tým niekto skúsenosť?

aaadus
25. jan 2010

medan to ani neznám tu značku 😅 pokud nepotřebuješ nafukovací kola a líbí se ti. jen bych si přečetla nějaké recenze

medan29
25. jan 2010

aaadus:no koukala jsme na něj ve Futuru, jen mi přijde pidi, ale napsala jsem kámošce co je prodává at mi k tomu něco více řekne 😀

jemrykka
25. jan 2010

Je to kočíky zn. Dema, kombinovaný a dá sa k nemu dokúpiť autosedačka takže celá by mato vyšlo nejakých 340 euro. Je červený, v predajni som skúšala autosedačka je odlahčená je lahučká naozaj 😉
Ano aj ja som tie rifle pozerala za 40 euro to je nejakých 1200Sk

aaadus
25. jan 2010

medan a kde ve Futuru mají kočárky? chicco tam zrušili a o ničem jiném nevím nebo jsem slepá

aaadus
25. jan 2010

jemryka pěkný, podobný jako máme my

medan29
25. jan 2010

aaadus:no mají tam kočárky a vše možné na mimi, nevím jak se to jmenuje ale je to naproti vstupu do Tesca, velká hračkárna a tam mají ty kočárky a vše pro mimi

mishah
25. jan 2010

Blani-oni ty látkové je jich asi vícero typů..já měla dva a jedno teda klouzalo a druhé ne - to, které neklouzalo,bylo na konci jakoby vyvýšené..Jo- a používali jsme to opravdu dlouho, skoro do 8 nebo 9 měsíců, malý seděl dost pozdě.cos e naopak neosvědčilo vlbec, bylo to plastové sedátko do vany,ale to je už jiné téma 😉

jemrykka
25. jan 2010

aaadus, ano? ,mne sa velmi páčil, a bol velmi dobrý, lahučký a dobre sa sním manipulovalo, a Dema je tuším česká značka, niesu žiadne japonské výrobky 😀

jemrykka
25. jan 2010

http://www.mojkocik.sk/index.php?main_page=prod...
ešte nad týmto rozmýšľame, lebo tá pani hovorila, že vie objednať ak jej poviem čo chceme, a túto značku Baby smile,tam mala, tak uvodíme, len tento som len na nete videla, takže ešte sa rozhodujeme 😉

zdenkapo
25. jan 2010

Bibi
určitě jedničky pampersky,ty jsme pro Tomáška mpoužívali docela dlouho,než jsme přšli na dvojky- ony by protékali kolem nožiček,kdyby byly zbytečně velké,ale zase záleží,jaké bude mimi,TOmík byl a je štíhlík,ale zato synovec byl silný už od narození a jedničky skoro nevyužili 😉

medan29
25. jan 2010
aaadus
25. jan 2010

jemryka ten první je hezčí, teda aspoň mě se líbí více
medan jo aha, Pompo myslíš. tam jsem se teda po kočárcích nedívala

aaadus
25. jan 2010

zdenka teď mě tak napadlo, prala jsi tu hrací deku před prvním použitím?

jemrykka
25. jan 2010

aaadus, aj mne sa páči asi ten najviac...ale stále váham, už si radšej nič nebudem pozerať 😀
Ok, idem ešte trochu upratať a do sprchy, prajem vám ešte pekný večer 😉

pugie
25. jan 2010

Tak jsem včera taky objednávala z netu plno věcí - na rajmaminek.cz , mají tam teď slevy hlavně na výrobky od Aventu, tak jsem se rozšoupla, doufám, že pošlou všechno..
Nevíte o někom, kdo má zkušenost s touhle Flexi vaničkou http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=1761937 ?

zdenkapo
25. jan 2010

Adus
ano,prala jsem jí před prvním užitím (v pračce v Lovele s dvojitým mácháním a na nejméně otáček) a pak ještě několikrát,včetně všech hraček a tu hrazdu ve vaně ve vodě s Lovelou a pořádně osprchovala,aby tam ta Lovela nezůstala,když to vše žužlá mimi. paka jsem jí přehodila přes sušák na prádlo a uschla celkem rychle .....ale prala jsem všechny textilní hračky,než jsem je Tomáškovi dala...

mishutka
25. jan 2010

Ahojky, tak jsem dneska byla poprvé na těhu cvičení a jsem dobitá jak pes 😅
Minulý týden jsem objednala přes tu poukázku z Prenatal boxu monitor Babysence a už ho mám od rána doma, byla to taková rychlovka, že jsem to nečekala 😉

aaadus
25. jan 2010

zdenka když my nemáme takovou pračku kde jde nastavit dvojité máchání a málo otáček. no nějak to vymyslím. a ty hračky jsi taky prala v pračce nebo jen v rukách? třeba tu housenku co mám od Lamaze tak nevím jestli oprat aby pak nepřestala hrát
mishu, ještěže jsi mi to připoměla, já tu poukazku mám taky. a to jsi objednávala tak, že si poslala ten ústrižek nebo přes net?

mishutka
25. jan 2010

aaadus:poslala jsem ten ústřižek obyč. v obálce 😉 Já četla někde na MK, že to trvá dlouho než přijde tak jsem to zkusila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre