Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
1. feb 2010

ja normalne nestiham citat ko ste sa rozbehli 😀

vladkaz1
1. feb 2010

baby poradte nieoc na zapalene hrdlo ani prehltat nemozem ,hrozne a ani dychat nosom skoro som nespala ,som sa zobudila na to ako mam uplne sucho v ustach bez slin a nemozem prehltnut hrozne ..
Vcera mi mala skocila na brucho hrozne som laknuta ☹ ,dufam ze je vsetko v poho pohyby citim a nic mi neni .. tak snad ...volala som doki ze sa nemusim bat ,ze dieta je chranene dostatocne proti narazmi ,ak citim pohyby ze je vsetko oki .

matpaj
1. feb 2010

no aaadus mas pravdu, vsetci mozu ale ja som nervozna.......a ta celulitida....ty kokoso, to som nemala ziadnu a teraz?! 😒 😒 ale moj mm sa tesi, ze konecne ma ma za co chytit.....aspon to.. 😀

xxx.klarka
1. feb 2010

zdenka, děkuju. Já právě docela taky bolest, proto jsem se radši ptala. Ale teď 2 dny klid jak mě malá kope do močáku. Jdu hledat a uvidím 🙂

matpaj
1. feb 2010

vladka skus kloktat slanu vodu, ale do asi 80 stup vody si daj med a skoricu a vypi, fakt to pomaha ale mne to nechutilo.....tak 3 krat za den...... 😉

vladkaz1
1. feb 2010

matpaj skusim musim poslat mojeho kupit med nemame uz ,ale som hotova ja som neni ani tak chora jak to mam vsetko v halve v ociach ,v hrdle ,v nose 😝

aaadus
1. feb 2010

vladka zkus prisnitzový zábal - studený kapesník, na to sáček a zavázat kolem krku šátkem. až budeš cítit horko, namoč zase do ledové vody a znovu zavaž. a na rýmu je prý dobré inhalovat když se vaří brambory
matpaj nestresuj se tím. já mám celulitidu tak jako tak, už jsem si na to zvykla, manželovi to nevadí a ostatním to může být fuk jak vypadám, oni se mnou nežijou že. a od manžela mám dokonce zakázané hubnout, takže jsem úúúúplně v klidu

doli1
1. feb 2010

misicka mě teda nepomahá nic.noha mě bolela i u prvního těhu a ted zas.jakmile se začnou večer uvolnovat svaly tak ja trpim i mě to budí.co trochu pomůže je mrazivá emulze.jinak nic

adelka89
1. feb 2010

vladi zkus si koupit nejake pastilky na cucani u nas maji mullerovy pastilky a ty mi fakt moc pomahaji, jinak bioparox je prirodni atb i pro tehulky a ten fakt zabira, mne na bolest v krku pomohla i homeopatika homeogene. Snad se brzy uzdravis 😔 uvar si cajik a lezkaj 🙂

vladkaz1
1. feb 2010

tak celulit. mam aj ja od jakziva ,mojemu to nevadi ani strie raz sme sa o tom bavili a povedal ze je to normalne , ze ju ma pomali kazda ... tak poho take veci ozaj neriesim teraz zacnem az po porode ... pojdem na nejake cvicenie a spevnovat telo ,som jak zelatina 😀

aaadus
1. feb 2010

a co ten koncert na konci 7. měsíce těhu? můžu?

vladkaz1
1. feb 2010

na jaky koncert chces ist podla toho
🙂

antynka1
1. feb 2010

Ahojky holky,
tak si dnes první den dovolené řádně užívám, hned ráno mě vbudil telefonát z práce, takže omentálěn ještě pracuju..... Tohle je fakt na h........ Už mě to nebaví..... Nejraději bych je poslala do háje, ale jsem ráda, že mi tolerují práci z domova, tKže se musím držet....
Teď zrovna popíjím kakao, pak se něčeho najím a musím se jít učit... No ale určitě sem budu za Vámi odbíhat se odreagovat 🙂

aaadus
1. feb 2010

já začínám od čtvrtku chodit na gravidjógu a po porodu budu chodit na jógu na zpevnění. snad to k něčemu bude dobré

aaadus
1. feb 2010

vladka na Kryštofy, takže žádná divočina. ale půjdu jenom když si budu moct sednout, ve stoje bych to nedala ani jako netěhu

vladkaz1
1. feb 2010

no jasne adus chod ,aspon sa odreagujes a ta joga moze byt super ,

lucik...
1. feb 2010

Ahoj holky, vy jste se teda dobře rozjeli 😵 😵 😵

antynka1
1. feb 2010

Odkaz na zajímavý článek - škoda, že tam nejsou konkrétnější....:
http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/190741-...

lucik...
1. feb 2010

anty už jsem to četla... Konkrétnější být nemusí, myslim že jde o všechno ☹

zdenkapo
1. feb 2010

Adus
to si dobrá,já už bych žádný koncert nevydržela,ani v sedě takovou dobu... a hluk a zakouříno...
a na cvičení po porodu můžu zapomenout- kojení a dvě děti,to teda těžko 😉

a co ta antikoncepce,jak jsem psala včera? máte některá zkušenosti s tou Mirenou nebo někdo z okolí? hledám právě na netu nějaké zkušenosti...

aaadus
1. feb 2010

kdyby to byly jenom věci pro děti. manžel má naštěstí Polsko 10minut autem z práce, takže až to vychytáme, určitě budeme pro ty dražší věci jezdit tam. a taky jezdí do Německa a Francie a tam taky některé věci výjdou na pakatel

vladkaz1
1. feb 2010

Zdenka ja skusenost nemam s mirenou ,ale dost o nej uvazujem ,moze sa zaviest aj po setonedeli aj pri kojeni ze?
U nas stoji 5 tisic a zavedenie okolo 20Eur .. ja si ju zjavne dam kedze neplanujeme uz dalsie dieta
No v zafajcenom prostredi by sm ani ja nebola ,to je jasne .. ale inak pohoda by som zvladla

dianka22
1. feb 2010

Cau yanika! Ja som na dennom v BA na VSMU a uznali mi predcasny termin skusok- niekedy medzi 3.-14. majom. rodit mam niekedy 20.5. chcela som to stihnut radsej pred ako potom. papa

aaadus
1. feb 2010

zdenka to bude ve velké hale a tam se nekouří. ale chtěla bych jít, bude to na dlouhou dobu poslední kulturní vyžití
a s antikoncepcí neporadím, zatím jsem o ní ani neuvažovala - teda po porodu. a já taky nemůžu kdejakou, jenom tu s nízkým obsahem hormonů jinak mi je blbě 😝

misicka85
1. feb 2010

No já po porodu na nějaké cvičení taky asi moc času mít nebudu, budu ráda že budu zvládat školu 😀 Když tak si zacvičím doma 😀

ZDENI - já jdu do Mireny na po porodu na 100%, prášky nechcu,navíc ta Mirena výjde levněji, stojí kolem 6tis na 5let, to máš 100Kč na měsíc.Za tu cenu málokteré prášky koupíš, navíc další dítko neplánujem 😉 mamka si ji nechávala zavézt nedávno a v pohodě,ani ms teď nemá,takže super 😉

antynka1
1. feb 2010

Kdybych měla nějaké zahraničí blízko, bylo by to super, ale já mám vše dost daleko, takže se to asi nevyplatí.... Máte některá zkušensot se zahraničním e-shopem?

lucik...
1. feb 2010

anty přesně... taky máme všechno daleko.. No jo no.. Praha 😀 😀

aaadus
1. feb 2010

zahraniční e-shop neporadím, já totiž anglicky jaksi nemluvím, německy už taky ne a sedět x hodin se slovníkem, abych si přeložila obchodní podmínky, to jaksi neee

antynka1
1. feb 2010

Lucik 🙂
Teď zrovna koukám do té slevové knížky od DM a jsou tam slevy na dvoje plenky Pampers - jedny jsou Premium Care a druhé New Baby - oboje jsou Newborn. Nevíte jaký je mezi nimi rozdíl? Ani na stránkcáh Pamapers ty Premium care nejsou....

aaadus
1. feb 2010

antyn ty premium care jsou asi lepší ne? 😀 nemají takový bílý obal? a jakou to máš knížku, já mám dvě a v ani jedné takovou slevu nemám. ale nějaká mamina nabízí tady ten kuponek za 50% slevu na Sunar, tak už jsem ji psala, že vyměním. snad se ozve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre