Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
12. mar 2010

tak torta je v ladnicke dufam ze bude aj chutovo dobra kedze je to moja prva torta v zivote

lucik...
12. mar 2010

michal jeee, taky bych si dala.. Jaký si dělala 😉

jemrykka
12. mar 2010

dakujem kočky🙂
lucik mne ho len ohmatal takže asi podla toho, ale minulý mesiac mi ho ešte pochválil že je pekn é makké, a teraz toto:(
Ja kedže teraz budem doma tak idem na pranie a pomaličky všetko vychstám🙂 aspon nech som užitočná, ked už doma budem šunky válať 😀

lucik...
12. mar 2010

jemry neboj, břicho tvrdne nám všem, to bude dobrý, hlavně že je malá v pořádku 😵

zuzka81
12. mar 2010

michal ešte nie, ale objednam

blanka.k
12. mar 2010

Adél - tak to u nás by se tvůj m. asi zbláznil, jsem malýho cítila večer před spaním a dnes ve 12 v té tram., ale to jen tím tlakem na močák (žádný kpanec nebo tak) a asi před 5 minutama se mi nějak udělala boule na boku a zas zmizela. 😅 Fakt lenoch největší 😅
A taky s praním čekám na sluníčko, tak doufám, že bude lepší počasí 😅

michalag
autor
12. mar 2010

lucik tuto, je to taka rychlovka 🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17348

a o 2tt asi spravim tuto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23309

jemrykka
12. mar 2010

michalag a akú si robila, aj zvládam len nepečenú🙂) ale tá mi staršne chutí- takaá smotanová s piškotami a ovocím určite poznáte🙂
baby ktoré viete poradiť...ktoré lehátko je lepšie alebo aký je rozdiel medzi chicoo relax and play a chicco dreams?

michalag
autor
12. mar 2010

ja som kukala plienky aspon do porodnice a najlacnejsie su 9,90 euro (42ks) takze tam to je fakt lacnejsie a uz dlhsie som rozmyslala ale ked na nich nemam referencie tak som mala trosku obavy

lucik...
12. mar 2010

jemry myslím že chicco dreams nejde dát do úplného lehu a relax and play jo.. Já mám ten relax and play

zuzka81
12. mar 2010

michal za jednu objednavku fakt nič nedaš, mne ich kamoška odporučila aj som si ich ohmatkala a boli príjemne na dotyk, tak skusim. kukni reg. zastupenie, su tam aj z okolia Zvolen tak sa skus skontaktovat.
http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky/5-RE...

zzuzullka
12. mar 2010

adelka, my doma nemáme stetoskop ☹

michalag, no dala by som si takú tortu 🙂 vyzerá úplne vynikajúco, normálne mám chuť ju ísť hneď urobiť 😀

náš drobec je teda akčný až moc niekedy 🙂 mm pár krát keď vstával do práce a ja som ešte spala tak skúsil dať ruku na brucho že či drobec spinká a nechápal že čo tam stváral a ja som si v kľude spala 😀

jemrykka
12. mar 2010

ok lucik, bude asi to 😉

xxx.klarka
12. mar 2010

že já na to čumím když pak řvu jako krává 😅 😅

nikkka
12. mar 2010

niekde som citala, ze tlkot srdiecka sa da pocut aj ked prilozis ucho na brucho...my sme to skusali, ale nie je nic pocut, mozno az pri konci tehotenstva..

zuzana39
12. mar 2010

AHOJTE DLLLLLLLHO som tu nebola,bola som v nemocnici ☹ hrozil mi predčasný porod,ale vraj už je to fajn a som konečne doma 🙂 budem musieť len ležať,ale hlavné je,že budem doma.Bála som sa,že ma tam nechajú až do porodu. Dnes som bola ešte na kontrolnom sone a naša žabka má 1940 gr a vraj je na 31+5,tak vraj keby som ho aj nedonosila,malo by to byť ok.Ale ja dúfam,že porodím v termíne.

xxx.klarka
12. mar 2010

zuzana, ahojtak to mě mrzí, hlavně že je lépe. Pěkně odpočívej ať malý v bříšku vydrží co nejdéle 🙂

aaadus
12. mar 2010

zuzana hlavně, že jsi pořád 2v1 a nakonec ještě budeš přenášet 😉
tvrdnutí břicha - v těchto tt je to úplně běžné, klidně i 20x denně

zuzana39
12. mar 2010

dakujem,budem sa snažiť ležať čo najviac,ale už mám toho ležania z nemocnice dosť ☹ teraz ma doma obskakujú,musím si to vychutnať 🙂

michalag
autor
12. mar 2010

zuzi, hlavne ze ste v poriadku a malickemu sa v brusku paci 😉 , pekne oddychuj 🙂

zuzana39
12. mar 2010

idem teda do postele oddychovať,tak sa tu majte pekne a prídem pozrieť čo máte nové 🙂

zzuzullka
12. mar 2010

zuzana, tak hlavne že ste už OK a užívaj si obskakovanie, už nám moc nechýba, ani sa nenazdáme a budeme mať drobcov pri sebe 🙂

zdenkapo
12. mar 2010

Lucik
moje gyn doporučuje brát do porodu Mg,ale tentokrát jí teda neposlechnu a v 36tt vysadim

Adelka
ty budeš to šidítko vyvřovat už doma? já jsem si ho zabalila do tašky a nechám ho vyvařit až tam na novorozeneckém,protože bůhví jak dlouho bude teď ležet v tašce a tim jak se vyvaří,zůstane v tom sosáku voda

greeri
12. mar 2010

ahojte 😵
tak tehuľky, už to vyzerá tak, že sa musíme začať šetriť, aby babatenka boli v brušku tak akurát 😅
iank dnes som pozerala predpoveď na 15 dní pre ZA, tak do štvrtka má snežopršať a od 21-vého t.j. prvého jarného dňa sa má otepľovať a posledný marcový týždeň už má byť cez 10 stupňov cez deň 😅
ja nastupujem na MD 31.3. tak vecičky zatiaľ len zhromažďujem a až na MD začnem prať a dúfam, že aj sušiť vonku na slniečku 😉
zuzka ak vravíš, že tie plienky na stránke, ktorú si dala sú fajn, asi sa dám ukecať 😎
a michalag tortička vyzerá fakt skvelo 😵 ty kokso, dnes som ešte nič sladké nemala, sa držím 😀 😀

michalag
autor
12. mar 2010

zdenka, ty beries este stale Mg 😲 , ja som ho vysadila v 32tt teda tie kazdodenne davky ... a od vtedy som si ho dala len 2x co mi tvrdlo brusko

adelka89
12. mar 2010

zdeni vyvarim si ho doma a pak i v porodce pokud budeme potrebovat

adelka89
12. mar 2010

zuzul my uz taky ne meli jsme ho pujceny, ted manzel posloucha jen tak pres brisko 🙂

blanka.k
12. mar 2010

Tak mi volala kamarádka, jsem jí zaúkolovala kouknout na veletrhu po Nanny monitoru, prý je tam přímo výrobce a prodává ho za 1940,- 😉
Zuzana - dryím palce, ať je malý v bříšku pěkně až min.do 38tt 😉

doli1
12. mar 2010

blani jj a ještě s dvouma podložkama takže super cena.jinak musim říct docela děs docela mě to zmohlo.

zdenkapo
12. mar 2010

Michalag
jj,jak jsem psala,moje gyn. doporučuje až do porodu,ale vysadim v 36tt

Adelka
a ta voda v tom sosáku se myslíš nezkazí za tu dobu? já to nechám vysterilizovat až v porodce,tak jsem to udělala i při Tomáškovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre