Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
22. mar 2010

doli jj pujdu do bohunic, ale zatim me doktorka do porodnice neodeslala... dokonce mi nedelala jeste ani kultivace, ty bude delat zitra pocitam ze pristi tyden pujdu jeste do poradny pro vysledky a do porodnice az pak. Objednava se tam tyden dopredu takze to budu uz v 38tt pokud budu 🙂
babara taky si myslim, ze maly jeste chvili vydrzi 🙂

babara
22. mar 2010

jinak my jsme byli ve ctvrtek porad spatne otoceny, vcera jsem zkousela sviti baterkou a to teda bylo coro moro, nevim, jestli kvuli tomu, ale kazdopadne myslim, ze ted je zas sikmo.
Ja ted uz budu chodit kazdej tejden, ve ctvrtek naposled ke svy a dalsi ctvrtek do porodky.

Chtej po nekom z vas v porodce potvrzeni o krevni skupine? Prej jim to v TP nestaci 😒 Ja doufam, ze mi to da moje gyndarka, neco takoveho tam tusim v papirech mela, za obvodni se mi nechce, navic mam novou a nevim, jestli uz k ni dorazila moje karta 😒

adelka89
22. mar 2010

babara u nas v porodce chteji original papirek z laboratore v tehu prukazce

babara
22. mar 2010

a tocej vam na poradne uz monitory? u nas je to pry novinka, nevim jestli jen u nas, nebo se to ted zavadi vsude, ale moc se jim do to nechce, nenutej me k tomu, minule jsem docela spechala, tak ze mi to natoci az tento tyden. Ale mluvili o tom uz pred mesicem..

babara
22. mar 2010

aha, tak ten mi snad dra da, kdyz to delali snad 3x
akorat jsem asi ztratila ekg diagram 😅 ale bylo to v poradku, tak, snad na to nemusim znova 😕

antynka1
22. mar 2010

Já EKG nemám - má ho moje obvodačka u sebe - já mám akorát v průkazce, že je to OK.

aaadus
22. mar 2010

Mně ještě monitor netočili. Mě teprve příští týden budou brát krev na protilátky a pak už bych taky snad měla chodit na monitor. A budu na něj chodit ke svojí dr

adelka89
22. mar 2010

ja na ekg ani nebyla 😕

aaadus
22. mar 2010

EKG mám zapsané v průkazce a mám tam vložený i ten papír s těma křivkama.

nikkka
22. mar 2010

ja som tiez ani na EKG nebola...moj doktor ma nikam neposiela..

aaadus
22. mar 2010

Mě na EKG poslali, u nás to u porodu chtějí

nikkka
22. mar 2010

zubara som este nestihla, to ma celkom stve..este sa rychlo musim objednat..

babara
22. mar 2010

me napsala do TP ze dobry a prilozila ten graf, gyndarka na to ani nekoukala a rekla, ze to mam dat v portodce, ale tak snad to nebudou chtit.

lucik...
22. mar 2010

adus na monitor se chodí až od 36tt ne??? já jdu v pondělí na kontrolu, to mi bude dělat ten výtěr na streptokoka a pak 6.4. jdu naposled do poradny, pak už do porodky

xxx.klarka
22. mar 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/xxx-klarka/a... tady jedna dnešní 🙂

babara, po paní nevím. Oni to chtěla už včera vystěhovávat, ale zjistili že prý musí počkat až se vyřídí dědictví, tak nevím 😒

Ani já na ekg nebyla.

Jinak mi monitor natáčeli jak mě přijímali do nemocnice, a nechápala jsem, naše maličká má frekvenci 170 za minutu. Mi to přišlo hrozně moc . 😀

a kultivaci mi dělali ve čtvrtek v nemocnici, tak nevím zda mi jí bude dělat znova potom v tom 35tt..

xxx.klarka
22. mar 2010

Holky co mě štve, když najedu do albíčka mojeho jak píšu o poradnách atd, tak to tam mám 3x jednou normálně jak to chci já a nad tím v šedém rámečku, nevím proč to je tak debilně..

blanka.k
22. mar 2010

Tady se chodí na monitory od 38tt, pokud je vše ok. Mě v porodnici monitor nenatáčeli, co jsem pochopila, tak že v tom 26tt se malej hrozně hýbal a moc by to nešlo. A na EKG jsem taky nebyla, moje gyn. říká, že pokud nemá člověk problémy, stejně jako na plicní. Na zubní se musím taky zítra objednat, abych to stihla do porodu 😅
Klárko - pěkný pupík.

aaadus
22. mar 2010

lucik to mají asi všude s těmi monitory. Ale už se na to docela těším až uslyším srdíčko. Jenom teda doufám, že mě nebudou nutit ležet na zádech
klarka já se v těch albumech taky nevyznám a taky to tam mám dvakrát ten popis. Až na to budu mít náladu, podívám se na to jak se to upravuje

lucik...
22. mar 2010

holky mam dotaz, vyprala jsem dvě pračky věciček a když mám něco vyloeně flaušovýho, tak to se žehlit nedá ne.. Nebo jo????

lucik...
22. mar 2010

* vyoloženě

lucik...
22. mar 2010

* já to snad nenapíšu správně 😀

..vyloženě

xxx.klarka
22. mar 2010

aaadus, taky se budu muset podívat, je to nějáký divný, ale teď se mi nechce ...

blanka.k
22. mar 2010

někde jsem to četla, že to tak vidíte jen vy... prostě jak jste si to upravovaly pomocí HTML kódu, tak to tam bude dvakrát, jednou bez těch úprav (to vidí všichni) a podruhý s úpravama ,ale to třeba já u vás uvidím, jen když kliknu dole na to "zobrazit netextové prvky" 😉 Takže 2x to vidíte běžně jen vy u sebe 😉
Jo a co se týče fotek v pase, tak taky jsou nová pravidla, je tu na to diskuze, takže já už si ji smazala sama, než by to udělal admin 😒

antynka1
22. mar 2010

Já to u vás vidím ten text jenom jednou 🙂

antynka1
22. mar 2010

Já píšu jak tatar...

lucik...
22. mar 2010

blani a jaká jsou pravidla pro fotku v pase..? Nechce se mi to hledat

aaadus
22. mar 2010

lucik na fotce ti musí být vidět do tváře, ale jakože docela zblízka 😀 To nám tu ty fotky smažou asi všem. Se budu muse nějak vyfotit či co

lucik...
22. mar 2010

a to jako proč... co to je zase za blbost 😒

babara
22. mar 2010

U prvniho mi monitor poprvy natocili az v 42tt v porodce 😨

Blani, tos nemela mazat, sem se te prave chtela zeptat, proc. Ma tam byt celej ksicht nebo proc si nevyhovovala?

lucik...
22. mar 2010

https://www.modrykonik.cz/nastaveni/jaka-fotka-...

holky jak je to s tím žehlením těch flaušových věcí ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre