Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
13. apr 2010

Taky musím na nákup a vůbec se mi nechce. Ale doma není z čeho vařit, tak musím 😝

dezyre
13. apr 2010

Aha Aduš, já myslela, že konečný verdikt byl císař.. no tak kdoví jestli chuděra není ještě na hekárně.. 😨
Ono můj tatík je rybář a každý jaro, léto, podzim jezdí s partou na ryby... Takže ryb máme pěknou zásobičku, no ne že bych je pořád tak jedla 😀 😀 😀 A toho sumce právě dostal manžel když měl narozeniny od jedněch těch známých, protože každej ví, jak ho zbožňuje 😀 Řeknu vám, že to bylo dobrý 3 kg masa. Ale super je, že je bez kostiček 😀 😀
Akti, no jo spím i přes den, třeba ráno před osmou vstanu, s manžem se nasnídám, potom trochu uklidím, vysaju, udělám oběd, s manžem se naobědvám a jak jde zpět do práce, třeba kolem půl druhé, tak už zase podřimuju, sice ne v tahu, třeba se po půl hoďce po hoďce na chvíli vzbudím a zase padnu, no a takhle to jde třeba do šesti do večera, pak mrknu na Ulici, mrknu co je v telce a třeba v deset už zalehnu a chrním až do rána.. Kromě teda jedné půlnoční a jedné ve čtyři hodiny ráno procházky na záchod.. Prostě KO 😀

aktaka
13. apr 2010

vladka to máte pěkné. my chystáme do dětského růžovou a šedivou, akorát světlejší asi

já vůbec nevím jak a co si budu vařit až budu s malou doma. to budu asi o suchých kůrkách 😅

nikkka
13. apr 2010

ahojte...
toto pocasie je hnusne a ja musim este k tomu aj sediet v praci...ale uz iba dva dni 🙂

antynka1
13. apr 2010

Krásné ránko holky,
tak já DOli napíšu, ať dá vědět, co je s ní 🙂

vladkaz1
13. apr 2010

Klarka pekny bytik hlavne nech sa vam dobre byva ... zda sa mi dost velky .... 😉
Adus aj u nas je este karfio co som vcera smazila a malej jogurty inak uz nic jedno maslo tusim hahaha ,vcera lialo jak s krhle ,sak dnes to neni o moc lespie ale musim ist dokupit zasoby ...

vladkaz1
13. apr 2010

Akatka neboj naucis sa varit pri malej hlavne je si spravit rezim pospat si ked babo spinka ,ja budem musiet uz aj Lucku do toho zapracovat a pochybujem ze naucim 2 deti spat na rovnako ... 😅 😀

aktaka
13. apr 2010

Dez a manžel chodí na obědy domů, jo? to máš super, to by mě aspoň donutilo vařit něco pořádného 🙂

xxx.klarka
13. apr 2010

vladka, určitě je o dost větší, než ten v čem jsme bydleli 😀 a "bývá" se mi tu fakt dobře. 🙂

dez, mě poslední dny taky svědí celé tělo. Jakmile lehnu do postele večer tak se můžu uškrábat. Nevím co to je. Tělo si ničím nemažu.

aaadus
13. apr 2010

aktaka to já si taky neumím představit, co budu vařit až bude malý a já se budu muset ohlížet na to, aby neměl prdíky a aby se najedl i manžel. A dvě jídla se mi určitě nebude chtít vařit.

antynka1
13. apr 2010

Tak jsem jí napsala a taky jsem jí napsala, jeslti neví něco o Blance 🙂

gabap
13. apr 2010

cau kocky 😉

leontynka,no me teda strasne boli bricho,ta noc stala za to 😒 ja rodit jeste nechci mam strach 😅

jinak pokojicky a postylky mate nadherne holky chvalim 😵
u nas je hnusne,tak nevim co budeme delat 😖

antynka1
13. apr 2010

Dvě jídla vařit to je opruz, já jsem to takhle praktikovala v době, kdy jsem byla vegetariánka - ale přestalo mě to bavit, tak jsem raději zase začala maso jíst - i když dodnes ho moc nemusím....

aktaka
13. apr 2010

vladka nikdy nevíš, třeba lucinka pochopí a bude chrnět s oliverkem bez řečí 🙂

aaadus přesně, vařit dvě jídla je otrava a asi na to ani nebude čas. u nás je ještě problém, že manžel je hrozně v jídle vybíravý, já mám normálně problém vymyslet co vařit, abychom nejedli pořád to samé. no bude to veselé asi

dezyre
13. apr 2010

Akti, jo jo, manžel obědvá doma, bydlíme vlastně v domečku, který je v areálu firmy, kterou manžel se svým otcem provozují.. Takže já musela vařit i když jsem chodila do práce.. to byla větší otrava než teď.. teď je to alespoň pohodička 😉 I když kdyby pracoval někde dál a chodil na meníčka někam.. jáj to by bylo 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
13. apr 2010

Klarka ved jasne aj my sme sa tak stahovali veru s 1 izb. do 2plus 🙂 ,len balkon mi moc chyba ... 😝
postielku cancat nebudem ,mam baldachyn a vsetko vr uzovom po malej asi ho niekomu darujem mam kamosku co caka dievcatko a kedze ja budem mat postielku zltu tak tam kupim len priesvitnu jak zltu zackonku a dam usit ten baldachyn ..

gabap
13. apr 2010

holky a zdenka tady vcera byla?

dezyre
13. apr 2010

U nás bude nejhorší to, že jsme s manželem oba dva ujetí na hodně kořeněná jídla, což při kojení nepadá v úvahu. Tak jsem zvědavá jak se bude manžel tvářit na neostrá a nečesneková jídla 😀 Pač bude jíst to co my!!!!!! Alespoň taky zhubne 😀 😀 😀

nikkka
13. apr 2010

aj mna strasne svrbia kolena a lakte..neviem preco...ale nenatieram sa nicim...nemavam suchu pokozku, iba cez leto po dovolenke..
ale v sobotu som si natrela boky - lebo sa mi tam spravili strie..a predstavte si tie strie zmizli...tak som sa tomu potesila.. 🙂

dezyre
13. apr 2010

Gabi Zdenka posílala sms, že si ji nechali v nemocnici..

antynka1
13. apr 2010

Gabap - Zdenka je už v nemoncini, měla špatný monitor, tak čeká jeslti už konečně půjde na tu vyvolávačku nebo ne.

vladkaz1
13. apr 2010

tie strie ti nezmizli len sa natahuju ak ta pali brusko stipe natieraj radsej lebo aj ja som nic nemala a naraz som porodila a jake strie az az .... 😝

dezyre
13. apr 2010

Jejda nikky to si šťastná žena 😀 Mě se na bocích strie udělaly a nezmizly a mám je i nad zadkem.. no a zjistila jsem, že jak malej klesá, tak mě mírně praská i bříško dole.. ale je to zatím takové nevýrazné.

medla
13. apr 2010

Ahoj těhulky, taky jsm májovka🙂 A protože se nám to všem už krátí, chystám si tašku do porodnice. Jediné s čím si nevím rady jsou poporodní vložky.Vždycky jsm používala tampony a ve vložkách se nevyznám. Vím, že mají být úplně obyč - bez křidélek, bez gelu, parfému. Můžete prosím poradit značku? Díky!!

gabap
13. apr 2010

tak to jsem prehledla 😕

vladkaz1
13. apr 2010

Nika ja som zvedava ci sa stretneme v porodnici 😀

nikkka
13. apr 2010

na bruchu nemam ziadne strie, to len na bokoch sa mi spravili...teda lepsie povedane na bocnych stehnach...take cervene a ked som to natrela zmizlo to...
ale sak nevadi, tento rok sa asi v plavkach neukazem nikde...pre istotu..

gabap
13. apr 2010

medla ja mam uplne obycejne vlozky,proste co jsem videla to jsem koupila 😉

nikkka
13. apr 2010

vladka to som aj ja zvedava ci sa stretneme, mohli by sme 🙂

gabap
13. apr 2010

holky ja strie vubec nemam 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre