Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
15. apr 2010

a krom toho je u nás dost hnusně tak to tu zahánim v kuchyni,malá kouká na pohádku a opečovává si svoje miminka tak mam relativní pohodu a klídek

gabap
15. apr 2010

budu muset docitat 😔

gabap
15. apr 2010

u nas je taky hnusne,uz me to nebavi 😠 porad sedime doma

to je fajn,ze si klarka sama hraje,ten muj drak porad vymysli blbosti 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

My máme na dnešek ještě kuře na smetaně s těstovinama co jsme měli včera. Na zítra chci hranulky s něčím, ale nevím s čím... 😀

arcik, děkuju🙂

aktaka
15. apr 2010

já tááák nesnáším vymýšlet co vařit 🙄
dnes jedu nakoupit, tak oběd asi pořeším u McD 😅

xxx.klarka
15. apr 2010

aktaka, jsem na tom stejně, vaření, pečení a to vše okolo miluju, ale to vymýšlení mi ták nebaví 😠 😠

arcik
15. apr 2010

Gabi, malá je fakt v tomhle soběstačná takže pohoda,jen tu v baráku něco vrtaj tak občas jen vykoukne jestli jsem doma a pokračuje 😉
Klári tak k hranolkám nějakou řezanku?já dělám vepřovou kejtičku nebo kuřecí masko na nudličky,na cibulku orestavoat a podusit jen s trochou grilovacího koření,vemu lečo ve flašce ponorňákem ho roztentuju a když se masko podusí tak to tim zaleju popřípadě dochutim kečupem a hotovo..

Akti no máš to nejlepší teda,já jsem ráda že dejchám natož ještě lítat po nákupech,by mi piclo

arcik
15. apr 2010

a na zejtra tu mám krásnej květák tak obalim s bramborou 🙂

arcik
15. apr 2010

a neděle to natušim,nic mě nenapadá

aktaka
15. apr 2010

přesně tak, mě to baví, ale musím vědět co
a nejhorší je, když se zeptám muže, co by chtěla, co mám uvařit, tak mi řekne, že neví 🙄 a stím jak on je vybíraví, tak dost často nevím ani já

arcik, tak já jsem nějak celkem pořád v pohodě a zvládám normálně fungovat. i když tedy bych měla sedět doma naprdeli 😅 ale dnes tedy se mi vůbec nikam nechce v tom počasí, hold ale o víkendu něco jíst musíme

arcik
15. apr 2010

Akti to já jsem taky celkem v pohodě,musim bejt m,ale dneska se mi obzvlášť nikam nechce je hnusně a malá je hodná takže mam pohodu... 😉 co víc si přát a jinak mi přijde že máme jednoho manžela...ten můj je to stejný

xxx.klarka
15. apr 2010

aktaka, ten můj mi řekne "nechám to na tobě" a to bych mu už vrazila. 😀 Asi neumí pochopit že mě nic nenapadá.

arcik, udělám nejspíše nějákou směs, ale nemám lečo. Tak tam hodím asi mexickou zeleninu a bude to. 🙂

aktaka
15. apr 2010

kukám na ty hrozné hrubky, co tam mám, tak to ignorujte 🙄

Arcik mně se zrovna dnes taky nechce, ale musím, zítra nemám čas. zase třeba něco koupím pro malou 🙂

Klarka přesně, oni ti chlapi asi nechápou, že když se jich ptáme, že očekáváme nějaký návrh. kdybych věděla, tak se neptám, že jo

xxx.klarka
15. apr 2010

aktaka, přesně tak. proto jsem ráda že se ten můj alespoň někdy toho vaření ujme a uvaří on, já jsem s nápadama úplně v čudu. Už jsem skoro rok doma a každý den vymýšlet co vařit, to mě fakt nebaví. 😀

Holky, víte co je pech, já mám termín 19.května a 19.května lonského roku jsem maturovala. A rok ještě před tím dělala zkoušky na řidičák. 😀😀 by bylo kdyby jsem se zase trefila. 😀

zdenkapo
15. apr 2010

Ahoj holky

tak už začínám být nervozní,v 11 hodin jedu na kontrolu do porodky,tak se modlim,ať tam zase nemusim zůstat a když tak rovnu k porodu,ale tentokrát na ostro.....

Doli už má asi zavedenou vyvolávací tabletu,tak snad tobude mít rychlé a budou obě v pořádku.....

Arcik
děkuji.... myslim,že opravdu kufr u tvého autíka je mnohem menší,takže to tam dáme.... dneska ho asi švagr doveze,tak uvidim- jestli teda budu doma....

arcik
15. apr 2010

Zdeni tak pak mi řekneš jak se ti teda líbí 😉 jinak holky teda doufám že už vás tam nechaj a rovnou rozdvojej ať ot máte za sebou 😉

Klári a třeba zrovna ten 19 květen vyjde hele 😉 byla by to docela sranda....

Akti chlapy do jednoho pytle a kopat a kopat a kopat... 😀 😀 😀

vavenka
15. apr 2010

Zdeni drzime palce.....

xxx.klarka
15. apr 2010

Holky, je mi to blbý, ale potřebuju poradit. Poslední dny mě jakoby svědí poštěváček a nad ním, myslela jsem, že to mám zapařený z toho jak mám výtok a furt vlhké kalhotky, ale ted nevím ☹ ☹

xxx.klarka
15. apr 2010

arcik, to by byla. 🙂 Ale já bych chtěla rodit dříve. 🙂

arcik
15. apr 2010

Klári tak s timhle ti neporadim.....ani nevim co bych ti poradila...zkus nějaký mazání,třebas canesten 😒
já mam zase od včera křeče do levýho třísla a jde mi to až na vnitřní stranu stehen auuuu

zdenkapo
15. apr 2010

holky děkuji.... no já už se na nic nespoléhám po pondělku... třeba fakt Anička čeká na ty moje narozky 😉

aktaka
15. apr 2010

a doli jde tedy rodit dnes nebo až v pátek?

není to prostě s těmi chlapi lehké. ale co bez nich zase? 🙂

klarka tak to nevím, zkus chodit chvíli s holou řití a větrat 😅

arcik
15. apr 2010

Zdeni ber to tak že ven se dostat musí a už je na ní kdy to bude 😉 😉

mě tipujou že se malej narodí 1.5 tak uvidim,ale 3. nesmí to mám narozky já...nechám se teda překvapit

zdenkapo
15. apr 2010

Aktaka
no pokud vim,tak včera tu od ní vzkaz,ž zítra v osm jde rodit,tak to je dnes....

Arcik
no pokud nepůjdu na vyvolání,tak to je na ní... no TOmášek se narodil 39 + 0tt,tak uvidíme.... ven musí určitě.... mě tipovali 9.4. a 13.4. a to je už v čudu 🙂 .... 3.5. má narozky i moje mamka...

arcik
15. apr 2010

Zdeni neboooj ona ví kdy, je pravej čas....mě se malá taky narodila v 39+1 tušim a u malýho uvidim,musim to stihnout do 9.
no 3.5 je krásný datum jsem zvědavá kolik Májovejch miminek bude 3.5

aktaka
15. apr 2010

zdeni já si taky myslela, že dnes, ale někdo tu psal, že v pátek, tak mě to zmátlo

já musím vydržet do 38tt, pak je mi to úplně jedno, kdy to bude

martina71
15. apr 2010

Vavenko, ja jsem byla u jineho doktora a ted mame presne 2970g, predtim mi bylo receno ze je 2900, tak nevim. Jiny doktor a jiny ultrazvuk. Taky jsem se na to ptala, a mala byla tak blbe zalezla, ze se doktorce spatne merila. Hlavne se mi delalo spatne na zadech, myslela jsem ze omdlim, tak me merila na boku... Hlavne ze malicka roste. No a to i ja, mam za tyden kilo nahore, ale zase jsem vcera papala veci ktere nesmim 😅 ...cokoladu, cokoladove susenky, orisky, sladke loupaky, byl to takovy sweet day 😀 ...no jenze uz se to nedalo vydrzet, tak jsem si dala. 😵 Bez cukru to taky nejde...lepsi nez sklenice nutelly, kterou jsem predtim mela na dva dny... 😀

blanka.k
15. apr 2010

Ahoj holky,
dočetla jsem jen tuto stránku,
Doli už asi někde leží a jdou na věc, jsemto i říkala M., že závidím 😅 Ale přeju jí to, aposň to bude mít za sebou a nemusí se strachovat.... 😉
Zdeni - šup umýt okna, vyběhnout schody a znásilnit chlapa... třebva se to rozjede. Ještě jsem si včera dělala srandu, že dobří jsou Svědci Jehovovi za dveřma, kteří si hrozně chtějí povídat, to ti taky zvedne tlak a vše 😀
Klárko - stejný intim.problém jsem měla asi v úterý, no taky sjem si říkala z čeho, pořádně jsem promazala Canestenem a je klid. A stačilo mi jen jednou, ale taky výtok a šílené svědění , jsem si říkala, z čeho to mám, jeslti z toho jak furt ležím ve vaně, tak nějaká mykoza 😉

martina71
15. apr 2010

Klarko ...Canesten, mela jsem to minuly tyden a pomohlo to....

aktaka
15. apr 2010

jestli by se po chození po schodech mělo opravdu rodit, tak já už jsem dávno z porodnice doma, lítám po nich celý den 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre