Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
15. apr 2010

u nás se taky půstuje, ale jak všechno doděláme, začneme vyhánět draka ven 😀

zuz, podle mě ho máš jen větší

zuzana39
15. apr 2010

adus,ved to,ja mám pocit,že už prasknem a to mi doktor tvrdil,že malý bude teraz rásť ešte viac 🙂 mám pocit,že fakt prasknem 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

zuzana, podle mě o máš větší 🙂 souhlasím s holkama.

aktaka
15. apr 2010

já už si tedy u toho sexu přišla jak nafukovací panna, jen ležím neschopná pohybu 😅 😀

blanka.k
15. apr 2010

Od 36tt mají mimča vyrůst ještě o 1kg, takže ještě pupíky narostou 😅 Taky přemýšlím kam ještě porostu 😀

gabap
15. apr 2010

aktaka 😀 😀

zuzana39
15. apr 2010

no ja som mala zákaz,lebo som sa otvárala,ale teraz doktor vravel,že už sa dá,ale ked ja si pripadám ako velryba 😀 na súši,ledva sa prevrátim na posteli 😀

aktaka
15. apr 2010

od 36tt kilo? tak to jsem ráda, že nevím, kolik váží teď 😅

my máme zákaz, tak to teď neřeším

lucik...
15. apr 2010

Mno malá vážila ve 36tt 2650g... tak jako bude mít 3650g? To doufám že ne... 😠 😀

aaadus
15. apr 2010

My teda sexujem, ale jenom tak 1-2x týdně, protože pro mě už je nadlidský výkon si lehnout do jakékoliv polohy 😀 Ale zvláštní je, že teď od 36tt můžeme sex se vším všude a manžel dostal strach, tak furt sexujem jak puberťáci s kondomem 😀

lucik...
15. apr 2010

aaadus čeho se bojí? Že už pak pojedete rodit 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

aaadus, já doufám že ten můj nedostane strach 😀 ... mě by nevadilo porodit na toho 1.máje 😀 furt se mi to datum líbí.

dezyre
15. apr 2010

Čau holky..
Já si myslím, že každý mimčo přibírá jinak.. my kdybysme přibrali od 36tt kilo, tak rodím pětikilový mimčo, když ve 30tt měl rovný 2 kg, to snad ne 😀
Jinak u Jaňulky jde krásně vidět, že jí rapidně kleslo břicho.. Na Klárčiných foto mě připadnou všechny bříška stejně 😅
Holky dnes jdu na posledy do poradny ke svýmu gyndrovi a dozvím se výsledky toho streptokoka .. a hlavně zjistím kdy budu rodit, nebo alespoň jestli nastal za ten týden nějaký posun 😀 . Minule když jsem se ho ptala, na kdy to vypadá, že bych mohla rodit, tak mě povídá, že 20. září, vtipálek 😀 😀 😀 😀

lucik...
15. apr 2010

dezy to mi připomnělo kamarádku... Má termín 29.4. a v pondělí jde k dr. a rozhodnou jestli jí porod vyvolají nebo udělají císař protože mimčo už teď má 4,5kg

pepibubu
15. apr 2010

Holky my měli v 35 tt (doslova 34+0 takže samej začátek) 2400g 🙂 tak jsem zvědavá jakej obřík se nám narodí....

aaadus
15. apr 2010

lucik jo, že porodím. Ale když jsem byla třeba v 6. měsíci, tak to by sexoval naplno furt a teď ne. Až mě to se.e, protože já už bych fakt rodila a on že ne, že až v květnu 😠

zuzana39
15. apr 2010

mne na uzv v 29 tt povedal dr,že malý má 1920,,tak sa nechám prekvapiť 😉 filipko mal 4200 ked sa narodil a poriadne ma potrápil,takže by som prijala,keby tomino mal, ked sa narodí okolo 3100 😉

martina71
15. apr 2010

No tech poloh moc neni, proto pisu jak vorvani samyyyyce 😀 Vzdycky si vzpomenu na Ruzickovou.... 😅 Ja jsem si naivne predstavovala, jak budu, takova ta sexi maminka s krasnym kulatym briskem a vazne vypadam jak samice nejakeho neurciteho druhu...je to hrozny

lucik...
15. apr 2010

zuzi okolo 3100 bych taky brala 😵 😵 😵

dezyre
15. apr 2010

Luci, vůbec mě tím nestraš.. já ti tu kamarádku vůbec nechci připomínat 😀 😀 😀 😀

aktaka
15. apr 2010

kámošce se narodila holčička 4,36kg. císařem tedy

antynka1
15. apr 2010

Pepibubu - tak to je tabulková míra:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=35

lucik...
15. apr 2010

dezy sem si vzpomněla nooooo 😀 😀 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

pepibubu, my měli v 34+5tt 2600g tak jsem taky zvědavá jak bude veliká 🙂

blanka.k
15. apr 2010

Já mám v knize o těhu, že v tom 36tt je už vyrostlé do délky, ale je huběnejší, tak ten měsíc ještě přibírá tukové zásoby (cca 1kg), no taky doufám, že to bude míň 😅

pepibubu
15. apr 2010

anty teda to koukám 🙂

janulka04
15. apr 2010

tak sa mi to vari...
a k otazke, my nesexujeme...ja nejako ani nemam chut a teraz sa este aj bojim
a ani ja nechcem slonica porodit....mne tak do 3 200kg by stacilo 😀

martina71
15. apr 2010

no tak ja doufam, ze budeme opravdu rodit v tom 38 tydnu. To by malicka mela kolem 3500g...

zzuzullka
15. apr 2010

Ahojte tehuľky, prišla som vás len pozdraviť a dúfam, že ste vštky OK 🙂

teraz za vami nebudem môcť chodiť, lebo budem fakt poctivo ležať radšej aby malý vydržal až do termínu a aj tak sa musím šprtať na štátnice, lebo sa blížia neuveriteľnou rýchlosťou 😖 ale nebojte, keby sme náhodou išli rodiť alebo sa s nami niečo stalo tak napíšem michalag ale pokusim sa vás prísť aspoň každý deň pozdraviť, aby ste vedeli, že sme OK 🙂

lucik...
15. apr 2010

já potřebuju malý miminko abychom unosily všechny ty oblečky 56 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre