Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
15. apr 2010

Ahojky 🙂

Doli obrovská gratulace k malé Elišce 😵 😵 😵!!! Ať jsou obě v pořádku a malinká hezky prospívá 🙂 🙂

Jinak z vlastní zkušenosti-propouštějí se miminka i s menší váhou než 2500g -my šli domů,když měl Lukášek rovných 2000g🙂-bylo to míň,než porodní váha,zhubnul až na 1940,ale pak něco nabral a a to už bylo v pohodě a pustili nás 🙂

xxx.klarka
15. apr 2010

aaadus, já teda po dálnici nejela snad nikdy. Moje nejdelší cesta byla asi měsíc po uděání řidičáku, jeli jsme na dovolenku do českého ráje do radvánovic. To byla nejdelší cesta, jak jsem nebyla zběhlá ještě tak jsem ani nemohla vystoupit z auta v jaké jsem byla křeči. 😀
Jak jsem psala, nejradši jezdím sama .... jakmile mám řídit když jede vedle drahý, tak se mi udělá zle a jedu jak začátečník.
Sice mám řidičák jen 2 roky, ale nemyslím si že bych jezdila špatně když jedu sama. 😀

marti, tak to závidím ....

zuzana0409
15. apr 2010

ahojte..chcem sa spytat spi niektora z vas na chrbte?neviem ci tym neusodim malej...ale mne ta poloha vyhovuje najviac uz ma bolia obidve boky a neviem ao mam spat.......co myslite? 😅 😕

blanka.k
15. apr 2010

http://zpravy.idnes.cz/emigrujte-do-vatikanu-vy... 😅 Abych měla strach číst dětem o koucorovi Mikešovi 😅
Já jsem nejvíc jezdila v roce 1998 když jsem dělala řidičák, takže tak... 😅 Pak jsem pár let občas jela kousek mezi vesnicema se starou škodovkou 100, a teď asi 6let nejezdím, nebylo čím. Až bude malej trochu schopný, tak si chci zapltit kondiční jízdy. 😉
Zuzana - já spím na zádech, teda usínám na boku, ale většinou se probudím na zádech a ruce nad hlavou, a nijak to mě ani malému nevadí

zuzana0409
15. apr 2010

lebo niekde som citala ze to moze malej uskodit ta sa pytam🙂))

antynka1
15. apr 2010

Zuzi - nedoporučuje se to, kvůli utlačování dolní duté žíly.

aktaka
15. apr 2010

tak já frčím i po dálnici a taková D1 v pátek odpoledne směr brno, to je opravdu zážitek z vůně 🙄

zuzana, prckovi spaním na zádech uškodit nemůžeš, maximálně sobě. děloha může stlačovat dolní dutou žílu a špatně se pak odkrvují dolní končetiny, či-li mohou natékat

lucik...
15. apr 2010

zuzi nedoporučuje se to protože spoustě těhulí se dělá na zádech špatně ale pokud ti to vyhovuje tak proč ne.. Mě se špatně neděla ale když ležím na zádech tak mi strašně tvrdne břicho takže to moc nepraktikuju nooo ☹ Ale občas jo, protože na bokách mě pak strašně bolí kyčle a záda 😀 Invalida hadr.. Nejlépe asi spát v leže 😀

nikkka
15. apr 2010

tak ja tiez velmi rada soferujem a myslim si o sebe, ze som dobra soferka...dokonca sme sa vybrali s kamoskami do talianska na dovolenku a sama som to odsoferovala..za volantom sa nicoho nebojim...a tiez nemam rada takych soferov akych ste tu spominali...

nikkka
15. apr 2010

zuzana aj ja spavam na chrbte a nevadi mi to, dokonca aj ruky si dam za hlavu a vraj to je najhorsia poloha pre tehotne..

xxx.klarka
15. apr 2010

holky, mě je nějak zle ... jako od žaludku mi přijde ☹

m.c.
15. apr 2010

Velká gratulace Doli!!!! Malinký miminko, ale určitě to holka dožene!!!

No, Doli měla stejnej TP jak já a mě Dr. na UTZ ve 36+2 řekl, že mimčo má cca 3,2 kg 😕 😕 . Se dívám že je teda těžkej nadprůměr, podle těch mír co jste tu dávali. A myslím si že váhový odhady jsou podle UTZ strašně nepřesný, protože v 31tt mi udělal můj Dr. váhovej odhad 1,5 kg, to by mimčo muselo přibítrat 300 g týdně, což je dost.... Peťula měla 3,2 kg když se narodila, tak doufám že se Dr. sekl a teď nebudu mít čtyřkilový bejby 😝

blanka.k
15. apr 2010

Nejak nechápu, co je ta postýlka za 16.000 😅
http://bydleni.idnes.cz/foto.asp?r=dum_osobnost... (to je to zelenooranžové vpravo?) 🤐 😅

antynka1
15. apr 2010

Klárko, asi se ti Natálka cpe na žaludek 😉

aaadus
15. apr 2010

to se mi teda nelíbí ta postel nebo co to má být. Příjde mi to nepraktické

xxx.klarka
15. apr 2010

anty, asi, je to hnus.

antynka1
15. apr 2010

Tu postýlku jsem viděla - je to přestavba z pořadu Jak se staví sen... Někdy předminule si tam nějaká mamina nechala udělat pro 18ti měsíčního syna postýlku ve druhém patře, kam se leze po žebříku..... Ty lidi někdy fakt nepřemýšlí...........

aaadus
15. apr 2010

Hm, taky nic moc. Mě se teda takové pokojíčky pro děti nelíbí, připadá mi to strašně "nedětské". A ta postel se nám s manželem taky líbí, ale ne pro tak malé dítko

nara
15. apr 2010

Ahoj holky,
Doli velká gratulace k Elišce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ať se vám daří!!!

vladkaz1
15. apr 2010

Srdecna gratulacia Doli ,tesim sa na foto 😵 😵 😵 😵

nikkka
15. apr 2010

vladka zase som ta vcera tusim videla..pri OMV si isla s kocikom..

aaadus
15. apr 2010

Nedívaly jste se včera na Nově na Vizitu jak tam byla ta holčička s atopickým ekzémem? Chuďátko malé, manžel u toho seděl jak zařezaný

zdenkapo
15. apr 2010

holky,tak jsem doma zpět,ale Anička je v pořádku a CTG a Doppler v pořádku a to je hlavní....
akorát mám teda obavy kolik bude vážit.... asi bude mít přes 4 kila jestli budu rodit až za týden nebo dýl,snad by mě nenachali dlouho přenášet...

Doli
to je úplně super... taková fofrovka,to bych brala,hlavně,že jste obě v pořádku.... přeji oběma moc zdraví a aŤ vám dělá Elinka jen radost.... váhu doženete....

antynka1
15. apr 2010

Zdeni - sice dobré zprávy, ale spíše bych ti přála, aby jsi tam už zůstala a šla rodit......

michalag
autor
15. apr 2010

Ahojte 🙂
doli, gratulujeeeeemeeeee k Eliske, hlavne vela mliecka, aby ste boli obidve zdrave!!!!! a som zvedava na malu Elisku 😵

Ja som dnes ako vypluta od rana som behala s malym po doktoroch, lebo stale sme chory a aj ked to vyzera ze to prechadza tak sa to zase po 1tt vrati, tak sme boli rano obidvaja na krv, vytery ..... esteze mame stale jednu a tu istu dokinu inak by ma svihlo 😝 a potom sme isli na krcne a v utorok mame prist aj z vysledkami ..... nic ine si teraz neprajem viac ako to aby sa uz vyliecil lebo to bude mat malicka fakt super prostredie ked sa narodi 😅

aaadus
15. apr 2010

zdeni uvidíš, že Anička nebude tak veliká. A taky bych ti už přála, aby jsi porodila

aaadus
15. apr 2010

michalag snad se brzo uzdravíte, to už musí být na hlavu, když je Samko pořád nemocný a nemůžete jít ani pořádně ven

blanka.k
15. apr 2010

Zdeni - teda, nechci aby to znělo blbě...ale co tu děláš? Já už si říkala, že už půjdete rodit a budeš mít kid na duši ☹ Tak aspoň, že je vše v pořádku, snad se to co nejdřív rozjede samo, držím palce.

vladkaz1
15. apr 2010

Nika ano ano ... hihi co si ma nedrgla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre