Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
19. apr 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jsem noc přežila .. sice jsem celou noc nechala svítit na chodbě a jela mě televize potichounku, vypínala jsem jí až kolem páté ráno 😀, ale přežila jsem.. Docela brzo jsem usla, spala až do půlnoci, jenže pak jsem byla každou hodinu vzhůru, to je hrozný, člověk se bez toho chlapa ani nevyspí 😀
Blani já ráda chodila třeba ve dvě, ve tři ráno i po Brně kolem Svoboďáku, České a tam v tom centru, tam bylo vždycky taky spousta lidí 😀

iivet
19. apr 2010

dezyre: sikula 🙂 Je fakt, ze me se bez manzilka taky spatne spi. Ale muzem to brat jako nacvik na to co nas ceka az se spunti narodi - to se taky moc nevyspime 🙂

bramburka
19. apr 2010

Tak ja jdu poprvé do porodnice na poradnu, doufam, ze tam nestrávíme celý dopo, páč MM musí do práce, že...ach jo.

aaadus
19. apr 2010

Dobré ráno,
včera jsme byli v kině na Mamas a Papas a pěkný film, takový ze života. Jen co začal, už jsem řvala jak želva, protože tam byly záběry z porodnice - spousta miminek a těhulek. A během filmu jsem bulela ještě několikrát. A taky tam byl porod, tak to jsme měla zvrklý žaludek a byla tak zalezlá v té sedačce, že tak jak jsem teď veliká tak v tu chvíli jsem byla táááák malinká 😀

michalag
autor
19. apr 2010

Breee ranko 🙂

zase stetoho popisali, ale nemam kedy citat 😅

my mame dnes konecne poradnu po necelych 3tt tak som zvedava ako to u nas vyzera

dezyre
19. apr 2010

Holky, tak já mám dnes zase nějaký stabilní bolesti břicha .. chjo .. zajímavý je, že už podruhé to přišlo, zrovna když chci vysávat a uklízet 😀 😀 😀

michalag
autor
19. apr 2010

dez, malicky sa uz mozno pomalicky pripravuje 🙂

ja mam dnes nejako mokro a dokonca aj na gatkach som mala 😲 , ale plodovka to zatial nie je takze nestresujem 🙂

dezyre
19. apr 2010

Michali připravovat se už může 😉 Ale jen ať ještě vydrží 😀

adelka89
19. apr 2010

ahoj holky tak hlasim jsme po kontrole.
Malicky nam krasne pribira, uz mame 3430g a 53cm takze jsme pribrali pul kila a porostli o 5cm 🙂
mam velkou radost, ze je vsechno v poradku 🙂 jdu kojit, pak vas doctu 🙂

aktaka
19. apr 2010

dobré ránko

Dez, to jsi dobrá, já bych se tam pokakala strachy 😅
jinak ty bolesti břicha, to je očividně alergie na domácí úklid 😀

Bramb, dej pak vědět, prosím, co ti všechno dělali, já jdu poprvé příští týden. kujůůů 🙂

dezyre
19. apr 2010

Adelko, tak to je mazec, 5 cm za dva týdny.. ty děti nám fakt porostou jak z vody 😀

aktaka
19. apr 2010

Adel, to je dobře, že malý je v pořádku 🙂 ale ta rychlost růstu, to je děsný. asi jsem neměla nakupovat tolik oblečků vel 56 😅

dezyre
19. apr 2010

Akti já mám taky hodně 56 a ještě víc 62 😀 , těch mám mega moc.. a oni nám z toho za měsíc vyrostou (přinejlepším za měsíc) ..
Jinak ta alergie na domácí práce sedí.. Vůbec na sobě teda nepociťuju žádnej hnízdící syndrom.. spíš naopak ... furt všude chodím a dělám bordel 😀

aktaka
19. apr 2010

no co, budeme mít mimina, co na sebe vezmou obleček jednou a víc nikdy 😀

michalag
autor
19. apr 2010

adelka super ze malicky tak krasne rastie a pribera 🙂

dez, ja tiez malickej dohovaram ze aspon do piatku nech vydrzi a od soboty kludne moze prist ..... len skoda ze o tom rozhoduju uz nasi drobci a nie my 😅 😝 😀

shaarka
19. apr 2010

ahojte, co noveho? pribudli nejake maminky a deticky? 🙂
dnes nas caka kontrola, tak som velmi zvedava, ako dopadneme 🙂
pochvalim sa vam bruskom (a vyretusovanou fotografiou 😀 )
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/shaarka/albu...

ozaj, ako ste na tom so striami? su, nie su? 😀

aaadus
19. apr 2010

adelko pěkně přibíráte a rostete 🙂
aktaka taky těch věcí 56 mám nějak moc, 62 až tak moc ne, ty ještě budu muset dokoupit 😅
Jinak včera přišel manžel s tím, že mám vybrat autosedačku s Isofixem, prý pro větší bezpečí malého.

shaarka
19. apr 2010

cau michalaaaa 🙂 a preco od soboty? 😅

aaadus
19. apr 2010

shaarka já strie mám, trošku na bocích a stehnech, ale vím, že mi vyblednou časem tak si s tím moc hlavu nelámu. A dvě mám takové ošklivé v místě, kde mám jizvu po úrazu a kůže tam je tenčí. Ale co už s tím nadělám

shaarka
19. apr 2010

adus, to je fajn vysledok. aj si si brusko mastila?

gabap
19. apr 2010

ahoj holky 🙂

dezy sikula 😉
sharka pekne brisko a docela kleslo 😕

ja jdu za chvili zase na ctg 🙂

michalag
autor
19. apr 2010

shaarka ze sa aj ukazes, ako sa mate???? .... vtedy zaciname 40tt a chcem aby malicka este trosku podrastla na hmotnosti

gabap
19. apr 2010

adelko malicky je sikula 😵

aktaka
19. apr 2010

já 56 a 62 toho mám asi tak stejně, doufám, že oboje velikosti budeme nosit aspoň dva tři týdny 😅

a strie zatím nemám, ťuk ťuk ťuk

aaadus
19. apr 2010

shaarka mažu olejíčkem 2x denně. Ale je fakt, že tam kde mám strie jsem to trošku ošidila 😅 Jen se bojím, aby mi to ještě nepopraskalo těsně před porodem nebo po něm, to by mě omylo

shaarka
19. apr 2010

gabi, hej, od 36tt kleslo, aj ja som si vsimla 😅 aj som sa trosku zlakla a teraz len ochkam, ked sa mi maly tlaci hlavou do mechura 😠 😠

jaj miska, kolko vazi? ja by som radsej tlacila mensie babatko 😀

michalag
autor
19. apr 2010

shaarka krasne brusko 😵

gabi ty si este tu 😝 😀

zdenka ma tiez dnes poradnu ci som si ju z niekym zmilila

stire mam aj ja z prveho tehu a teraz sa mi spravili zo 4 mensie na vrchu bruska ale nejako to neriesim 🙂 😉

adelka89
19. apr 2010

holky, myslim, ze ta miminka potom uz tak rychle nerostou, ty 62 vyuzijeme si myslim dele.
my mame malo tech pidi oblecku, takze dneska jsme meli laclace vel 62 a taky to slo 🙂
ad strie 🙂 cele tehotenstvi ani jedna a u porodu se mi asi 3 male na spodu briska udelaly ☹

michalag
autor
19. apr 2010

shaarka neviem lebo od 31tt mi nikto sono uz nerobil, ale Sami mal v 39tt+2d 3220g a to bolo akurat 🙂 a dievcatka vraj byvaju mensie aj ked nie vzdy je to pravidlom

michalag
autor
19. apr 2010

tak my ideme k doktorom tak potom ked sa vratime sa ozvem 😉

a nenapiste zase 10 stran 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre