Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mili1pu
19. apr 2010

dobré ránko holky, 🙂
strie nemám od začátku se mežu všude kde by se mohli vytvořit tak zatím nic, nevím jak po porodu,ale prý je to i dědičný.
dnes v noci jsem byla jako obvikle každou na wc,a když jsem zas zalehla tak mě bolelo bříško jako bych to měla dostat a to nejen dnes, napadli mě že by to mohli být ty poslíčci, mohlo by to být?ikdyž bříško mi moc neklasá pochybuju že se malé bude chtít ve středu na svět 🙂

matpaj
19. apr 2010

🙂 Ahojte 🙂
ja som sa dnes konecne dobre vyspala.... 🙂
michal drzim prstiky......
a nemame ziadne nove babatka?

ale pozrite co ja mam.........je kraaaaasny.....kuknite.....

matpaj
19. apr 2010

ja tiez zatial nemam strie......ale snazim sa mastit.....v prvom tehu som sa nemastila vobec a strie som nemala, tak dufam, ze ani teraz nebudem mat........

joj mili, zavidim.....uz to mas za par.....a brusko moze klesnut za jeden den...........

my sme mali v sobotu oslavu a vsetci sa mi smiali ako mam brucho.....straaaasne vysoko az tak smiesne.... 😒 a kazdy mi tentokrat tipoval dievcatko, tak sa tesim.... 🙂

vavenka
19. apr 2010

Ranko 🙂
Tak som spat z poradne, zavreta na 100 zamkov, mala sa zjavne este nikam nechysta - CS stale 0 🙂 inak vsetko ok....
Vy ako? Mame nejaku novu maminu? 🙂

adelka89
19. apr 2010

vav gratuluju k poradne, i kdyz ted uz by nejake zmeny na cipku spis potesily,co? 🙂

matpaj
19. apr 2010

hm, vaven, adelke sa teraz smeje, ze?........
no adel, zavidime......v dobrom....a ako spinka malinky v noci?a ako casto ho kojis?.....musis nas zaucat...... 🙂

gabap
19. apr 2010

matpaj je krasny,co to je za znacku? 😉

mili mozna poslicci nebo se nikolka chysta? 😵

misko cekam na tebe 😀

vavenka
19. apr 2010

Matpai 😀 😀 😀 tak nejak 😉
Ale ved este mam cas, no 🙂 aj ked, uz by mohol aspon zmaknut krcok jeden, nie? 🙂

vavenka
19. apr 2010

Ano Matpai krasny kociar, urcite budes spokojna 🙂

gabap
19. apr 2010

vavenko,je hodne holek s tvym nalezem a porodilo driv nez ty ktere byly"nachystane" 😀

adelka89
19. apr 2010

ne ja jsem to tak nemyslela 🙂
matpaj malicky se budi tak jednou dvakrat v noci. Dneska jsme meli super noc nakojila jsem ho v osm pak se vzbudil az o pul druhe manzel ho prebalil dal mi ho pak si ho vzal uspal ho 🙂 takze jsem se mohla skvele vyspat a od tech 2 hodin spinkal az do rana, budili jsme ho na kojeni o pul seste protoze jsme museli utikat k te doktorce 🙂 takze tuto noc jsem se poprve dobre vyspala po porodu 🙂

iivet
19. apr 2010

jeee adelko zavidim 🙂 ja se uplne bojim, ze mala bude po me - ja si revem uhnala po tydnu pry kylu a nasi se nevyspali hooodne dlouho.

matpaj
19. apr 2010

gabap, je to concord fusion 😵

adel......prvykrat dobre vyspala od porodu? 😅 ale mm aspon pomaha......

no vaven, este mas cas......
ja si tento tyzden zbalim tasku do porodky........som zvedava ako do nej natrepem vsetky veci......

nara
19. apr 2010

Ahoj holky, zdravím vás po víkendu!
Tak co, máme nějaká nová miminka?
Adél, obdivuji, jak jste v pohodě. Když si vzpomenu na svojí poporodní depku u prvního dítěte.... a jestli se to bude opakovat...

shaarka
19. apr 2010

nara,
ako sa to prejavilo a ako si sa z toho dostala?

adel, super dnesna noc 😵 tak hadam sa bude opakovat 😉

moja dnesna bola zatial asi najhorsia, - boleli ma bedrove klby, krize (okolo kostrce) aj hlava. cikat som bola 5x a od stvrtej som uz nespala. o siestej som vstala a prechadzala sa po byte, fuuuuuj 😒

adelka89
19. apr 2010

matpaj, manzel strasne moc pomaha, cely tyden byl s nama doma, dneska je poprve v praci, ale i tak jen na 5 hodin. Je strasne zlaty 🙂
poprve jsem se dobre vyspala. jeste vlastne v porodnici,kdyz mi maleho vozili jen na kojeni a ja jsem byla nemocna, tak jsem se vyspala,ale co jsme doma, je toho proste vic takze jsem i vic unavena 🙂
nara ja jsem mela silenou depku prvni den co jsme prijeli, ale beru homeopatika sepie 15ch takze mozna i to trosku zabira, citim se fajn 🙂

xxx.klarka
19. apr 2010

ahojky,

tak se hlásím doma z poradny. Výsledky na streptokoka a ostatní stěry v pořádku. 🙂 CTG docela ok, akorát maličké se to nelíbilo tak jim do toho furt bouchala a rušila to 😀 Mudr. dneska ani nedělala vyšetření, že až další poradnu což je v pondělí a zase CTG. Tak jsem zvědavá. Mg vysazeno definitivně, bříško docela tvrdne, ale posli nebo něco takového ani náhodou. Od středy začínáme sexovat a já vytírat už zase normálně chodbu. 😀

Byla jsem v Lidli, tak jsem si koupila ještě jedno prostěradlo napínací na postel, aby jsme měli alespoň dvě, jelikož jsme to nepoužívali, tak máme jedno krásně oranžové a jedno žluté. 🙂 Jsem ráda 😀

Včera byl ze mě můj drahý hotový, večer v deset jsem si svítila v ložnici a koukala na náš hotový přebalovák a usmívala se jak pako 😀😀 jak jsem z toho byla nadšená. 😵 😵

adelka, vy krásně rostete 🙂

nara
19. apr 2010

Jinak jsem umělec. O víkendu jsem si zvrtla kotník a rozbila koleno doma na dvoře. Kotník mam jako bambuli, dneska poprvé můžu jakžtakž chodit, takže pořád jenom stahuji a leduji. Jsem se vyděsila, abych ho neměla zlomenej, protože jsem si na něj sedla celou svou vahou, a že je pořádná 😀 . Ale vypadá to ok

blanka.k
19. apr 2010

Dobré ránko,
tady krásně svítí sluníčko.... 😉
Sharka - krásné bříško 😉
Gabap - krásný modrý kočárek. Mě včera paní z MMB psala, že červený obal na dudlík nemá, ale že mi může pro holčičku nabídnout růžový, oranžový,... tak jsem zas vyzvětlovala,že chci červený na červený kočár pro kluka. Už si fakt přijdu divně 😅
Klárko, Vav - gratuluji k dobrým výsledkům, hlavně, že je vše ok.
Adélko - tiše závidím 😉 A je super, že to všechno tak krásně zvládáš 😉 M. taky furt říká, že už jen asi 14 dní a pak má dovču, napřed mi tonedošlo, tak říkal, no, že přece že ty 2 týdny s náma bude doma, tak se taky těším, snad mu to nadšení vydrží 😀
Já už se asi 2 týdny nemažu krémem, předtím tak průměrně jednou za 2 dny, jsem to nějak flákala, asi začnu, když strašíte, že se můžou udělat i při porodu. A za poslední 3 týdny mám dobré změny na váze...
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/blanka-k/alb... 😅

nara
19. apr 2010

Shaarka, u mě ta depka taky začala první den po návratu z porodky. Po bytě se nám courali dělníci, to byl první kámen úrazu a pak se to rozjelo, malej plakal, já měla pocit, že nic nezvládám. Měla jsem pocit, že jsme měli s dítětem ještě počkat, že nejsme připravení. Záviděla jsem manžovi, že může sám odejít třeba na půl hodiny z baráku (vyzvednout rodný list nebo něco v lékárně) . Tak po týdnu nebo po dvou to bylo ok a naštěstí to už zůstalo 😉 😉 Znám hodně lidí, co se s tím potýkalo. Ale po pravdě řečeno, ze mě to vylezlo na povrch až po pár měsících, protože jsem se docela bála ty svoje pocity někde ventilovat, abych nevypadala jako pako a krkavčí matka.

blanka.k
19. apr 2010

Teď čtu na BRM, jak musí holka posunovat svatbu kvůli sopce, měla ji mít zítra v zahraničí,ale když se nelítá, tak má smůlu 😖 Další ji má ve čtvrtek, tak s emodlí, ať se lítá,... 😅

nara
19. apr 2010

Mně se strije udělaly až po porodu 😀

shaarka
19. apr 2010

blanka, v akom programe robis ten graf?

zdenkapo
19. apr 2010

Ahoj holky,tak hlásim návrat od gyndr., kontrola dopadla v pořádku,ve středu jdu zase a řekne mi,zda nastoupim k vyvolání v pátek nebo v pondělí,že mi to prý domluví v tom Ústí,tak snad jí neodmítnou a nebo do té doby porodim...
jinak teda je mi od noci nějak blbě celkově i od žaludku...

blanka.k
19. apr 2010

Shaarka - AutoCAD (tj.program pro stavaře, strojaře atd. na výkresy 😀 )

blanka.k
19. apr 2010

Zdeni - jé, tak to je usper, vědět, že nejzpoději za týden to máš zas ebou, to je dobré. No snad "přímluva" tvé mudr. pomůže a budeš rodit v Ústí. Držím palce, ať to vyjde.
Nevíte, co LEontýnka, Vladka,... snad jsou ok

aktaka
19. apr 2010

gratuluji všem k úspěšným poradnám
Zdeni, to je super, konečně se to někam hne. ale přála bych ti, aby se Anička umoudřila a do pátku vykoukla sama, ať nemusíš na vyvolání 🙂

iivet
19. apr 2010

ja se mazu tak od pulky tehu. Celou dobu pohoda, az tak od 32.tydne se me hodne objevili strie na prsech zespodu a to jsem mazala fakt poctive. Nechapu proc zrovna tam - v rodine nikdo nemel tak ja jsem asi prvni ☹

blanka.k
19. apr 2010

Ivet - já se nejpoctivěji mazala v 1.trim 😀 Kdo tě fotil, jak máš ty pěkněé fotky v albíčku?

mili1pu
19. apr 2010

jdu umít nádobí a už nestíhám číst 😝 ,adel je vidět že máš skvělého manžela, to ti přeji.holky když mam cs 2 a minulou středu řikal že je to na špičku prstu to znamená že by to nemuselo už dlouho trvat? teď ve středu jdu znova na kontrolu a to mam i termín 😀 ,to bych mohla porodit v poradně co 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre