Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

monulicka
30. sep 2009

mne doki ani neponukol PN....ale ja som len dnes v praci, od zajtra si berem dovcu. Musim kolegu, co ma bude zastupovat uviest do deja, aby to nanho nepadlo bez pripravy.
dakujem za rady 😉

pipussa
30. sep 2009

kocky, beriete niektora magnezium ? lekarka mi povedala, ze z toho mozu byt tocaky... a ja som vcera vecer skoro odpadla......
Mam problemy so zaludkom, stale ho citim tazky, a vcera, asi aj z nizkeho tlaku mi doslo zle....zaroven mi bolo treba na velku a aj na vracanie... a citila som, ze mam tocaky........ Nejak som to predychala....
akoze toto je normalne ??

pipussa
30. sep 2009

shaarka, drzim palce, ale skutocne chod k lekarke, angina sa da liecit aj antibiotika, aj ked si tehula... Horsia je neliecena angina......

klaarka22
30. sep 2009

Dobré ránko holky,

to je hnus počasí,k tomu mám chřipku,malá má rýmu a prostě celkově hnus...

Aktak je to normální s těma kyčlema,já při prvnim myslela že je ani nedonosim do konce těchu a někde se rozpadnu...hnus ale dá se...ber calcium a bude líp..

hoolky já zapoměla co vám chci napsat....hehe jsem hlava děravá,
každopádně marodům ať je líp
těm co je postrašili doktoři přeju pevné nervy a žádný stres bude dobře...
A už nic nevim...

aktaka
30. sep 2009

tedy, tady to ty chřipky a angíny nějak kácí. doufám, že se mi to vyhne, když jsem doma. anebo jednou vystrčím nos ze dveří hned to chytnu 🙄 😅

Klarko díky, já jsem si myslela, že to bude normiš. akorát jsem měla zafixované, že to přichází trochu později. no snad se to nebude moc zhoršovat

všem marodům brzké uzdravení, i když to počasí tomu asi moc nepomůže 🙄

michalag
autor
30. sep 2009

A pridavam tabulku, takto to zatial vyzera 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

stanulav
30. sep 2009

michalag, hoď tam aj mňa

prezývka: stanulav
vek: 28
meso: SNV
Mená: zatiaľ neviem
pôrodnica: SNV
termín: 8.5.2009

ďakujem

stanulav
30. sep 2009

termín je v roku 2010 🙂 akosi si neviem zvyknúť 😀

bramburka
30. sep 2009

tak jsem koupila ten vita gyn a vypada to ze to snad okamzite zabralo, nebo se mi to zda?

aktaka
30. sep 2009

Brambur, ono jde spíš o to, že jak tam máš ten krém, tak ti netřou strany o sebe a nedře to. ale mně pomohl taky hned, ani jsem to nečekala. a pak je dobré užívat ho preventivně jednou týdně. zvlášť když se na to trpí

mayocka
30. sep 2009

ahoj babule,ja kazdym dnom cakam kedy mi prestane byvat zle do toho 12-teho tyzdna to hadam potrva a potom by to mohlo skoncit uz sa mi fakt nechce pozerat na svoju žlč kazde rano .... 😠

a o tom dedeni no ja som povyhadzovala vecicky po sebe a teraz to lutujem bola som hrdinka ze si kupime a tak a teraz rozmyslam uz trosku inak tiez by som bola rada keby sme dostali nieco fakt to babo vyrastie hned a nechce sa mi kupovat nieco drahe a zbytocne a tak pockam par mesiacikov a ak nic nedostaneme tak kupim ale tak myslim ze prvemu vnucatku obidve strany nieco venuju a postielka je u svokrovcov nejaka vraj ako nova zrenovovana tak len matrac do nej kupime a kocik a okrem toho deku na hranie a tak okolo toho...tiez mame dost vydavkov 😖 tak ak sa nieco ponukne zadarmo tak to prijmem s radostou 😎

bramburka
30. sep 2009

Aktaka a brala jsi to těch 6 dní, nebo kdyz to preslo tak jsi prestala..ja na to trpim, ale procetla jsem kde co a fakt by ted nemel ublizit, kdyz ti to doporucil i tvuj Dr., svemu volat zatim nebudu. Diky.

aktaka
30. sep 2009

brambur, brala jsem to celých šest dní, aby se to pořádně přeléčilo

pipussa
30. sep 2009

kocky, na nevolnost sa nesmie brat iskra /ten sumivy napoj ??

aktaka
30. sep 2009

Pipus tak to vůbec nevím, co je

bramburka
30. sep 2009

ja to taky neznam...ale vcera mi na nevolnost pomohla sklenička ledové coly

desmodka
30. sep 2009

baby ako boli roztahovanie maternice????? 😀

ciknori
30. sep 2009

Pipussa iskru taky neznám, jaká je účinná látka?
Desmodka - mě to bolelo jak před MS 🙂

bramburka
30. sep 2009

me to jeste sem tam zaboli, ale uz min, jako na MS taky

michalag
autor
30. sep 2009

tak som vas dopisala klaarka, stani 🙂 😉

klaarka22
30. sep 2009

Michal děkuji 😉

andelka
30. sep 2009

Holky, koukám, že ne každý dokáže prožít začátky těhu bez jiných neduhů. Já se sice co do nachlazení držím, ale ATB mám taky, na to koleno, co se mi zanítilo. Nemůžu pořádně ani chodit, bolí to. Naštěstí ekzém na rukou se mi zase trochu spravil, tak aspoň něco. Všem marodkům přeju pevné nervy a brzké uzdravení. 🙂

klaari: Jdeš zítra na KO, že? Těšíš se? Já se těším, ale mám i obavy, už aby to bylo.

klaarka22
30. sep 2009

Anděl zítra jdu na 10:30 mám obj...musim si vzít sebou i malou páč nemam hlídání tak doufám že nebude řvát až se ve mě bude doktorka šťourat...
a těšim se jak malý dítě a doufám že všechno bude v cajku,zejtra mam naplánovaný i odběry tak tam asi skejsnu
dýl..ale co..vydržim to že??za tu fotečku to stojí :o)))

pipussa
30. sep 2009

ten sumivy napoj na travenie sa vola aj bystrinka, / je to mala sumienka, od Dr.Oetkera/, zlozenie je : regulator kyslosti/hydrogenuhlicitan sodny, kyselina vinna, kyselina citronova/, a dalej to obsahuje protihrudkujucu latku-oxid kremicity.....
mate to aj v Cechah ?

andelka
30. sep 2009

klaari: Já jdu taky na 10.30 😅 A mám donést ranní moč (nenápadně budu muset ještě dneska najít něco, do čeho to dám) a zvážit se. 3 týdny jsem se nemohla dočkat a už je to tady. 🙂 Strašně moc doufám, že bude všechno ok. A moc se těším na další fotečku.
Snad to malá zvládne dobře, nebudete moc čekat a nebude moc v šoku 😅

bramburka
30. sep 2009

no tak si presdtavte, ze mi to nedalo a ja uz od 9.9. kdy jsem byla na KO mam tu mykozu a pak jsem menila tho Dr. ta stara Dr. mi nic nerekla a od te doby jsem u noveho jeste nebyla. No to je snad na zalobu!

klaarka22
30. sep 2009

Pip co vim já tak si bystrinku tahám domu z SK tady to neni..

aděl taky se moc těšim a nejvíc na srdíčko,to je něco tak úžasnýho že si nezapomeň vzít kapesník páč budeš bulet :o))
no snad to malá zvládne,vemu jí sebou bonbonky tak se s nima zabaví. 😀

andelka
30. sep 2009

klari: Já bych toho vzala radši víc 😉 No, minule mi zvlhly oči, tak zítra to na kapesník vypadá, pro jistotu. 😅

klaarka22
30. sep 2009

no Anděl zítra mi to tu všechno popíšeš,se pobavíme 😀 já ti zase popíšu jak mi moje děcko videlo na noze a nechtělo mě pustit na kozu 😀

dezyre
30. sep 2009

Holky.. tak mě roztahování dělohy vůbec nebolelo.. nic jsem necítila.. tak doufám, že se mi roztahuje 😀 😀
Andi.. tak přesně to jsem taky řešila.. do čeho načůrám, když jsem měla donést ranní moč.. měla jsem dvě možnosti, buď kelíšek od krému (skleněnej).. nebo od kočičích kokin taková plastová vanička, má tvar hlavičky kočky.. no tak jsem zvolila raději kelíšek od krému 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre