Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ivanka612
30. sep 2009

pipussa: sumive veci by sa vobec nemali ani cecko ani aspirin a vraj ano sumive magnezium a nic podobne na to ma upozornila aj lekarka a aj mamina mi to potvrdila,vraj to moze vyvolat tiez potrat...
baby v lekarni sa daju kupit normalne skumavky na moc,mne ich ale napr dala Dr. uz na prvej prehliadke a napisala mi na ne,kedy mam ktoru doniest...
Ako som tu citala ten vas tlak tak vam mozem len zavidiet ja ho mavam tak 85/48 a podobne ak mam 100/70 tak som stastna..
Pozeram ze vas zmahaju chripky ja som uz od tych psov asi taka imunna,ze ani tu chripku nedostanem no bodaj by to tak bolo.
monulicka: ak ti doktor robil vnutorne sono tak to spinenie mozes mat z toho aj ja som bola vystresovana,ked mi ho urobil a potom som dva dni spinila ale dr.mi povedala,ze je to normalne vraj sa to tak rozdrazdi ved aj Dezyre mala taky problem po milovani ak si to tu niekde zahliadla

andelka
30. sep 2009

klaari: to bude to zajímavé zítra 😀

dezy: Já jsem našla malinkou skleničku od marmeládky, ale nevím, jestli to není moc malé. Co s tím vlastně budou dělat? Kolik by "toho" mělo být? divné otázky, co? 😅

ivanka: To mi snad nedali nikdy, zkumavky, i když myslím, že mamka kdysi měla, asi vím jak to vypadá. A teď si vzpomínám, že jsme kdysi nosili moč v obalu od fotofilmu (když ještě nebyly digi), byl to takový váleček a dobře držel uzávěr. No tak snad by ta moje mini sklenička mohla stačit. 😕

S tím špiněním po vyšetření - to mi doktor říkal vždycky po preventivce, že můžu špinit, ale nikdy jsem nešpinila, ani teď a dokonce ani po sexu, tak jsem ráda. Ale je na to každý jinak náchylný. Ale je dobře, že na to doktoři upozorňují, že to může být.

aktaka
30. sep 2009

Andel, já myslím, že toho moc být nemusí. na moč je taková úzká delší zkumavka, bych řekla, že je tam toho tak ani ne jeden panák

andelka
30. sep 2009

No tak snad to bude stačit 😅 To jsou starostě, viďte 😀

aktaka
30. sep 2009

v nejhorším jim tam dočůráš 😀

dezyre
30. sep 2009

No na druhou moč už mi sestra dala zkumavku.. ale nebyla bych to já, aby se mi něco zas nestalo 😝 Já chodím většinou na záchod ve tři ráno.. takže samozřejmě jsem se snažila trefovat ráno do zkumavky.. no nějak jsem to zvládla, zašpuntovala a nechala na poličce... a ráno jsem si to šla prohlídnout jestli ten uzávěr nepropouští a tak.. no co vám budu vykládat, jsem hrozný mehlo a samozřejmě mě to spadlo na zem.. celý se to rozšplýchlo.. i mě na nohavice.. ani nemusím podotýkat, že jsem na sobě měla jedinný rifle, který jsem ještě oblíkla.. takže jsem ještě půl hodiny po tom stepovala před skříní a hledala sukni, silonky atd atd abych se převlíkla :p...
Takže pozor na zacházení s močí 😀 😀 😀

lenocka84
30. sep 2009

pozdravujem vospolok

ako sa mame?
konecne volno, a mozem relaxovat 😀

bramburka
30. sep 2009

dezyre, ty jsi fakt číslo 😀 😀 😀 relax? ted mi nastava nejhorsi cast dne, koupani, a tak-.---

ivanka612
30. sep 2009

Dez tak pri mojom stasti,sa to moze stat aj mne.....
Ja uz mam relax a lezim v posteli,ale tiez mam problem so spankom som sice strasne unavena a chce sa mi spat ale ked si lahnem do postele tak skor ako o jedenastej nezaspim a uz som z toho na nervy.
Zajtra rano idem do jednej roboty a na obed do druhej tak mozno zajtra vecer zaspim ako mimino,ale moc tomu neverim....
Prajem vam pekny vecer 😉

lenocka84
30. sep 2009

ivanka aj tebe pekny vecer

halintoa
30. sep 2009

Babýý, kde ste? Schvátila Vás tehu-únava, alebo vášnivý manžel? 😀 Mne sa ten čas stráášne vlečie, už aby bolo 14-ho, chcem zasa vidieť bublinku na utz 🙂 . Ako to, že všetci tvrdia, že to preletí a mne sa ten čas vlečie?
Inak, aj vám tak strašne rýchlo trávi? Ja sa najem a o dve-tri hodky mám úplne prázdny žalúdok, až mi ide byť zle 😒 .

aktaka
30. sep 2009

Dez 😀 😀 😀

Hali, za dvě tři hodky? já se najím a mám hlad do hodiny 😅

michalag
autor
1. okt 2009

Dobre ranko kocky 🙂 ,

miroslava89
1. okt 2009

dobre ranko..mna zobudil manzel a tak som si myslela ze sa vyspim..a naspet som uz nezaspala 😝
a tka len sedim pozeram vlastnu stuzkovu beham po koniku..to zas bude den 😅

ciknori
1. okt 2009

Dobré ráno 🙂
Já jsem v práci, ale jen na čtyři hodiny.

michalag
autor
1. okt 2009

ja som bola zaniest maleho do skolky a som ako kladivom klepnuta 😝 , rano ked som pocula budik som myslela ze s nim smarim o zem, ale potom prisiel drobec a povedal "maminka vstavaj" , tak uz som nemala na vyber 😀

doli1
1. okt 2009

ahojky všem
michali u nás je to to stejné.stávání do školky je u mě děsný a prcek už dávno lítá.vždy ho přemlouvám jestli dnes nechce zůstat doma 😀 do školky musíme dojíždět takže stihání autobusů je u mě taky děs hlavně vněm jet s prázdným žaludkem.
já jim tak po třech hodinách někdy i dřív ale ten pocit hladu je strašný.zvlášt když nemohu jít do ledničky pro jídlo(hned bych se pozvracela)čekám na táty nebo jim šimčovi cukroví.
na tu moč jsou dobré skumavky za pár korun se dají koupit v lékarně.

mayocka
1. okt 2009

nezda sa aj vam ze mate rano splasnute brusko a poobede uz riadne velke?a neda sa ani zapnut gombik?ani bunda? 😅

ciknori
1. okt 2009

Večer si připadám tak na pátý měsíc, nechce se mi ani ohýbat... ale říkám si, že to není možné, končím teprve druhý měsíc 😀

michalag
autor
1. okt 2009

mayocka, ano aj u mna to je tak ... rano mam malicke a potom ked sa uz stravujem tak mam ako v 5. mesiaci 😅

aktaka
1. okt 2009

dobré ránko

jak vás tak čtu, tak vám ani nebudu psát, že jsem dnes chrněla do půl deváté 🤐 😀

jinak s břuchem to mám stejně, stačí jedno jídlo a jsem jak v pátém měsíci. ale pochybuji, že by to souviselo s těhotenstvím, to je jen nacpaný žaludek 🙂

zdenkapo
1. okt 2009

holky tak já nedopnu už vůbec žádné kalhoty... v pondělí jsme byli v Liberci v C§A a žádné jsem tam nevybrala,tak musím ještě shánět,ale rychle 🙂
včera se ná,m vrátil taťka z Práce z Německa,tak je s náma zas do neděle doma,pohoda 😉

mishutka
1. okt 2009

ahojky,já jsem teprv na začátku něco kolem 8tt.Všechno se upřesní 6.10.

Pomalu čtu vaši diskuzi a trošku mně děsí to raní stávání a vůbec ty problémy kolem 😉

Já stávám až kolem 9 a to jen kvůli psa🙂 Kalhoty zatím všechny v poho a špatně mi zatím nebývá...

mayocka
1. okt 2009

juj ale vam zavidim ten spanok keby som si aj ja tak mohla pobuvkat ☹ ked dlhsie spim tak nevraciam teda ako v sobotu napr. takze mishutka je to asi aj kvoli tomu ze si doprajes pospinkat inak je mozne ze ti to nie je sudene byvat ti zle....ale radsej neskusaj vstavat skor kym nemusis 😉

aktaka
1. okt 2009

Mayocka, já to mám přesně naopak, když vstávám brzy, je mi dobře. dnes jsem si pospala a od rána je mi blbě ☹

dezyre
1. okt 2009

Ahoj holky..
Tak já to mám jak mayocka.. když spím normálně dlouho, tak mi je výborně.. v sobotu, v neděli.. a ještě dokonce v pondělí z toho žiju.. ale jak padne úterý a vstávám před šestou.. to je moje smrt.. a celé dopoledne mi je špatně ☹

mayocka
1. okt 2009

ja uz preto robim vsetko aby som ten spanok dohnala,chodim spavat so sliepkami pomaly pred osmou... 😔 no ale tak co uz clovek nespravi pre to aby sa aspon tak udrzal na nohach na druhy den 😖

aktaka
1. okt 2009

děvčata, vůbec vám nezávidím, já nevím j ak bych to zvládala, kdybych chodila do práce. no nějak bych musela. ale možná je mi tak dobře právě proto, že jsem doma, kdo ví

andelka
1. okt 2009

Tak jsem to zvládla, i s tou miniskleničkou, stejně do toho akorát strčila papírek a vylilo se to do dřezu. 😀
Jinak všechno dneska ok, ani jsem nečekala, bleška porostla a je jen jedna. A dostala jsem těhu průkazku a na další KO (poradnu) jdu za měsíc. 🙂

daia
1. okt 2009

Dievcata som tu nova a vyzera ze k vam patrim,som v 7.tyzdni a 2.dni,dnes som ten uzlicek videla prvy krat na sone...nadherny pocit. Blahozelam a drzim palce vsetkym ostatnym... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre