Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mayocka
8. okt 2009

no tak ked sme pri tom prerabani nas caka malovat vsetky izby,obyvacku nanovo prerobit nabytok mame vyhodeny uz von akurat poskladat novy ked sa vymaluje,do celeho poschodia podavat podlahy urobit kuchynu a detsku zariadit takze tiez dost toho je no,aspon kupelku a spalnu sme zvladli uz minuly rok

mishutka
8. okt 2009

Mně nemusíš nic vysvětlovat 😀
Já ti jenom přeju aby Vám to vydrželo nic víc 🙂

lucik...
8. okt 2009

mis já vííím 😀

doli: a nevíš kolik ty barvy stojí?

doli1
8. okt 2009

stojí kolem 30,- ten kalíšek jen te bíle je potřeba víc.
mě ted o víkendu čeká třídní sraz jsem zvědavá na nějaké lidi kam to dotáhli a jestli jim manželství vydrželo co děti a tak

ciknori
8. okt 2009

🙂 Tak vypadá to, že Krišpínek (pracovní název) se má dobře, mával a salutoval a je asi o 4 dny větší. Bude po manželovi, který je o 40 cm větší 😀

terkajesterka
8. okt 2009

ciknori, gratuluju 😀

andelka
8. okt 2009

ciknori: Jé, gratuluju 🙂 Máš čiperné miminko 😵

doli: srazy jsou fajn, že? Taky jsem vždycky zvědavá co kdo dělá a jak se má. My jsme teď v posledních pár letech dokončovali školy, nebo se zabydlovali v práci a moje malé už bude 9 miminko naší třídy (z gymplu) 🙂

terkajesterka
8. okt 2009

tak to my se bohužel moc nescházíme. Ani se základkou, ani se střední. Ale co vím, tak už skoro každá spolužačka nějaké mimi má. Taky v tomto věku 🤐

andelka
8. okt 2009

Tak to já jsem byla z gymplu vdaná jako třetí, ale mimčo čekám až jako osmá (máme jedny dvojčata) 😅 My se z gymplu scházíme minimálně 1x za rok, menší skupinky i víckrát. Je to fajn. Se základkou moc ne a když, tak se nás sejde malinko.

terkajesterka
8. okt 2009

to já bych se taky ráda sešla, ale já sama iniciativu nevyvíjím a ostatní taky ne, tak je to na mrtvém bodu. No a s kruhem z vejšky se občas sejdeme v hospůdce, to je príma a rády se vidíme, jsme samý ženský.

doli1
8. okt 2009

my jsme měli sraz se zš tak dva roky zpět a ted máme 10let to se vždy něco dělá.hodně lidí potkávám tak vim co dělají a některé jsem neviděla hodně dlouho.vim že už hodně lidí má rodinu hlavně naši chlapi se pochlapili🙂) se střední jsme se vídali každý rok ale ted to nějak odpadlo.spolužáci.cz tak jsme se dali hodně dohromady a kecáme mezi sebou jinak by to asi taky stálo za prd.

zdenkapo
8. okt 2009

lucik,když mrkneš na začátek májovek,tak tam jsme to psalyskoro všechny,jinak znovu- mě 25 let 😉

lucik...
8. okt 2009

zdeni to já jen ze zvědavosti, nemusím to vědět 😀

halintoa
8. okt 2009

Ahojček baby,
tak sa napokon s Vami naozaj rozlúčim, večer som začala viac krvácať (ako na MS), kŕče v porbrušku neustávali a dnes už doktorka videla len prázdy váčok bez embryjka padnutý dole v sliznici. Budúci týždeň mám kontrolu, či všetko odišlo krvácaním, alebo pôjdem na revíziu. 😔 .
Dávajte pozor na seba aj svoje žubrienky, budem všetkým veľmi držať palce 🙂.

dezyre
8. okt 2009

Tak abych se přiznala tak já jsem do této diskuze nastoupila a už tu byla určitě tisícovka příspěvků.. a sice jsem četla.. ale přeskakovala 😅 .. takže docela lucik chápu... 😉 že se ptá ..

terkajesterka
8. okt 2009

halintoa ☹ nevím, co napsat, snad jen, že je mi to strašně líto, pokaždé, když čtu něco takového. Dávej na sebe pozor, je důležité zůstat zdravá, aby si další miminko k vám našlo cestu. Držím palečky......

lucik...
8. okt 2009

halintoa to mě moc mrzí ☹ Opatruj se a snad bude brzy vše v pořádku 😔

mayocka
8. okt 2009

no nie!! az mi skoro oci vyskocili!! to vazne? halintoa drzim prst nech sa z toho dostanes v zdravi a nech ti bolest zazenie hned druhe miminko,je to ozaj na prd situacia Pane Boze nech uz nikto neubudne prosiiiim 😢

dezyre
8. okt 2009

Heli.. i mě to moc mrzí.. drž se.. vůbec nevím co napsat ☹

aktaka
8. okt 2009

Hali, je mi to moc líto ☹ držím pěsti, ať to brzy přebolí 😔

yanika
8. okt 2009

Halintoa... je mi to tiež veľmi ľúto ☹

bramburka
8. okt 2009

Tak nakukuju a je mi to líto. to jsou spatne zpravy a to jsem si myslela, jaky je dnes dobrý den, drž se, ach jo.

blanka.k
8. okt 2009

Halin - je mi to líto, přeji ti ať brzy to vyjde a hlavně ať to zdárně dotáhnete až do konce.
Já dnes byla na UZ, tak jsem o něco vyrostli, ale nemeřila nás, odpovídáme asi 10tt, přesně mě přeměří za 3 týdny na tom NT+ screeningu. Tak jsem o trochu klidnější, že ty křeče mimču neublížily. A prý ty křeče většinou kolem 16tt přejdou a už budu moct jíst normálně.... 😅 No uvidíme.
Jak jste tu psali o těch testech na cukrovku, já si koupila úplně bezvadnou knihu... http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=132798
a tam je vždycky u každého tt napsáno, co se dělá za testy, proč a komu.... a psali to čeští mudr., takže to fakt docela sedí., já se pokusím něco ofotit a hodit na web. 😉

gabap
8. okt 2009

hali je mi to llito 😢
holky je nas hodne co spinime,ze? ☹ a hali neni prvni ktera o mimi prisla ☹ uz se myslim par holek rozloucilo,mam pravdu?

bramburka
8. okt 2009

Gabap, ano par se rozloucilo, na druhou stranu hodne holek co spinilo je se nmou stale v tematu Nevemberúlistopad 2007 😉

blanka.k
8. okt 2009

Tak ono cca 30% těhu končí neúspěchem, takže co si budeme nalhávat, stát se to může ještě každé. A prý je odhad , že 80% těhu končí, aniž by to dotyčná věděla, přibližně v dny, kdy má dojít ms., takže fakt třeba 10, 14 dní po oplodnění. proto doporučují gyn. dělat test nejdřívě když sse zpozdí ms, že hodně holek ho má pozitvivní třeba 3 dny před termínem ms, ale za 2 dny začnou krvácet a je vše pryč,a akortá se nervují. teda zase jsem četla ve své chytré knize. 😅

lucik...
8. okt 2009

blani ty mě děsíš 😖

dezyre
8. okt 2009

Holky .. stejně je to strašné, já myslela, že už teď, koncem I. trimestru už se možnost potratu nebo umření miminka dost snižuje... sice není nic jistého do porodu, ale že už to nejkritičtější máme téměř za sebou ☹

dezyre
8. okt 2009

Já si teda nepamatuju ve kterém týdnu Hali byla.. ale už určitě taky dost...

blanka.k
8. okt 2009

Luci - neboj, kdyby měl člověk myslet na všechno co se může po..., tak se asi zblázní. proto taky zásadně nečtu jiná témata než toto a Tehulky z Brna 🙂 Stejně jako kdyby měl dodržovat všechny zaručené rady, jak dítěti neublížit a jak ho chránit, co jíst, atd. Mě dnes řekla gyn., ať se hlavně neomezuju a jím co mi chutná a po čem nebudu mít křeče, protože jsem se hrozila, že bych tu dietu o suchých rohlíkách, bez ovoce, zelelniny, ml.výrobků měla ještě několi měsíců vydržet. Tak říkala, ať se aspoň cpu zavařenýma kompotama, místo čertsvé zeleniny.... tak už mám 560g broskví v sobě, tak čekám, co to udělá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre