Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
16. apr 2010

casem se to bude muset obratit, jinak by bylo prechlapeckovano 😉

arcik
17. apr 2010

DObré ránko holky,

tak jak jsem včera koukala na zprávy tak jsem konstatovala že moje malá už tu střevní chřipku má,zatim se ale drží tak doufám že bude i nadále pokračovat...nuž nedokážu si představit že bych jí měla já...to bych pak malýho asi vysraa do záchoda nebo co??popřípadě vyvrhla do kýble.... 😀 no bude to zajímavé....

doufám že to bude dobrý a nezavřou nám nemocnice pro návštěvy až tam budem ležet s miminama...to bych asi nerozdejchala,vykašlat se na návštěvy ale bez domácího jídla a svojí malý bych tam asi scípla.....doufám že to nebude tak horký jak hlásej....

četla jsem tu kousek o tom řízení pod vlivem....chvála že ten můj nemá papíry...kdybych mu tohle řekla tak by si dal na kuráž už teď každej večer kdyby jako náhodou to přišlo...takhle jsem mu zarachla pít páč ožratý se mnou do porodky nepáchne... 😀

koukám, ale že nás čeká krásnej víkend holky...tak si ho užijte a ne že tu budete tlachat jak o život a já nebudu stíhat dočítat....to teda neeeeee 😀 😀

bramburka
17. apr 2010

jsou to ty rotaviry, běží to uz celkem dlouho, na druhe diskuzi uz to mela pulka dětí. Nejhorší je, že vážně ani poradné mytí rukou nepomuze. nechci te odrazovat, ale je to hodně nakazlive a pravděpodobně to chytněs Arcik, tak se drz, mozna z toho porodíš ☹

zuzana0409
17. apr 2010

dobre ranko.....este len som sa z postele postavila a hned som bezala na zachod tak mi prislo zle ze som sa povracala.....sorry ze to tu pisem ale neviete od coho to moze byt?aj pri prvej ako som isla rodit tak som vracala asi 5krat....ale teraz mi je ok som sa napapala... 😵 ziadne nove babo?joj uz aj ja by som chcela.... 😀 dnes sa chystame grilovat mnam-mnam......ked je tak teplo 😀 😝

arcik
17. apr 2010

Brambu nestraš..u nás to zas tak hrozný nei jen měla ve čt řídký kadění,2 mi zvracela a teplotovala ještě včera dneska zatim nic..snad to nebude zas tak horký co??

aaadus
17. apr 2010

Dobré ráno,
u nás to taky vypadá na krásný den. Odpoledne máme rodinný bowling tak se těším. Jen škoda, že si nemůžu zahrát, protože bowling miluju
A jen si tam v Čechách tu střevní chřipku nechte, my jí tady nechceme 😀
zuzana zvracení se ke konci těhu může objevit, to je tím, jak mám mimčo málo místa tak ti utlačuje žaludek

lolita.9991
17. apr 2010

kuasne ranko,tu tiez kuasne svieti slniecko,skoda trcat domaa
tak si uzite vikendikk

dezyre
17. apr 2010

Ahoj holky..
Tak jak jsem si dělala srandu včera, že nepoznám posly od zácpy, tak je to tady.. Od rána mě hrozně křečuje břicho, už jsem byla dvakrát na velké a nepomohlo to.. když mě to chytne, tak nemůžu ani chodit.. Tak snad je to zacpanýma střevama.. Mám ještě spoustu plánů na dnešek 😀

aaadus
17. apr 2010

dezy že by? 😀 Se říká, že tělo se před porodem čistí

dezyre
17. apr 2010

Aduš to asi ne 😀 Já se čistím každý den třikrát už od začátku těhotenství 😀 Jen mě překvapuje, že mě ty bolesti ani po záchodě nepřecházejí. Ale třeba když sedím tak dobrý, ale jak si stoupnu tak se bolestí nemůžu narovnat..

aaadus
17. apr 2010

dezy jedině, že by to byla ta hnusná střevní chřipka?

To musí být hrozné jak teď nelítají letadla kvůli té sopce. Jsem včera říkala manželovi, že by mě trefilo kdyby jsme měli někam letět a letěli bysme tak akorát domů. A že to známe, když vám zruší let

dezyre
17. apr 2010

Mě nejvíc štvou ty předpovědi pršení na celý květen... Ty letadla jsou blbý, ale naštěstí ještě spousta lidí na dovolenou nejezdí.. Si představ, že by ta sopka soptila v červenci.. fakt mazec..
Holky dnes jdu vařit hovězí guláš.. nevím co mě to napadlo, ale je to vaření na celej den, sice se to vaří samo, ale i tak být u toho půl dne uvázaná.. 😖

dezyre
17. apr 2010

Aduš, já doufám, že snad střevní chřipka ne, že se z toho vyklubou konečně ti poslíci 😀 a že mě to brzo přejde.. Pomohla by mi horká vana, ať už jsou to střeva nebo poslíci, na oboje, ale teď před vařením se rozhodně nakládat do vany nejdu... 🙂

aaadus
17. apr 2010

Jsem právě četla teď v novinách, že ta sopka může ohrozit leteckou dopravu až na 6 měsíců pokud bude pořád soptit. Ještě že nikam nejedeme letos. Fakt má pršet celý květen? To snad ne. Když budu v porodce, vadit mi to nebude, ale potom už by sem tam mohlo vysvitnout slunko.
Ale však u guláše nemusíš stát ne? Vaříš ho v papiňáku?

vladkaz1
17. apr 2010

Ahojte hlasim sa len na skok nic sa nedeje asi to bol plany poplach ale ajstak som v strese jak hovado ...
V nemocke sa nepotvrdila ze je to plodova voda ,bola som aj na ultrazvuku aj ozvy mi robil kontrakcie som nemala ,povedali mi ze bud to bol moc zas jak pri malej ,alebo mohlaodtiect voda niekedy sa to stava ze sa voda zadrzi medzi 2 castami a potom je jej nadbytok a jednoducho vytecie ,ze sa stale tvori nova .
Kedze jej mam dost a nic sa nepotvrdilo ,na vlastnu ziadost na pustil domov ,chcel ma nechat na pozorovanie ,ale v podstate na co ked ma dokladne vyetril a vsetko je v pohode .
byvame 5 minut od nemocnice tak mi bue lepsie doma .
Inak spala som u nasich vobec som sa nevyspala som dolamana .
vecer nakuknem kocky pojdem si lahnut.

xxx.klarka
17. apr 2010

ahojky,

dezyre 😀😀😀😀

jsem se vzbudila s úplně nateklou dásní u jednoho zubu, to je hnus ... 😠 😠

Jinak u nás taky bude asi krásně, zatím to tak vypadá. 😵 😵

blanka.k
17. apr 2010

Ahoj holky,
Dez - s tím prstem 😀 😀 😀 😀 😀
Taky když jsem ležela v nemocnici a došel M., tak jsem se jednou rozbrečela na chodbě, když jsem ho uviděla za dveřma, jak si nazouvá ty igelity na nohy, a nebyla schopná se uklidnit, tak letěl ke mě a brečel asi taky, protože si myslel, že se malýmu něco stalo a já jen brečela a nic neříkala 😅 🤐 Tak jsem ráda, že jsem nebyla jediná "cíťa"
Ty letadla, to je super, jelikož u M. v práci se furt lítá mezi USA a GB, prý měli včera letět zas do USA a normálně jim ani nevrátí peníze za letenky! Že se na to nevztahují nějaké ty vrácení peněz, že jak jsou nějaké ty výjimky, atd...

dezyre
17. apr 2010

Jo jo Aduš, jsem to četla, že díky té sopce se udělá jakýsi mračno a to může způsobit pršení na celý květen. Tak jako jsem si říkala, že bude hezky, budeme chodit ven a tak a pokud bude chcát.. A taky psali, že loni kdesi taky nějaká sopka soptila a přineslo to pršení na celý loňský duben, což si teda vůbec nepamatuju 😔
Já teda guláš vařím v normálním hrnci .. 😝 Sice papiňák mám, ale nejsem s ním kámoška. Jednou když v něm mamina cosi vařila tak jí vybouchl a vyhodila elektriku až venku na sloupu, takže celá ulice bez proudu 😀 😀 😀 Popravdě jsem v něm ještě nevařila a to už ho mám dobrý 3 roky 😀 😀

blanka.k
17. apr 2010

Vladko - to je dobře, že se cítíš ok, ať to tak ještě vydrží 😉
Klárko - tady je taky modro a "šajní" sluníčko 😀 A já ležím...
Mám dotaz, nemáte některá při chůzi dole někde kolem čípku píchání a bolest? Já prostě jak jdu dál než na WC, tak mě to tam začne tak píchat, dojdu před barák a je to tu, přijdu si, jak bych tamměla ježka, takže od středy ležím a prostě nechodím...někdy to začne i jen co vstanu a jdu třeba dokuchyně, ale lehnu a je to ok....ale štve mě to, už je to 4.den, přemýšlím, jestli to je jak malý tlačí na čípek a ten se nějak zkracuje, roztahuje? 😅

dezyre
17. apr 2010

vy se mě s tím prstem smějete, ale nejhorší je, že jsem se ráno vzbudila, že si ty prsty teda odlepím, pač i když tam ten byl zdravej, už se mi nechtěl umývat a odlepovat, tak ráááno jsem ho měla zanícenej taky.. nevím jestli ta černá mast odněkud zevnitř nevytáhla nějakej bordel, ale dnes už jsem regulérně zalepená na obou prsteníčcích 😀

aaadus
17. apr 2010

vladko tak odpočívej ať Oliverek ještě pár týdnů "peče"
klarko taky mám nateklou dáseň u jednoho zubu a furt si do toho musím jazykem šprtat 😅
blani to taky psali v novinách, že letecké společnosti nejsou povinné vracet peníze, protože nastala situace, které je nepředvídatelná. Ale je to pech, je mi líto těch lidí co trčí na letišti

blanka.k
17. apr 2010

Dez 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
17. apr 2010

Dakujem kocky ,je to skor vsetko zo stresu a tak ...idem off pekny den

aaadus
17. apr 2010

dezy no snad to nebude s tím deštěm tak žhavé. Oni ze všeho hned dělají haló. Papiňáku se neboj, je to v tom rychlejší a hlavně u toho nemusíš stát. Já jsem se taky ze začátku bála a furt to hlídala, jestli se nenafukuje a neprdne to 😀
blani píchání na čípku mám takové jednorázové, že to píchne a hned to přejde

xxx.klarka
17. apr 2010

blani, já jsem na tom s tém ležením úplně stejně a u toho ještě snídám v posteli 😀😀😀

dezyre, taky nejsem s papinákem kamarádka, to to budu radši vařit 3 hodiny, ale já se s ním bojím.

aaadus, já právě taky, štve mě to tam 😀 ale je divné že to mám nateklé jen zevnitř. 😠

aaadus
17. apr 2010

Dneska v rádiu pouštěli anketu z mateřské školy a ptali se těch dětí Co je to městská rada. A jedno dítko odpovědělo že cirkus 😀

aaadus
17. apr 2010

klarko přesně 😀 Už jsem si tam i šprtala mezizubním kartáčkem jestli to nepoleví a nic. A k zubaři se mi nechce. Teď mi se mnou stejně asi nic nedělal, bych mu tam strachem porodila

allie69
17. apr 2010

aaadus - ja chodim k zubarovi normalne a urobi ti vsetko...aj injekciu da... akurat v utorok mi ma robit korunku

aaadus
17. apr 2010

allie ten můj mě netrápí. Jak jsem byla v 5. měsíci, zlobila mě osmička nechal mi to tak, že mi jí vytrhne až po porodu.

dezyre
17. apr 2010

Kláry, myslím si, že jak budou malí na světě, tak se s papiňákem spřátelíme hned ;), pač budeme šetřit čas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre