Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
7. apr 2010

Já plánuju tuto podprdu:
http://www.linia.cz/VyhledatVyrobek/245551-podp... 😉
Akorát tady v podnikové prodejně jsem byla 3x a vždycky tam měli jen malý velikosti, ale už by měli mít nové zboží, tak tam někdy vletím 😉

aaadus
7. apr 2010

dezy já jsem mu jasně řekla, že nikam nepojede. Jasně, že si vyslechnu, že klidně mohl jet atd atd, ale když mě v pondělí chytli poslíčci tak hned chtěl jet do porodky.

lucik...
7. apr 2010

andělko dokončený 9 měsíc? To je termín porodu ne 😕 Nemyslela si dokončený 8 měsíc?

blanka.k
7. apr 2010

ach ti chlapi, to je teda fakt na zabití. Naštětsí já mám muže cca 35 min. MHD od baráku, akorát o víkendech jezdí s modelářema pár km za Brno, takže pohoda. I přemýšlel, že by jezdila utem dopráce, kdybych potřebovala něco nutně (jinak když se mi třeba udělalo min.blbě u mudr,. tak jsem si holt vzala taxíka domů), ale stejně by přes den zůstal někde v zácpě a musel by platit 200 denně za parkování, takže jsme to zrušili, že MHD to bude lepší když dojede a já si mezitím zavolám sanitku. 😉

andelka
7. apr 2010

lucik: Já i doktoři počítají měsíce většinou jako lunární, tj. 10 po 4 týdnech.

dezyre
7. apr 2010

Aduš tak to by si měla super, protože ten můj mě neposlechne. Protože tam jedou s jeho taťkem a pro jednoho šoféra je to cesta na dva dny, pro dva šoféry na jeden den. Krom toho i kdyby si chtěl dupnout, tak ho tatík "ukecá", prostě tak, aby měl manža výčitky. Je to u nás holt složitý.

dezyre
7. apr 2010

Holky tak semka hodím taky svůj pupek, ale moc nesrovnávejte můj ksicht s profilovou fotkou, 25 kg nahoře se na mě opravdu dost podepsalo ☹

lucik...
7. apr 2010

anděl no tak v tom případě to je stejně ukončený 36tt ne? 😅

lucik...
7. apr 2010

holky hezká bříška 😵 Klarko mě taky přijde že ho máš už docela dole

aaadus
7. apr 2010

dezy on si zase od bráchy vyslechne milion řečí. Ale já jsem mu už dávno říkala, že měsíc před porodem nikam nepojede ať se klidně staví na hlavu. Jsem zvědavá, s čím příjde večer. Mě stačí, že v sobotu pojede do Čech, už teď jsem nervní.

andelka
7. apr 2010

lucik: Jo, konec 36tt je konec 9 měsíce - jsem se do toho možná trochu zamotala anebo blbě napsala.

vavenka
7. apr 2010

Ahojte 🙂

Zeny, ako vyzera hlienova zatka? Mam silne podozrenie, ze cosi take zo mna rano vyslo 😕

aaadus
7. apr 2010

dezy a kde těch 25kg máš? Oproti mě jsi teda štíhlá 🙂 A pěkně se ti břicho špičatí

lucik...
7. apr 2010

anděl no já se do toho taky zamotala 😀 Prostě ať všechny vydržíme do termínu - min. do toho 37tt a je to 😀 😀 😀

vavenka
7. apr 2010

Ano, pekne bruska 🙂

Andel to je takto vtedy, ak tehotenstvo ratas na 10 lunarnych mesiacov, a nie na 9 kalendarnych......

xxx.klarka
7. apr 2010

Mě holky právě taky přijde že ho mám už hodně dole, už mi to i dost lidí řeklo ... tak snad ještě chvíli vydržíme, aby se všechno dodělalo🙂

dezyre
7. apr 2010

Aduš teda ti chlapi jsou fakt neskuteční. A nejhorší je, že manžel pracuje v rodinné firmě s otcem a jeho tatík je takové zvláštní povahy, že prostě mě přijde někdy až mega bezohlednej. Nepotřebuju třeba nějaký úlevy nebo tak, ale nechápu, že nemá rozum a nutí toho mýho manže někde courat, když mám 3 týdny před termínem a s jiným šoférem on zase nepojede. Prý mě může do porodnice hodit tchýně a tchýně zase, že se mnou klidně bude u porodu a držet mě za ruku. Popravdě, po tom jsem opravdu vždy toužila.. fakt je to u nás jak u blbých na dvorku :D

dezyre
7. apr 2010

Jo jo Aduš, to mě říká každej, kde těch 25 kg mám. .. Samozřejmě že jsem o dooooost tlustější než jsem byla (myslím i zadek a stechna, lýtka, prostě všechno), ale když by mě někdo řekl, že přiberu 25 kg, představovala bych si teda, že toho na sobě budu mít víc 😅 . Každopádně to tam je 😀
Břicho se mi špičatí dost, během pár hodin úplně změnilo tvar, ale je to tím, jak si tam malej hoví, ale teď už je tam asi pěkně narovnanej. Vždycky mě kopal do boků a teď už ho cítím docela víc mezi žebrama a hlavičku přímo nad pipkou (předtím měl hlavičku na levým boku)..

blanka.k
7. apr 2010

VZKAZ OD DOLI:
Ahojky, zítra mi udělají zátěžový test a uvidí se co dál. Podle dr. bych zítra mohla oi porodit, vse je nachystane. Zalezi, jak to bude mala zvladat. Je tu top stav.

andelka
7. apr 2010

lucik: Jasně, do termínu a hotovo dvacet 🙂

dezy: no, fakt kde ty kila máš? 😕 Moc ti to sluší.

vavenka: Ono se to líp počítá, i podle týdnů. Sice v albu odškrtávám v tabulce podle kalendářních, ale tam se motají ty týdny + dny a kdo si to má pamatovat kdy který končí - takhle je to jasné.

dezyre
7. apr 2010

Jejda mane, tak, že by se nám narodilo další miminko?! 🙂 Určitě budou obě v pořádku...

michalag
autor
7. apr 2010

babenky tak mame dalsie babatko 😵 😵 😵 😵

lucik...
7. apr 2010

michal a od koho? Od zdenky určitě.. Dlouho tu nebyla.. Že je to Anička 😵 😵 😵

dezyre
7. apr 2010

Kdo Míši?

michalag
autor
7. apr 2010

jeeej tak zajtra mozno pribudne dalsie majovciatko 🙂

doli, myslime na vas 😉 🙂 , hlavne nech ste obidve v poriadku a zdrave 🙂

lucik...
7. apr 2010

michal nenapínej nás jakooooo 😀 😀 😀

vavenka
7. apr 2010

Andel no ja mam stastie ze poslednu mrchu som mala zaciatkom mesiaca, takze vzdy ked zacne kalendarny mesiac, tak viem ze mi zacal aj tehotensky 🙂 🙂 takze teraz viem ze som zacala deviaty - posledny mesiac 😉

A teda este ziadnej z vas neodisla ta zatka? 😕

michalag
autor
7. apr 2010

dezy, jeeeej nejako mi to vyhodilo 😅

sms od Bibi13: Ahojky, tak dnes na mna vykukol moj syn Alex .... ma 50cm a 2990g .... GRATULUJEEEEME !!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucik...
7. apr 2010

vaven no odešla myslím doli a adélce ale ty tu nejsou... Je to prostě jako hlen, hodně husté říkali holky, někdy zbarvené do hněda nebo od krve

dezyre
7. apr 2010

Vavi, myslím, že o zátce tu psala akorát Adelka, která už odrodila 😉 A doli ještě..
Michalag nás fakt nějak napíná...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre