Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
11. apr 2010

ja bych s prckem roupy nemela,ale je od patku u babicky,uz se na nej tesim 😵

gabap
11. apr 2010

holky zitra jdu na druhe ctg,tak jsem zvedava jestli se neco pohlo,protoze ty posliky to je fakt hnus 🙄

dezyre
11. apr 2010

Jo jo holky, je to sranda popsat něco intimního, když to nechcete napsat na plnou hubu 😀 😀 😀 😀 😀
Gabi to jsou ty pásy to CTG? .. Já půjdu teprve na první.. v pátek.. zítra se tam budu objednávat..
Normálně víte co se mi teď dost stává.. natíkají mi nohy a prsty u nohou mám jak buřtíky.. kotníky nepatrné.. no hnus.. a o rukách ani nemluvím.. Ado toho mě svědí celé tělo, chvílema se drbu jak prašivá..

aaadus
11. apr 2010

gabab to věřím, že se těšíš. Já si nedovedu představit, že mi dítko bude někdo hlídat. Ale myslím, že někdy budu i ráda.
Včera jsem byla u našich tak mi mamka dala 3 albumy fotek jak jsem byla malá. Jsem si u toho i pobrečela jak jsem tam viděla dědu, prababičku a pradědu a přišlo mi strašně líto, že už se našeho malého nedožili...

gabap
11. apr 2010

dez jo to jsou ty pasy,minule na me zapomeli a sedela jsem tam bezmala hodinu 😠

taky mi trochu otekaji nohy,ale neboj splasknem 😉

aaadus
11. apr 2010

Já jsem na monitoru ještě nebyla, jdu až za týden a už se strašně těší. Mě to vždycky fascinuje, jak to srdíčko tluče. Hlavně si nesmím zapomenout vzít nějakou sladkost kdyby malý spal

gabap
11. apr 2010

adus jeste rada maleho posles k babicce 😀
moje deti maji jen jednu babicku a jednu prababicku,jinak nikoho 😔

gabap
11. apr 2010

adus ten tlukot je nadhera 😵 ale jinak ti zni kdyz jdes na prijem k porodu 😀

dezyre
11. apr 2010

Aduš, tak mě určitě řeknou na pásech, že malej je divnej, pač on furt spinká, budí se jen kdy chce on.. vůbec na něj nezabírá nějaký dloubání do nožičky, házení břichem, nic.. Je to partyzán jako hrom.. Prostě se pohne až on uzná za vhodný a ne když do něho někdo dloube 😀 Nejhorší je, že manžel byl takovej malej tvrdohlavec 😀 😀 😀

antynka1
11. apr 2010

Dez - aspoň víš, po kom to máš 🙂

antynka1
11. apr 2010

Dez - mělo být, po kom to má 🙂

antynka1
11. apr 2010

Já jdu na první monitor až poslední týden v dubnu 🙂

dezyre
11. apr 2010

Anty toho se hrozně bojím, že v tomto bude po manželovi, podle toho co říkala tchýně.. On si třeba jako maličkej usmyslel, že nebude nosit šněrovací botičky, jen na suchej zip, a tak když ho obouvala do šněrovacích, tak zatnul prstíky aby se do té botičky nedostal.. nebo další jeho bylo to, že třeba když potkal souseda na ulici kde bydlel, tak největší kamoši, ho zdravil už na dálku a když toho samého chlapa potkal třeba o dvě ulice dál, už s ním nemluvil a ani ho nepozdravil... 😀 😀 😀 😀

mishah
11. apr 2010

Ahojky 🙂 Koukám,že tady je dneska veselo 😀

Gabi: seš dobrá, já se nemohla na jizvu po CS teda dost dlouho zvyknout a pochybuju, že na spodek bych byla zvědavější 😀

Adelko: malý ti fakt pěkně spinká, bud ráda, však uvidíš na kontrole,jak nabírá a asi to bude i trochu tou žloutenkou, jak psala
Zdenka...Já tohle neznala, měla jsem pocit, že budu Lukáška kojit snad až do puberty 😀

gabap
11. apr 2010

miso kdyby ti tam foukalo tak bys neodolala 😀

antynka1
11. apr 2010

Dez - tedy to byl manžílek pěkné kvítko 😀

antynka1
11. apr 2010

Gabap 😀

mishah
11. apr 2010

ad monitor: minulý týden mi ho dělali prvně( u mého dr) a mimíse teda nebudili(to v porodnici teda štouchali pořád..), nicméně mně to ležení na zádech prostě nějak nedělá dobře, fakt mi bylo docela zle...nedá se to měřit na boku????

gabap
11. apr 2010

miso ja na monitoru sedim v kresle 😕

antynka1
11. apr 2010

Misah - na boku se to dělat dá a dokonce je doporučována pozice jiná než na zádech - to si můžeš zmáčknout dolní dutou žílu a prckovi pak může klesat puls.

andelka
11. apr 2010

mishah: dá se to měřit na boku i v polosedě. Je blbost měřit na zádech, když je z toho mamině blbě.

martina71
11. apr 2010

😀 😀 😀 teda holky 😀 chvilku zaspim a ted toho lituji... ja jsem tak minuly taden smikla, ze uz bude holit jen manza. Pouzila jsem jako zrcadlo odraz baterie ve sprse a nebylo to uplne ono... 😀

gabap
11. apr 2010

marti odraz baterie ve sprse 😀 😀 😀 😀

dezyre
11. apr 2010

Gabi 😀 😀 😀 si fakt číslo.. ale je to tak.. je potřeba se mrknout 😀 😀 😀
Holky tak já na zádech taky nevydžím.. už u posledního ultrazvuku v tom 30tt jsem nemohla vydržet na zádech s nohama nataženýma.. byly to muka.. poprvé jsem chtěla, aby už doktor doultrazvukoval a bylo to silnější než to, abych koukala na prcka 😔 😔 😔

zdenkapo
11. apr 2010

Mishah
jj, TOmášek byl hodné mimi,akorát teda kvůli m operaci jsem musela přestat kojit,ale spinkal stejnak krásně... doufám,že Anička bude taky taková...
a CTG by ti měli dát vybrat....

andelka
11. apr 2010

dezy: Jsem na tom podobně jako ty, taky ještě nevím co jsou poslíčci a připadám si, jako bych měla rodit tak za 2 měsíce 😅 Teda až na to, že mě brutálně bolí třísla a stydké kosti nebo co to tam dole vlastně je. 😒

adus: Postýlka je nádherná 😵

S tou čokoládou je to dobrý nápad, já jdu na první monitor pozítří a jelikož má malej intervaly kdy spí a kdy bdí a zrovna může spát, tak by něco sladkého pomohlo - na něj to zabírá vždycky, po sladkém sebou strašně mele.

antynka1
11. apr 2010

Jsem ti Adus zapoměla pochválit postýlku 🙂

mishah
11. apr 2010

díky🙂tak jsem zvědavá, křeslo sice sestra nemá(teda jen svoje 😀 ),ale zkusím se zeptat, at mě měří na boku(to mi teda vyhovuje mnohem víc..)Já si právě vůbec nepamatuju,jak v probíhalo CTG v porodnici...holt těhu amnézie..

andelka
11. apr 2010

ad holení - už jsme se o tom bavily, že s tím budu mít problém (že si tam nevidím a manžel to v životě nedělal je to nejmenší), takže to nechám až na předporodní přípravu, až před cestou do porodky, nebo až někdy těsně kolem termínu, protože to bude dost sranda. Budu muset zkombinovat krém a žiletku a bude to muset zařídit manžel. To bude fakt legrace. 😅

Jo a už mám ty botky do sprchy 🙂

dezyre
11. apr 2010

Andi, tak náš malej drobeček sebou mele při každém jídle 😀 😀 😀 Jen začnu žvejkat a jíst, a už radostí v břiše tancuje 😀 😀
Marti, tak já se holím po slepu a po hmatu a zatím to vychází.. až skončím tak se zkontroluju v zrcátku a podle toho dílo dokonám.. ale je to procedura na x času 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre