Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
11. apr 2010

holky vratil se mi syn 😵

budete tady vecer?

dezyre
11. apr 2010

Arci, tak mě ještě chybí dožehlit pár věcí, co jsme ještě dokupovali a jinak už jsem v celku ready.. 😉

andelka
11. apr 2010

dezy: No, to jsem fakt zvědavá. Pamatuju si, kdysi před lety jsem se nechala ukecat a kromě trojúhelníku na vršku jsem to nějakým způsobem (myslím že krémem nebo kombinovanou technikou) shodila všechno a strašně se mi to v tu chvíli líbilo - dokud to nezačalo druhý den dorůstat, tak to jsem pak nadávala jak špaček a zařekla se, že už nikdy. No a teď je to tady a nadšením nepřekypuju, což je jasný, že jo. Holení čekokoliv na těle mi nevadí, ale tohoto bohužel snáším hodně hodně blbě.

adus: A jaké by to mělo být, od pohmatu?
Já uvažuju, jestli jsou toho kokosu nutné 2 vrstvy nahoře a dole, nebo stačí jedna nahoře a zbytek molitan. A ta pohanka je tam na co? to se pak obrátí?

aaadus
11. apr 2010

gabab 😀 😀 😀
arcik já už jooooooo. Sice nemáme odzkoušené chůvičky a prozkoumanou autosedajdu jak se vůbec dává do auta a jak se tam dítě dává, ale to jsem říkala manželovi ať to prozkoumá

juju
11. apr 2010

baby chcem sa opytat na to ako sa citite. Ja som uz mala od 33tt tvrdnutie brucha ale bolo to v pohode. Od minuleho tyzdna 35tt mam strasne silne a dlhotrvajuce kontrakcie. bola som na monitore a mam dost vody a maly tancuje nonstop a srdiecko mu bije fajne. Dnes rano som mala akoby ozajstne kontrakcie, take co sa podobaju na menstruacne bolesti ale preslo to. Voda nepraskla, zatku mam, neviete kedy to dorazi? Este mam sice jeden mesiac pred sebou a malicky ma 2.3kg ale tie caste kontrakcie ma strasia ☹

a k amtracom, my mame cisto kokosovy, ale dame ho na molitanovy, lebo sa mi zda velmi tvrdy - neviete, ci funguje cez kokosovy matrac monitor dychu (Angel care)?

arcik
11. apr 2010

zdeni 😵

Gabi já padám na hubu již v 8 hodin 😒

dez nápodobně ale než je vyžehlim musim je vyprat..nechápu že mi to všichni nosej až teď,těhotná jsem už dost dlouho....

antynka1
11. apr 2010

Andelko - ten kokos je trvdší, je pro mimi do 1 roku a od jednoho roku je ta pohanka.

dezyre
11. apr 2010

Andi, ono na vše se dá zvyknout 😉 Mě to dorůstání taky svědělo... teď už to ani nevnímám...

andelka
11. apr 2010

zdeni: Já jsem taky právě četla všude, že pro malé mimi má být tvrdá matrace, molitan mi přijde moc měkký 😕

arcik: Já nemám nikde nic 😀 Teda pokud nepočítáš půlku obýváku zavaleného krabicema a taškama 😅

aaadus
11. apr 2010

andelka no co nebylo ani moc měkké ani moc tvrdé. A pohanka nevím na co tam je. Ale třeba na joze ležíme na takových válcích naplněných pohankou a měla by prohřívat

gabab já asi neeeee, půjdu hajíííííí

dezyre
11. apr 2010

Arcik, tak já vypráno mám.. ale to žehlení ajaj ajaj ajaj 😀 😀 😀
Juju, tak dnes jsem to zrovna rozebírala, že tři týdny před termínem se cítím jako za mlada 😀 😀 😀 nic mi není, nebolí... je mi prostě skvěle ... a neposlíčkuju 😀

arcik
11. apr 2010

aaadus jsi dobráááááá fakt....ale ta technika vás snad nepřekvapí... 😉

juju já se cektim totálně na nule...všechno mě bolí,křeče v břiša na denním pořádku...tvrdnutí břicha už neřešim a a dorazit to může kdykoliv moja...to ti nikdo neřekne předem...snaž se na to nemyslet a uvidíš 😉

antynka1
11. apr 2010

Juju - myslím, že třeba Adus by ti mohla o poslíčkách poreferovat - taky si jich dost užívá...

aaadus
11. apr 2010

juju to je normální co popisuješ 😉 Já si to prožívám každý den

dezyre
11. apr 2010

Anebo Bláňa.. tak taky poslíčkuje jako o život..

arcik
11. apr 2010

Anděl no ty jsi teda machr....tak to já už bych asi nespala kdybych neměla hotovo aspoň něco... 😕

Dezy souhlasim,žehlení taky nemusim.....žehlim jen to nejnutnější jinak na to prdim...

andelka
11. apr 2010

dezy: Kdyby šlo jěn o to protivné dorůstání, to bych snad i přežila, ale já se vždycky neskutečně osypu, červené flíčky, některé začnou hnisat - no ve výsledku to pak vypadá hůř, než to neoholení 😒 A testovat x přípravků a postupů, které by to nedělaly, na to nemám nervy.

Děkuji všem - asi to vyhraje kokos-molitan-pohanka, on v tom zas tak velký cenový rozdíl není.

aaadus
11. apr 2010

arcik technika jako taková asi nepřekvapí, s tím nemám problém - doma ovládám vše já, manžel neumí zapnout ani noťas 😀 Ale ta autosedajda, chudák dítě než ho do toho napasuju 😀 Mě bude nenávidět ještě než si ho vůbec dovezeme domů

andelka
11. apr 2010

rcik: Záleží na tom, čemu říkáš hotovo 😅 Jako já už mám drtivou většinu věcí pokupě, ale nemám nic vyprané, nachystané, postýlku, přebalovák nemám ještě ani doma (není to ještě kam dát). Jenom tašku do porodky mám relativně nachystanou.

arcik
11. apr 2010

aaadus tý jo jako u nás....
autosedajda ti přijde jako problém??jakou máš?

dezyre
11. apr 2010

Andi, zkus si to hned po holení namazat tou kalciovkou a klidně i druhý den... já ji používám i po depilaci v podpaží.. a kalciovku používám i na pubertu na obličeji a hojí se to krásně.. I když na každýho může zabírat něco jiného..

arcik
11. apr 2010

no myslim hotovo jako vypráno ožehleno a pochystáno...jako přebalovák ani neřešim u holky jsem ho moc nevyužila,kočár je na skříni,postýlka je jen sestavená,taktéže cestovní je u holky v pokojíku a kosmetika a ty voloviny okolo jsou nasáčkovaný ve skříni...a to si myslim že jsem jako vorec..no asi nééé

arcik
11. apr 2010

anděl to je tvoje to s "no" na začátku 😉

andelka
11. apr 2010

dezy: Zítra jdu do lékárny, tak ji přiberu - já se toho fakt děsím už teď dopředu ☹

dezyre
11. apr 2010

Andělko - neděs se :D Pokud se děsíš holení, ani nechci vidět, co se v tobě děje při myšlence na porod 😀 😀 😀 😀 😀

aaadus
11. apr 2010

arcik máme tady tu
http://www.imperia.com.cz/web/website/mainmenu/...

Ale na to asi příjdeme, hlavně aby to v autě bylo dobře připevněné. A pro jistotu jsem i k oblečkům pro malého, ve kterých pojede domů, přibalila i návod k autosedajdě ať nevypadáme jak trubci 😀

andelka
11. apr 2010

arcik: Jo, pochopila jsem 🙂 Jako u nás kdyby něco - tak se to nějak pochystá, mamka ví kde co je a manžel zas, co je ještě potřeba zařídit a co chci ještě koupit. Tak holt by museli pohnout. Nás brzdí ten byt - pořád se něco odkládá, už to mělo být do konce března hotové a je houby, tak jsme ve skluzu. Dokud nebudeme moct část věcí převézt tam, tak tady nemůžu chystat vůbec nic, bo nemám kde. Ale už se chystám aspoň ty mimi věci a to co je potřeba ze začátku vyprat a vyžehlit a dát to někam do skříně.

andelka
11. apr 2010

dezy: Porod snad bude za 12 hodin za mnou, ale s tímhle jsem schopná se trápit i 14 dní, než se to zahojí 😒

arcik
11. apr 2010

aaadus v nejhoršim popros nějakou dětnou kámošku ta ti to vysvětlí....

andelka
11. apr 2010

No nic, už musím opustit PC, manžel tu jde večeřet 😅 No a já taky musím poslat něco malému do bříška.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre