Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
19. apr 2010

Shaarka - klikni na fotečku každé a dostaneš se k nim... ony se jen alba holek z ČR nezobrazují pro holky ze SK a naopak....už jsem to i psala adminum, že je to naprd, prý to možná změní 😅

arcik
19. apr 2010

shaarka jak zaheslovené??my tady na český verzy taky nemáme vidět vaše alba...vedle diskusního příspěvku

arcik
19. apr 2010

Klárči taky se snažim nenabírat...kdo by to pak schazoval dolu..???no já teda neeeee jsem dietář na ho.no

andelka
19. apr 2010

arcik: No mi stačí bohatě - ani by už nemuselo růst dál 😅 Mám ho i docela dopředu, dolů si teda opravdu nevidím 😀 Ale jsem ráda, že mě nebolej záda z té zátěže vepředu, že toho není zas tolik navíc.
blanka: Já je taky obdivuju, zatím si to neumím představit s malým, no ale chybí mi jen závěrečná práce a zkoušky, tak snad to nějak půjde, no. Kdyžtak bych si to musela ještě o rok odložit. Já si to studuju tak jako navíc - VŠ jsem dělala 6 let a ke konci už mi to taky lezlo krkem. Poslední rok už jsem neměla zkoušky, tak jsem začala studovat ještě toto. A už to nějak budu muset doklepat, když jsem do toho vrazila tolik peněz a energie. 😕

Ministryně si může vymyslet ledacos, ale měla by taky dokázat, aby to bylo proveditelné.

arcik
19. apr 2010

Anděl no taky mám ten pocit....ale snad už to za pár dní skončí a uvidíme si na nohy a zavazovat boty budem bez krveprolití.... 😀

xxx.klarka
19. apr 2010

arcik, já taky, ale to nejde nepřibírat ... přitom jím celkem stejně než před těhu a stejně to jde nahoru ☹

Holky jak poznám jestli jsem zavodněná??

arcik
19. apr 2010

klárči čekáš holku já s tou mojí taky nabrala jak hovado...a že jsi zavodněná poznáš že budeš spuchnutá a i hodně v obličeji...já byla jak číňan v tom 9 měsíci...očička jen štěrbinky...ale taky jsem deil pila 5-6 litrů denně

andelka
19. apr 2010

arcik: zavazovací boty nevedu 😀
No tak mi přibírání naopak poslední dobou docela jde a je fakt, že mám hodně chutě na sladké a pohybu méně - ale prostě neodolám 😅 Takže zítra zas budu hlásit o 0,5 kila víc než minulý týden 😅 No ještě že už chybí do konce jen pár týdnů, snad nestihnu přibrat moc. Zatím je to 6,5 kilo, ale poslední 1kg za 14 dní 😅 Ale mi už je to tááák jedno - při kojení se zas budu omezovat, tak si to musím užít teď, ne?

lumcag
19. apr 2010

AHOJ DĚVČATA?
TAKŽE DNE 16.4.2010 SE LEONTÝNCE NARODIL MATYÁĚK 3960g 50cm GRATULUJEME

blanka.k
19. apr 2010

Andel - taky jsem měla školu na 6 let, ale to jsem neprodlužovala, to bylo prostě pro všechny 12 semestrů a fuj hnus, jsem záviděla spolužákům z gymplu, co končili rok přede mnou....Akorát je divný, že poprvé a naposledy jsem měla stípko za prospěch právě za poslední semstr, to bylo asi těma předmětama o ničem, který tam asi byly jen aby zaplácly ten semestr 😅 No, a po 5 letech praxe můžu říct, že těch předmětů, kterýma se zaplácávaly volná místa v rozvrhu bylo asi 80% 😝

arcik
19. apr 2010

teeeda Leontýnko to je kus chapa bez mála 4 kilča...to je teda borec..tak gratulujemeeee

blanka.k
19. apr 2010

Lumcag -juuuuuu, super zpráva, gratulujeme Leontýnce a děkujeme moc za zprávu. Teda pěkný cvalík 😉 Hlavně ať jsou zdraví 😉

arcik
19. apr 2010

Anděl já mám boty na sucháče..ale i tak je to makačka... 😀 😀 😀 jinak s tebou souhlasim téže žeru jak o závod....všechno na co mam chuť...hlavně to neřestný co si budu muset při kóju odpustit 😀 😝

andelka
19. apr 2010

blanka: Já prodlužovala 😅 Ale to u nás všichni.

Moc moc gratuluju Leontynce ke krásnému cvalíkovi 😵 Ať jsou oba zdraví a spokojení 🙂

arcik: Já mám na nazutí 😀 My jsme hrozné co? Nechcem přibrat a stejně neodoláme a ještě si to omluvíme 😀

blanka.k
19. apr 2010

Já jsem si vcera vzala na sebe botky na cca 4cm podpatku, sirokem, protoze jsou nejsirsi boty co mam, i sirsi nez balerinky, probelm nebyl ten podpatek, ale zapnout je kolem nohy, fuuuj, to fakt neslo 😅

zzuzullka
19. apr 2010

aktaka, no ja kebyže nemám za chvíľu tie štátnice tak tiež neoddychujem, to len kvôli tomu, že by som ich fakt veľmi rada stihla ešte ako tehu, lebo si neviem predstaviť tam ísť pár dní po pôrode alebo si pýtať priepustku z pôrodnice a síce je ďalší termín v októbri ale radšej by som to mala za sebou už teraz...fakt už toľko rokov učenia stačilo a už ma to nebaví

leontýnka, gratulujemééééééééééééé, pekný cvalík 🙂

no ale my budeme mať tiež asi takého cvalíka, v stredu som videla u gyndr. na monitore, že mu tam vybehla hodnota 37+3tt a to sme boli len 35+3tt 😅 a aj lekár povedal, že maličký teda nebude, že skorej väčší, takže už má možno teraz 3,5kg...sa teším že budem rodiť batoľa a nie novorodenca 😀 😀 😀

blanka.k
19. apr 2010

Andel - tak prodlužování na 6 let ještě není tak hrozné, třeba můj M. byl 4 roky ve třeťáku 😀 jenže oni si z toho udělali takové "dálkové" studium, radši chodili do hospody než do školy, tak to se pak studuje 😀 Mě došla jednou spolubydla, že zjistila, že musí státnice dodělat do 10 let od zápisu do 1., a že to je za pár měsíců, tak jak pak rychle dodělávama zkoušky atd. Udělala si ing.arch. po 10 letech a pakk se rozhodla, že jí to vlastně nikdy nebavilo a že chce studovat něco jiného 😀 A myslím, že pak šla na ekonomkku 😀

blanka.k
19. apr 2010

Zuzul - nebojak jedna holka od nás (mimochodem jediná mamina, co tam v ročníku byla, nějak se u nás do dětí nikdo nehrnul), odložila státnice o rok, že je těhu a za rok je dělala s miminkem a pár dní před 2.porodem 😅 A pro diplom si šla už s 2 miminama 😀

zzuzullka
19. apr 2010

blanka, tak to si teda moc nepomohla 🙂

ja dúfam, že na štátnice ešte budem 2v1 a na promócie už pôjdeme s drobcom oddelene- tie budú niekedy na konci júna, takže to by som musela viac ako mesiac prenášať aby sa nestihol dovtedy narodiť a ja sa spamätať z pôrodu 😀

blanka.k
19. apr 2010

Zuzul - no to teda vůbec, prootže pak musela chodit na cvičení s malým a ještě břichem 😅

xxx.klarka
19. apr 2010

leontýnka, gratuluji 🙂🙂 a malému jen to nejlepší do života. Pekný míry má chlapák 🙂

arcik, no snad máš pravdu. Snad to pak půjde dolu. Já nepoznám zda jsem opuchnutá, jsem celá taková "velká" 😀 a denně ty 4 litry mi problém fakt nedělají 😀

andelka
19. apr 2010

blanka: Tak to je síla. Já jsem si to zapinkala tím, že jsem nestihla ve 3 roč. ročníkovou práci a dělala jsem ji až ve 4., takže se mi to tím posunulo a už jsem se vezla. A pak jsem měla problémy s diplomkou - takže nakonec to bylo o celý rok. A stačilo teda.

zuzul: Kdybych měla hotovou tu práci a termín závěreček byl jindy než přesně v den mojeho TP, tak bych to taky chtěla mít radši za sebou. Zvlášť pokud to máš "teprve" státnice a jde o to dodělat vejšku. Já už to mám jako nástavbu, tak mi zas o tolik nejde. Takže naprosto chápu, že to chceš mít za sebou radši teď, než to pak dodělávat krátce po porodu nebo s mimčem.

zuzana0409
19. apr 2010

tak tu je moje bruso?co myslite mam ho uz spadnute?pribrala som 20 kil 😀 😀

blanka.k
19. apr 2010

Zuzi - mě možná přijde dole, ale vůůůbec se vtom nevyznám 😉

zzuzullka
19. apr 2010

tak si idem zasa lahnúť a učiť sa ☹ zatiaľ sa tu majte 🙂

andelka
19. apr 2010

zuzana: No, řekla bych, že i jo. Ale pěkné břuško 🙂 A 20 kilo navíc bych fakt nehádala 😕

Jinak já se snažím dost pít, protože je to potřeba a na otoky to vliv stejně nemá. doufám, že mě to ještě nepotká, jdu v sobotu na svatbu a chci vyvětrat sukni a společenské botky (na nízkém podpatku). Doktor mi vždycky kontroluje kotníky a prstýnek mi spíš ještě padá, tak doufám že to vydrží.

andelka
19. apr 2010

zuzul: Tak ať ti to dobře jde do hlavy 🙂
Já jdu vařit a pak se chystat na předporodní kurz 🙂

blanka.k
19. apr 2010

Já prstýnek cca měsíc nenosím, a to mi předtím byl volný 😅 Se i teď fotografka divila, že M. nosí a já ne, tak jsem říkala, že bych ráda, ale pak by šel dolů leda společně s prstem 😀

aktaka
19. apr 2010

holky studentky obdivuji, já jsem na učení strašný lenoch. přitom mi to ale do hlavy vždycky lezlo, ale stejně nic pro mě 😅

Leontýnce gratuluji k Matyáškovi, pořádný chlapák to je 😵

aktaka
19. apr 2010

Zuzana, podle mě ho máš dole. a prosím tě, kam těch 20kg schováváš? já jen, že na mě tedy jsou rozhodně víc vidět 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre