Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

klaarka22
10. nov 2009

Doi trochu posunutý??oni jsou pozadu už když se naroděj a to o dost...i když samozřejmě existujou vyjímky...
u nás teda nic takovýho jako čakání na dítě nebylo,řekli jsem ,udělali a bylo a ani žádný problémy jako krvácení všechno proběhlo a zatim probíhá normálně ale když teda řeknu že nemůžu pác plesnivim nebo mě bolí břicho tak to chápe a nic nenamítá..to zse musim nechat 🙂

zdenkapo
10. nov 2009

😀 ty jo holky to jste mne dostaly,,,, jak kdybych četla o mě... při prvním se manže bál a byl opatrný a já bych mohla pořád,ale ted je to naopak manžovi pookřálo a já teda chutě nic moc... ono je fakt jak píše doli,v prvním těhu jsem jeden den krvácela,tak se moc bojim,nechci ten pocit a strach opakovat,tak mám asi hlavně psychický blok,ale tak není to věčnost, u mě ještě nějakých max.23 týdnů plus doba po porodu a pak mě má na celý život 😉 mi musíme přetrpět veškeré těhu protivnosti,běhání po doktorech,čekání na výsledky a hlavně šílenej porod a oni co-nic- takže at si nestěžujou a taky přinesou nějakou obět,že? 😀

michalag
autor
10. nov 2009

ja som povedala ze nech vydrzi aspon do toho 39tt a potom mozeme aj kadzu chvilku, ved potom budeme radi, ked ten uzlicek uz bude medzi nami 🙂

zdenkapo
10. nov 2009

michala 😀 jo tak na týden a pak zas šestinedělí že?

aaadus
10. nov 2009

Ahojte,
já jsem sice prvorodička tak snad to nebude vadit když napíšu jak je to u nás. Já chuť na sex nemám téméř žádnou, manžel furt. Taky jsem hned na začátku krvácela a strach tam je pořád. Od gyndařky máme sex povolený pouze s kondomem a bez orgasmu. Manžel do mě před každou poradnou hustí, ať se zeptám kdy už budeme moct normálně tak mu vždy řeknu, ať jde se mnou a zeptá se sám když ho to tolik trápí 😀

michalag
autor
10. nov 2009

zdenka, tak tak, cez sestonedelie urcite nie, vtedy som bola ako ... a to myslim ze aj ostatne co uz maju minimalne jeden porod za sebou

baby, tu vidno ze myslia len na jedno ...
aaadus tak nech sa idem sam spytat 😝 😀

babara
10. nov 2009

Xeni, to je teda hruza. Uz mate auto doma?

No, u me teda chut na sex taky nic moc. O to mensi o co je vetsi u manzi. Taky je tam nejaky podvedomy strach, i kdyz jsem teda nikdy nekrvacela tuktuk. U prvniho ale taky nic extra. Zvlastni ale ze po porodu to byla hruza, dyl jak sestinedeli, a to jsem rodila cisarem. Chapete to nekdo?

yanika
10. nov 2009

ahojte, zaujimava tema 😀 Tak moj manzel vytuzene cakal na to obdobie, ked sa zo mna stane nenasytna dracica, lebo vsetci jeho kamarati co maju deturence ho povzdudzovali ze to urcite pride, no ale u mna to trvalo asi dva dni hihi... a teraz som na tom podobne ako vacsina z vas, on chce a ja nie...
Niekedy mi to pride ako napad z inej galaxie, ako to vobec moze odo mna ocakavat??? a ze ho to vobec napadne hihi. Ale to my sme teraz z tej inej planety... 😉

zdenkapo
10. nov 2009

babara,asi ty hormony,no... 😉

aaadus
10. nov 2009

michalag: já se mu ptát nebudu 😀 , mě to netíží

michalag
autor
10. nov 2009

aaadus, ved to nas teraz asi najmenej trapi

mishutka
10. nov 2009

Ahoj, tak já se musím zastat aspoň svého chlapa 😀 Když to nemá tak určo není protivný ani nic jinýho 🙂

A sex vůbec neřešíme, když je chuť tak na to vlítnem 😅 A jestli je to 3x týdně něbo 1x týdně nepočítám 😉

Holky každý den není posvícení!!!!!! 😀

aaadus
10. nov 2009

michalag přesně, sex je to poslední na co myslím

mishutka
10. nov 2009

měli by jste svým drahým polovičkám vysvětlit, že opět a zase spadnou z lopaty 😀
Já jsem manželovy hned vysvětlila, že bohužel už nebude ten první 😅 Naštěstí není sobec a dítě chceme oba 🙂

aaadus
10. nov 2009

jó po porodu to bude asi ještě zajímavější 😀 , ale s tím hold musí počítat, že jaksi tady bude někdo, kdo mě bude více potřebovat

doli1
10. nov 2009

holky mě se dnes v noci stala malá příhoda.večer jsem měla na něco chut tak jsem spapala celí citron.dobře vim že kyselé nee.prckovi to nechutná ale nemohla jsem si pomoct.v noci najednou křeče a překyselený žaludek.chtěla jsem se rychle skroutit a při tom rychlém pohybu jsem si udělala něco se svalama na břichu to byla bolest.sem tam se mi to stavá i na nohách že mi přeskočí sval.najednou jsem si vybavila porodní bolesti a řikám si vždyt na to nejsem připravená a jeje.všechno bylo po porodu tak rychle zapomenuto a najednou jak se to vybavilo.asi se bude porodu trochu bát už vim do čeho lezu.

aaadus
10. nov 2009

mňam citronek, já si vymačkám šťávu a dám si do toho cukr

doli1
10. nov 2009

já ho mám děsně ráda hlavně v černém čaji ale i tak samotný ale tohle jsem přehnala.zvlášt prcek fakt kyselí vůbec nemusí

aaadus
10. nov 2009

a ještě med do toho,to je moje. ale teď se to snažím omezovat, jeden šálek denně musí stačit

mishutka
10. nov 2009

Já tak hřeším se vším, že mi to dítě jednou poděkuje 😖

aaadus
10. nov 2009

já si myslím, že nic se nám přehánět. i rozpustné kafíčko 3v1 si dám, to mi dělá dobře na žaludek

andelka
10. nov 2009

Tak koukám, že řešíte chuť nechuť sex nesex 😀 U nás je to podobné, já mám trochu strach, i když mi zatím po tom nikdy nic nebylo, no ale znáte to. Mám teď jiné zájmy 😅 Manžel to chápe, tak se aspoň tulíme a sem tam i na to dojde.

aaadus: Máš nějaké nové info o tom těhucvičení?

aaadus
10. nov 2009

andelka: zatím ne, když jsem tam volala nikdo to nebral. zítra zkusím zavolat ještě na to plavání v imperialu a těhu jogu. snad aspoň něco bude volné

andelka
10. nov 2009

aadus: Snad jo, určitě mi pak řekni, jo?

kajamatus
10. nov 2009

u nas tak ako pri prvom tehu aj pri druhom mame ZAKAZ sex, a z mojej strany ziadna chut ☹.
1 teh. som mala placentu previa - vcestnu, takze som mohla zacat hoci kedy krvacat, nechceli sme nic riskovat a ja som si na striedacku 1 teh. odlezalaa doma a cca3 mes. v nemocnici. Rodila som v 36t.t. cisarskym pretoze placenta uz nevydrzala. no drobec 3,3kg, 50cm a iba 2 dni v inkubatore. 🙂

zuzub
10. nov 2009

ahojte 🙂 takže mi s mm sme zatiaľ počas nesexovali, viem že môjmu mm to už chýba, ale prvoradé je mimi nič sa nedá robiť... ide o to, že po opakovaných potratoch sa sex v tehu neodporúča, tak neviem chcem sa ešte na to spýtať dokiho

aaadus
10. nov 2009

andelka: budu na tebe myslet

lucik...
10. nov 2009

Ahoj holky 🙂
Sem před chvílí vstávala 😀 😀

Dobré téma tady máte 😀 Já sem sice prvorodička, ale chuť teda taky nemám.. Ale musim říct, že teďka v II.trimestru je to trošku lepší jak v I. 😀

zdenkapo
10. nov 2009

😉 tak koukám,že asi všechny budeme mít plešatá miminka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre