Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
17. nov 2009

prádlo mám vyžehlené konečně
vyslala jsem manže ke tchýni pro popelku tak už koukám 😀

jalinka
17. nov 2009

ja uz som bola som na prenatalny skrining, tam mi brali aj krv a zajtra by som si mala ist po vysledky... pozerali mi tam na babatko, merali vsetko a hned som sa pytala, ci je vsetko v poriadku...bolo to pekne. ides tam sama? ja som bola s priatelom

jalinka
17. nov 2009

uz si aj nieco kupovala pre male? a viem, ze to dost nevhodna otazka, ale co by si chcela, chlapceka, ci dievcatko?

zzuzullka
17. nov 2009

jalinka, ja som ešte vôbec nič nekupovala, to začnem riešiť asi až po novom roku, ale chcem kupovať len tie najnutnejšie veci, nechcem pokupovať milión vecí, ktoré potom ani neminieme. ono hodne tých vecí čo sa predáva pre miminá sú viac menej veci pre rodičov že sa im to páči a je to zlaté a tak, ale to mále to až tak nepotrebuje. a pohlavie-to mi je úplne jedno čo to bude 🙂 manžel sa pôjde pozrieť asi až na 3D keď už bude trošku väčšie 🙂

michalag
autor
17. nov 2009

Ahojte tehulky, ja sa ospravedlnujem, ale vobec nestiham 😝

jalinka, vitaj medzi nami 🙂

s tymi velkostami mam aj ja trochu obavy ale budeme nakupovat s rozumom a snad ...

Ktore chcete byt este v tabulke piste mi do IP !!!!!!!!!!!!!!!!!! aj zmeny !!!!!!!!!!!!!

My sme boli vcera v drogerii a kukala som uz flasticky, cumliky ... a Sami sa ma opytal ci uz kupime nieco aj babatku, tak som mu povedala ze zatial nie, ale ked tak pojde so mnou a nieco mu vyberie, tak najprv bol smutny ze sme nic nekupili, ale potom povedal ze dobre, nieco vyberiem pre babatko aj ja 🙂 ... no zlatucky je 🙂 ... vobec som necakala ze sa takto bude spravat, aj ked este mam obavy ake to bude ked sa drobcek narodi

Babenky, ktore uz mate jedno dieta, pouzivali ste aj odsavacku??? a ak ano tak aku???

aaadus
17. nov 2009

michalag v jaké tabulce? asi mi něco uteklo...

doli1
17. nov 2009

adus koukni k michalag do albíčko je tam seznam těhulek-květnovek pokud tam nejsi napiš info.

michalag
autor
17. nov 2009

aaadus, kukni do mojho prvyho albumu a tam je aj tabulka Majoviek 2010 😉

aaadus
17. nov 2009

michalag máš IP 🙂

michalag
autor
17. nov 2009

aaadus, oki, idem ta dat do tabulky 😉

andelka
17. nov 2009

Nějak mě ten MMB začíná bavit 😅
doli: dík za tip. 🙂

andelka
17. nov 2009

micha: koukla jsem do tabulky - teda nás ale je 😵 akorát já jsem tam 2x 😅

zdenkapo
17. nov 2009

adus tak rychlozavinovačka do autosedačky od Emitex je tato letní verze http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-letni-kapuce... sle jde samozřejmě jen tak na nošení do ruky,nebo do kočárku kamkoli je více verzí od Emitex http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-prechodne.php koukni na jejich www stránky,je to nejlepší poměr kvalita a cena na trhu bych si troufla tvrdit, máme ne imu od nich i tento fusak v kombinaci černá a šedý fleese http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi-exklus... a musim říct,že je super,do těch 3 let se tam dítě vlaze a jde do kočárku- i sporťáku a autosedačky- má to průstřihy na pásy 3 i 5 ti bodové

zdenkapo
17. nov 2009

michala tak odsávačka mléka je zbytečná koupě před porodem... já jí koupila a skoro jsem jí nepoužila- měla jsem od Canpol Babies z DM drogerie a po těch pár použití přestalo těsnit víčko,takže nebyl podtak,takže k ničemu a vyhodila jsem jí... navíc mi tenkrát bylo porazeno od sestřičky přes kojení,že pokud chceš zvýšit tvorbu mléka,tak jedině častěji přikládát mimčo a pokud chceš přestat kojit,tak odsávačku neužívat,jen odstříkat masírováním pod teplou vodou ale jen do úlevy kvůli zánětu a pak pořádně osprchovat prsa studenou vodou a stáhnout prostěradlem nebo stahovákem a takto neustále opakovat-mám zkušenost musela jsem kvůli operace přestat kojit ze dne na den,takže to je teda věc a pokud má mamča bradavky vpáčené,tak použít prá ty silikonové kloboučky a normálně se dá kojit,takže odsávačka není potřeba-pokud myslíč na občasné zdržení se někde aby dal mimču někdo odstříkané mlíčko tak jednou za čas ruka postačí 😉

aaadus
17. nov 2009

zdeni děkuji za tip. a jak se dívám, mají sídlo v Ostravě tak se můžu zajít podívat osobně

zdenkapo
17. nov 2009

adus nemáš zač,myslim za ty peníze je to fajn

doli1
17. nov 2009

andi ty jsi je koupila? jako myslim že to byl super kup.vypadali krásně a ty použivané jsou nej už jsou oprané tak jsou jemmné jako ty staré kdysi za nás.ty nové s obchodu stojí pěkně za prd

bibi13
17. nov 2009

čaute.. tiež nad tou zavinovačkou rozmyšlam.. len teraz ktoru kupiť? 🙂

bibi13
17. nov 2009

jeeej, na markíze davaju princeznu se zlatou hvedou na čele.. 🙂))

blanka.k
17. nov 2009

Ahoj holky,
hlásím, že jsem chytla nějakého bacila. Celou noc jsem měla křeče a seděla na WC, a ráno byla samo rozlámaná a nic moc, tak jsem si říkala, že po té noci se ani nedivím 🙂) Doteď jsem spala a probrala jsem se, je mi horko, bolí hlava, trochu škrábě v krku, atd...takže "mám radost" Jen mám jít na Triple testy, tak doufám že zítra to ještě vyležím a ve čtvrtek už mi bude líp ☹
Můj muž celý den leží na netu a kouká na vybavení auta, jak ho přizpůsobit dítěti, a serfuje po kočárích a autosedačkách, tak myslím, že mám o starost míň, asi toto nechám na něm 😀
Všem krásný zbytek volna a ať se vám bacily zdaleka vyhýbají 😉

blanka.k
17. nov 2009

A opět něco na zasmání 😀

Dotaz: Pane doktore, jak vypadá poloha "na Gagarina"?
Dr.Slizoň: Pozice je jednoduchá. Navštivte nejblišší erotický salon, jděte se
slečnou na pokoj a tam jí oznamte, že nemáte žádné peníze. Uvidíte, jak
rychle poletíte.

Dotaz: Pane doktore, mám přirození dlouhé 3 cm, můžete se k tomu vyjádřit?
Dr.Slizoň: Bohužel ne, mám opar a nemohu se smát.

Dotaz: Pane doktore, můžete podrobněji vysvětlit, jak vypadá poloha "na BSE"?
Dr.Slizoň: Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech.
Styk proběhne v libovolné pozici a po necelém roce partner ze soudní
obsílky zjistí, že si ta šílená kráva celou historku o antikoncepčních
pilulkách vymyslela.

Dotaz: Pane doktore, seznámil jsem se s dívkou, ale před prvním milováním
jsem zjistil, že má na přirození malý řetízek. Nevím, co si o tom myslet,
nemůže to být nebezpečné?
Dr.Slizoň: Žádné obavy, milý hochu. Pokud na řetízku nevisí kniha návštěv, je
všechno v naprostém pořádku.

Dotaz: Pane doktore, můžete vysvětlit významy písmenné klasifikace velikostí
ženských ňader?
Dr.Slizoň: Užívají se písmena A, B, C, D a F, což znamená: Absence, Bobulky,
Cibulky, Dýně a Fujtajbl.

Dotaz: Pane doktore, kde přesně najdu G-bod?
Dr.Slizoň: Na třetím řádku klávesnice, mezi body F a H.

Dotaz: Pane doktore, můžete popsat sexuální polohu "Na Grebeníčka"?
Dr.Slizoň: Poloha je velmi jednoduchá - vaše partnerka si pozve jiného muže a
souloží s ním, zatímco vy jim do toho bez přestání kecáte,jak byste to uměl
líp.
😀 😀 😀 😀

aaadus
17. nov 2009

blani 😀 😀 😀 a pěkně se vylež ať bacil rychle uteče. a je super, že máš manžela co se o takové věci zajímá, já si o tom můžu nechat leda tak zdát ☹

doli1
17. nov 2009

dobré jako vždy 😀 😀 😀 😀
pokud ti nebude líp tak bych na testy ani nešla,nachlazení a nemoc hodně testy skreslují.zkusila bych se přeobjedna třeba na pondělí.pokud by to šlo.

bibi13
17. nov 2009

halo.. teraz ma tak napadlo... v ktorom týždni plánujete ísť na 3D?

zdenkapo
17. nov 2009

bibi to je jedno v jakém chceš jít,ale většinou je nej tak kolem 20tt,mi tak jdeme,hezky už řeknou pohlaví...

bibi13
17. nov 2009

v 20 tt? ja som tiež rozmýšlala 2. decembrový týžden... len som sa bála, že to bude skoro... dufam, že bude všetko krásne vidieť..

michalag
autor
17. nov 2009

andelka, opravene 😉
bibi, u nas nerobia 3D/4D skor ako v 23tt-27tt, takze my ideme niekedy medzi, teda ako nas sestricka objedna a babo uz bude aspon trosku vacsie 🙂

doli1
17. nov 2009

jj nejlepší je jít až kolem 23tt a později.já si asi necham nahrát dvd v tom 20tt a pak asi na 4D kašlu.
já zkusim zítra s dr vymlátit co to je 😀 😀

michalag
autor
17. nov 2009

doli, drzim palce, ved ak bude babo spolupracovat, tak preco nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre