Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
24. nov 2009

aaadus heeej, jak je to možný, já mám objednáno už 20 dní 😠 😀

mishutka
24. nov 2009

Hlíva výborná, ale s těstičkem nemám moc zkušeností, nějak nechtělo držet 😅

andelka
24. nov 2009

lucik: A máš objednaný jen ten pás nebo i něco jiného? Já měla triko a pás a též to trvalo 14 dní. V řádu mají napsáno, že 14-20 dní a i podle toho jak to platíš, jestli z účtu nebo dobírkou. Já myslím že ti to brzy přijde 🙂

lucik...
24. nov 2009

andel i triko no... Ach jooo 😠

aaadus
24. nov 2009

lucik... to nevím jak je to možné, přitom psali že ten bílý je dostupný až za 14 dnů
mishu tak to my můžeme oba takové smraďochy, ale tvarůžky mi v těhu nějak nedělají dobře, posledně mě to po nich pěkně prohnalo 😀

mishah
24. nov 2009

Holky,ahoj, přejem hezké odpoledne 🙂 nějak nestíhám se tu dostat☹malý mě teď pořád honí a musímě něco podnikat společně...V sobotu jsme vyráběli pro něj dortík ke 2. narozeninám, prvopokus o autíčko,pak hodím fotku,až to stáhnu🙂)docela by mě zajímalo,jak vyrobit tu marcipánovou hmotu,aby se to dalo potáhnout celé..kdybyste měla některá tip, sem s ním, budu za něj opravdu ráda 🙂

Marodům přeju brzké uzdravení,já se modlím, abychom nic nechytli...dopuju se ovocem a zeleninou.
Teda s tím krvácením z dásní jsem si tak pěkně užívala,doktor mi na to napsal Ascorutin, ještě mám doma půl krabičky 😉 pak si taky vzpomínám,že mě hrozně bolely kyčlení klouby,jak se roztahovala pánev(ale to až kolem 6.měsíce:-) a ještě křeče v lýtkách-na to jsem tuším baštila magnesium...mmch.to mi dr napsal už teď nějaké MagnemB6...

Holky, co máte ty pásy do auta-od kdy se mají používat??Já mám ten Be Safe,koupila jsem si ho ke konci těhu,ale jak jsem rodila dřív,ani jsem ho moc nevyužila...
Jo a taky jsem si koupila ty těhotenské punčocháče -Avicenum-černé a béžové, protože jsem se minule do svých vůbec nevlezla s břichem 😀 ..sukni mám teda manšestrovou z CA a nosí se suprově 😉

lucik...
24. nov 2009

mishah já jeden dobrý recept mám, ale doma 😀 Musím ho vyštrachat 😀

aaadus
24. nov 2009

mishah ten pás do auta by se měl používat celé těhotenství, takže hned jak zjistíš že jsi těhu dát si ho do auta

lucik...
24. nov 2009

já bych ho taky chtěla, ale přijde mi to strašně drahý... ☹

lucik...
24. nov 2009

a hlavně když už by se teda něco stalo, tak jen představa že bych musela odepnout normální pás a pak ještě tohle mě - jako klaustrofobika - docela děsí

aaadus
24. nov 2009

lucik... drahý je, ale život miminka je dražší

dnes jsem v ochodě viděla úplně pidi miminko, jakoby předčasně narozené vypadalo. no nevím nevím s takovým prďolou chodit do nákupního centra v období chřipek

lucik...
24. nov 2009

aaadus Jo to máš samozřejmě pravdu...
tohle taky nechápu.. Mě přijde že některý matky jdou do obchodního centra snad hned z porodnice 😀 Jedna kolegyně šla z porodnice hned do práce, miminko má teď 3 měsíce a ona je tu denně.. A to má ta holčička rozštěp rtu a patra.. Chuděrka..

blanka.k
24. nov 2009

Ahohj holky,
Lucik - já jsem mělqa jít na triply před týdenm, ale kvůli nachlazení, kašli, boelslti hlavy, atd. jsem to přesunula, prý to vliv může mít. Ale sestřička byla trošku protivná, že 17.tt je poslední termín, že pak zas nesjou triply přesné, když se berou později. tak možná to jen zkusit odsunout na pátek, to už by ti mohlo být líp, ne?
A dnes mi došel ablíček z Betterfly 😅 no, tunika je dobrá, to mě překvapilo, ale je to obyč. látka jak na trika za 99,-, slabá, žádná "kvalita" 😅 Pak jsem si objednala tu sadu na otisk nožičky pro děti, to vypadá moc hezky, krabička a v tom plechovka, to je fajn a pak 2 těhu psáy...jeden červeno s bílým a druhý černý s modrýma tlapkama , ta modrá je dost tmavá a není na tm moc vidět, ale jinak je to fakt pevná látka (třeba v CaA je taky prodávají, ale nejsou tak kvalitní), a ty tlapky na tom jsou jak kdyby takové "plyšové", takže snad to vydrží, akorát nevím, jak do toho lézt, jestli přes prdel nebo prsa, je to hodně pevné 😅 , trochu se bojím, jak to můžou nosit baby v 9měsíci 😅

aaadus
24. nov 2009

lucik... myslím, že šestinedělí bez obchoďáků jde vydržet, na nákup si můžeš zajít i do malé sámošky nebo zapřáhnout manžela
blanka já bych řekla, že se do toho leze přes prdel, i když nevím jak to přes tu mojí obří natáhnu 😀 v tom 9 měsíci to je asi ať ti to podepře břicho a netáhne tě to dolů, ale nevím, uvidíme v dubnu 😀 jestli se do toho ještě nasoukáme 😀

blanka.k
24. nov 2009

Holky, taky znám takovou maminu... měla předčasně narozené dítko, to ale na tom bylo dobře, takže šlo asi po týdnu domů, on ho asi 3.den vzala do kavárny ukázat kámoškách, každý o ošmatal... 😅
já dnes taky byla v cukrárně s miminkem, ale dnes má přes 6týdnů, tak ho mamča vyvezla poprvé mezi lidi, v šestinedělí hodila max. ven do lesa... Ono se to tamk nějak doporučuje, co jsem četla, 2 týdny min.být doma a min.6 týdnů ne mezi lidi. Ta kamardáka říkala, že ani návštěvy v šestinedělí nepřijímala 😅

michalag
autor
24. nov 2009

no babenky, ale nie je ani velmi dobre ked je babatko uplne odlucene od ludi ... nevravim ze ho treba hned pchat druhym do ruk, ale ...
Ja som Samiho porodila a na 3 den prisli najlepsi kamarati obkukat syna, pokial viem ze su zdravi, tak sa netreba bat, skor keby boli chory ... Ale so Samkom som dlho nechodila do velkych obchodov, lebo nemam rada tlacenicu a kopec ludi navokol ... moja sesterka nedovolila prist 1 mesiac vlastnej mame a ocinovi na navstevu, podla mna je to chore 😅

aaadus
24. nov 2009

ono i záleží jestli se mimčo narodí v zimě nebo v létě. návštěvy bych v šestinedělí brala pouze nejbližší rodinu a hlavně aby mimčo nepusinkovali, moc na něj nesahali, jen pochovat to musí ze začátku stačit

michalag
autor
24. nov 2009

my sme sa narodili na jar a starka k nam musela prist hned na 5 den, inak by sme nepovybavovali vsetky tie papiere, kedze nie sme zobrati

lucik...
24. nov 2009

blani tak já nevim jestli mi něco je 😀 Bolí mě hlava, ale to mě bolí teď často a je mi divně ale to je asi i z toho že sem se v noci vůbec nevyspala. Uvidím jak mi bude ráno

bibi13
24. nov 2009

mishutka, ja ideeem tiež 10. 12. na ten 3D.. už sa neviem dočkať.. ☹

blanka.k
24. nov 2009

Lucik - tak přinejhorším absolvuješ jen poradnu a na odběr přijdeš třeba v ten pátek, uvidíš 😉 Tak ať ti je líp 😉

bibi13
24. nov 2009

to šteklenie v bruchu ma znervoznuje.. uf! stále sa lakam.. 🙂

lucik...
24. nov 2009

no zase když by vyšli špatně tak se můžu uklidňovat tim že to bylo tim nachlazením 😀

aaadus
24. nov 2009

lucik... jaképak špatně, jen dobře to vyjít musí 😉

lucik...
24. nov 2009

aaadus jo já vím a doufám v to 😀 Ale já stejně víc věřim NT+ takže na tomhle mi až tak nezáleží..

blanka.k
24. nov 2009

Lucik - přesně tak 😀 Jsem hodila do alba fotečku těch bodýček z HaM, mám z nich radost 😀

aaadus
24. nov 2009

blanka pěkné, akorát já jsem si udělala vítr v peněžence včera 😀 takže musím krotit mou nakupovací mánii

v albu mám fotečku mrňouska ze včerejší poradny, jde to ale špatně vidět

bibi13
24. nov 2009

chcem sa Vás spýtať.. aj vy cítite bolesť pri pupku? ale zvnutra.. také ťahanie? dosť je to nepríjemné.. 😒

bibi13
24. nov 2009

jeeej aaadus, chvílku som hladala hlavičku.. je fakt vytočený dole..xi

bramburka
24. nov 2009

Ahoj holky, ja si taky rikala, 6 neděl nikam! jenže nechci strašit ale poporodní depky ukázaly, že jsem prostě mezi lidi musela. Byla jsem v obchodním centru, ne v hypernově, ale aspon po těch mensich obchodech dopoledne, většinou tam ani nikdo nebyl, male byly asi 3 tydny. Zblaznila bych se doma a to doslova a do písmene!V lese a tak to neslo, páč byla děsná! kosa. Byl prosinec.

Triply ovlivnuji ryma a tak jo_? no ja nevim, jdu na ne zitra...za jak dlouho vam rikali ze budou vysledky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre