Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
25. nov 2009

luciik máme stejný vkus, taktéž můj favorit č.1
medan pozitivní myšlení pomáhá - já vím, dobře se to mele. mi když všichni řikali to bude dobré, neboj tak jsem jim taky nevěřila
no nás asi nejbližší oslava čeká až se prcek narodí a budou křtiny, které chceme spojit s mýma 25. narozeninama

medan29
25. nov 2009

aaadus :no já se snažím, jako je mi lépe co nešpiním

mishutka
25. nov 2009

blanka: na to plavání chodit můžeš,nejlepe dopoledne abys pak mohla trajdat po obchodech 😀 jenom to nahlas doktorce kdy to máš 😉

My měli Cortinu taky mezi favority, ale nemá nafukovačky a přijde mi dlouhá, ale jinak myslím, že je dobrá 😉
Mám ji v albíčku 😀

aaadus
25. nov 2009

blanka já se naštěstí mám na koho obrátit kdyby přišla kontrola a já nebyla doma. to by mě ale museli najít - nikdo nás tu nezná i když tu bydlíme 2 roky a taky by někdo musel poslat bonz. dneska mi přišel ten bezpečností pás do auta. jsem hlásila paní pošťačce že toho teď bude chodit víc tak ať se nezlobí 😀

luciik
25. nov 2009

No, teď jsem si to přečetla, nemá nafukovací kola, ale z plastu, sakra. Tak zase hledat nanovo 😠

aaadus
25. nov 2009

mishu má nafukovačky, musíš hledat pod tady tím označením 😉
http://www.promi.cz/detail.php?31129

blanka.k
25. nov 2009

mishut - já právě nechtěla chodit na žádné společné cvičení, spíš jsem se na to chtěla zeptat,jak moc to doporučuje, moc se mi do toho necchce, jediný co jsem chtěla, tak jít párktár ke kamarádce, která by mě naučila nějaký cviky (které třeba ani nesouvisí s těhu, už chci vyřešit jiná problematická místa) a do solné jeskyně (v Brně mají pro těhule nějaké hodiny zdarma) a na masáž.. pohcybuju, že natyhle "aktivity" se vztahuje ono: když půjdte k lékaři, tak můžete i mimo vycházky 😅 Po obchodech trajdat se mi vůbec necchce, už aspoň vím, proč je mi v nich zle, mám nižší tlak, ale třeba na procházky večer s mužem bych šla hned 😖

mishutka
25. nov 2009

Tam píšou na plast. kolech 😀
Dají se dokoupit kolem 2tis. 😅

zdenkapo
25. nov 2009

adus rozhodně tvoje mimi nebude mít 10 Cm,to ti řekla dr.míru určo bez nožiček,kolem 20tt má mít okolo 20cm,takže jistě je už mnohem delší 😉

Lucik,je mi líto,že ti to u dr. RUbeše nevyšlo ,ale jseš z Prahy ne? Tak proč být smutná a vzdávat to,když chceš do Vánoc,tak jdi- obvolej různé 3D a někde tě určo vezmou a když si byla ochotná jet až do Sebnitz,tak to zkoušej- třeba i to Ústí-mudr. Zahrádka, bude to hezké překvápko i pro příbuzné-mi máme v plánu po rozbalení dárků pustit na našem 100 cm LCD ten DVD záznam z 3D-4D UTZ a ukázat fotky a říct co to bude,snad vše vyjde

aaadus
25. nov 2009

nebo se dají koupit zvlášť
http://www.promi.cz/detail.php?29931

aaadus
25. nov 2009

mishu: Ke kočárkům s označením LE jsou v akci nafukovací kolečka za 1,- Kč

blanka.k
25. nov 2009

Po poradně jsem se jela kouknout do Ikei, jeidné co mě zaujalo byla přebalovací podložka "a la medvídek", ale prý vyprodáno, přijdou asi zítra. jinak mě nic nezaujalo, nábytek vůbec, ani povlečení a třeba jsem koukala na žínky na mytí, to si holky pořiďte místo peelingu, to musí tomu dítěti sedřít řiťku až na kost 😀 😀 😀
A taky mi dnes meřila sestřička rozměry pánve, prý pokud není manžel velký, tak by to mělo být ok, tak jsem říkala, že se nebojím, že má slabý metrák 😀

aaadus
25. nov 2009

zdenka jj, to je bez nožiček. já nevím kdy to začnou měřit s nožičkama, zatím měří od hlavičky po prdelku

doli1
25. nov 2009

tchýně má tento víkend 50 to bude akce.

andelka
25. nov 2009

No jo, u nás bude největší oslava taky až křtiny. 🙂 Akorát s narozeninama se to asi spojit nepodaří, to bude mít malé terpve cca 6 týdnů a to mi přijde brzo, to se budem teprve sžívat.
Loni to bylo fajn, to jsme měli všichni kulatiny nebo půlkulatiny, druhá strana rodiny taky, takže jsme slavili a bylo to super - normální oslava, plno jídla, pití, pak jsme měli kuželkový turnaj a pak se zpívalo až do noci. 😵 Ale to zas dlouho nebude, to tak za 10 let 😀

lucik...
25. nov 2009

holky v jakém rozmezí se dělá ten velký UTZ ve 20tt ? Mě totiž objednali co budu 22+2 😕

aaadus
25. nov 2009

lucik 20-23 myslím

lucik...
25. nov 2009

aaadus no tak to je jen tak tak 😉

blanka.k
25. nov 2009

jsem ještě dnes šla kolem prodejny zn.Chicco (v Brně v Avion parku), teda to byl "hypermarketů pro mimča, měli slevy 40% na oblečení a ceny mě překvapily, byly cca jak třeba v CaA, takže nic drahého. Já chtěla vybrat nějakou hezkou soupravičku do porodnice (béžovou, chlupatou) a oni třeba neměli v maelé velikosti 2 věci z 5, který jsem chtěa dát dohromady. Ale fakt mě to překvapilo, takový výběr oblečků jsem nikde neviděla...min.3x větší než jkinde.

aaadus
25. nov 2009

v chiccu mají super oblečky, tam jsem chodila nakukovat když se kámoškám narodily mimča. a jsou fakt takové parádnické, na doma až škoda

andelka
25. nov 2009

blanka: Ta podložka medvídek se mi taky líbí, je rozkošná. 😵

mishutka
25. nov 2009

Já se prodnešek loučím, jdu na procházku se psem 😉 Je krásně třeba toho využít 😉

Mějte se fajn a moc nedrbejte 😀 nestihám to dočíst 😉

blanka.k
25. nov 2009

Andel - mě právě překvapilo, že je docela levná (150???) a příjmeně chlupatá. Co jsem koukala na to povlečení, ručníky, atd....no hadry největší... 😝 ještě mají žabičku, ale ta mě nenadchla.

andelka
25. nov 2009

Já se prozatím taky loučím . Snad ne pro dnešek, ale do večera určitě. Zas musím ven něco ponakupovat a povyřizovat.

zzuzullka
25. nov 2009

ja mám tiež veľmi rada také tie rodinné oslavy, tento rok sme ich mali dosť tak si užívala 🙂 ale zasa na budúci rok nemáme v rodine nič také, budú asi len krstiny a asi to spojím s mojími Ing. promóciami a urobím to naraz 🙂

houbik
25. nov 2009

Ahoj holky, tak mam chvilku cas, tak pisu co noveho, dnes jsem mela mit vysledky triplu a jeste nejsou ☹ jinak mi prisly uz veci z betterfly, vypada to docela kvalitne, ty pasy jsem myslela, ze budou z normal bavlny a jsou spis z takovy viskozy nebo co to je 🙂 ja jsem vcera byla na koncerte sunshine v LMB a asi to byl pro prcka trochu narez, pac me pekne pak pichalo bricho, no snad se mu pristi tyden budou tri sestry libit vic 😀
lucik: tak se objednej do gennetu, myslim, ze te jeste vezmou, je to tam pry na to 4D nejlepsi...mrkni, to sou fotky kamosky: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
no nic, jdu se pokusit docist neco zpet, at jsem v obraze 🙂

klaarka22
25. nov 2009

HOLKY jako na to se koukněte to je super začátek nic moc ale pokud se na to mrknete určitě nebudete litovat fakt....jen přižijte první 2 minuty

https://www.youtube.com/watch?v=QujA8YYgTWU
blanka.k
25. nov 2009

dneska mě sestřička u gyn. kárala, abych si hlídala váhu, že jsem moc přibrala poslední dobou 😅 (3,5kg za měsíc 😅 ) Já za to nemůžu, kdyby mi nenapsala jiná mudr. léky, po kterých mám žravou, tak nemám problém.... 😀 😀 😀 😀 tak fakt doufám, že se to srovná 😅 Pořád se uklidňuju, že je to v pupku a prsou, jinak si připadám furt stejná, před měsícem skoro pupek nebyl a teď mám vanu , to bez přibírání asi nejde 😀

zzuzullka
25. nov 2009

klarka, to je super. ten chlap bol fakt skvelý. to som pozerala keď sme chystali našu svadbu v r. 2007 tiež som nechcela tradičný first dance také to prešlapovanie z nohy na nohu. no na takéto niečo neviem čo by povedalo staršie osadenstvo našej svadby tak sme zvolili kompromis zlatú strednú cestu a všetci boli spokojní. tancovali sme na 3 oriečky od Bartošovej z roprávky Popoluška a tiež sme začínali také prešlapovanie a potom sme to rozbalily 🙂

aaadus
25. nov 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre