Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
27. nov 2009

Ahoj holky 🙂 tak se zas dostávám na chvilku až večer, malého jsem dala právě spinkat,ale stejně si pořád něco povídá v postýlce...
Holky-vy, co máte děti přes dva roky-chci se zeptat-pořizovali jste jim nebo plánujete pořídit velkou postel?Já mám vyhlídnutou v Ikea tu Kura, co se dá pak obrátit,ale pořád teda se nějak nemůžu rozhodnout...Na miminko máme kolíbku,ještě se mi povedlo k tomu koupit za super cenu mantinel s povlečením a prostěradlem ve výprodeji v Mothercare,až budu mít chvilku musím to nafotit.
Helka:to měl Adamko skoro jako náš Luky a ten se narodil 36+1(asi jsem ho teda málo vykrmovala, zato teď to už zaručeně dohnal 😀 )

doli1
27. nov 2009

my jsme ve dvouch letech koupili trochu větší postýlku http://doli.rajce.idnes.cz/sraz_brezen/#P318021... a ted už má velkou postel chvíli před třetim rokem jsme ji pořidili.dokonce ani jednou nespadl a to tu zábranu má dost nízkou

zdenkapo
27. nov 2009

mishah ahoj, tak náš TOmášek spíve velké postely od 18 měsíců,mám jí danou vedle našeho letiště,takže je hned vedle mě, má dřevěnou postel a zdravotní matraci kombinaci pěna,kokos,studená pěna... má dost místa,v té postýlce si otloukal hlavičku jak se v noci převaloval,teď má už rok pohodu 😉

mishah
27. nov 2009

Doli+Zdeni:Díky 😉 Ta postel kura je normálně veliká,to už jsem si říkala,že asi bude lepší rovnou velkou,-do tyček se nám už taky dost bouchá...taky bychom koupili nějakou dobrou matraci, teď v postýlce má pohanku+kokos.Jen jak jsem se bavila s kamarádkama,tak dost často jim pak z toho prcci utíkali...anebo je museli začít dlouze uspávat.Ale asi to záleží na dítěti,ne? 😉 Nám malej naštětí fakt usíná dobře a docela v pohodě. 😎

doli1
27. nov 2009

jj to je na dítěti.šimi teda nezdrhá lehne a leží ale kámošky malá přijde třeba 100x a pak ju jde uspat.

mishah
27. nov 2009

Doli:tak to uvidíme 😀 jestli bude zdrhací 😀
..jdu dodělat těsto na perníčky...vánoce za měsíc..🙂Jsou moc dobré,měkké,letos díme i na stromeček,ať má malý co otrhávat 😀 pa a dobrou všem🙂

vladkaz1
27. nov 2009

baby zacala som mat precitlivele dasna ... 😒 poradte nieco?

helka1
27. nov 2009

No my este spime v malych postielkach, ma to aj svoje vyhody, nezdrhaju z nej a nepadaju na zem, no my sa za chvilu chystame stahovat a tam uz pojdu rovno do velkych a do vlastnej izby 😅, to bude pre nich sok 😨

michalag
autor
27. nov 2009

Ahojte, tak som konecne tu, fuuuu normalne som ko 😝

vladkaz1
27. nov 2009

Michalag to do teraz si piekla? 😕
ja som to tak isto prehnala dnes s tym umyvanim .. mam svalovicu a som hotova .. bolia ma krcky na dasnach .. neviem co to je? 😕 do teraz som nemala problem 😔

michalag
autor
27. nov 2009

vladka, mas ich len precitlivene, alebo aj krvacaju?

vladkaz1
27. nov 2009

Aj krvacaju ☹ a pouzivam listerin kazdy den

michalag
autor
27. nov 2009

ale kde, potom som isla pre maleho, s nim do obchodu, ked sme prisli si dali s tatinom kolacik a oni sa hrali a ja som zacala varit obed na zajtra, prala, robila im veceru, upratovala ....

michalag
autor
27. nov 2009

pocula som ze dobra pasta je parodontax, vacsina zien si ju pochvaluje, ale vlastnu skusenost nemam

vladkaz1
27. nov 2009

no kupim si veru asi ,skusim za to nic nedam .. tak sis a dnes pekne cinila ,my sme same mala mi spinka

michalag
autor
27. nov 2009

aj ten nas uz spinka 🙂 a aj tatino 😅 😀 , takze randim s netom 😝 😀

michalag
autor
27. nov 2009

vraj stoji okolo 3 eur, tak to s ada prezit ak to ma pomoct

vladkaz1
27. nov 2009

ano? ja som pocula ze 150sk, ale srat na to 😝 ,ked mi ma pomoct ,neviem preco z dna na den ma bolia dasna ..

michalag
autor
27. nov 2009

ja s tym zatial problem nemam a dufam ze ani nebudem, lebo .... je to nieco otrasne 😒

vladkaz1
27. nov 2009

No vidis ani ja doposial, 16 teho dec. som objednana u zubara na prevent. do knizky musim mat 🙂

michalag
autor
27. nov 2009

heeeej 😕
ja tiez musim ist, ale nakolko uz Dr. nemala ziadne terminy volne tak mozem prist hociktory den od 7:00-9:00, len sa obavam aby mi nenasla kaz, lebo ja to vrtanie fakt nemusim 😒 😖

vladkaz1
27. nov 2009

Ja sa zubara bojim jak cert ,zuby mam zdrave mam 2 blombu ,za cely zivot ,len teraz sa mi nejako kazia 😔 ach boooze ... dufam ze sa mi nepolamu zuby ... 😢
Ano vy nemusite mat do tehu knizky potvrdenie od zubara a prevent. od svojej obvodnej ? ja ano ... do mesiaca mi kazal aj na EKG ma posle 🙂

m.c.
27. nov 2009

mishah, my jsme malé koupili tu rostoucí postel z Ikey, hlavně kvůli místu, máme ji teď na tu nejkratší délku a zabere na délku stejně místa jak postýlka. Postýlku jsme už museli zrušit, protože ji jednou přelezla a vypadla 😒. Z postele samozřejmě zdrhala, ale jenom asi měsíc, teď si to naopak moc pochvaluju. Usíná v ní dobře a ráno když se vzbudí tak mě nebudí řevem z postýlky, ale přijde mě vzbudit do ložnice 😉

michalag
autor
27. nov 2009

vladi, mne nic take nehovoril a anebolo to tak ani pri prvom

helka1
27. nov 2009

vladka, od obvodacky ani od zubnej som nemusela mat peciatku v tehu knizke 🤐 pri 1 tehotenstve a ani teraz mi nic nespominali 😉 . No u zubarky som tak ci tak ako tehula bola a to trhat zub 😝 , zubarka sa bala este viac ako ja ze jej tam porodim, lebo o mne vie ze sa jej povolania bojim 😀 .
No a na EKG som musela ist, ale viem, ze to neskor...
Teraz som rozmyslala, neviete v ktorom tt posielaju na ten glukozovy test ?

vladkaz1
27. nov 2009

jesis, to preco teda ja musim ist, aj pri malej som musela ... akurat vyhodim prachy za zubarku ,pocitam tak 70E na vianoce by sa hodili 😝

andelka
27. nov 2009

Tak mě doktor říkal, že mám jít na to zubní, tak jdu začátkem prosince. Teď v pondělí jdu k obvoďačce a ta mi udělá i EKG, ale to jdu z vlastní iniciativy.

helka: GTT se dělá kolem 25tt

babara
27. nov 2009

vladka, jeste Meridol je dobrej, manzovi narozdil od Paradontaxu vyhovuje.

Ja se nakonec taky vyjadrim ke kocarkum:
houbik, mne se ta teutonie moooc libi a prehazovatelna rukojet je opravdu parada, korbu urcite treba kvuli slunicku prendavat zadna nebudete, je to tezky, kor s miminem.
My mame rakouskej Hoco a spokojenost, bude i na druhy: http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=341828
Jakoby toho nebylo uz dost, ze 😀 a vetsina uz se stejne zdate rozhodnute. Ale myslim, ze je i prizniva cena, my ho dokonce sehnali v Kice za super cenu 7500! Ma neutralni barvy, moc hezka je i cervena.

babara
27. nov 2009

Postylku my pomalu skladame velkou, snad z ni nevypadne, je tam taky nizka zabrana tusim.
Se divim, ze z ty maly jeste nevyleza, umi totiz do ni vlezt, on je totiz tak nadseny, ze dostane mliko, ze tam vleti po hlave 😀 😀 😀 A ven nastesti ne, i kdyz tam treba odpoledne hodinu preslapuje nez usne.

Se mi zda, ze uz jsem dnes citila neco jako pohyby. Jenze ja to citim jednou za hodinu, i u Hynecka bylo dost dlouhe obdobi klidu

doli1
27. nov 2009

jak jsem ted nemocná a jen ležim tak mám čas pohyby pozorovat tak vim že kope zhruba půl hodinky v rozmezí tří hodin.takže jednou za tři hodiny-zhuba někdy je to za dvě hodiny.
hrála jsem hru a čekala jestli napíše kámoška že už porodila.jak jsem psala ráno a stále nic 😖 .snad ráno bud radostná zpráva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre