Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
10. jan 2010

lienka pokud to máš dědičné nebo "blbou" kůži, tak nepomůže nic, ani kdyby ses celá naložila do oleje. jedině zkusit místo krému olej, ten je přeco jenom mastnější a udrží pokožku déle mastnou, teda aspoň mi to tak připadá. používala jsem krém, teď olejíček a ten mi připadá lepší
andelka no já doufám, že tam nezmrznu. manžel jde do sauny a já plavat, snad tam nebude moc děcek

andelka
10. jan 2010

lienka: Přesně tak, kdo má k tomu sklon dědičně, tak i kdyby se postavil na hlavu, tak se mu stejně udělají. Krémy jsou fajn, určitě to kůži vyživí, zjemní, posílí, ale zázraky nedělají, bohužel, elasticita kůže je prý vrozená.
Já teda zatím strie nemám, mažu večer po koupání, ale nepředpokládám, že by se mi vyhly. Mám staré z dospívání, takže čekám, že i teď budou. 😒

doli1
10. jan 2010

ahojky tak při neděli
holky mají pravdu žádný krém nezamezí striim a žádný je nevyhladí tohle jsem četla jen je krém může po těhu zesvětlit a díky mazání nemusí byt tak hluboko ale jestli je to dědičné tak se prostě udělají.

doli1
10. jan 2010

adelko já mám taky staré s dospivání a nové se mi neudělali nebo na břichu žádné nemám jen na bocích ty staré.jsem lempl první těhu jsem mazala sem tam a ted jsem ještě nezačala takže se nemusí udělat nové.
ikdyž já bych řekla že k tomu sklony nemám.mamka je nemá a mě se udělali kvůli nemoci to jsem zhubla 10kg za týden to by asi povolila kůže každýmu

adelka89
10. jan 2010

ahoj holky 🙂
ja taky strie zatim nemam 🙂 mazu olejickem od Hippu vetsinou jednou denne 🙂

greeri
10. jan 2010

ďakujem za privítanie 😅
už som si doplnila profil, áno aj my čakáme bábenko v máji a vidím tu dve tehuľky zo Žiliny, aj to je fajn 😀
a mám takú asi trocha debilnú otázku - ale v čom budete mať bábo pri odchode z pôrodnice v autosedačke? v tej emitex zavinke? lebo v normálnej zavinovačke si to akosi v tej sedačke neviem predstaviť 🙄 alebo mám iba blbú predstavivosť 😕 😀

adelka89
10. jan 2010

greeri taky te vitam 🙂
my maleho povezeme v autosedacce a letni zavince od emitexu. Jeste jsme ji teda nekoupili, ale chystame se na to 🙂

greeri
10. jan 2010

adelka ďakujem, dobre som si myslela, lebo fakt neviem ako by som ho tam chúďa rvala v klasickej zavinovačke 😉
zuzub: tá postieľka je moja srdcovka, tá cena na nete je super myslím, ale je príliš tmavá pre mňa, keďže mi nikde v byte nemáme takýto tmavý nábytok 😔 ale fakt sa mi veeľmi páči 😵

zuzub
10. jan 2010

greeri aj ty si zo Žiliny? no to je super 😉
inak čo sa týka strií tak mne brutálne popraskali prsia hned v prvých 3 mesiacoch a to som úplne od začiatku natierala 🙄 ale bruško zatiaľ ok, tak uvidíme či vydrží až do konca.ja používam z DM od babylove olejček a krem je to veľmi fajne a za normálnu cenu.
ja tiež uvažujem o kúpe tej zavinovačky od emitexu len neviem či kúpiť letnú alebo radšej prechodnú verziu 😕

greeri
10. jan 2010

no babenky tu odporúčali radšej prechodnú verziu zavinovačku, lebo že máj býva hocijaký a možno sa bude dať ešte aj v jeseni využiť 😉 že na leto stačí deka tenšia 😅 aká som múdra, keď som po druhých vyčítala 😀

zdenkapo
10. jan 2010

lienka
tak můžu potvrdit,že můžeš mazat jako divá a přesto to nemusí pomoci,já v prvním těhu mazala i 3x denně a stejně se mi strie udělali a za poslední dve týdny se mi začali dělat zase nové,takže to teda fakt nepomáhá...

Adelka
ty bude s kupovat tu letní verzi zavinky s kapucou? tu jsem taky původně chtěla,ale vzhledem k tomu,že budu rodit v dubnu,tak pořídím tu jarní verzi co má m.c. a Adus,je teplá,tak ji využiju i na podzim

Greeri
tak pokud pojedeš z porodky autem,tak dokonce musíš mít mimi v autosedačce-jinak bych to neriskovala... Aničku taky povezem oblečenou dle počasí a v té zavince a v sedačce

maryann.b
10. jan 2010

Ahojte dievčatá! Dnes som bola na morfologickom ultrazvuku a na 90 % budeme mať dievčatko. Na 100 % to budem vedieť až po amniocentéze. Je ale strašne živá, všetko je v poriadku.
Zatiaľ sme jej vybrali meno MIA. Čo vy naň?

A ak ste niektorá z Blavy, kde budete rodiť? Ja som predbežne rozhodnutá pre Ružinov. Mateja som rodila na Antolskej a nebola som extra spokojná. Na Kramáre nechcem ísť, som z Prievozu ...

xxx.klarka
10. jan 2010

holky, jsem otravná, vím, ale zase jsem někam založila tu adresu na tu emitex, pošlete mi jí někdo? Už jí chci taky objednat a myslíte že se tam bude mimčo vejít i na podzim??

maryann.b
10. jan 2010

MichalaG, prečo mi pri fotke ukazuje, že bábo sa narodí 03/06, keď mám termín 30/05?

zuzub
10. jan 2010

ja tiež asi objednám tu prechodnú u nás je leto fakt krátko 😒

zdenkapo
10. jan 2010

Klarko www.babymaxx.cz a jakou chce barvu? ne ,že mi vykoupíš tu mou červenou 😀

maryann to si musíš poupravit v nastavení dle toho jak ti vychází termín,

zuzub
10. jan 2010

inak predávam jedny tehu rifle ak by mal nikto záujem
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
nejak som pri kúpe neodhadla veľkosť 😠 ale chcem si ísť kúpiť také isté len menšie 😀

xxx.klarka
10. jan 2010

maryann, a nemáš to špatně nastavené??

zdenka, já právě ještě nevím jakou barvu ... :-/ furt se rozmýšlím. Ta červená je úžasná. A taky se mi bílí ta béžová. Ten odkaz je nějáký zlý, najede mi to na stránku se stanama 😀

greeri
10. jan 2010

klari tu to máš rovno na tie zavinovačky: http://www.babymax.cz/emitex-zavinovacka-do-aut...

xxx.klarka
10. jan 2010

greeri, děkuji 🙂
zdeni, jsi tam přidala navíc jedno x 🙂

xxx.klarka
10. jan 2010

holky, není tady nějáká dražší a méně barev?? Předtím tady byl jiný odkaz ne??

greeri
10. jan 2010

maryann blahoželám k dievčatku - dievčatká sa naštvali a povedali, že sa nedajú tej prevahe májových chalanov 😀

xxx.klarka
10. jan 2010

už jsem je našla na té stránce🙂

greeri
10. jan 2010

klari, predtým bol tento na letné: http://www.babymax.cz/emitex-jarni-letni-stahov...

xxx.klarka
10. jan 2010

tak jsme se rozhodli pro červenou, už mají jen červenou, sv.žlutou, modrou a losos, tak jí objednám hnedka teď.

zuzub
10. jan 2010

červená je pekná, ja budem asi objednávať tú bežovú sa mi zdá byť krajšia ako modrá

zdenkapo
10. jan 2010

KLarko jj,nějak se mi tam vloudili x navíc 😀 ,ten druhý odkaz o greece je správný tuto budu objednávat,ale je fakt,že ty určo budeš mít další dítě,tak nevim,zda by kluk chtěl být v červené,nebo lososové,ale teď už se to tak asi nebere,já bych ho do toho nedala ale

adelka89
10. jan 2010

Zdeni myslela jsem tu na kterou sem davame neustale odkazy 🙂 Jaro/leto 🙂

blanka.k
10. jan 2010

Ahoj holky,
Zdeni - super dort 😉
Mishut - a zkoušeli jste, jak to funguje? Já přemýšlím že ho objednám, našla jsem ho na netu za 1090 a neplatí se poštovné, jsem ho viděla v tesku, ale tam najít někoho, kdo ti to rozdělá, atd... 😅 Hraje to příjemnou melodii?
Luci -to je dobře, že je ti líp. Na hemor. existují mastičky,ale myslím, že ty by jsi taky cítila při chození na wc, aspoň taková mám zkušenosri já a většiná mé rodiny 😅 Ale stř.chřipky teď dost řádí, co si tak píšu a telefonuju s lidma... 😅 Nebo jak píše Adel, možná střeva, já jsem kvůli nim byla na pohotovisti už v cca 8tt, kdy jsem měla křeče a bolesti až jsem brečela na WC, holt občas mě to "chytne", ale už vím, jak to bolí a holt to musím vydržet
zuzub - viděla jsem ji, nezkoumala jsem přesně temhle typ, ale klas. obyč, a od ostatních tohoto výrobce tam měli jen čela pro ilustraci a vypadala ok 😉
Doli - tak doufám, že se mi strie vyhnou, taky jsem jednou zhubla 14kg za 14 dní a nic se mi nestalo 😅 i co jsem jinak různě hubla a zas přibírala, tak snad se mi vyhnou 😅

zdenkapo
10. jan 2010

Blanka díky,to mě baví 😉

Klarka,no tak snad mi ještě jedna zbyde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre