Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

houbik
19. jan 2010

tak ja jsem mela kachnicku se zelim a br knedlik a jako zakusek babovku 🙂 holky, kolik mate k dnesku nahore kg? ja 5.5 kg, mne se to zda docela v pohode, ale minule me doktorka trochu karala 😅

arcik
19. jan 2010

zuzul lentilky nemusim a brambory bych klidně obětovala,chuť na ně rozhodně nemam 😝

arcik
19. jan 2010

Houbik ani kachničku bych nesnědla...leč 5,5 je good...
já mam zatim kilko hore

xxx.klarka
19. jan 2010

já si nandala právě bramborovou kaši a osmažené uzené, tak si jdu dát do nosu 🙂

arcik, taky pěkný😀 když já se toho hrozně bojím, a nechci aby to pak dělal někdo za mě😀 určitě by to udělal špatně:D

jinak já zatím taky +1kg. 🙂

zzuzullka
19. jan 2010

ja som zatiaľ -2kg

arcik
19. jan 2010

klárko dobrou chuť

xxx.klarka
19. jan 2010

arcik, děkuju, dala jsem si do nosu😀 ........ holky jak často jíte?? Já si ráno dávám ke snídani sušenku, pak oběd, potom nějákou maličkost(bud rohlík nebo něco, ale taky né každý den) a pak k večeru bud cherry rajský a nebo lentilky😀 ...... nemyslíte že to je málo pro mimíska? Sice má ode mě od kud brát, ale nevím. . .

houbik
19. jan 2010

holky, tak s vama se srovnavat nechci, vzdyt vy nemate nic nahore!! 🤐 tak ja teda tu cokoladku na odpoledne odlozim 😀

antynka1
19. jan 2010

Klárko, já ráno nejím skoro vůbec, maximálně termix, odpoledne něco sezobnu a pak si dám normální večeři - tedy většinou vypreparovanou od masa 🙂 A samozřjemě denně nějaká sladká mňamka 🙂

zdenkapo
19. jan 2010

doli tak to jde těch 14kg,to mi asi mít za rok nebudem.... koukni do alba,je takový střízlík...
já myslela že hroznový cukr je na rychlou energii a že právě potom dítě nic nesní...
je ale vyskoký normálně,tak za chvíli-teda tak za ten rok budem muset koupit jinou sedačku a do té jeho 9-25 dáme Aničku,jenže chci tu velkou 15-36kg Romer Kid pravděpodobně a ty kila asi mít nebude ,ale výšku asi jo- stejně v té od 9kg by už na tu výšku musel vyndat ty vnitřní pásy,tak to asi je jedno v jaké sedí -v té co má teĎ byl taky už od 7kg,protože byl do vajíčka moc dlouhý....

yanika
19. jan 2010

houbik nepocuvaj ich🙂 mne moje kilecka celkom sedia a sa z nich tesim 😀 ja si veru cokoladku neodpustim hihi

xxx.klarka
19. jan 2010

anty, já právě dopo akorát tu sušenku, jinak taky nic😀 ........ mě každej říká, že jsem blbá, že se nemám hlídat, ale já se nehlídám, prostě jen nemám hlad a ani moc chutě😀 , bojím se aby to pak nepřišlo a nešlo to hodně rychle nahoru.

antynka1
19. jan 2010

Klárko, tak to jsme na tom úplně stejně - na poslední poradně jsem měla mínus 4 kg a prostě na jídlo nemám chuť. Jenom občas mě chytne pěkně žravá, ale to spíš když vidím něco na co mám chuť. Takže toho taky moc nesním.... Taky se bojím, že to ještě přijde.

doli1
19. jan 2010

šimi má konečně přes 100cm je malí prcek oproti vrstevnikům.vychrtlinky jsou stejný.ten glukopur by měl dodat energii když dítě nechce moc jest ale má dodávat pocit hladu.

greeri
19. jan 2010

všetkým, ktoré už máte za sebou glukózový test a aj výsledky sú negatívne - blahoželámmmm 😉
a ja žijem na Slovensku a citrón do tej žbrndky tiež môžem, takže to je asi kde ako 😵
a teeeeeda babky, čože to za jedálničky, kde je zeleninka a ovocie, hhhhmmmmmm? 😀 😀 😀
a blani, super vtípky, ten s tým mäsiarom, konečnnáááá, ale aj ten s tým pôrodom asi má čosi do seba 😀 a tá látka - posledný odkaz, tá je taká veselá, normálne my zdvihla náladu 😵 😵
a ja mám navrch 5 kíl, a ešte mi nikto nepovedal, že je to veľa, som čítala, že pribrať 0,5 kg za týždeň je v poho, takže zatiaľ sa utešujem, že som v poho 😉
a lentilky teda fakt nie; som čítala v jednom teste, že ktoré sladkosti obsahujú najviac éčiek a lentilky to jednoznačne vyhrali, ale ja som ich nikdy nemusela 😎
a inak konečne aj tu čosi posnežilo 😀

xxx.klarka
19. jan 2010

anty, tak moje dr. mě vážila až ve 13tt, takže nevěděla o těch 4kg co jsem zhubla, takže jako původní váhu mi napsala tu váhu po tom co jsme zhubla. A že jsem byla v poslední poradně na své váze před těhu taky neví, takže nemůže moc remcat že moc nepříbírám. Ale u mě má malá od kud brát, takže to beru pozitivně🙂

greeri
19. jan 2010

koksoooo, že my zdvihla náladu opravujem mi zdvihla náladu 😀 😀 😀 😀 😀

antynka1
19. jan 2010

Greeri - kdybych měla dbát jenom na zdravou výživu, tak umřu hlady 🙂

zzuzullka
19. jan 2010

práve dávali na STV1 v dámskom magazíne nosenie detí v šatke, tak som stihla aspoň koniec si pozrieť a ukazovali ako sa má tá šatka uväzovať správne a ešte som si hovorila, že aké je to ľahké...no ale už som to zabudla za tých pár minút ☹ neuvažujete niektorá o šatke?

greeri
19. jan 2010

anty veď v pohode, každý čo mu chutí a žalúdok unesie 😀

greeri
19. jan 2010

ja uvažujem o šatke, som niekedy dávno o tom čosi študovala a teraz začínam zas, ja neviem, mne sa tá idea veľmi páči, tak uvidíme, či sa bude aj bábu 😵 inak čo sú tu vo fórume o tom témy, tak sa dá celkom dosť vecí ohľadom toho zistiť no a potom aj na nete som videla videá, kde pani ukazuje ako sa čo viaže 😉 tak pred pôrodom na MD asi budem nacvičovať 😅

doli1
19. jan 2010

já nee mám klokánku po šimkovi.stála docela dost tak nic dalšího kupovat nebudu a byla jsem sní spokojená

matpaj
19. jan 2010

baby, to čo tu píšete- že 5 kíl hore, 2 kilá...... 😕
to ja mám už 10 kíl navyše a mám ešte neskôr termín ako vy.... ☹

nejem.....nič..... ☹

michalag
autor
19. jan 2010

zuzul, ja som to tiez videla, ale ja mam tiez po Samkovi klokanku a ta mi pride pevnejsia ako satka, takze tiez nejdem kupovat ...

blanka.k
19. jan 2010

Ahoj holky,
gratuluji všem k "dobré" cukrovce 😉
já jdu zítra, no dnes jsem šla na oběd smužem do resta.se zdravou stravou, byla nejblíž a na mě šel hlad, tak jsem si hned doma dala čokoládku, abych zítra na GTT neměla moc dobrý výsledky, že 😀 Ještě jsem si včer akoupila hromzadu sladkých bílých hroznů, to taky musím do sebe narvat do večera, dokud můžu 😀
nahoře mám dnes 5kg, a k tomu jídlo... no já moc nejím....já žeru! Ráno v 9:30 snídaně, pak 11:00 oběd, pak přijdu z oběda, dám si nějakou čokoládku, kolem 14 svačinu, pak zas něco sladkého, v 19:00 večeři (studenou), pak kolem 21:00 rozděláme s mužem něco dobrého, a pak min. do půlnoci dlabame a postupně rozděláváme sladkosti co kde najdeme 😅 klikrát se v noci vzbudím hladem, tak po vánocích jsem tu měla v micse cukroví ze stromečku a vždycky jsem si jedno dvě "oloupala" a slupla 😀

greeri
19. jan 2010

no šatka, klokana, babyvak, všetko má niečo pre a proti 😉 na každom čo si vyberie 😀
matpaj, to koľko má kto naviac vôbec nie je rozhodujúce, lebo ty si mohla byť najväčšie tintítko z nás všetkých a na tebe tých 10 kíl vôbec nemusí byť vidieť tak ako na mne päť 😉 a tomu teda ver, mám kamošku čo pribrala oveľa viac ako ja, ale je stále chudšia, takže asi tak 😉

andelka
19. jan 2010

Já mám nahoře 2 kila, než půjdu v úterý na poradnu tak to tipuju, že to bude 2,5. A jím tak nějak normálně - snídám pečivo (většinou celozrnné) a nějaký mléčný výrobek(jogurt, sýr, tvarohovou pomazánku) k tomu džus ředěný. Obědvám různé věci, včera knedlík s houbovou omáčkou,dneska třeba rýži s kuřecím masem na zelenině. K tomu většinou nějakou zeleninku navíc - míchaný salát nebo červenou řepu (na té ujíždím co jsem těhu 😅 ). Odpoledne si udělám buď rozpustné kafe, nebo Caro a k tomu nějakou sladkost (oplatek, loupáček, dneska jsem si koupila věneček 😅 ), večeře buď pečivo + podobně jako snídaně, nebo třeba s tuňákem nebo se šunkou nebo vajíčkem. Večer někdy ovoce a někdy k pití Gravimilk, podle toho na co mám chuť, jestli na ovoce nebo na něco teplého sladkého.
Kromě železa a hoříčku vitaminy nejím, tak nechci, aby malému nebo mně něco chybělo. V životě by mě nenapadlo nejíst, to je i z dietetického hlediska největší blbost. Pokud ovšem fakt nejde o nechutenství.

blanka.k
19. jan 2010

Matpaj - jjá jednou za 3 týdny přibrala 3,5 kg, setsřička mě pokárala, ale mudr. to neřešila, prý si mám v těhu užívat a neřešit kila 😀
a nějaký šátek na díte taky budu potřebovat, jelikož tu máme dvoje potraviny a nedá se tam vjet s kočárkem, jelikož jedny je taková malá místnost, jen pultový prodej a ddruhá minisamoška 😅 Takže na tu chvilku šátek ideální 😉

mishah
19. jan 2010

Tak procházka dneska šla🙂konečně to venku trochu roztálo a nemrzne, takže i Luky už chtěl chodit 🙂
Já mám teda nahoře skoro 3 kila a musím říct,že mi to jde určtě rychleji nahoru než v prvním těhu...To sjem taky ze začátku měla dole 4 kila a pak nic moc,ale v závěru se to stejně vyšvihlo,takže suma sumárum jsme měla vlastně +7kg navíc(s těma -4 teda 11kilo)..ted si s tím tak nelámu hlavu..s tou zeleninou je to ted nic moc-já mám třebas ráda rajčata,ale ted mi až tak nechutnají...takže taky to docela zanedbávám 😅

antynka1
19. jan 2010

Já sjem měla s jdíelm problém i před těhu - moc nejím, jenom mlsám..... A ujížídm na houbách, špenátu a zelí. No ale na prvním msítě je čokoládka - samozřejmě 🙂 No ale u mě je z čeho brát, takže to neřeším.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre