Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
11. mar 2010

Babara
tak já začnu tak za týden,ale koukám,že máš taky 34tt,ale termín máš 14 dní po mě 😲

matpaj
11. mar 2010

doli, ty mas malinke brusko.....a ritku malilinku..........

inak luci, ja presne priberam ako ty......vychodzia hmotnost 62kil a teraz mam 78.... 😝
ale posledne dn ma nejako prehana
😀 tak, dufam, ze nepriberam.............frcim na bananoch 😀 .......

juj, prislo mi dalsie oblecko z MMB.....ale uz koncim, uz mame plnu skrinu.....nic neobjednavam.....
este by mi mala prist suprava do postielky 😀

xxx.klarka
11. mar 2010

Já teď nahmatala ručku nebo nožku nebo co to bylo. Ležím na boku a čučím na ulici a najednou takový štouchání tak jsem to chytla a bylo to maličké 🙂 a pak hnedka uhla. To bylo pěkný, i když nevím co to bylo 😵 😵

andelka
11. mar 2010

Jaj, překlep, ale to jste asi poznaly, že myslím 160cm a ne kg 😀
luci: Hele, sice jsi přibrala víc než třeba já, ale furt seš na tom hodně dobře, protože normálně jsi štíhlá, po porodu budeš zas. Já jsem měla už před těhu vel. 42 (a to jsem ještě loni na jaře o číslo zhubla - ještěže tak), teď netuším, protože nové věci nekupuju. Z porodky půjdu normálně v těhu kalhotech asi, pak vylovím oblečení z předloňska, kdy jsem byla silnější a pak se uvidí. Záleží na tom, jak se bude bříško stahovat, jak se nalejou prsa, jestli se roztáhne pánev...

doli: Já jsem taky připravená i na to, že se neotočí, protože minule byl už dost nízko v pánvi zadečkem prý. Ale šance pořád je.

simi.w
11. mar 2010

babara a ty jsi měla v té poloze i Hynečka ?

doli, tak ty to máš složitější, když už je nasedlá v pánvi, jsem tomu nerozuměla 😉

medan, a kdy máš termín a víte pohlaví ? jsem se nikde nic nedočetla 😕

zdenka, jsem to popletla, když je nás tady tak hodně 😀

simi.w
11. mar 2010

klarka, to je milé 😵

xxx.klarka
11. mar 2010

simi, je to krásné až se musím smát. Dostává teď takové buchance skoro pod levé žebro, skáče mi břicho jak blázen. Nevím zda se malá otočila nebo zda to dělá ručičkama, kdo ví.

andelka
11. mar 2010

klarka: to je krásné 🙂
Já jsem dneska udělala skoro poslední objednávku plínek a příslušenství na ně 🙂 Brzo nás čeká nacvičování manipulace a přebalování s panenkou. Manžel si to vyžádal 😅 Tak ať mu můžu ukázat různé druhy plenek.
A dneska budu mít na oběd krupičku, mňam 😵

matpaj
11. mar 2010

babky, viem, ze ste to tu uz preberali, ale aku si mam kupit tu prebalovaciu podlozku? nemam prebalovaci pult, chcem ju na pracku do kupelne pri kupani, pri prebalovani na postel, na zem......mam kupit tu makku alebo tu zpevnenu?ta zpevnena sa da dat aj na postielku, vsak? poradte, dakujem.....

doli1
11. mar 2010

matpaj řitka mi ale taky narostla hlavně stehna tam se mi vše ukladá.
andelko taky jsem připravané že se asi neotočí.raději zjištuji info o KP a CS
mě v úterý přišli poslední věcičky s MMB a dnes když jsem uklízela věci ze sušáku tak zuřim že toho mám fakt hodně jak pro dvojčata 😠 😀
řekla bych že po těhu než se začne cvičit tak o to jedno číslo nahoru jde. 😢

lucik...
11. mar 2010

andel no uvidíme uvidíme 😵 😵 😵

klari my takhle něco hmatali včera s manželem 😉 To bylo šílený ale, snad hodinu v kuse a dělali se mi přitom strašný boule na břiše, to moc příjemný teda nebyli 😀

matpaj
11. mar 2010

doli, tak to ja nemam ritku, ani rit ale kufor-lodny................. 😀
klarka 😅

xxx.klarka
11. mar 2010

lucik... , mě právě když ležím na boku, tak mi to skáče 😀

medan29
11. mar 2010

simi.w :termín mám na 8.5 a bude to holčička

xxx.klarka
11. mar 2010

Holky, za chvíli nám sem začnou přibudat miminka že ... když tak kouknu na adelku či zdenku, to jsou týdny 😔 to není ani možné. 😵

andelka
11. mar 2010

matpaj: Já budu kupovat přebalovací podložku s pevnou deskou, položím si ji na skříňku, nebo se dá i přes postýlku.

doli: Já taky zjišťuju info o KP i CS, ať pak nejsem úplně mimo. I jsem si nechala ofotit jednu knížku o porodu, přišla mi dobrá, jasná a ne hrubá a chci mít něco doma, ať se k tomu můžu vracet.
Jinak teda já nemám pocit, že mám moc věcí, spíš bych řekla, že míň, no ale nevím. Něco mám a co bude chybět se dokoupí kdyžtak potom, nebo příbuzní něco donesou.

xxx.klarka
11. mar 2010

matpaj, já mám taky podložku s pevnou deskou která se dá dát na postýlku.

nikkka
11. mar 2010

matpaj aj ja mam pevnu podlozku

antynka1
11. mar 2010

Ahojky,
já budu mít přebalovák a na tom takovou tu pěnovou podložku.
Holky co máte šidítka od Aventu, jaké na to pasují řetízky? Já už mám druhý a je to bída a řetízky přímo od Aventu jsem nenašla... Mám jedne Canapol - ten skoro nejde zavřít - půjde to asi jenom násílím, dneska jsem si koupila NUK - ale taky nic moc - asi to tam půjde, ale rozhodně ne jednoduše....

zdenkapo
11. mar 2010

Matpaj
podložku
mám měkkou,ale mám jí na přebalovacím pultu viz.album
ale nějak mi není jasné,jak ti to bude držet třeba na té pračce,nebude to po ní klouzat? na tu postýlku mají ty pevní takové zarážky,ale na pračku to nepřiděláš 😕

matpaj
11. mar 2010

dakujem babky, kupim aj ja pevnu..............

matpaj
11. mar 2010

zdeni, takze tu pevnu na pracku nedam? ja ju potrebujem hlavne tam........myslim, ze blanka ma v albume fotku, kde ma podlozku na pracke....idem kuknut, pripadne to prediskutujem s nou.........

nikkka
11. mar 2010

no matpa ja co mam tu podlozku, tak ona je akoze sucast vanicky, ale da sa kamkolvek polozit, lebo zo spodu je uplne tvrda - ako keby tam bola doska..a ked to polozis na rovny povrch tak by sa to smykat nemalo...ja to tiez budem mat polozene vselikde..

zdenkapo
11. mar 2010

no holky
já si to nedokážu představit asi bych se bála, mimčo se dost mrská a povrchu,který není stabilní teda nevim nevim..

Anty
já mám opět Avent sensitiv a při TOmáškovi jsem měl od Canpol Babies berušku a teĎ ještě koupený nemám,ale chci teda plastový,protože to dítě pak žužlá a ty plyšové nebo látkové by byly hnedka mokré

antynka1
11. mar 2010

Zdeni - taky mám Canapol Babies - ale tedy zacvaknout to, to nám fakt nejde - mám plastový a o víkendu jsme se s tím s manžou trápily asi 20 minut a nepovedlo se....

DUdlík mám tento:

http://www.zdravotnipotreby.cz/detske-a-kojici-...

a řetízek tento - rybička:
http://www.zdravotnipotreby.cz/detske-a-kojici-...

Tobě to šlo nasadit v pohodě?

A prostě to nejde dát dohromady......

nikkka
11. mar 2010

ja budem aj tak tu podlozku pouzivat iba po kupani..v spalni budem prebalovat na posteli..

lucik...
11. mar 2010

Tak už mám vymalovanou máju a vilíka 😀 😀 😀 Ještě udělám slona a medvěda nechám manželovi, do toho se mi nechce 😀

xxx.klarka
11. mar 2010

lucik... , to nejtěžší😀 vyfot, jsem zvědavá 🙂

lucik...
11. mar 2010

klari no jistě že mu nechám to nejtěžší 😀 On furt otravoval že by taky chtěl něco vymalovat, tak mu nechám medvěda 😀 Ať si pak nadává sobě a ne mě až to bude muset škrábat a přemalovávat 😀 😀 😀

Klari vyfotim to až to zaschne ju 😵

xxx.klarka
11. mar 2010

lucik... , tak to pochybuju že bude drahý škemrat že chce taky něco vymalovat 😀 včera jsem poslala objednávku a objednala jsem si od tí paní i ty barvy, dneska zaplatím a bude 🙂 Ale furt nevíme jak s tím bytem ☹ furt to stojí na mrtvém bodě. Tak jo, těším se na toho. Jsem zvědavá 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre