Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
10. okt 2009

Ahojky, jak jste holky na tom s výběrem kočárků?
Pokud už koukáte kolem 🙂

Já si čtu starší příspěvky v diskuzích a furt jsem nerozhodná ☹
Zatím mám čas, ale člověk kutí jestli ten nebo onen, od nás nebo Polsko a pak taky finance 😅 😕

gabap
10. okt 2009

mishutko ja mam po malem quinny a jsem moooooc spokojena 🙂
stanulav 😢

mishutka
10. okt 2009

právě, že quinny se mi zrovna vůbec nelíbí,
ale pokud nakonec budou rozhodovat finance tak se spokojím s čímkoliv 🙂

zatím trojkombinace vítězí a zdřejmě chicco nebo cortina.....
takové ty vychytávky do auta(základna),autosed. rovnou do podvozku atd. 😉

pompila
11. okt 2009

dezyre: ahojky, ano už jsem z Ivančic, přivdala jsem se, ale jinak jsem z Olomouce, odkud jsi ty?

dezyre
11. okt 2009

Pompi: Původně z Dolních Kounic, je to tam kousek a teď bydlím v Pršticích ;) A nejezdíš náhodou k doktorovi do Krumlova?

pompila
11. okt 2009

Dezyre:ne e, zatím jezdím ke dvé úúúžasné doktorce do Ol, byla jsem i tady v Ivančicích, ale nelíbil se mi přístup. No Kounice byly blíž, ale snad bychom se mohli někde někdy potkat, co ty na to? Jezdíš do Brna, pracuješ, nebo už jsi doma a můžeš mi prosím polopaticky vysvětlit co je to NT bio... cr..cosi? nějak mi to moc není jasný, upřímně jsem o tom neslyšela, nebo to znám asi pod jiným názvem, děkujuuuu Jinak s těma chlapama a přístupem to máme asi podobné a taky vlastně s početím jsme na tom podobně. 🙂

pompila
11. okt 2009

Dezy: a dobré ráno 🙂 snídáme a ty?

iva.4
11. okt 2009

Dobre ranko ve spolek, tak vubec neztiham docitat jsiou tu obrovske romany skoro na knihu. Mam tu smulu ze vzdy muzu jen nakouknout a jit. Uz se tesim az budeme mit trochu vic doma a ja se budu moci podelit o sve zazitky tady s vami. Holky tak po sesti tydnech jdeme v utery do poradny tak nam drzte palecky at je vsechno v poradku. Chci se zeptat myslite ze bych uz mohla dostat tehotenskou prukazku nebo to je v 10tt jeste moc brzo? Jinak vsechny zdravim a pokud ma nektera z vas nejakou kontrolicku preji jen dobre vysledky a zpravicky. Zatim ...

dezyre
11. okt 2009

Taky přeju dobré ráno...
Pompi.. tady si to pročti 😉 http://www.prenatal.cz/faq.htm Vždycky když klikneš na ten řádek, tak ti pod ním vyjede psaní o tom 😉
Já se ještě válím v posteli.. šla jsem spát až v jednu.. Koukala jsem na film na tu Českou spojku, viděla jsem to poprvé a super 😉 Já chodím do Krumlova k Dr. Šulcovi a je fakt super.. chodím k němu od 16-ti. Ve čtvrtek mám zrovna další kontrolu..tak se modlím, aby bylo vše v pořádku 😉
Kolik ti je Pompi? .. a vy jste taky neplánovali? ..
Ivi já dostala těhu průkazu už v 8tt ... a záleží to na tom, jestli máš všechny počáteční testy hotové - krevní a jestli už Dr. viděl srdíčko a jestli se mimčo vyvíjí v normě ;)

dezyre
11. okt 2009

Jinak Pompi pracuju, jezdím do Brna a určitě můžem někde dát scuka, zajít na záááááákusek 😀 .. nebo zmrzku 😝

iva.4
11. okt 2009

Aha my jsme meli jenom vytery ktere jsou v poradku a krev mi bude brat ted v utery srdicko jsme jeste nevideli naposledy jsme byli ve 4tt na ultrazvuku. Jinak zadne spatne priznaky nemame, nespinim ani nezvracim tak snad bude vsechno v poradku.

dezyre
11. okt 2009

No určitě.. Ivi .. nemůžeš si ani připouštět, že by být nemělo 😉 .... No oni ještě berou krev na krevní skupinu, protilátky, HIV, syfilis a ještě cosi ... a na krevní skupinu musíš jít na lačno 😉 takže raději nejíst, aby si nemusela na dvakrát jako já 😀 Zapomněli mě to říct, já šla na odpoledne a ráno jsem musela znovu na krevní skupinu... potom ti bude dělat ultrazvuk, změří mimčo, stanoví datum porodu podle UZ... samé krásné věci 😉 ... ani to braní krve mě nevadilo...

iva.4
11. okt 2009

Na lacno ja vim to mi rekli, a ultrazvuk mi bude delat hned potom ne?? Ja jsem strasne nervozni mesic a pul jsem nebyla nikde tak se mi to zda uz dlouho.

dezyre
11. okt 2009

Já bych to tak dlouho nevydržela :D... já jdu po 3 týdnech 😀

iva.4
11. okt 2009

tak asi ted zacnu taky chodit casteji jen na tom zacatku mi doktorka rekla ze je zbytecne chodit driv ze by stejne nic nebylo videt ze je lepsi kdyz je mimco starsi, tak se moc tesim doufam ze uz bude neco videt.

dezyre
11. okt 2009

On si mě doktor tak objednával ;)... sám od sebe... protože mi psal vlastně už do průkazky termín další kontroly... Ale jinak se chodí až někdy do sedmého měsíce každé 4-týdny... potom nějakou dobu každých 14 dní a ke konci už každý týden... ale kurňa.. to je ještě dloooouhá cesta 😒

iva.4
11. okt 2009

Neboj to zvladnem. Dezyre kokala jsem do tveho albumu ty jsi byla na potvrzeni krve od posledni MS paty tyden ze jo??

dezyre
11. okt 2009

JJ... pátý.. a potom ještě jednou..

michalag
autor
11. okt 2009

Ahojte, to ma veeeelmi mrzi 😢 😢 😢 ☹

michalag
autor
11. okt 2009

myslela som stanku ☹ 😢

terkajesterka
11. okt 2009

dobré skoropoledne 😀 doufám, že se máte všechny dobře 😉 já zrovna vařím obídek a vysadila jsem Juráška na nočník - takže minuta klid 😀 😀 😀 sakryš, zakřikla jsem to 🙂

Hluboký kočár mám Inglesina magnum a golfky Peg Perego Atlantico, s obojím jsem byla max. spokojená. Jo a u rodičů mám Quinny, ten byl taky bezva. Jen musím vyřešit, jak budu přepravovat jirku a mimi najednou, asi koupím nějaký skejtík.

dezyre
11. okt 2009

Tak já jdu taky už vařit.. teda jsem KO.. a co holky vaříte? .. Já budu smažit kapra, bramborovou kaši a kulajdu.. 😉

iva.4
11. okt 2009

My mame dneska kureci polevku s nudlickami a k tomu kure na citrone a bramborem a salatek, tak snad to bude chutnat delam to poprve (jako to kure) 😀

dezyre
11. okt 2009

Já zase dělám poprvé kulajdu 😀

andelka
11. okt 2009

Zdravím všechny při neděli. koukám, že jsem tu nějak dlouho nebyla, tak vás dočtu až bude trochu čas.
Jinak jsem si uvědomila, že jsem se v tom rozmezí kdy se dělá UTZ na screening sekla, mělo by to být cca od 11 do 13tt s určitým přesahem. Já sama jdu v 10tt+6, takže těsně před začátkem 12tt. minule jsem napsala 11+6, což je blbost, nějak jsem si to špatně spočetla. 😅

iva: Já jsem dostala průkazku po prohlídce na začátku 10tt, jak bylo vidět srdíčko. 🙂

andelka
11. okt 2009

zase kecám - na začátku 9tt, v 8+0 😅

iva.4
11. okt 2009

Dekuji za infa ja bych ji rada dostala v to utery tak snad budu mit stesti. 🙂

Kulajdu tu jsem dlouho nedelala ale to moje kure to mam z tech babicovych dobrot co hrajou v televizi tak me to zaujalo uvidime jeste se to pece potom vam reknu jake to bylo pripadne napisu i receptik treba to taky zkusite. Ryby ty my jime snad porad pritel je rybar tak mam plny mrazak kapru a cejnu a stik ...... 😀

anarida
11. okt 2009

Ahojte 🙂 Ako sa máte čo nové?My sme boli v nemocke Emkami spadla z postieľky na štastie je O.K boli sme len na pozorovaní.

dezyre
11. okt 2009

Ivi.. já dělala kromě kulajdy, která je pro manžela (on má rád smetanový polívky) i bramboračku pro sebe a zkoušela jsem taky jeden recept na ni z babicových dobrot.... a můžu říct, že je fakt vynikající..
No i my máme ryby docela často, protože můj tatík je rybář.. ale já teda cejny zbožňuju.. hned po kaprovi... jsem ujetá na kapry :D

Any .. tak hlavně, že je vše OK.. a jak se jí podařilo spadnout?

pompila
11. okt 2009

Dezy: moc moc děkuji nejen za odkaz, recept taky přivítám a abych doplnila vaši obědovou debatu, tak já sice vařim, ale mám manžela kuchaře(taky podle toho vypadám), tak se střídáme. Jinak taky chodí občas na ryby a jeho otec dost, ale moc ji nedáváme, máme rádi pangase, taková klasika, takže přes ryby gurmáni moc nejsme. Jinak je mi už 30, ale ty vypadáš mladunce. Hodím jsem nějaké foto.Jinak jsem moc ráda, že spácháme dýchánek, manžela mám taky přes net, tak věřím, že to bude fajn, už se těším. Jinak všem drřím pěstičky na kontrolách a Dezy na tebe si obzlášť vzpomenu jdu taky ve čtvrtek v 9:30 poprvé do poradny. to jsi dobrá, že jsi vydržela, já se taky chtěla koukat na ten film, ale nějak to ted nedávám a vytuhla jsem už u fotbalu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre