Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
30. mar 2010

Ady ale v kabelce ti ta vložka nepomůže 😀 😀 😀 😀 Popravdě nosím intimku už pořád, ale nedokážu si představit, že by to chytlo jen čtvrtinu zátky, kterou měla ta holčina...

nikkka
30. mar 2010

tak ale zase ta kamoska je velka zena...tak mozno preto mala toho tak moc..

dezyre
30. mar 2010

😀 😀 😀 😀 nikky to je krásný.. velká žena 😀 😀 😀

lucik...
30. mar 2010

doli tak to já ti neporadím ☹

antynka1
30. mar 2010

Nikka 😀 😀 😀

doli1
30. mar 2010

niky to bylo pěkně řečený.já bych spíš nechtěla nárazoví odtok vody někde na veřejností. 😅

nikkka
30. mar 2010

ja vobec nechcem aby ma ten porod chytil na verejnosti..chcem aby to bolo cez vikend alebo niekedy vecer ked bude moj manzel doma..

lucik...
30. mar 2010

no taky bych nejradši aby mě to chytlo když bude manžel doma..

dezyre
30. mar 2010

Holky, ale tak já si myslím, že ten porod až takovej fofr asi není, že bysme byli třeba v obchodě a najednou nás chytla křeč, my zařvali a manžel nás musel rodit v autě 😀 😀 Kdysi jsem si to tak představovala, ale teď si spíš myslím, že to snad půjde pomale a já se na to budu moct nějak připravit. Třeba znám případy, kdy holky měli pravidelné bolesti a stihli se ještě vykoupat, oholit, vyfoukat vlasy a dokonce i namalovat 😀 😀 😀 a pa teprve jeli...

aaadus
30. mar 2010

Si nedovedu představit, že mi prdne voda někde na nákupu a jak budu volat manželovi prosím tě přijeď pro mě, praskla mi voda 😀

kely
30. mar 2010

Tak jsem si ted dvě hodky zaposlíčkovala, teda není to že dnes je uplněk... teda až večer, ale něco musí být ve vzduchu.
Doli já bych si k doktorovi zašla. TO fakt vypadá na zátku. Mě u malé odešla nadvakrát ale bylo tam trošku krve, a rodila jsem až asi za 14 dní, každý to má jinak, že.
Teda máte mladé rodiče, já mám jen mamču a ta bude mít letos 64, a tohle bude její třetí vnučka, má to 18, 3, a ted ta nejmenší, a babi je to skvělá vůbec nevypadá na to kolik jí je. Je hodně aktivní tak doufám, že jí to vydrží hodně dlouho. Tchánovci mají 57 a 60 ale ty už jsou trošku pohodlnější ale jsou hodní 😀 a mají jen jednu vnučku naši malou. Švagrová asi nikdy mít miminko nebude je hodně nemocná.
Nikka 😀
Já bych prosím chtěla porod na víkend , když budu s manželem 😀 a ne že mu budu volat a astrachovat se jestli to stihne. Ale ono asi to bude uplně jinak 😀

nikkka
30. mar 2010

podla mna urcite budeme mat cas aj na sprchu atd...
ale zase poznam pripad, ze manzel musel zastavit auto a zacat rodit..ale my co sme prvorodicky tak asi to tak rychlo nebude..

kely
30. mar 2010

Já se ted bavila s kamaradkou a ta to doma vydržela dost dlouho a přijela do porodky byla otevřená na 9cm a do hodky odrozeno, to bych taky fakt takto brala.

lucik...
30. mar 2010

dezy taky znám spoustu holek co je to chytlo a ještě všechno stihli 😀 Jedna říkala že se osprchovala, oholila a ještě si pustila na DVD film protože se jí ještě nechtělo jet 😀

doli1
30. mar 2010

dezyre času je fakt hodně ale odtok plodovky je taky hodně 😀 kontra můžou začít až za dlouho jen tohle by se nemuselo stat na veřejnosti.mě třeba když chytne poslíček před holkama tak už to poznají je to nepřijemné a pak rychle vysvětluji že to byla jen náhoda další už nepřijde a vše je v pohodě 😀 😀

dezyre
30. mar 2010

Tak já mám obrovskou výhodu, že máme domeček v areálu manželovi firmy, takže na něj huknu z okna a jedeme 😀 😀 😀 ... Ale co mi chce drahoušek udělat, prý za měsíc potřebuje odvezt materiál do Německa, což je cesta na dva dny pro dva šoféry ... tak jsem se tomu jen zasmála a oznámila mu, že bych byla ráda, kdyby v dubnu už nikam nejezdil 😀 😀 😀 naštěstí to pochopil..

lucik...
30. mar 2010

holky a není hlenová zátka jako hlen a ne jako voda..?

nikkka
30. mar 2010

tak ja sa s vami pre dnesok lucim - idem vynimocne skor z prace domov..ani neviem cobudem tak skoro robit doma..

lucik...
30. mar 2010

nikky a co teprve až budeš na mateřský 😀

dezyre
30. mar 2010

Jo jo tak toho se taky bojím, že mě poteče voda i nohavicema někde venku... možná si to tak nepřipouštím, proto, protože všechny kamarádky co rodily, tak ani jedné nepraskla voda sama, ale propíchávali jim ju až v nemocnici 😅

aaadus
30. mar 2010

lucik taky bych chtěla zůstat s takovu chladnou hlavou a pustit si DVD 😀
kely jooo to bude fakt tím úplňkem. I PA na kurzu říkala, že během úplňku je více porodů.

Jsem si udělala jahodový koktejl, mňam. Nejraději bych si šla lehnout, ale to by se mi nechtělo spát večer.

doli1
30. mar 2010

dvě kámošky sotva dojížděli a hned rodili.jinak měli spousty času.jedna zas byla hodně dlouho doma a přijela do porodky a jen 2cm tak stoho byla neštastná za to pak to šlo rychle.každý to má jiný

dezyre
30. mar 2010

Luci, tak já si to ani nedokážu představit jakej hlen ze mě vyteče.. třeba kdysi jsem četla, že někomu odchází hlen i při ovulaci nebo něčem takovým, a to já u sebe nikdy nepozorovala... tak jsem zvědavá jak to bude vypadat...

dezyre
30. mar 2010

Holky já jsem tak zvědavá na ten svůj porod.. normálně bych se chtěla pozorovat od někud 😀 😀 😀

lucik...
30. mar 2010

No tak snad všechny vydržíme aspoń do příštího úplňku 😀 😀 😀 Ale adelka a zdenka by dnes mohli 😵 😵 😵

aaadus ona říkala že to měla rozkoukaný no.. 😀 😀 Pak teda jeli ale malá se stejně narodila až za hoooooooodně dlouho 🙄 Byla KP a pak se jí i kontra zastavili tak už šla málem na císař a v tom se to zase rozjelo.. No komplikovaný to holka měla

doli1
30. mar 2010

lucik jj zádka je hlen jak sopel 😅 bych to přirovnala.normálně mám jen vodu ale když vyjde to co myslim že je zádka tak jsou to kusy hlenu ne vody.

aaadus
30. mar 2010

dezy vidíš to, na to bych si ani nevzpoměla - hlen při ovulaci. Ten jsem měla a kupodivu jsem ho i poznala. Se nech natočit na video když se chceš vidět odněkud 😀

lucik...
30. mar 2010

dezy no to já taky nevim jak to vypadá, ale určitě to není jen voda, musí to mít aspoň "konzistenci" hlenu ne 😀

kely
30. mar 2010

On to má fakt každý jiný, pamatuji si kamošku, že té to ruplo doma a mále vytopila sousedy 😀 kolik měla vody a než dojela do porodky měla asi 3 ručníky mokrý, a jedné té to zase šlo postupně a ani to nepoznala. Mě ji rupali až v porodce. Ono se budeme muset nechat překvapit, ale určo to bude rychlé, bezbolestné prostě ukázkové 😉 😀

zdenkapo
30. mar 2010

tak mě teda při Tpomáškovi hlenová zátka nevyšla... voda mi sama taky nepraskla teď to taky nehrozí,takže já čekám jen na kontrakce....

když jsem před MD pracovala na úřadě,tak tam kamarádka přišla do kanclu za manžou- byl u nás velitel městské policie a praskla jí tam přede všema voda a že toho teda bylo po celé podlaze a to bylo měsíc před termínem,takže člověk nikdy neví...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre