Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
6. apr 2010

Gratulace všem k poradnám 😉

vladka:pěkný pupík 🙂

S tím oblečením z porodky jsem teda taky zvědavá...myslím,že květen už bude ale tepleji, takže to ještě jednou proberu a uvidíme, co nachystáme..Jinak mám vyžehlené soupravičky body + dupačky + čepičky + kabátek+overálek a zavin.deku do autosedačky...kdžy tak budem odvrstvovat 🙂

lucik...
6. apr 2010

mishah já doufám že bude v květnu už teplo 😉 Já mám nachystané bodyčko s dlouhým rukávem, ponožky, fleesové tepláčky, fleesovou mikinu a čepičku... Pak malou ještě zabalím do deky.. Myslím že to bude stačit, bude to jen pár minutek z nemocnice do vyhřátého auta a pak z auta domů

aaadus
6. apr 2010

Já mám pro malého nachystaný buď komplet tričko s dlouhým rukávem, zateplé kalhoty a kabátek, ponožky a čepičku nebo body s dlouhým rukávem, kabátek, tepláčky, čepičku a ponožky. A hrubou deku nebo zavinku. No prostě manžel doveze všechno a uvidí se podle situace. Jsem se zrovna včera bavili, že chudák malý, než ho obleču, než se nám ho podaří nějak zapnout do autosedačky - to nás za tu dobu bude nenávidět 😅

zdenkapo
6. apr 2010

já mám nachystáno body dlouhý rukáv,dupačky,kabátek,ponožky,capáčky,čepičku jarní i zimní dle počasí...případně ještě bundu a kalhoty na to a tu letní verzi Emitex zavinky do sedačky... záleží jak bude.. máme v autě těploměr,tak mi manža řekne až pro nás přijde...

bibi13
6. apr 2010

no ja mám body s dlhým rukavom, dupačky, kabatik, čapičky (jednu teplu jednu tenku), overal teplučky, deku a ešte aj pančušky..

no práve som dokončila postielku.. už je pripravená, len treba preniesť ku mne do postele... 😀

andelka
6. apr 2010

lucik: Gratuluju k negativnímu streptokokovi 🙂
zuzana: To je super, že se malej otočil 🙂

U mě taky všechno OK, výsledky streptokoka budou příští týden, váhový odhad je 2 300g, prej v normě.
A na příští poradnu jdu za týden a už bude i monitor, tak na to jsem zvědavá 🙂

blanka.k
6. apr 2010

Tak teď sháním nějakou kosmetičku, co by mě namalovala na focení s bříškem, ale když si to tak dávám dohromady, že mám na sobě desítky beďarů, vyrážku pod brýlema, kruhy pod očima, celkově nateklý ksicht, 3 brady (a kdo ví, jeslti další ještě nevyroste 😀 ),... tak přemýšlím, jestli spíš nepotřebuju nějakého filmového maskéra, aby mi namaloval úplně nový obličej 😀 Nebo si rovnou nechat udělat masku jak od holyvůůůdských profíků 😀

antynka1
6. apr 2010

Blani - tak to jsme na to stejně 🙂
Psala jsem Doli, jestli už něco nového, ale zatím se neozvala, tak musíme počkat. A psala jsem jí, že jí držíte palečky 🙂

matpaj
6. apr 2010

Ahojte...... 🙂
Dlho som tu nebola....a citam a citam....a mame prve babetka.....vcera vecer som to precitala, tak GRATULUJEM Adelke, vsetkym prajem vela sil, potrebujeme ich stale viac ......
Tak ste ma nakopli, dala som prat prvu varku oblecka a dolkupim posledne potrebne veci.....ale tasku do porodky......mam z nej respekt az mi kruti v zaludkuked si pomyslim, ze sa mam zbalit.....KTO ESTE NIE JE ZBALENY DO PORODKY?priznajte.... 😒

antynka1
6. apr 2010

Matpaj - já se klidně přiznám, ještě nemám sbaleno, ale už jsem začala pracovat na hromadění budoucích věcí do tašky na jedno místo 😀

aaadus
6. apr 2010

blani kosmetička dokáže zázraky a retuš ještě víc 😉 Ale to ty víš sama nejlíp. Já se teda líčila sama, ale i tak jsem říkala fotografce, ať mě nějak přikrášlí 😀

andelka
6. apr 2010

matpaj: Já se přiznávám 😀 mám udělaný jen seznam, visí na nástěnce. Ale věci jsou ve skříních, v igelitkách, v bednách a některé věci ještě ani nevedu - třeba omyvatelné papuče nebo kopii oddacího listu 😅

janulka04
6. apr 2010

matpaj, ja este sbalene nemam a priznam sa bez mucenia...dokonca ani nakupene vsetko do porodnice...iba dve materske podprsenky a hotovo... 😀
a prat budem az cez vikend prvu varku a druha je este na Slovensku, muz mi pre to ide az okolo 20.4., ja mam cas 😀

matpaj
6. apr 2010

aj ja mam nahromadene....a teraz snorim po suflikoch a skriniach, ze kde som tie veci len ulozila.....ja sa chystam zajtra do lekarne nakupit pre seba a babo.....nechce sa niekomu napisat zoznam nutnych veci ktore odtial potrebujem....?prosiiiim.....

inak vlozila somdo mojho albumu FOTO mojho BRUSKA.....konecne.... 😅 kuknite.......

martina71
6. apr 2010

blani 😀 😀 😀 tak to jsem resila pred cca 3tydny. Bylo mi poradeno, at necekam do konce, ale nejlepe kolem toho 32-33 tydne. Myslim ze to vyslo na stejno, protoze vypadam jak vorvan. Nastesti mame kamarada fotografa a dostal nakazano, ze mi musi ubrat druhou a treti bradu, celulitidu na stehnech a udelat svezi makeup....vzhledem k tomu, ze jsou to jiz 3 tydny a fotky zatim nikde, tak to asi nebyl uplne jednoduchy ukol 😀 😀 😀

matpaj
6. apr 2010

no..... janul, viem ze 34tt je este cas....relativne.....stat sa moze vselico....ked mi predvcerom stvrdlo brucho a nedokazala som 2 hod ani chodit, tak mi to nebolo jedno....neviem si predstavit, ze by som ostala v nemocnici.... 😒

martina71
6. apr 2010

Luciku, gratuluji k dobrym zpravam. Koupila jsi si to zkoumadlo, nebo Ti ho mam koupit? Zitra jedu na kontrolu, tak neni problem... 😉

yanika
6. apr 2010

Ahojte, tiez sa hlasim po poradni, vsetko v pohode, zajtra prvy krat na monitor a zaroven stretko s mojim porodnikom, tak som zvedava..
Matpaj ja som si dala zavazok zbalit tasku dnes, dokonca som si bola dokupit este par veci v lekarni....
Moj prirastok na vahe je tiez jeden z tych vyssich🙂 z povodnych 63kg mam 83kg hihi.. A to za tyzden isli tie tri kilecka hore, sviatky su sviatky a uz som dost unavena, takze cim dalej tym menej pohybu, ani cvicit uz nevladzem chodit, max sa trosku pohojdat na lopte...
Ja chcem do porodu stihnut tiez este kozmetiku, depilaciu a pedikuru 🙂

doli1
6. apr 2010

ahojky
jsem doma.zítra nastupuji až do porodu do nemocnice.malá má byt 36tt a je 32tt.kdy bude porod rozhodnou zítřejší výsledky.podle ultrazvuku se mi křivka placenty zdála dobrá a dr se nevyjadřoval čim to je až podle testů.budou taky rozhodovat jestli budu jen na rizikovim nebo na JIP.podle odhadů máme kolem 2 kg takže v tomto by to mělo byt dobrý.něco víc budu vědět až zítra.

michalag
autor
6. apr 2010

Ahojte
vsetkym dobrym spravam z poradni sa tesim 🙂 🙂 🙂

doli, drzte sa!!!!!!!

jojkaa vitaj medzi nami 🙂 🙂 🙂 😉

ja mam tasku zbalenu zhruba od ukonceneho 36tt a som rada lebo teraz som strasne leniva len mi treba este pozehlit vecicky pre malu a este aj poprat, len mi to nema kto doniest od maminy 😅

bibi13
6. apr 2010

jeho doli, to mi je luuuto.. ale to zvladnete.. držím palce..

matpaj
6. apr 2010

yanika, tak to som kludnejsia, ked ty nie si zbalena v 37tt..........aj tvoj vahovy prirastok je mi velmi sympaticky 😀 aj ja uz mam 18 kil navyse......ale som o 3 tyzdne mej tehu ako ty.........tak nieco este uzberam..... 😀

michalag
autor
6. apr 2010

baby blba otazka, ale ja som to este nemala ako viem ze ide o zapchu, alebo o zastavenie vetrov????

aaadus
6. apr 2010

doli to mě mrzí ☹ A to je možné, že tam je rozdíl 4 týdny ve stáří? To je přece nějak moc...

antynka1
6. apr 2010

Doli, tak ti budu zítra držet palce a napiš. A ty 4 týdny také nechápu, nezměřily to blbě?

lucik...
6. apr 2010

Doli to mě mrzí, držte se..

Aaadus to je asi tou špatně prospívající placentou ne.. Že to miminko nezásobuje tak jak by měla ☹

michalag
autor
6. apr 2010

baby niekedy sa to stava aj jedna babenka mala problemy s vyzivovanim malickej, malicka jej moc nerastla a bola mensia o 3-4tt (ak si dobre pamatam), potom jej urobili CS a malicka je zdrava, len si trosku musela pobudnut v inkubatore

m.c.
6. apr 2010

Doli, tak dej hlavně vědět jak dopadneš v porodnici! Přeju ať to zvládnete!!!! Taky je možný že se sekli ve výsledcích, 4 týdny rozdíl je hodně.

No já na kontrole v porovnání s tebou docela dobrý, monitor OK, streptokoka nemám, akorát se mimčo nepřetočilo, naopak se pootočilo ještě blbějš, má dole ne zadek ale nožičky, takže Dr. říkal že je to úplně jasnej císař. Nedává mi naději že se otočí, ale samozřejmě zázrak se stát může 😝 😀 . Takže u Dr. jsem byla naposledy, v pátek mám jít sepsat porodopis a rovnou se objednat napříští týden na kontrolu do nemocnice a asi mi rovnou naplánují toho císaře 😒 .

janulka04
6. apr 2010

matpaj...ved ja zase akoze nieco mam, len nejako sa mi do nicoho nechce....este ma nechyta hniezdiaci syndrom...
doli, dufam, ze zajtra budu vysledky v poriadku 😉

aaadus
6. apr 2010

m.c. no to taky dobré i špatné zprávy. Ale zase na druhou stranu budeš přesně vědět kdy se prcek narodí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre