Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
12. apr 2010

Klary, bude se vam urcite krasne byvat, krasny, ty vestavene skrine drevene na chodbe uz tam pani mela? Moc hezke, i kuchynka, my mame takovej styl v obyvaku 🙂
A s temi rozmery nemej strach, treba to priste bude zase jinak ;)

michalag
autor
12. apr 2010

klarka, ja tymto odhadom uz neverim, takze sa nedes 😉

medan29
12. apr 2010

ahojka, tak jsem doma od lékaře, vysvětlil mi toho streptokoka, a hlavička je už v pořádku, před 14dny byla větší než měla být, váhu ted nevím, ale byla jsem i na to natáčení srdíčka a taky ok, jen malá to nemusí tak docela dost kopala

xxx.klarka
12. apr 2010

babara, děkuju, mě se to taky líbí 😵 Ty vestavěný skříne tady jsou už déle, ještě když tady bydlel přítele bratránek. Mě se tahle kuchyň líbila nejvíce a takový styl se mi taky líbí. 🙂
Uvidíme. Jako nevadilo by mi rodit dříve. Třeba už v tom 37-38. 🙂

antynka1
12. apr 2010

Holky to si poslechnte, to je drsný ta neochota...

http://www.novinky.cz/krimi/197292-lekarka-v-ne...

aaadus
12. apr 2010

klarka my jsme taky měli v 35tt 2600g a dr říkala, že to tomu týdnu odpovídá 😉

antynka1
12. apr 2010

Klárko - jsou to jen odhady, takže buď v klidu 🙂

xxx.klarka
12. apr 2010

A holky viděli jste včera jak ta novopečená mamina umřela na tu otravu krve nebo co to měla? ☹ Chudák, muž zůstal se 2 dětma sám. A ta jeho mamka jak držela toho malého drobečka a brečela. Mi bylo úplně ouvej z toho. Chudáci.

xxx.klarka
12. apr 2010

Jasan, jsem v klidu. 🙂 Jen nechci nějákýho obříka. 🙂

aaadus
12. apr 2010

antyn to je hrozné 😠 Třeba tam někoho pošleme, fakt síla

zuzana39
12. apr 2010

ahojte,som spať,dnes som spravila útok na HM a neodolala som 🙂 kúpila som našej žabke niečo zo žabkou a rozhodla som sa,že ho v tom zoberiem domov 🙂 a potom niečo na krstiny,alebo dáku svadbu 😀 adelka,Lukáško je nááááádherný 🙂

aaadus
12. apr 2010

klarko to jsem naštěstí neviděla

aaadus
12. apr 2010

zuzana ta teplákovka je úžasná 😵

zuzana39
12. apr 2010

aaadus -dakujem,hned som sa do toho zamilovala,malého volám od začiatku žabka,tak som sa potešila ked mi to mm ukázal,že hned s
om to musela mať 🙂

dezyre
12. apr 2010

Já si taky budu dávat malýho do občanky.. Už prý jen kvůli cestování je to lepší.. Dokonce i na Slovensko když bychom chtěli vyjet, tak musím mít malého v občance..

zuzana39
12. apr 2010

neviete mi povedať,v ktorom týždni sa berie ster na toho streptokoka?

michalag
autor
12. apr 2010

zuzi okolo 36tt

dezyre
12. apr 2010

Zuzi mě ho bral doktor na konci 36 tt 😉 Ale některým holkám i dříve..

zzuzullka
12. apr 2010

zuzi, tá súprava je zlatučká 🙂

babara
12. apr 2010

zuzka, tak v 35.-37.tt

nikkka
12. apr 2010

u nas na slovensku sa to neda zapisat tusim do obcianskeho, alebo da? ked teraz mame tie pidi karticky akoze obciansky...
ozaj a co treba vybavovat po narodeni dietata?

antynka1
12. apr 2010

Zuzi - krásný. Já už mám s oblečkama totálně vystaráno - švagrová mi poslala tři krabice nádherných pidi věciček 🙂 Takže už se nesmím nechat nikde zlákat - to bychom neunosily 🙂

dezyre
12. apr 2010

Nikky to ti určitě řeknou vše po porodu, co všechno si budeš muset vyřídit. U nás v porodce dávají takovej časopis, kde je to vše napsané .. tak spoléhám na to, protože to taky vůbec nevím 😀

zuzana39
12. apr 2010

dakujem,som sa zlakla,že som niečo zmeškala. mám s toho strach,lebo pri malom som ho mala a nestihla sa mi podať infúzka a preniesla som to na malého ☹ zajtra idem do poradne,tak sa na to spýtam

pepibubu
12. apr 2010

mně bude asi brát stěr na strepto dneska....

majovky2010
12. apr 2010

zuzka, ta supravicka so zabkou je krasna 🙂

aktaka
12. apr 2010

holky a ty stěry to bere ještě gyndr nebo až v porodnici? já jdu totiž v 37tt do první poradny v porodnici a do té doby už ke své dr asi nepůjdu

zuzana39
12. apr 2010

antynka to sa máš,ja nemám po kom dediť,takže sa chodím kochať po obchodoch 😀 a vždy si poviem,že už by stačilo,ale aj ked idem nakúpiť do tesca,vždy si poviem : do baby oddelenia ani nevkročím,ale ešte som to ani raz nesplnila 😀 ved to každá poznáte,že?

aktaka
12. apr 2010

já taky nemám po kom dědit, ale mně to nevadí, aspoň se můžu dostatečně realizovat v nákupech 😀

jinak, v tesku je akce 25% sleva na dětské oblečení. akorát nevím do kdy, my tam byli včera

dezyre
12. apr 2010

Akti měl by ti je vzít gyndr. Mě je vzal doktor minulý týden ve čtvrtek s tím, že mě vypsal žádanku na ten monitor do porodky a do té žádanky napsal, že stěry na .... (nějak to tam nazval odborně) odebrány. A tento čtvrtek mi dá výsledky a s těma půjdu do porodnice. A myslím si, že tento čtvrtek jdu ke svýmu gyndařovi naposledy. Holky přemýšlela jsem, když tam k němu půjdu jakoby před porodem naposledy, jestli bych mu něco neměla vzít a sestřičkám, jako kafe, nebo čokoládu nebo tak..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre