Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
15. apr 2010

Adus - to teda,...můžu říct, že kolikrát v autě když jedeme k rodičům M. říkám ať zpomalí (i když ostatní jedou rychleji), tak nechápe, že to není kvůli němu, ale že se bojím těch ostatních aut, je to sice státní silnice ,ale má jen 1 pruh, když vidím, jak nás předjíží ty v "bavorácích" a terénních autech , plná dvojitá čára, zatáčka, ... vždycky mám úplně mokrý ruce a dveře, jak se jich křečově držím.... fakt nerada jezdím po takovýchto silnicích, vždycky se modlím ať už jsme na těch okreskách kousek od rodičů....

xxx.klarka
15. apr 2010

Ta teplá voda nějak rozhýbala Natálku 😀 ted mi tu štouchá do boku.

aaadus
15. apr 2010

lucik jo, ale ožralý v takové krávě autu je hnus. Jsem minulý týden jela po dálnici a připadala jsem si tam, jako na závodní dráze. Někteří fakt měli strašně naspěch, hlavně ti s pražskýma SPZ (omlouvám se pražandám, nic proti nim nemám) 😠 A co si tak všímám, nejagresivnější řidiči jezdí v Audinách a BMW

aaadus
15. apr 2010

blani někteří řidiči jsou fakt hovada a myslí si, že jsou mistři světa. Já teda jezdím na ženskou myslím hodně dobře, rychlosti se nebojím, ale některé manévry ostatních jsou sprosté

blanka.k
15. apr 2010

Adus - my když jsem se stěhovali z Prahy do Brna, tak jsme si pučili pick-up a M., že prostě pojede kolem 120, auto moc nezná, a je půjčený, tak kdyby něco.... no , nakonec jsme jeli něco málo kolem 130 a div na nás netroubili, ať pohneme kostrou, si člověk připadal jak šnek na té dálnici 😅 Jinak pražáci a brňáci si nemají co vyčítat, jen mi přijde, že tu na sebe v Brně lidi víc troubí, v Praze mi to tak nepřišlo.... 😀 Ještě v minulé práci měl M. služební auto, takže pražskou SPZ a vždycky když někde blbě odbočil nebo se zařadil, tak říkal, že aspoň není poznat, že je brňák, že dělá ostudu pražákům, že stejně polovina pražských aut v Brně jsou Brňáci ve služebních autech 😀 😀 😀

dezyre
15. apr 2010

Moc moc gratulace Doli a maličké Eli 🙂

martina71
15. apr 2010

Aaadus jsem prazak a mam Audi A6 😀 😀 😀

aktaka
15. apr 2010

blani tak to jo, to už těch 42 chápu 🙂

aaadus, já mám 168cm. kolik ty?
ad vedro, prý při kojení je to ještě horší, takže mm asi umrzne, já pořád větrám 😀

aktaka
15. apr 2010

já si o pražácích řidičích myslím své a jsem pražák 😅 😀
ale venku mě zase dokáží vytočit sváteční jezdci, kvůli kterým riskují i lidi, co by jinak neriskovali

lucik...
15. apr 2010

aktaka tak to si na tom stejně jako já 🙂 Já mám jak kdy 168 - 170 🙂 a nyní 20kg navrh 😀 Takže 82 😀

blanka.k
15. apr 2010

Jé, teď jsem si vzpomněla, nám tu namontovali kousek od baráku novou značku.... asi bych ji pojmenovala Pozor, žáby! Musím někde vygooglovat, jak se jí správně říká, docela sranda na pohled.... 😀

aaadus
15. apr 2010

marti 😀
Já psala, že proti pražákům nic nemám, ale toho jsem si ten den všimla
aktaka 165cm, takže jsme na tom skoro stejně

aktaka
15. apr 2010

holky tak to se pak můžeme porovnávat, ale jeslti budete hubnout víc jak já, tak to mě jako neserte 😀 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

nejvíc budu hubnout já, musím se z mého kila dostat alespoň na 80 😀

aaadus
15. apr 2010

aktaka dědečci s kloboukem za volantem - to je mazec 😀 Nebo mě dokáží vytočit některé ženské za volantem (opět se omlouvám jestli jsem se do některé trefila), které jedou mimo obec 60. Manžel si ze mě vždycky dělá srandu, když v autě začnu hudrovat, že to je určitě baba, tak ju předjedeme a ono fakt 😀

aaadus
15. apr 2010

aktaka neboj, já si myslím, že u mě to nebude tak žhavé s tím hubnutím 😀 A ještě k tomu, když tu první dny budu mít mamku, která strašně dobře vaří a ještě lépe peče

martina71
15. apr 2010

aaadus ja vim 😀

klarko, tak to ja se asi necham nejak osekat 😀

martina71
15. apr 2010

No nejhorsi jsou za volantem cepicari, kloboukari a (nektere) 😀 blondyny hahaha

blanka.k
15. apr 2010

U nás na ulici stojí stejné auto jako máme my, denně okolo chodím a furt jsme záviděli, jak je čisté, disky se lesknou, ono je ještě ke všemu bílé. My je máme "jak prase", zacákaný od bláta až po prd.... po pár týdnech mi to bylo jasné, jednak furt stojí na stejném místě, vytahují jen tak 2x za měsíc a mají to nějací důchodci, jsem je asi 2x potkala kousek od baráku, jak jednou fakt krokem. A pak ho hned vyleští, vypucují a já se pak divím, že je mají furt jak nové 😅

xxx.klarka
15. apr 2010

martina, já nevím co s tím budu dělat, ale musí to dolu 😀!!!!!

Jináč já taky nesnáším když jezdí někdo přede mnou pomalu, né že bych jezdila rychle, těch 60 po obci a mimo někdy 90 někdy 130. Podle toho jak to tam znám. Ale více si s naší herkou netroufnu. 😀 Hlavně vím kde kolik si můžu dovolit a když si nejsem jistá tak radši spomalím. To můj chlap ne, ten si nikdy nepřizná že si není jistý. A to mě u něj tak štve, když jezdím s ním, tak jsem v křeči celou cestu 😠 Ale zase když mám řídit já a on sedí v autě, tak jsem nezvozní a dělám chyby. Vím že tam je a jsem naměkko, protože mi do toho furt remcá! 🤐

blanka.k
15. apr 2010

juuu, pohádka na CT2, jdu koukat, to mě snad nerozbrečí jak TV noviny, akční filmy a romantika 😀

aktaka
15. apr 2010

ještě k tomu řízení, co nesnáším, když se na mě ve vesnici lepí nějaký borec, div že mě neproblikává, že jedu padesát a musí mě nutně ještě v té obci předjet. pak vyjedeme ven a on se plouží 80. to fakt nepochopím. a už se mi to stalo několikrát 🙄

aaadus
15. apr 2010

martina já jsem blondýna 😀
klarko přesně, když jedu sama tak neudělám žádnou chybu, ale když mám řídit před manželem, tak dělám chyb jak nějaký začátečník 😀
Já teda jezdím po dálnici a to se hoooodně špatně těch 130 dodržuje, ale teď co jsem těhu si dávám pozor. A taky se přiznám, že mám strach z těch policejních Passatů, ty potkávám hodně často

martina71
15. apr 2010

Klarko, vzdyt Ti rikam osekat. 😀 Uz to mam domluvene s manzou. 😀 Az dokojim, necham si udelat generalku motoru i podvozku 😀

antynka1
15. apr 2010

Já co jsem vypozorovala - tedy neřídím jsem spolujezdec - ale dsot často jezdíme po D1 - tedy jezdily jsme 1x za čtrnáct dní. Tka nejhorší jsou ti manažeři ve služebních Octaviích a Superbech - viz to hovadu, co vytlačilo na D1 tu mazdu....

martina71
15. apr 2010

Aaadus 😀 proto to pisu s privlastkem ,,nektere´´... 😀 zlobim Te 😀

aaadus
15. apr 2010

aktaka přesně 😀 A ještě lepší, když je to borec s nějakou filckou a já ho pak zase předjedu. To mám pak takovou radost, že jsem to natřela chlapovi 😀

aaadus
15. apr 2010

marti já vím, sranda musí být 😀

aktaka
15. apr 2010

aaadus já to taky s tím hubnutím moc slavně nevidím, zvlášť pokud se budu cpát sladkým jak teď 😅

aktaka
15. apr 2010

jen by mě zajímalo, co si ostatní myslí o nás, super řidičkách 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre