Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
20. apr 2010

aaadus fotky kráááása 😉 moooc pěkný

simi.w
20. apr 2010

arcik, ricinový olej seženeš buď v lékárně, jestli ti ho prodají nebo v prodejnách se zdravou výživou nebo i na netu
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napoj-k-...

xxx.klarka
20. apr 2010

aaadus, fotky jsou moc pěkné, sluší vám to 😵

arcik
20. apr 2010

simi děkuju už jdu studovat....doufám že to zabere tak jak si všichnki myslej

arcik
20. apr 2010

no teda nevim nevim ..nijak moc superlativ na to teda neni....

lucik...
20. apr 2010

ahoj holky,tak jsem doma.
Zítra ráno kontrola v nemocnici a eventuelně hospitalizace 😔

mishah
20. apr 2010

Tak jsme zpět z nákupu matrace, už leží srolovaná ve sklepě, postel budem kupovat asi až po prázdninách 😉

marinka: to je síla..
..kde se dá sehnat ten ricinový olej?normálně v lékárně??Já teda doufám,že přenášet nebudu, i když už si říkám, že teda ten 9.měsíc je fakt záhul..ale po Lukáškovi přeci jen chci raději vydržet dýl..jak píše doli, opravdu není moc o co stát mít mimíse narozeného dříve.

adus:pěkné fotečky 😉 já ybch taky chtěla vědět, kolik mimís váží,ale dr dělá jen měření na UTZ (myslím,že posledně měřil hlavičku) a už mi neříkal váhový odhad..a ty prltoky ani nevím, jestli mi dělaly-no,zítra mám proadnu,tak to zjistím 😉

luciku: držím palečky, s tlakem jsem si taky užila, u Lukyho jsem byla hospitalizovaná-mezáleží to ale jen na tlaku,ale hlavně na té biochemce, jestli najdou bílkovinu nebo kyselinu močovou -mně to odebrali ejště po 2 dnech znovu a bylo to o něco málo vyšší a proto jsem musela zůstat v nemocnici..jinak po pár dnech to bylo víceméně stejné,takže by mě i pustili domů-akorát že mi tam rovnou rupla voda☹((Takže ymslím,že není pravidlem, aby si tě nechali 3 týdny do porodu 😉

arcik
20. apr 2010

Luci že ty jsi se stresovala a ten tlakáč jim tam bouchnul?

sonita
20. apr 2010

xxx.klarka-prosím ťa nehovor že druhé bábo nebudeš mať,počkaj však si to rozmyslíš.Drúhe som velmi chcela skôr nie po 11 rokoch lenže skrz operácie mi to len teraz dovolili a nikdo v okolí mi ani neveril že som tehotná len ked som ukázala tehotenský preukaz.Uvidíš budeš túžiť po bábätku

arcik
20. apr 2010

no Luci tak co ti teda řekli?hospitalizacde jen kvůli tlaku?kolik byl?

lucik...
20. apr 2010

mishah no na biochemce jim vyšla právě zvýšená kyselina močová a leukocyty.
Arci nebouchnul, ale málem jo 😀

lucik...
20. apr 2010

arci první tlak 160/110 na tom elktrickym a na tom starym barometru 140/90... Pak mě poslali na odběry a za dvě hodiny sem jela pro výsledky a na přeměření. Tlak 150/100 a zvýšené leukocyty a kyselina močová. Takže zítra ráno kontrola tlaku a CTG a když bude tlak špatný tak hospitalizace. Říkala že by mi ho měřili každý dvě hodiny a buď by byl normál tak bych šla domu a když ne, tak by mi to při pozitivním nálezu někdy vyvolali

sonita
20. apr 2010

tehulky a mamičky ja ešte nemám vybraté meno ☹ 😅 ani zbalená nie som 😲 ani požehlené nemám 😝 všetko 😔 🙄 ani veci kúpené do nemocnice sebe ani malému 😅 ale už kočík mám komplet aj s autosedačkou dnes dorazila autosedačka 😀 😀 😀

arcik
20. apr 2010

no Luci tak snad to bude v pořádku.....teda musí bejt.... 😒

zato já asi budu přenášet dokud malej nebude moct rovnou do školky

lucik...
20. apr 2010

arci no buď to bude v pořádku a za pár dní mě pustí a nebo to třeba za týden vyvolají

zdenkapo
20. apr 2010

Adus
jj,hlavně aby byla v pořádku miminka a mi taky...
a ten váhový přírustek je zcela v pohodě,vždyť to je asi 230g týdně a to je akorát.... taky asi půjdu na vyvolání,nedá se nic dělat...

Arcik,ale copak? ještě včera si nechtěla rodit.... počkej až se KLárka uzdraví... TOmášek měl taky rýmu minulý týden jak jsem byla v nemocnici,tak jsem taky chtěla domu....

Mishu
to bys viděla snad i slyšela,jestli ti dělá Doppler- je to taková křivka a takový zvuk,jakoby když pumpuje srdce... jestli to tvůj dr. má. někteří na to posílají do porodky,moje gyn.to taky nemá dlouho

Nápoj
holky a umíte si představit,že ten nápoj zabere a z vás pak potáhne alkohol a budou vám chtít dát třeba léky a ATB a to asi ovlivňuje ne?

aaadus
20. apr 2010

děkuji za pochvalu fotek, to jediné mi dneska fakt zvedlo náladu.
ricinový olej - v lékárně ho jen tak neprodají, ale já koupím na józe u PA, ta ho prodává bez problému 😉
lucik snad to nebude tak žhavé, snaž se zůstat v klidu i když to je asi těžké když ti hrozí hospitalizací

aaadus
20. apr 2010

zdeni do toho nápoje ten alkohol nemusíš dávat, stačí ten olej a džus 😉 Já si tam panáka asi nedám, protože mě teď stačí malé pivo a jsem namol 😀

antynka1
20. apr 2010

On je hlavně problém sehnat ten riciňák - možná vám ho nebudou chtít prodat 😀 Jakmile vytuší že ho chcete použít pro sebe, tak vám ho zaručeně neprodají 😉

xxx.klarka
20. apr 2010

sonita, ale to jsi špatně pochopila 🙂 Já druhé určitě chci. Jen jsi si to přečetla zle, mě psala mili že u druhého je porod rychlejší, tak jsem napsala, že to moje druhé není, že čekáme první 🙂

lucik, tak snad to bude dobré, aby si Tě tam nenechali.

antynka1
20. apr 2010

Adus - krásné fotky 🙂

lucik...
20. apr 2010

aaadus tak já už jsem relativně v klidu.. Stejně s tím nic neudělám a hlavně aby byla malá v pořádku, i za tu cenu že si dlouho poležim... Ale 3 týdny už nejsou tak hrozný jako třeba 2 měsíce... A myslim že když by mi neklesl tak to stejnak vyvolaj

arcik
20. apr 2010

holky to je moje tlamičká právě teď normálně tu z ní uchcávám

zdenkapo
20. apr 2010

Adus
aha,já myslela právě,že na základě té kombinace to funguje,ale já už to zkoušet nebudu,v pondělí nejdéle nastupuju,tak už mě to netrápí...

Lucik
tak snad to bude ok... a tlakoměr doma nemáš?

arcik
20. apr 2010

Zdeni to já jen tak preventivně abych nepřenášela,rodit hned nemusim já chci májovčátko ne dubňátko

Luci tak snad to dopadne nejlíp jak v dané situaci půjde 😉

lucik...
20. apr 2010

zdeni mám

zdenkapo
20. apr 2010

Arcik
aha,tak preventivně....

Lucik
a co... doma je to v pořádku?

lucik...
20. apr 2010

zdeni no neni to tak horké jako u doktorky, ale taky většinou kolem 135/85 nebo 140/90

arcik
20. apr 2010

Zdeni tak tak..přenášet se mi fakt nechce...

holky jsem se ani nepochlubila že mi zítra dojde kočárek na chatu ale jakej...ha v 90 ho měla moje ségra jako miminko je to moje srdcovka...se tak těšim...je sice bledě růžovej ale na chatu to neva...

aaadus
20. apr 2010

zdeni ne, funguje to i bez panáka. PA si ten koktejl míchala v porodce 😀 odtekla jí voda a kontra nikde, tak si ho dala a za 2 hoďky měla kontrakce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre