Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

skretik
3. dec 2009

Klarko ja opravdu nejsem nervozni 😅 , jen jsem se tak zminila 😅. Ale dekuji za podporu. Naopak si mimiska moc uzivam, myslim, ze se ma dobre a ze si z maminky bere vanocni a dobrou naladu,tak doufam, ze nam na velkem UTZ da darecek a ukaze nam, co skryva mezi nozickama 😀. Jsem na to moc zvedava, mam tuseni na kluka,ale kdo vi...je to jen takovy instink, ktery muze byt mylny 😝...uvidime.

Lucik hezke odpoledne, ja uz to tu taky balim-juchuuu, ten vikend se krasne blizi ;o) a vanoce se blizi,to je parada :o))). Uz se tesim...

klaarka22
3. dec 2009

Skretik já to myslela dobře...jde z vás fakt strašně moc negativ....když budete pozitivní budete bez stresu...všechno dobře dopadne...uvidíš...
musíš ýt v pohodě hlavně psych.páč to dělá hodně... 😉
vidiš já měla tucha na holku a ejhle je to klučina nooo....

skretik
3. dec 2009

Ja vim Klarko, ze to myslis dobre, me to doma pritel rika porad, proto mu ani nerikam, ze se trochu bojim, aby vse bylo ok, ale na druhou stranu si rikam a proc by nemelo byt,vid 😉 ?! Ja myslim, ze nas ti doktori zbytecne stresuji... Ale ja opravdu ve stresu nejsem, vubec... Jen obcas ten cervicek pochybnosti vykoukne,ale hned ho zahanim 😀 ...

No vidis, tak to se muzu tesit na holcicku 😀

klaarka22
3. dec 2009

Skretik , taky jsem si timhle prošla jako prvorodička a jak se ukázalo tak naprosto uytečně,mám krásnou zdravou dcerku a proto u tohoto druhého těhu jsem neprosto v pohodě...vim že se mi to kecá ale rady od těch který to už maj za sebou jsem neměla takže mi nic než nervy nezbylo.....

jen pro příklad dneska jsem byla u gyndr a ta mi teda řekla že moje testy jsou negativní a ať se z toho raduju protože jsem byla jedna z mála za tento týden kdo měl to štěstí ......no bylo mi smutno ale zase si řikám že tyhle triple testy jsou dost na chuja... 😒
a taky si myslim že pokud ty naše uzlíky nebudeme držet v náručí se budeme bát,ale mlžu tě uklidnit ,že jakmile ho v náručí budeš mít tvůj strach se zmnohonásobí 😉

ivka1603
3. dec 2009

baby, ja dufam, ze to bude chlap ako hora, lebo mam uz doma dve baby a staci mi to...ani ony dve uz nechcu sestru, ale brata, ktoreho budu rozmaznavat 😀 9.12. idem na ultrazvuk a Dr. mi slubila, ze sa uz bude dat zistit, ci to bude naozaj chlapcek...teda ak bude dobre otoceny 😕

ivka1603
3. dec 2009

klaarka, mas absolutne pravdu....ten strach bude omnoho vacsi, a kazdu noc bude mamina sledovat, ci to jej dieta dycha a bat sa, ci sa malemu nieco nestalo, ked nahodou spadne, atd....a ci spravne pribera, atd....

zdenkapo
3. dec 2009

vítám nováčky 😉

Luci gratulace

DOLI tak meningokok právě je prý dobré očkovat,jak už jsem psala dr. nám nedoporučila pneumokoka- to je právě těch víc druhů,takže máme meningokok a 2 dávky žloutenky A a to je tak jak píšeš přes 1000Kč každá vakcína.... JINAK HEXA VAKCÍNA JE POVINNÁ A TEDY ZDARMA- je to tak asi od roku 2007,protože švagrová rodila 2006 a ta si hexu připlácela

holky jinak už mám zmatek s těma poplatkama- platí matka a dítě v porodnici nebo to zrušili? vim,že tenkrát o tom nějak jednali

klaarka22
3. dec 2009

teeeda Ivka tk to teda aby to ten chlap byl jinka lituju tvýho chlapa....4 proti 1 to je síla 😀

klaarka22
3. dec 2009

Zdeni mam pocit že udeš platit jen za sebe za mimi ne

klaarka22
3. dec 2009

Ivka souhlasim...já jsem po celý 6 něděl spala s rozsvícenou klampičkou abych na malou viděla jakej jsem měla strach

ivka1603
3. dec 2009

klaarka, on sa "modli" kazdy den za chlapca, strasne by nadaval uz v porodnici, keby drzal dalsiu babu na rukach...ale musel by sa s tym zmierit a ja tiez.....chceme vsetci chlapa 😵

klaarka22
3. dec 2009

Ivka tak se k tom u moc neupínejte a propo co si tvůj chlap udělal to ude mít 😀

klaarka22
3. dec 2009

Ivka můj chlap chtěl první babu nikdo mu nevěřil že jí ude mít a má,jako druhý chtěl kluka a taky mu to nikdo nevěřil a má ho teda bude ho mít

ivka1603
3. dec 2009

mas pravdu Klaarka, ja mu to casto pripominam....snazim sa na to pohlavie nemysliet a este co by som neprezila, keby mal znova cez 4kg, ako mladsia dcera, uz by som ho "nedostala von" klasicky, radsej nech ma klasicky do 3,5 kg....

antynka1
3. dec 2009

Vím, že jste tu řešily kočárky a hodně tu padalo jméno Maxi-cosi, tak se podívejte ne toto (možná už o tom víte - je t už dost staré...):
http://www.babyweb.cz/Clanky/a3636-Nebezpecne-k...

doli1
3. dec 2009

zdenko to je pravda že už je zdarma úplně jsem na to zapomněla u šimona to ještě nebylo a je to dobře.stim meningokokem co dr to názor.

nara
3. dec 2009

Skretik: rodila jsem u Apolináře a vypadá to, že zase budu
Holky, já jsem se u prvního nenervovala, protože jsem si říkala, že nás se nic z toho špatnýho týkat nemůže a ejhle NT jsme měli 5 mm a zhruba do 24 tt ohromná nejistota, jak co bude. Série vyšetření na genetice, v kardiocentru, odběr choria, nakonec bylo vše ok, ale nikdo s tím z dr. moc nepočítal.
Takže teď se preventivně bojím každé poradny a zatím je ok, ťuk ťuk. Na triply jsem nešla, dr. řekla že mě po minulém těhotenství nebude nervovat ani o trochu víc, než je nutné. NT jsme měli v pořádku.
Ale je fakt, že když už doma člověk jedno dítě má, tak je to trochu jiné. Občas si ani neuvědomuju, že jsem těhotná.

antynka1
3. dec 2009

Holky už dost s těmi negativními myšlenkami. Všechny budeme mít krásná a hlavně zdravá miminka 🙂 Musíme myslet pozitivně 🙂 Já ze začátku pořád něco řešila, pořád jsme heldala co se kdy komu špatného přihodilo - byla jsem pořád na nervy a to fakt za to nestojí. Manžel už mi jednu dobu málrm úplně zakázal internet, protože jsem pořád hledala katastrofické scénaře......

doli1
3. dec 2009

já byla u prvního úplně v pohodě ani mě nenapadalo že by se něco mohlo stat nebo že by byli testy pozitivní.prostě pohodička.za to ted je to horší mám strach co by se mohlo dít.stim druhym člověk někdy vůbec nestihá tak potom večer stresuji jestli prcek dnes kopal a snažim se ho násilně budit
nara hlavně že to dopadlo dobře a františek je v pohodě

blanka.k
3. dec 2009

Antynka - hodně jsme MaxiCosi řešily autosedačky, které by šly přidělat na jiné kočárky, ty jsou totiž jedny z nejlepších. A co jsem koukala na test starý někollik týdnů tak Maxi Cosi Mura dopadla dobře ("zlatý střed", žádné probloémy), bohužel tvůj odkaz mi nejde otevřít :(

doli1
3. dec 2009

internet je potřeba i ty negativní zkušenosti.znám plno mamin co net nemají s trachují se doma a o dítěti moc nevědí tady se dozvíš vše a někdy je lepší vědět i o špatných věcech ale nesmí se to brat tak že tohle si mi může stat když se to stalo té.

pravě jsem snědla malou nutelku 😀 chro chro

zdenkapo
3. dec 2009

doli 🙂 to jsme na tom stejně,při tom druhým těhu o tom člověk víc přemýšlí a hlavně má víc informací- což taky není někdy dobře... nejdřív strach z tripplů,pak z ECHO,teď z 4D utz zda bude vše ok,pak zase porod a po porodu strach o dítě- no o dvě děti,taky aby k nim člověk přistupoval spravedlivě stejně atd. ale to vše přijde

blanka.k
3. dec 2009

Já kdyby nebylo BRM a MK tak netuším, že jsou nějaké testy na vývoj. vady, na NT bych prděla... kočárek bych koupila "podle vzhledu", a třeba za 4 min. mi končí aukce na Aukru, přihodila jsem na zelenkavý overálek se žirafou, nový s visačkou, za 70,-vč.poštovného 😀

nara
3. dec 2009

Hlavně si musíme zachovat zdravý rozum. Ať jde o výsledky testů i výběr kočárků 😀

antynka1
3. dec 2009

Tak dávám znovu odkaz, nějak se mi tam přimotalo jedno písmenko..... Ale tu řeč jenom o kočárku ne o autosedačce:
http://www.babyweb.cz/Clanky/a3636-Nebezpecne-k...

blanka.k
3. dec 2009

Já se přiznám, že jsem včera poprvé v životě vozila kočárek 😀 Sice mám o 7 let mladší sestru, ale to si fakt nějak nepamatuju, jak jsem "pomáhala" 😅 A v rodině nikdo mimčo nemá, jsem v naší generaci nejstarší a jediná, babičky sjou daleko, takže net to u mě jistí 😀 A teď spolužačka, co se sem taky přistěhovala, že má malou, takže když u mě včera byla tak jsem jí koukala pod ruce, jak co dělá a ptala se 😀 A miminko jsem držela v ruce porrpvé a naposledy na jaře 😅

blanka.k
3. dec 2009

Antyn - tak to je dorbý, já se zrovna tento týden koukala na listopadové zkoumání časpisu Test (který je i v tvém odkazu) a Maxi Cosi tam vyhovělo 😅 Na Quinny jsme koukali na jejich web, kde to vyvrací, že co oni si dělaly nějaké testy, tak je to ok, ale asi jsem krkavčí matka, ale já bych si ten kočárek koupila i tak 😀 Dřév se nic nezkoumalo, pochybuju, že "umělá" Liberta by teď nějakým atestama prošla, ta smrděla umělým i po 10 letech 😀

doli1
3. dec 2009

blanko kupuješ časopis test?

blanka.k
3. dec 2009

Doli - ne nekupuju, koukala jsem na net 😉

doli1
3. dec 2009

aha tam nejsou celkové výsledky bez hesla.potřebovala bych zubní pasty to už je dlouho co je testovali ale výsledky by mě zajímali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre