Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
16. dec 2009

mě trefí, udělala jsem to přesně tak a nejde mi to ☹

blanka.k
16. dec 2009

http://www.jakpsatweb.cz/html/
tady jsou kdyžtak ty zkratky vypsány... 😉
Klárko - nejde? 😨 to je divné, že tu všechny zkratky fungují (třeba já mám HR jako tu linku, atd.)

blanka.k
16. dec 2009

teď jsem dala první řádek tučně, jestli ti to stačí takto, tak dej do hranatých závorek slovo "strong" a pak až už budeš chtít zas netučně tak "/strong" 😉

blanka.k
16. dec 2009

teda myslím první řádek u mě v albíčku, to B fakt nějak nefunguje 😝

xxx.klarka
16. dec 2009

blani, děkuji, už mi to jde. Ty stránky mi pomohly 🙂 Týý jo to byla makačka 😀 A co ty pořád máš s těma hranatýma závorkama 😀

blanka.k
16. dec 2009

no nevím, doufám, že tu není žádný profi webdesigner, můj muž totiž nazývá moje programování mých web.stránek "prasokódem", sestra to nazvala kódem "100 let za vopicema", atd 😀 hlavní je, že to nějak funguje. 😀

xxx.klarka
16. dec 2009

😀 hehe, hlavně že jsme to dali dohromady. 😀

xxx.klarka
16. dec 2009

Tak mi teď poštačka doručila ahoj,tati 🙂 Jsem zvědavá jak se bude drahý tvářit a jestli se do toho vůbec podívá.

nikkka
16. dec 2009

aj ja som zvedava ako sa moj drahy zatvari ked dostane tu knizku..a ked ju zacne citat - pomooooc bude najmudrejsi.. 🙂

zzuzullka
16. dec 2009

ja sa tiež už neviem dočkať keď mu dám pod stromček tú knihu. som si ju prelistovala a dobre som sa zasmiala, je fakt dobrá 😀

nikkka
16. dec 2009

mali by sme im tu potom otvori temu "Ahoj tati" nech mozu konzultovat knihu..

michalag
autor
16. dec 2009

bris a mozem sa spytat preco nechces Avent??? mas s nimi nejake zle skusenosti???

michalag
autor
16. dec 2009

blanka, to ako sa daju dat farebne pismena viem, ale zatial som neprisla nato ako dat tucne pismo a s tym co si sem dala mi to nejako nejde ☹

blanka.k
16. dec 2009

dala jsi jen to STRONG do závorek? bez těch uvozovek?

nikkka
16. dec 2009

baby uz u vas snezi?? ja od rana cakam kedy konecne zacne, tento rok sa na to nejako velmi tesim...a stale nic..

lucik...
16. dec 2009

tady sněžilo celý den 😉 ted už ale ne

hepinka
16. dec 2009

ahojte kočky, ja som tu už veľmi davno nebola a samozrejme vas nestiham docitat. V praci mame pre koncom roka fofry a akoby to nestacilo, tak ja lezim doma s teplotou:( Mam strach, ale dufam,ze budeme v poriadku, drzte mi palce. Vsetky sa opatrujte!

nara
16. dec 2009

Ahoj holky, po delší době vás zdravím! Začala jsem chodit zase pondělky a úterky do práce, tak trochu nestíhačka.
Na velký UTZ jdu po novém roce a zatím si stále myslím, že pohlaví nechci vědět do předu. Nevím, jestli mě taťka nezlomí a nebo se sám nezeptá 🙂 .
František už od soboty spí slavnostně sám na velký posteli, dole má matraci a zatím ještě ani jednou nespadl, ťuk ťuk ťuk. A taky už téměř 3 týdny vůbec nepoužíváme kočárek. Šlape pěkně po svých a učíme se jezdit na eskalátorech.
Chystám se ještě dneska zdobit perníčky a večer na angličtinu. Asi všechno nestihnu ☹

nara
16. dec 2009

Jinak vítám všechny nové tvářičky a gratuluji ke všem známým holčičkám a chlapečkům.
hepinka: taky jsem měla sakra strach, když jsem měla chřipku a čtyřicítky horečky, ale nakonec všechno dobře dopadlo.
Taky taky sněží, doufám, že nebudeme muset jít hrabat chodník, už se to začíná trochu držet.

nikkka
16. dec 2009

tak konecne uz zacalo snezit, ale teda drzi sa to dobre... 🙂

mam otazku, v ktorych miestach citite pohyby?

antynka1
16. dec 2009

Já pohyby zatím necitím - jen takové bublinky a lechtání.
Teď momentálně řeším druhou postýlku - jedna bude klasická v pokojíčku, ale ještě potřebuji jednu dolu do baráku. Nemáte některá tip co koupit? Přenosnou postýlku, kolíbku.... Já tomu vůbec nerozumím...... Jenom lehítko asi stačit nebude.....

nikkka
16. dec 2009

ja si nie som ista ci citim pohyby, stekli ma v bruchu..ale creva to nie su, asi to budu pohyby..len sa mi to zda moc vysoko...

antynka1
16. dec 2009

A co tedy a kde cítíš? Já většinou pod pupíkem - na středu i po stranách.

xxx.klarka
16. dec 2009

blani, neboj, až tak ......... nejsem😀 našla jsem to na těch stránkách od Tebe. Tak jsem to dělala podle toho🙂

U nás celý den ne sněžilo, ale padalo jár vločet, jen tak lehounce. Jinak nic, kdyby tak bylo alespoň i na Vánoce.

nikka, Já necítím asi nic, nebo nejsem schopná to rozpoznat.

aaadus
16. dec 2009

tož jsem zpátky od kadeřnice. ještě jsem se stavovala k babičce a za 2 hodiny napadlo tolik sněhu že jsem domů jela krokem. a kolik myslíte že jsem potkala silničářů? samozřejmě ani jednoho 😠
antynka já budu dolů v obýváků kolíbku, to je tak na 3 měsíce a samozřejmě budu mít i lehátko a velkou hrací deku až se do kolíbky nevleze

antynka1
16. dec 2009

a k té dece dáš ohrádku? Já vůbec nevím jak to vymyslet: Takže na první měsíce kolíbku a co až prcek bude větší a poleze a budeš třeba potřebovat někam odeběhout? Já tov idím třeba tak, že budu vařit a prcka někam odložím... Ale nevím do čeho - třeba až mu bude půl roku...

michalag
autor
16. dec 2009

blanka, dala som to takto ["strong"]

aaadus
16. dec 2009

antyn budu kupovat tady tu
http://www.caryfuk.cz/detske-potreby/ostatni-pr...
a až bude větší to nevím. my máme v obýváku krb tak musíme sehnat i nějakou zábranu kolem něho ať se malý nepopálí. ta co se mi líbila je z kovu, musí být od krbu 70 cm a stojí 4000,- asi si nechám vyrobit dřevěnou. a možná i nějakou větší ohrádku. uvidím, to budeme řešit až tak někdy na podzim

antynka1
16. dec 2009

No my máme taky krb - proto chci mrňousovi vyhradit prostor 🙂 Takže budeme mít úplně stejný problém. Máme propojený obývák s kuchyní, takže si to plánuju tak, že mimčo si bude hrát, já na něj budu koukat a u toho vařit - no jsem zvědavá, jaká bude realita 😀 Dokud bude malé a nebude nikam lozit, tak to bude v pohodě, ale pak už fakt nevím.....
Ta deka vypadá super - mají úžasný vychytávky.

aktaka
16. dec 2009

ahoj holky
tak zase po delší době nakukuju, nicméně jdu hlavně s dotazem
není tu někdo, komu vyšlo v těhotenství horší ekg? já jsem měla dělané v srpnu těsně před otěhu a teď tam oproti tomu srpnovému našla nějakou změnu. podle mého, kdybych neměla ten srpnový, tak by ani nevěděla, že tam nějaká změna je 😒 každopádně mě hned poslala na kardiologii, tak doufám, že to nebude nic vážného ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre