Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
18. dec 2009

zzuzu, jéé ty jsi šikula 🙂

skretik
18. dec 2009

Ahoj holky,
tak ja mam s monitorem dechu jasno, uz ho mam doma 😀 , koupila jsem na aukru Nanny za 1450,-(i s postovnym) a zaruka je jeste na 3roky (byla to ta akce na prodlouzenou zaruku), takze ho pak jeste vyuziji na druhe mimi a pak ho pripadne prodam 😉. Ja se znam, ja bych porad kontrolovala jestli mimi v noci dych 😅 , takhle budu klidne spat.
Zuzi ty si teda sikovna 😀 , das si do albicka foto?

skretik
18. dec 2009

Babar ty se hlavne opravdu setri. To magnezko o kterem jsme vcera psali urcite nemas, protoze to uz se stahuje z lekaren, takze i kdyby ti ho lekar predepsal, tak v lekarne ti ho uz nedaji. Poslu ti odkaz, ktere presne to je. Me ze 60tablet zbylo 15 ☹ .

skretik
18. dec 2009

Babar tady mas ten odkaz, ktereho magnezka se to tyka http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/sukl-stahuje-d...

bibi13
18. dec 2009

aaadus neviem čo je to za značku a ani ma to nejako nezaujíma.. 😉
no ta holka mala len toto modré alebo to šedo ružové.. a to modre sa mi pači ovela viac..🙂

zzuzullka
18. dec 2009

babulky, hodila som si do alba foto toho bezpeč.pásu. tak kuk 🙂 ale prosím nesmejte sa 😅

terkajesterka
18. dec 2009

barčo, ☹ tak hlavně lež a nezvedej Hynečka. Já Jirku musím občas zvednout, když není zbytí, ale taky to trochu cítím, protože je těžkej. Dr. říkala, že asi díky tomu mám miminko hodně dole v děloze a že mám taky hodně odpočívat......ale nemocnicí mi nehrozili. Tak se držte všichni 4, ať všechno probíhá, jak má. A neboj, bude to v pořádku.

xxx.klarka
18. dec 2009

michalag: Tak jsem přidala taky můj melounek do albíčka 😀 co máš za značku fotáku? máme asi stejný🙂

michalag
autor
18. dec 2009

klarka videla som a mas krasne brusko 🙂
mz mame olympus

bibi13
18. dec 2009

zuzka, super.. si šikula..🙂

xxx.klarka
18. dec 2009

michalag, x-840 ??? Mi přijde že tam mám melouna 😀 ale dost mi začíná praskat i když mažu každý den ☹

michalag
autor
18. dec 2009

klarka, ja mam dost velke nato ze koncim 21tt, ale az do vcera vela kamaratok ani len netusilo ze cakame, kedze teraz brusko zakrivam bundou 😅 😝 😀

tak mame podobny, len my mame X-845

xxx.klarka
18. dec 2009

michalag, taky máš hezky veliký 🙂 no jo, tak teď většinou všude jdeme s bundou, a pod tom to není ještě tolik znát🙂

xxx.klarka
18. dec 2009

Tak jsem stoupla na váhu a furt mám -2kg. To je paráda, snad to tak půjde dále a nebudu moc přibírat. 🙂🙂🙂

michalag
autor
18. dec 2009

tak to sa pekne drzis 🙂 , asi ma drobcek dostatok z teba co spapas 🙂 ... ja idem do poradne 5.1.10 tak som zvedava kolko priberiem cez sviatky 😅

zdenkapo
18. dec 2009

holky tak já mám teda taky velký bříško a takové výš než při Tomáškovi,těhu už teda nezapřu 😀

strie,no tak při Tomíkovi jsem je měla a teď mám už pár malých červených prasklinek a to taky mažu- prý si mazáním nepomůžu,dr říkala,že mám nějak slabší pokožku- tam se drží i pigment,tak jsem takový světlejší typ- opáleně zdaleka nevypadám 🙂 no co,hlavní je mít zdravé děti,než pár čárek na břiše

michalag
autor
18. dec 2009

asi je pravda ze pri druhom dietatku to uz vidno ovela viac a rychlejsie rastie brusko ... ja som mala taketo cca 6-7 mesiaci

xxx.klarka
18. dec 2009

michalag, hehe já jdu 7.ledna do poradny a taky jsem zvědavá jak to zvládnu přes svátky. Mimísek má ze mě brát až až.

zdenkapo, taky mažu a je to prd platné. Bohužel. Ale zase si říkám, nohy mám tak zpraskaný, jak jsem hooodně přibrala, že tohle se tam už ztratí. 🙂

Chtěla bych pak po těhu zhubnout něco, ať se dostanu trošku dolu. Když si představím že jsem před 3 lety měla 50kg a dneska kolik mám, tak mi je normálně špatně.

michalag
autor
18. dec 2009

zdenkapo, toto iste mi vravela aj moja Dr. je to tym ze mame citlivejsiu pokozku a preto sa nam robia strie u niektorych sa da tomu zabranit ked sa natieraju u inych nepomoze ani toto a ja patrim tiez k tejto skupine a to som sa pri Samkovi natierala az som bola premastena 😅

zdenkapo
18. dec 2009

jj holky,hold se tomu nevyhneme a ani mě to už netrápí,jsem šťastná,že mám zdravou rodinu a pár strií není důležitých... já mám teda nové jen na břichu,jinde se mi nedělaly

Michalag no to je fakt, takové břicho jsem měla měsíc před porodem,asi druhomamky mají bříško dřív a třeba to je u mne i holčičkou,no nevim, a to mám zase prý méně plodovky jak poprvé

zzuzullka
18. dec 2009

to ja nenatieram vôbec, stále na to zabúdam a ani sa mi nechce, našťastie nemám ešte žiadne strie ale to je asi aj tým, že mám malé brucho zatiaľ

michalag
autor
18. dec 2009

zdenka a robia sa ti aj teraz strie???

zzuzullka
18. dec 2009

babulky, púšťate drobcom nejakú hudbu do bruška? ja hej a dúfam, že nám to možno pomôže niekedy keď ho nebudem vedieť utíšiť, že mu to pustím a bude kľudný aj keď možno som len naivná a vôbec to tak nefunguje 😅

doli1
18. dec 2009

ahojky nějak vás vůbec nestihám.prcka máme doma zavřeli nám školku tak se vše točí kolem pečení a šimona.
zrovna ted tu usinám ale čekám až dojí tu polévku a pujdem si schrupnout.večer mě čeká velké žehlení 😢

strie naštěstí ještě nemám a doufám že se mi na břichu ani neudělají jinde je mám 😒

nikkka
18. dec 2009

ja zatial nepustam nic, ale citala som ze od 18tyzdna sa detom vyvija sluch a ze uz zacinaju vnimat, tak mozno skor to ani nepoculi..takze od dnes mozem zacat pustat...

zzuzullka
18. dec 2009

aj ja som začala púšťať až tento týždeň

nikkka
18. dec 2009

a zacnem asi koledami, kedze sa nam blizia vianoce.. 🙂

xxx.klarka
18. dec 2009

holky, jsem neštastná už .... pohyby asi furt nic, nebo nevím ☹ když to břicho porozuju a snažím se vnímat, tak cítím jen to své srdce furt.

antynka1
18. dec 2009

Neboj Klárko, to přijde, někdo to klidně prý cítí až ve 23. týdnu....

aaadus
18. dec 2009

mi se začaly dělat strie trochu na prsou, ale jsou bílé takže nejdou vidět. jinak mažu o 106, ale jsem zvyklá protože mám suchou pokožku a mazala jsem i předtím 2x denně

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre