Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
30. dec 2009

babara napíšu, doufám že to bude stát za to když je na to tolik chvály

m.c.
30. dec 2009

Manža už avatara stáhl z netu🙂, dneska se na něho chcem mrknout, ale doma to nebude mít ten efekt jak v 3D kině, no snad se mi to i tak bude líbit, slyšela jsem na to samou chválui od lidí co nemusí sci-fi.

aaadus
30. dec 2009

já si doma neumím film užít tak jako v kině. a hlavně mám raději filmy s titulkama, některé dabingy jsou otřesné. a hlavně mají v kině nachos 😀

adelka89
30. dec 2009

manza o tom filmu mluvi uz dobrych 14 dnu ale jeste se do toho kina nedostal, rikala jsem si,ze bysme zasli zitra 🙂

m.c.
30. dec 2009

jo a když se bavíte o fast foodech tak já teď mívám chutě akorát na cheeseburgera od McD. A pak na tu jejich zmrzlinu. Naštěstí nejbližší je 20 km daleko 😀 . Z KFC mi nikdy nic moc nechutnalo, kromě twistera a bramborové kaše, nemám ráda hranolky.

Četla jsem ve včerejší Mladé Frontě že možná od května zas mateřskou zvýší, to by bylo supr, to by nám dobře vyšlo🙂. Ale moc nevěřím že by to poslanci schválili 😝

m.c.
30. dec 2009
michalag
autor
30. dec 2009

Ahojte babenky 🙂 ,

babara
30. dec 2009

tak my na toho avatara asi taky pudem, prej to chce to 3D, jinak to za to nestoji, je fajn, ze delaj 3D uz i v normalnich kinech.
My stahujem filmy az jsou v DVD kvalite a 6ch DDG zvukem, mame projektor a platno, tak tam jde kvalita poznat a stazene titulky jsou mnohdy taky hruza, to uz si stahnem radsi anglicke.

aaadus
30. dec 2009

adelka jestli chcete jít na Avatar doporučuju zamluvit lístky, u nás v Cinestaru 14 dní dopředu beznadějně vyprodáno a to to hrají nejmíň 10x denně
m.c. jestli ti chutná bramborová kaše z KFC tak si kup Maggi instatní, z té oni to dělají
o té mateřské jsem to taky četla a myslím si, že to projde. raději ať vymyslí bič ne nezaměstnané a ne na maminky

aaadus
30. dec 2009

no my sice plátno nemáme, velkou plazmu ale kino je kino. to je teď naše jedině kulturní vyžití 😀

antynka1
30. dec 2009

Krásné ránko,
tak už mám za sebou prohlídky u praktické lékěřky a EKG na interně, vše celkem v pohodě, akorát mám trochu tachykardii - buď syndrom bílých pláštů nebo ten šok, že mě napatlaly studenou vodou a pak na mě nandaly ty studený, kovový snímače ☹ No fuj.
A taky se mi začínají dělat křečové žíly, takže jsem si hned na doporučení koupila těhotenské podpůrné punčocháče, tak jsem zvědavá, co to se mnou bude dělat 🙂
Dneska se mi nic nechce, mám pěknou lenoru.....

m.c.
30. dec 2009

dívala jsem se na netu a ty podpůrný punčocháče jsou šíleně drahý, kolem tisícovky, kámoška mi říkala že by mi je ale mohl předepst Dr., tak se ho zeptám, jdu na kontrolu 5.1.

antynka1
30. dec 2009

Já jsem ty punčocháče koupila za 190 Kč. Takže v pohodě 🙂 A bylo to v normálním obchodě 🙂

adelka89
30. dec 2009

aaadus ve Zline jsou jeste nejaka volna mista na zitrek 🙂

antynka1
30. dec 2009

Mám tyhle:
http://www.venive.cz/?p=productsMore&iProduct=7...

A tady je mají dokonce ještě za míň 🙂

yanika
30. dec 2009

Ahojte,
tak ja som vcera bola na tej pohotovosti kvoli tomu tvrdnutiu bruska a vsetko ok 😉 tak sme sa zhodli, ze to mi z tych nocnych stahov asi zostalo take tvrde cely den a hlavne - nespat na chrbte - a dnes uz je dobre..
Prajem krasneho Silvestra, my odchadzame na chatu, to bude.. partia chlapov a ja hihi 😅
papa cu next year 😉

aaadus
30. dec 2009

yanika tak to je fajn že je to ok. Silvestra si užij a moc se neopij 😀

zdenkapo
30. dec 2009

holky tak jsem nakonec včera skončili v Liberci v nákupní zóně, v Globusu tam měly výprodej kojeneckého oblečení značky G-mini tak zase mám několik úlovků v růžové a fialové- 3x dupačky,body,tílko body,overálek na druky, no super a ceny od 35 do 55,-Kč z cen 149-199,-Kč,takže paráda...

jinak ten smažák- včera jsem si dala s manžou sýr obalovanýv housce-mňam 😀

koukám vážně,že je to tu samý chlapeček, holčičku čekám co vim já a Doli- ale první jsme měli taky kluky

xxx.klarka
30. dec 2009

Holky, to moje dítě dneska nějak řádí, sice to je slabounké .... jako když vám hoodně bije srdce. Asi tam dělá kotouli nebo nevím 😀😀😀 už od 8. To ani nespí nebo co 😀

xxx.klarka
30. dec 2009

a střeva to vážně nejsou 😀

xxx.klarka
30. dec 2009

zdenka, snad se k vám přidám 🙂

zdenkapo
30. dec 2009

Klarko,tak ses dočkala pohybů 😉 tak snad budeš mít holčičku,když si jí tak přeješ...

aaadus
30. dec 2009

zdenka v Globusu jsou super věci, ale já jsem dneska bez auta a budu ho mít až večer ☹

antynka1
30. dec 2009

Já dnesk ajela kole GLobusu v Čakovicích, ale tam byl tak šílený blázinec, že mě tam teď nikdo nedostane. Ty tlačenice nemám ráda....

xxx.klarka
30. dec 2009

zdenka, dočkala. Snad to není nic jiného, ale i podle UTZ bylo mimí až moc aktivní, říkala i doktorka😀
- já mám z globu 2 body a jedny botky 🙂

dezyre
30. dec 2009

Ahoj holky ..

babara.. kupodivu ráno po bowlingu mě nebolelo ani tak břicho (to jsem vůbec necítila), ani ruce, jako spíš zadek a zadkový svaly 😀 .. tak já nevím jak to hraju ...

I my se chystáme na avatara... chtěli jsme do Olympie na tu půlnoční premiéru.. už i lístky jsme měli jak dlouho zamluvené... jenže to nakonec dopadlo tak, že jsem byla nemocná a nešlo se nikam.. a naše místečka se věnovali 😖 ale tak asi půjdeme taky v lednu..

Tak já byla nakupovat s manžem před pár dnama a taky máme pár nových úlovků 😎 .. musím odfotit a dát do albíčka 😉

Jinak v sobotu, pokud zdraví dovolí a nebudu nosit bacile, se pojedu kouknout do porodnice za kámoškou na miminko.. Narodila se jí Vaneska, přesně o měsíc dřív, 43 cm, 2,16 kg.. už se moc těším... Naštěstí jsou obě v pořádku, kámoška i malá.... Ale to znamená, že ještě v sobotu ráno skočím do Olympie do Pompa něco koupit .. a asi nezůstane jen u věciček pro Vanesku 😀 😀 😀

aaadus
30. dec 2009

dezy jé, ty uvidíš takové pidi miminko, to musí být k zulíbání 🙂

antynka1
30. dec 2009

Tak Kárko gratuluji - konečně jsi se dočkala 🙂 To je super.

xxx.klarka
30. dec 2009

anty, děkuji🙂

arcik
30. dec 2009

Ahoj holky
tak vás zdravíme při středě,ráno jsem byla znova na echu ale ten malej holomek je furt zády takže vyšetření bylo dle toho co kde doktor našel 😒 ale vše je v pořádku....

zítra od 9 ten 4D a pak zase do 7(KO gynda)klídek....no moc si ho neužiju....pak mě čeká zas pro změnu ten hnus na cukrovku...uuuuaaaa to je dost hnus.... 😝

jiinak jsem tu dočetla něco o křeč žilách,mě se to nikdy nedělalo a teď u druhýho těhu mam na pravý noze takovou vystouplo bouly je to pěkně hnusný,i když u nás je to dědičný páč táta i máma maj nohy ozdobený zelenejma pavoukama,fuj aspoŃ vim co mě čeká....
chutě-nedávno jsem si udělala 4 lívanečky s borůvkama,mísu šopáku a zapila jsem to litrem mlíka...jinak na mlíce ujíždim pořád.......jinak nic extra se mi teda neděje co se týče chutí....jen občas nevim co do papule strčit....
u Klárky jsem ujížděla na ovocnejch taštičkách z mekáče..na červenou prosím....teď je to v klidu zatim.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre