Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
2. jan 2010

arcik já si nechám ráda poradit. a o těch tesco plínkách jsem už četla že jsou dobré. a prý i nějaké z DM drogerie. mi už krní mozek teďkom, jenom co se vzbudím hned přemýšlím nad vším co musíme koupit

arcik
2. jan 2010

Zdeni my to měli naopak malá zase nesnesla ty napuštěný pleny a na opruzeniny mi trppí dodnes

adel díkes....

kosmetika...v tom jsem při prvním přeháněl a anakonec jsem používala rybilky a aviril alejíček ve skle na tělíčko 😉

aaadus
2. jan 2010

adelka já budu kupovat buď Hipp nebo Sebamed

arcik
2. jan 2010

aaadus a bude hůř holka to mi věř...já už jsem totálka vygumovaná a nejhorší na tom je že kámošky co budou mít děcka ti zůstanou a ty co je mít nebudou tak tě moc zajímat nebudpu páč si s nima nebudeš mít co říct...

adelka89
2. jan 2010

arcik no vyhazovat se mi to nechce, mylsim, ze nivea by mela byt hypoalergeni..... kdyby nam to nesedelo, koupim weledu 🙂

aaadus
2. jan 2010

arcik no s těma kámoškama se toho bojím, že do nich budu hustit co je nebude zajímat a zapomenu se zeptat na jejich problémy. ale zatím se mi daří to kočírovat a začnu mluvit až když se mě na něco zeptají. ale jak bude malý na světě tak to tak lehce nepůjde 😅

arcik
2. jan 2010

adel jasný nevyhazuj....pokud to bude vyhovovat tak o používej 😀 😀

aaadus a to ještě neni prcek na světě a až bude tak budeš mít jiný starosti než myslet na to co si o tobě myslej kámošky....sama uvidíš ty dobrý zůstanou ikdyž ne tak často jako normláně a ty co za nic nestojej odpadnou 😉 takovej filtr 🙂

arcik
2. jan 2010

aadus a nejlepší je mít kámošky s dětma....výpomoc,zábava..kávičky...fakt k nezaplacení

arcik
2. jan 2010

ty jo aaadus nechápu ty máš termín 11.5 a jsi podle nich 23tt a já 10.5 a jsem jen 22tt fakt logika toto 😉

michalag
autor
2. jan 2010

adel, ja som pouzivala a aj planujem pouzivat Niveu, aj ked vela Dr. hovori ze malickemu staci cista voda, alebo obycajne mydlo ...

arcik, uplne s tebou suhlasim, ja som mala predtym len kamosky v mojom veku a nie ziadnu mamicku a ked sme sa prestahovali na ine sidlisko tak zrazu som nemala ziadnu kamaratku, ale ako maly rastol a zacali sme chodit na ihrisko ...tak uz mam kopec kamaratiek mamiciek je to super, lebo sa stretavame v lete na ihrisku s deckami a mame sa stale o com rozpravat 🙂 ...

arcik
2. jan 2010

Michal ano o tomhle mluvim......je to fakt výhoda kámošky s dětma...neni taková nuda.. 😀 😉

holky jdu na pivko malá spí,táta hlídá co víc si přát 😀 😀
brou noc

zdenkapo
2. jan 2010

Adus tak kosmetiku moc nekupuj, na doporuční pediatričky jsme používali jen mýdlo s olovovým olejem od Nivei,později i šampon na vlasy ten žlutý-myslím s heřmánkem,ještě později i nivea pěnu-dobrá je s tím olejem sensitiv,ale moc nepění a na mazání POUZE mast,co předepíše dr.co se vyrábí v lékárně,nejsou v tom chemikálie a dávala jsem jen 30,-Kč za recept....
až bude mimi vystavené větru a mrazu,tak je fajn nivea Wind§Wetter a na začervenalá místa třeba kolem pusinky od slintání je super od Nivei SOS krém a samozřejmě za rok mléko na opalování,toto léto jí mazat ještě nebudu....

zdenkapo
2. jan 2010

nějak jsem nepochopila to s tim seznamem co psala Adelka,nevim o co jde 😒

blanka.k
2. jan 2010

Arcik - to je podle toho, jaký dáš termín PM a jak dlouhý cyklus, já bych teď měla být od pondělka 24tt, ale změnila jsem se to tak, aby mi to sedělo s datem, co spočítal doktor 😉

michalag
autor
2. jan 2010
bramburka
2. jan 2010

čau, jsem vas zběžně prolítla...
tak plenky, jsem pro tesco - driv byli fialove, ted jsou takove zelene, kdyz nejsou v akci stojí 259 kč a jsou NO1! Pampers nejen pročůrala ale i bratal se opruzovala protože je to napuštěný nějakým sajrajtem a jestě mi to strašně smrdělo, no...
kosmetika - nedoporučuju Johnson, jinak je to jedno, ale Sebamed a Hipp si nechte az na později a myjte pouze vodou a omývejte zadeček. žadné krémy, jen slunečnicový olej z lékárny. Krém na opruzeniny bapanthen - nám nevyhovoval, lepší byli rybilka, ale nekdo nesnese jak smrdí. Když jsou hnisavé, tak Imazol. Ten je dokonalý. Preventivně asi tu rybilku...
jinak jsem měla kosmetiku z DM babylove a za dobrou cenu hodně muziky.

aaadus
2. jan 2010

zdenka já budu kupovat jenom nějakou mycí emulzi,ale nebudu používat každý den, tak 2-3x týdně. a na mazaní slunečnicový olej z lékárny. jen to chci koupit dopředu když mi to proplatí pojišťovna tak ať to během stihnu vyčerpat

aaadus
2. jan 2010

zdenka adelka má nějaký seznam výbavičky a kdo ho chce má jí poslat do IP mail a ona mu ho pošle 😉

lucik...
2. jan 2010

Ahoj holky,

ste se zbláznily ne, to nemůžu dočíst 😀 😀 😀

zdenkapo
2. jan 2010

adus tak mi taky nejdriv zkouseli olivový olej,ale malému to moc nevyhovovalo a mě teda taky ne,všichni a všochno bylo umaštěné a pak mi dr. napsala to mazání na recept z lékárny a je fakt super....

Rybilka je úúúúplně nej nej,fakt pomáhá,taky jsme nejprv zkoušeli drahý bepanthen a nic moc,ale moc mi pomáhal na bradavky,tak jsem ho upotřebila 😉

michalag
autor
2. jan 2010

aj my sme pouzivali rybilku a tiez sme boli spokojni 🙂 😉 ... my sme Samka nenatierali, Dr. mi povedala ze ma peknu plet a ze nemam dovod ho natierat pokial nema suchu kozu ... aj vy ste pouzivali lieh na cistenie pupceku?

aaadus
2. jan 2010

zdenka já bepanthen budu kupovat určitě, už teď mám bradavky takové naprd, suché a co teprv až je budu mít pořádně ocumlané 😅

blanka.k
2. jan 2010

Už nevím, kdo tot doporučoval...Aviril tento? http://www.lekarna.cz/aviril-detsky-olej-s-azul... ?
a ta Rybilka je toto? http://www.lekarna.cz/hbf-detska-mast-s-ryb-tuk...

vladkaz1
2. jan 2010

Ja som pouzivala seba med a pouzivam do teraz aj krem a je super ,nemozem nic na neho povedat zle.
Inak som vas len chcela pozdravit idem kukat film 🙂

michalag
autor
2. jan 2010

blanka, ano to je ono

sebamed je dobry ale dost predrazeny 😝 🤐

antynka1
2. jan 2010

Ahoj holky, tak nevím, nevím jestli vás zvládnu dočíst 🙂 Teď jsem měla 3 dny absolutní blázinec, samé návštěvy a cestování. Takže zítra budu odpočívat, už druhý den jsem se nevyspala - pořád nějak nebyl čas 🙂

blanka.k
2. jan 2010

A nevíte, jak si stojí značky Avent a Nuk, ketré dělají různé flašky, dudlíky,.... 😉 já jsem koupila zatím pár věcí od Nuku, protože byly s krtečkem a líbily se mi 😀

zdenkapo
2. jan 2010

michalag líh z lékárny se na pupíček musí používat aby se zatáhl a zahojil....

Blani mě teda aviril doporučen nebyl-prý není dobrý v tom ten azulen, ale ta mast od dr byla super,takový bílí krém stočený v lékárně do kelínku ne recept a rybilka je nejúčinější

michalag
autor
2. jan 2010

blanka, ja som mala NUK kefku na cistenie flasiek a cumlikov a bola som velmi spokojna, ale inak neviem ... teraz planujem okrem kefky na flase kupit NUK aj teplomer do vody, ale s flasami nemam skusenost, mali sme iba Avent a sklenene ... s Avent som bola tiez spokojna 😉 🙂

zdenkapo
2. jan 2010

Blani, já používala při Tomáškovi lahvičky Avent a měl i šidítko(dudlík) Avent sensitiv a spokojenost a teď je plánuju opět koupit a navíc pořídím i Avent parní sterilizátor do mikrovlnky- ušetří práci a čas a je super i na cesty...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre