Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
4. jan 2010

klarka:mě naběhnou nějaké šifry 😀

andelka
4. jan 2010

Holky, a jde nějaké křesílko vůbec do lehu? Vždyť mimi by se nemělo moc natahovat ( i když jasně, v kočárku a v postýlce je na rovném), celou dobu bylo v bříšku skrčené, v náručí se má taky nosit v klubíčku, v šátku taky...Nemělo by sedět, ale schoulené by ležet mohlo, ne?
ale je to jen úvaha 😅

aaadus
4. jan 2010

klarka já ju už mám doma 😉
mishu já budu kupovat asi toto, to by mělo být do lehu
http://www.babylife.cz/kresilka-lehatka-houpack...
jinak křesílko budu používat když bude vzhůru a já budu potřebat vařit a tak. ale na spaní pro něho mám kolíbku co budu mít v obýváku ať s ním nemusím do druhého patra do ložnice a taky ať si přes den zvyká na normální hluk, aby mi pak nespal jenom v úplném tichu

misicka85
4. jan 2010

Já jsem měla jen klasickou hrací dečku, ze začátku jsme ji měla na posteli, pak když byla malá větší tak už normálně na zemi, stejně jí bavila tak max. první 4 měsíce. Pak jsem koupila to vibrační lehátko od FP, je až do 3 let,ale do lehu dát taky nejde. malou jsem tam dávala jen na chvilku, když jsme potřebovala někam odběhnout nebo tak. Teď už v tom sedět nechce, takže ho nechám ještě pro druhé mimi a pak se prodá..

xxx.klarka
4. jan 2010

mishu, mě ani ty šifry 😀
aaadus, aha, já se ted zaregistrovala, ale nevím jako kde oskenuju těhu prukajdu. 😕

aaadus
4. jan 2010

klarka já se registrovala osobně, moc se mi nechtělo posílat průkajdu ofocenou když tam je moje i manželovo rodné číslo, adresa

misicka85
4. jan 2010

Klárko,můžeš to udělat osobně přímo na prodejně tu registraci. Já mám doma scener, tak jsem to naskenovala a poslala, jenom u rodného číslo jsem přelepila to čtyřčíslí za lomítkem...

antynka1
4. jan 2010

Asi bych to také raději registrovala v obchodě anebo přemázla RČ.

michalag
autor
4. jan 2010

ozaj a nemate niektora skusenost s Babylove mama - mast na bradavky, masazny olej???

aaadus
4. jan 2010

michalag nemám, já mám hipp s jojobovým olejem a krásně voní
a co plenky babylove? jaké jsou? na ty jsou taky slevy 😀

aaadus
4. jan 2010

já si teď bradavky mažu rakytníkovým balzámem od saloosu. ten je fakt super, i na pupínky skvěle zabírá, mažu si s ním i víčka když je mám suché

lucik...
4. jan 2010

já mam taky ten olej od hipp 😉

a to křesílko / Lehátko chicco relax & play jde dát do lehu 😉 😉

misicka85
4. jan 2010

AAADUŠ - plenky Babylove jsem používala a jsou super. Já jsem s nima byla max.spokojená. Takže nejvíc používám tyhle nebo ty zelené z Tesca a nebo Toujour z Lídlu. Pampers ani Huggies mi nesmí přes práh,byly hned pročůrané...ale někomu třeba zas vyhovují 🙂

mishutka
4. jan 2010

Aaadus:mě se líbí víc lehátko s tím medvídkem od Chicca 😉
Furt kutím a kutím co kde jak 😀 Ještě, že manžel je poklad!!! 🙂

misicka:Jak už bude větší tak to bude dobrý ale novorozenec by měl být přece jen v lehu nebo ať se pokrčí samo a ne mu od mala křivit záda 😅

aaadus
4. jan 2010

ten hipp je dobrý, měla jsem ho jako vzoreček v prenatal boxu a dneska si ho koupila ve velkém balení
a to křesílko mají i za 1.800,-, sice jenom 2 barvy, ale třeba v chiccu ho mají za 2.300,-

antynka1
4. jan 2010

A jaký plínky jsou dobrý pro novorzence - ty newborn nebo jak se to jmenuje? S kterou zančkou máte dobrou zkušenost?

aaadus
4. jan 2010

misicka no já koupím jedno balení pampersek a jedny babylove a uvidí se které budou lepší
mishu myslíš toto?
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3...

kitty123
4. jan 2010

Ahoj holky 🙂
Byla jsem dnes na ultravzuku. Miminko je naprosto zdravé, vše je v pořádku a je to kluk 🙂

kitty123
4. jan 2010

My jsme měli newborn od Pampers. Později jsme vyzkoušeli různé značky a teď chci pro miminko už jen Papmersky různých velikostí, máme s nimi nejlepší zkušenost.

mishutka
4. jan 2010

aadus:jo ale jinou barvu ne tak šílenou 😀

lucik...
4. jan 2010

holky dneska mě celej den prcek tak moc kope Asi protestuje že se mu nelíbí vstávat v 5:30 😀

kitty123
4. jan 2010

A za dva týdny jdu na ten hnusný cukrovkový test....brrr ☹

misicka85
4. jan 2010

ANTYNKA - ty newborn (2-5kg) jsem měla jenom do porodnice 1 balík, pak už normálně ty 2 velikost (3-6kg). V porodce jsem měli Fixies, byly dobré ale cena šílená, já měla Happy, taky byly dobré, no a teď jak jsem psala nejčastěji babylove z DM, zelené Tesco a nebo Toujour z Lídlu. Vyhovují,nejsou drahé takže pohoda. Kupuju hodně v akcích, to výjdou ty Tescové na 199Kč a Lídlové na 189Kč. Zkus koupit víc značek a uvidíš co bude vyhovovat,každému mimču sedí něco jiného 😉

antynka1
4. jan 2010

Luciku - to se m nediv, mě by se taky nechtělo 🙂

lucik...
4. jan 2010

kittty gratuluju ke klukovi.. koukám že v květnu kluci razantně vedou

misicka85
4. jan 2010

KITTY - gratuluju k úspěšné kontrole a chlapečkovi!!!!! 🙂

xxx.klarka
4. jan 2010

kitty, gratuluji ke chlapečkovi. 🙂

lucik...
4. jan 2010

anty myslíš že mě se chtělo 😀 😀 😀

aaadus
4. jan 2010

mishu já jsem sem hodila to první co mi vyjelo 😀 a kolekce 2005 je 1.800,-
kitty super, gratulace a vítej do klubu chlapečků 😀

kitty123
4. jan 2010

Holky děkuju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre