Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
7. jan 2010

přesně jak píše blanka 😀 Odolat musíme 😀 Já chtěla dražit dnes jedny krásné džinové na aukru, jenže sem to jaksi prošvihla 😀 😀 😀

doli1
7. jan 2010

mě už došel kod na aukro ještě dojít peníze na účet a jde se na to 😀
jen ted nevim co mám koupit dřív jestli věcičky nebo přebalovák aby to bylo kam dávat 😅

blanka.k
7. jan 2010

Lucik - já zas měla v merku akci nového medvídkovského spacího pytle za 100,-, ale 5 min. před koncem to vyskočilo na 270,- 😝 tak nic 😀 Ale budu tam objednávat takové ty pevnné pytle, co se z nich dá vysát vzduch. Máme doma 5 polštářů! navíc a ty zabírají hrozně místa a pak mám půlku velké sříně oblečení,které je mi teď malé přes prsa, takže ho s klidným svědomím můžu na rok, dva dát "k ledu". A tammají ty pytle kolem 40,-, tak jich aspoň 10 objednám 😅
A po dlouhé době jsem otveřela tehu knížku a píšou , že od 20tt víc rostou prsa a hlavně na nich se objevují znatelnější červené žilky, ale že to nejsou strie, tak mám radsots,myslím, že to je to co jsem taky omylem považovala za strie, tak snad to zmizne až zas "splasknou" 😀

michalag
autor
7. jan 2010

lienka a gratulujeeem k dievcatku 😵 😵 😵

super pomaly sa to zacina plnit aj babami 🙂

antynka1
7. jan 2010

Michalag - tak to my máme sedmileté výročí v pondělí 🙂
Dostat se sem je občas fakt dlouho - chvílemi to nejede - asi je nás tu vždy moc najednou 🙂
Doli - co se ještě říká o vláskách?

xxx.klarka
7. jan 2010

taky bych potřebovala aby mi někdo poslal nějáké penízky na účet aby jsem mohla z vesela nakupovat 😠

doli1
7. jan 2010

antyka čim víc sexu tim víc vlásek ale na to jak tu často ponocujem budem mít asi holohlavce 🙂)

blanka.k
7. jan 2010

Antyn - koukala jsem, že na BRM psal správce serveru, že o tom ví, že se dnes pokusí zjistit, proč to teď tak jede pomalu 😅 Tak snad se jim to podaří 😉
Všem dobrou noc 😉

xxx.klarka
7. jan 2010

Tak když nám potvrdili tu naší holčičku, tak jsem konečně objednala tuto zavinovačku kterou jsem měla vyhlídlou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12967683 a tento kapsář http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=6057... . 🙂

michalag
autor
7. jan 2010

klarka, to je zlate 🙂 😵

ja som tiez dnes neodolala a kupila nejake potrebne vecicky, ale oblecko asi zacnem az po pondelku teda ak sa to konecne dozvieme

xxx.klarka
7. jan 2010

já jelikož mám mladší sestru, tak oblečení mám až až🙂 takže dokoupím jen co je potřeba. A pak ještě nějáké věci co mi chybí a můžu rodit😀

blanka.k
7. jan 2010

DOli - díky, tyhle akorát ve větším )90x70?) jsem právě viděla na Aukru, sice za 35kus, ale zas 5+1 nebo 10+1 zdarma, tak to asi vyjde nastejno 😉 Zas jsem blbě četla... že budete mít hlodavce 😀 tak jsem nějak nechápala 😅
Klárko - přesně tu látku s medvídkama, co je ten kapsář, jsem dnes viděla v jednom obchodě. Jako jediná mě tam trochu zaujala, tak si to pamatuju 😀

bramburka
7. jan 2010

čau co novyho, ja byla na velkym UZ, musim jeste nakontrolu kvuli nejakym širším močovým vývodům do ledvin, ale snad nic vazneho, prý u kluku běžné, mete to nekdo?

xxx.klarka
7. jan 2010

blani, to je právě jedna z mála která jakž takž půjde k povlečení a nebude to vypadat zle 🙂 a i se mi líbí 🙂

michalag
autor
7. jan 2010

brambur ahoj 🙂 ... snad to nebude nic vazne 🙂 😉

ja som dnes kupila toto: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... , nic velkeho ale aj malickost ma potesi 🙂 ... a kedze sa poznam a nedala si limit ze tento mesiac odide iba urcita cast peniazkov na mimi tak ... 😅 , esteze ma brzdi aj to ze mame len n prijem

zzuzullka
7. jan 2010

tak ja budem mať tiež asi holohlavné bábo, zatiaľ má žáha nepáli 😀

a to teda len pozerám, že aké máte kľudné miminká. naše je dnes teda kľudnejšie ale minulé dni to bolo tak, že kopal celý deň s malými prestávkami. hocikedy kope aj pol hodiny v kuse a to teda tak, až mi to je už nepríjemné a je to hodne cítiť aj keď položím ruku na brucho a aj to je vidieť, potom napríklad dve hodinky spinká a potom zasa pol hodinu kope. no a večer keď nastene jeho chvíľa tak kope aj 45 minút, na hodinu zaspí a zasa kope... ten je teda riadne aktívny. už to vidím, že sa po porode vôbec nevyspím

xxx.klarka
7. jan 2010

Holky co máte dítka, můřu se zeptat jestli jste prováděli před porodem masáž hráze a jestli vám to nějak pomohlo??

bramburka, snad to nic nebude a mylý bude v pořádku🙂

blanka.k
7. jan 2010

Brambur - my to máme 😅 A přesně jak říkáš, prý u kluků "normálka", zrovna dens jsme se o tom ještě bavily s mou mudr, objevili to v 21.tt v centru prenat.diagnostiky, tak tam jdu za 1č dná na 4D, tak prý mi to mají přeměřit a podle toho mi je v 30tt zkontroluje jen moje gyn. nebo mě zas pošle do toho centra. ale nějak to moc neřešíme, prý to má polovina plodů chlapečků, a do toho cca 30tt se to většinou srovná, v malém procentu sice ne, ale pak se to řeší po porodu. Tak držím palce, ať nám to všem dopadne ok. 😉 je tu někde i o té dilataci přímo diskzue, ale spíš tam jsou holky, kterým to dobře nedopadlo, tak to ani nečtu , zbytečné nervy. 😉
Micha - co je viapohárek? 😅

doli1
7. jan 2010

blanko a byla jsi v tom obchodu s letkama co je u interparu na tkalcovske(myslim)tam mají fakt krasne latky.hned u zastavky salin je velka budova a v prizemi prodavaji latky

jinak brnáci co jít ve středu na kafčo?

xxx.klarka
7. jan 2010

michal, taky nevím co je viapoharek😀

zzuzullka
7. jan 2010

blanka, prosím ťa o čom si teraz písala, že to má polovica chlapcov?

pralinka25
7. jan 2010

ahojte kocky.
Ja som tu uz raz bola ale kedysi este na zaciatku. Obcas som vas citala ale kym som precitala vsetko co ste nakecali uz bola noc a ja som uz ani nevladala nic napisat a hlavne som uz aj zabudla co som chcela 😅

Mozem sa pridat???????

Pozeram ze je tu prevaha chlapcov a my tiez tu prevahu len potvrdime 😅
Idem si precitat co ste dnes popisali.

andelka
7. jan 2010

klarka: Zajímavá otázka, na to si počkám. Na masáž se totiž chystám a mám na cestě už i Epi-no.

Holky já vás nestíhám dočíst ☹

blanka.k
7. jan 2010

Doli - přesně tam jsem dens byla, tam měli ty medvídky 😀 Já chci nějakou světle žlutou s medvídkama nebo jiným neutrálním vrozem, ale zas ne moc velké ani drobné, ty co dala sem Klárka jsou docela ok, ale stejně jsem si pak řekla, že to nehcám ušít jen z obyč. zelemné látky, stejně tam bude kravin okolo na postýlce atd., tak co už. Aspoň nemusím přemýšlet kolik jaké látky a bude to. A kafčo klidně beru, ale vycházky mám jen 10-14 😅

xxx.klarka
7. jan 2010

pralinka, ahoj a vítej mezi námi🙂 a gratuluji k chlapečkovi.

zzuzullka
7. jan 2010

pralinka, gratulujem k chlapčekovi 🙂

xxx.klarka
7. jan 2010

andelka, já na to Epi-no právě narazila, ale když jsem viděla tu cenu tak mě to zase odradilo. Ale když jsem četla o té masáži návod atd, tak jsem zvědavá jak bych to v 9 měsíci vzládla😀 http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---ti...

michalag
autor
7. jan 2010

Via pohariky: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

pralinka, jasne ze mozes 😉 🙂 , vitaj!!! a blahozelaaam k chlapcekovi 😵

andelka
7. jan 2010

klarka: Já ho mám od jedné čerstvé maminky, on se dá normálně odkoupit už použitý, akorát se pak používá s kondomem kvůli hygieně. Až ho nebudu potřebovat, tak ho zas prodám, zájemkyň je tady v tématu o epinu docela dost i jinde, tak se mi větší část zase vrátí. Jo a tu masáž může dělat i manžel, pokud nedosáhneš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre