Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
14. jan 2010

bara: ano, našim kamarádům- měli mít elišku a mají tomáška... 🙂 nicméně jim řekli,že ta holka není jistá..Ale je to snad jediný případ v mém okolí...a nevím,kde byli na UTZ-podle mě i na tom záleží.

petla
14. jan 2010

a sestry kamarádce celou dobu tvrdili, že to je holka a z porodnice si vezla kluka...

michalag
autor
14. jan 2010

ved aj sono je len pristroj 😉 ...

xxx.klarka
14. jan 2010

holky nestrašte, já chci tu holčičku, takových růžových serepetiček co už mám 😀 nechci si vést kluka v růžovém domu.:D

petla
14. jan 2010

určitě ne, když ti to i ukázali... 🙂 Neboj..

bara.c
14. jan 2010

Holky díky moc za odpovědi. Líbí se mi šatičky na těch holčičkách, to se klukům opravdu koupit nedá. 😀 Kamarádka má také holčičku takže jakési srovnámí nám. Byl to pro mě jen trošku šok, když pan doktor řekl holčička. Ale začínám si to užívat. 🙂 🙂 Zítra sa na nás koukne ještě naše paní doktorka a uvidíme. Třeba bude i překvapení. ... Hlavně, že tam je a má se dobře.

petla
14. jan 2010

to je nejdůležitější...

antynka1
14. jan 2010

Já taky beru určení pohalví pomocí UTZ jen orientačně. Takže až se to snad konečně někdy dozvím, tak to budu brát jen tak, že to vypadá na kluka/holku.
No jinak konečně první přírůstky: koupila jsem první tričko s dlouhým rukávem velikost 62 - na chladnější letní večery a taky mi dorazil kojící polštář, šidítka, obal na šidítka a řetízek a pak takové ty nůžtičky s kulatou špičkou - prý jsou na nic, ale stály pár korun 🙂

bara.c
14. jan 2010

xxx.klarka už se také těším na zítra. 😉 Pokud to paní doktorka potvrdí - neřeknu jí předem výsledek z Prahy. Tak jdu určitě koupit něco červeného nebo růžového. Musím se přeci naladit na tu holčičku.... 🙂 🙂 😀

mishah
14. jan 2010

Právě že podle mě je to holka ne když tam není nic vidět(jako asi u těch našich kamarádů),ae když tam je prostě vidět to"kávové zrno"(3 čárky) 😉Nicméně u těch kluků si myslím,že to je prostě líp vidět( a potvrdila mi to i dr)

antynka1
14. jan 2010

No jiank holky jsem fakt pako - zaměnila jsem dudlík se šidítkem - takže ty sterilní obaly co jsem myslela, že mám na šidítka, jsou vlastní na dudlíky od lahviček... No nic, prostě do nich nacpu šidítka a bude... No jo, pletu si dojmy s pojmy 😀 Taky mě to mohlo napadnout, když se to jmenuje sterilní obaly na dudlíky 🙂

zblnka21
14. jan 2010

ahojte 😉 , tiez sme májovy....pridávame sa k vám 🙂

aaadus
14. jan 2010

tak my jsme si chlapečkem jistí na 100% 😀
zblnka ahoj 🙂

zblnka21
14. jan 2010

vidim ze preberate pohlavie chlapcek??? dievcatko?? 🙂

michalag
autor
14. jan 2010

zblnka ahoj a vitaj!!!! 🙂 ... pozeram ze vy cakate chlapceka, tak gratulujeeem 😵

zblnka21
14. jan 2010

ahoj aaadus , ta isto som si na 100% ista ze to bude chlapec......ved ked tam ten cijasik je hadam uz nezmize?? ☹ 😉

zblnka21
14. jan 2010

ano chlapceka dakujem......vytuzene dietatko po 9 rokoch 🙂

zdenkapo
14. jan 2010

čauky

tak mi teda s holčičkou počítáme na 100%,prostě jsme viděli kávové zrnko na 4D,když Anička spala,tak o tom nepochybujeme a doktor taky nepochyboval a kupujeme konečně holčičí věcičky,

akorát jsem naštvaná,chtěla jsem objednat to lehátko od Chicco růžové,jak jsem dávala minule ten odkaz a objednávala tam odtud i Lucik a oni ho normálně dnes v nabídce nemaj ☹ tak zkusm počkat,zda se objeví,oni totiž to růžové ještě moc nemaj je to 2010 kolekce

většinou se dr. pletou,že řeknou kluka a je to nakonec holka- to mi říkala moje gyndr. že někdy se tam třeba něco připlete-pupeční šňůra a tak,ale to se stává méně často

michalag
autor
14. jan 2010

zblnka, tak to je fakt vytuzene babatko 🙂 ... a preco ten smutny smailik, priali ste si dievcatko?

doli1
14. jan 2010

ahojky holky.
jak vidim tak se tu řeší pohlaví.nic neni 100%nám u šimče řekli kluk pak holku a ve 30tt potvrdili kluka.
řekla bych takovou zajímavost kterou jsem vypozorovala.holčička na ultrazvuku má většinou kulatou hlavičku nebo takovou bych řekla hezčí,focený dříško s profilu tak u kluka je větší esíčko v páteři u holky menší protože holka se rozplácne do boků jak se říká a bříško dopředu nebo do boků.vše je jen orientační a podle babiských keců ale někdy to sedí.

já byla včera u dr.mám tu pitomou žádanku na cukr 😢 😢 😢 😢 😢 😢 já tam tak nechci.měla jsem trochu nízký tlak ale to mám stále.jinak vše ok

měla jsem čř min než mi jel bus tak jsem šla do verliby na zelnáku jestli znáte a měli na vše 50%slevy.jsou to ted a bodíčka značek K a M, FREDO atd ale body vypadali dobře.mám je nafocené jen mě manža musí pustitk druhému pc a to nevim kdy bude 😒

mishah
14. jan 2010

Ahoj zblnka 🙂 gratulace k chlapečkovi 😵

bara.c
14. jan 2010

Ahoj zblnka21 po 9 rokách, tak to tě tedy obdivuji. 🙂 Gratuluji, já jsem se včera dozvěděla, že čekáme holčičku. Pan doktor to vyjádřil, že vidí dva hrbolky. Já neviděla nic, takže uvidíme zítra u naší pani doktorky. Na 3D ultrazvuku jsem nebyla. Tohle byl ultrazvuk ve špičkově vybaveném centru Genet - Praha. Tak se pan doktor asi nezmýlil. 🙂 🙂 😀

doli1
14. jan 2010

ještě jsem zapomněla na kurzy.já u porodu litovala že nikde nebyla info s netu nestačí.ty dlouhodobé kurzy bych moc neřešila.krátký stačí většina porodnic má první pondělí v měsíci právě tyto rychlo kurzy i s prohlídkou porodnice.

zblnka21
14. jan 2010

ten smutny smajlik bol len omyl 🙂

blanka.k
14. jan 2010

Ahoj, vítám nové těhulky 😉
Holky,nevíte, co je toto za akci? http://www.itesco.cz/akce-detail.html?id=148 poslal mi bna to odkaz kamarádka, prý spec. pro těhule a maminy, ale nic víc neřekla 😅
Báro - gratulace ke kontrole 😉
Jak to tak čtu, tak doufám, že nebudeme mít holčičku 😀 Ale snad ne, na min.UZ se mě mudr ptala, jeslti nám na velkém UZ v Prenatalu řekli, co to bude...tak jsem říkala, že ve 12tt i 21tt řekli, že kluk, že mi dali i fotku, kde jsou kuličky a pinďa, a že i kvůli problémům s ledvinám to na kluka vypadá 😅 a ona nějak natočila sondu mezi nohy a říkala, že souhlasí, že je to kluk jak buk a ukazovala mi obrázek 😀 A jména bychom už měli konečně rozhodnout, protože fak tmu už všichni říkají našim pracovním názvem Marcel 😅 I dárek jsem teď dostala kde bylo Blanka a Marcelek 😅 A všichni se ptají, jak se má Marcelek, atd... 😅

zblnka21
14. jan 2010

bara gratulujem k dievcatku...bol to vzdy moj sen mat dievku 🙂 ...ale ved na koniec nech je co chce len nech je v poriadku...ja myslim ze sa nazmylil...keby si nebol isty tak to povie hned 😉

michalag
autor
14. jan 2010

ak sa potvrdi v 30tt tak ja planujem z tadeto http://kojenecke-obleceni.eu/ objednat pre malicku oblecko, celkom sa to oplati, tak uz sa neviem dockat a ked nie tak kupim len neutralne farby a potom ruzove dokupime 😉 🙂

aaadus
14. jan 2010

tak tomu našemu ty koule a pindík určitě neupadnou, tím jsem si jistá a genetika je neomylná 😀
blanka o té akci v tescu vím, ale že by to bylo jenom pro těhule a maminy nic nevím, pupek snad uvidí ne? 😅

blanka.k
14. jan 2010

Já jsem právě dělala pořádek v tom co mám nakoupené, a vyřadila jsem 3 růžová bodýčka, která jsem koupila v setu se 3 klučičími, tak je nesu sousedce, za pár dní má TP a čekají holčičku 😀 Jsem přemýšlela, jeslti je doma nenechat na další dítko, ale to bych chtěla taky kluka, tak prostě to půjde z domu 😀
Doli - a kde jsi rodila Šimiho? 😉

aaadus
14. jan 2010

tady v tom letáku jsou všechny ty slevy
http://www.floowie.com/read/letak46-hmod/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre